Tropické ptáky

Toucan

Počet ptáků a jejich rozmanitosti je mnohem více v tropech než v mírné zóně. Téměř všechny z nich vedou dřevelný životní styl. Dokonce i některé typy kuřete v lesích Jižní Ameriky (Gokko, nebo Knez, Penelope) se staly dřevnatými obyvateli. V Jižní Americe, nádherný pták goacin žije, který zachovává drápy v mláďata na křídlech: s jejich pomocí, mláďata vylézt na stromy, stejně jako předci ptáků - archeopterixam.

Papoušci - skupina živočišného světa s největším barvou. Na pozadí zeleného peří, mají červenou, oranžovou, modrou peří - na hlavě, hrdlo, křídlech a ocas. U některých druhů mají papoušky Ara v Jižní Americe červené, modré a tmavě modré peří - v mnoha afrických, amerických a indických druhech - purpurové, šedé, modré, modré - na papoušku Lori - Carminous, v Kakada - narůžovělé a čisté Bílé papoušky na nové guinea a molukksky o-gossi - tempur a černá. Na těchto ostrovech, bílý kakadu a nádherná červená s modrou laurií - nejobvyklejší ptáky.

Sparrows Oddělení v tropických zemích velmi rozmanité. Spolu s ptáky, nádherné ve tvaru a barvě, existuje mnoho typů ptáků šedé, s mírnou barvou, velmi podobný našim vrabcům, uctívání, droky.

Stejný odloučení zahrnuje Paradise ptáky, ráje mouchy, deštník pták, královský tyran, lyroid.

Nádherné altán ptáci žijí na tropických asijských ostrovech. Staví lomítko na Zemi, zdobí je s vícebarevným peřím, často světlé mušlemi a další malované předměty a uspořádat "tanec" z těchto arrů. Téměř všechny rodiny Dyatlovu žijí v tropických zemích - pouze dvě rodiny - skutečné dřevo a ledňáček - jsou reprezentovány několika druhy v Evropě.

Toucan

Benátský jeřáb

Kvůli jeho neobvyklému vzhledu Toucan Bird nemůže nechat nikoho lhostejného. Má jasný exotický vzhled, ale původem je právě - zdaleka příbuzný našich Dyatla. Často se mýlí do papoušků, kvůli velkému zobáku a jasné barvě. Na světě je 37 typů Tukanov v kombinaci v 6 rodech. Díky zvukům obdrželi své jméno. Tyto krásné ptáky mají další málo známé jméno - Vyloučit.

Pták Toucan není příliš velký, hmotnost je to jen asi 300 gramů. Délka těla dosahuje 50-60 centimetrů. Čajová barva je obvykle černá a bílá, často s lemováním duhy. Zvláštní pozornost si zaslouží zobák, to je pýcha Tucan a jeho vizitku. Je velmi velký, až 45 centimetrů, to znamená, srovnatelné s délkou těla. I přes impozantní velikosti zobáku je to velmi snadné, protože spočívá především z keratinu, který mu také poskytuje řádnou čtyřicet a tvrdost. Tukanians neuplatňují své zobáky jako ochranné zbraně, ale pouze jako nástroj pro těžební jídlo. Barva zobáku může být jakákoliv, ale obvykle je to červeno-oranžová, může být také smaragdová, čokoláda a jiná barva.

Ocas je spíše krátký, ale velmi mocný. Tukanovovy nohy jsou velké a silné se 4 drápy, což z nich činí virtuózní strom. Průměrná délka života ptáků v přírodních podmínkách 30-40 let, v zajetí za dobrých podmínek může být více než 45 let. Létají lena a neochotně, preferují malé lety z větví do větve, podél země jsou docela stěhování. Kvůli tomu, kořist dravců a pytláků se často stává kořistí.

Drůbeží pták

Tukanans - výjimečně lesní obyvatele. Oblíbená místa těchto krás jsou lesy a světla Brazílie, Argentina až k jihu Severní Ameriky. Lesy preferují prostý, méně často - hory, ale v nadmořské výšce více než 3000 metrů se s nimi nemůže setkat. Existuje pouze jeden typ Tukanov, který lze nalézt v nadmořské výšce přes 3000 metrů. Žijí v Dupes opustil ostatní ptáky nebo vyhozeni další menší nájemníky. Lifestyle Tukanov je činí snadnou kořistí. Mnozí z nich se stávají obětí nelegálních lovců. To by mělo být pamatováno, když chcete koupit v obchodě se zvířaty.

Předpokládá se, že tyto roztomilé výtvory jsou Omnivores. Ale stále, drůbeží drůbež krmiva hlavně zeleninové jídlo, to jsou jejich hlavní strava. Obvykle je to bobule a ovoce. Méně často mohou chytit hmyz nebo malou ještěrku, ale je to extrémně vzácné. Ještě méně často může zničit hnízdo někoho jiného a jíst zednické vejce. Takové chování však není pro tyto ptáky typické. V zajetí ptáků s radostí jíst banány, rýžová kaše a dokonce i psí krmivo, předem pracoval ve vodě. Velmi láska tomel, švestky a meruňky.

Benátský jeřáb

Indický pavlin

Vendous jeřáb - pták. Přeplněný jeřáb vstoupí do rodiny karavilinů nebo jak je někdy voláno, v rodině skutečných karaval. Tito ptáci dávají přednost usazování životního stylu a jsou společné ve východní a západní Africe.

V tuto chvíli je počet vnitřních jeřábů poměrně velký a je asi čtyřicet tisíc jednotlivců, ale zároveň je tendence snížit počet jejich obyvatelstva je jasně sledována. V tomto ohledu je objemová víra v mezinárodní červené knize přidělena stav zranitelnosti.

Většina peří je malovaná v tmavě šedé nebo černé barvě, ale rozpadající se peří cercely a rozhledny namalované v bílém. Nejcharakterističtějším rysem Vencheous je jeřáb je velká sprcha, umístěná na hlavu. Tento Khokholok se skládá ze zlaté barvy velmi tvrdého peří, což se vlastně stalo důvodem, že tento druh jeřábů začal být nazýván otrok. Na každém tváři jsou dvě bílé a červené skvrny.

Lidští skuanci v Savanách se nacházejí jižně od pouště Sahara, v oblasti Sahal. Je také obyčejný v Etiopii, Súdánu, Burundi, Rwandě, Ugandě a Východní Africe. Preferuje otevřené prostory, které mohou být jak mokřady, tak jasnější. Nicméně, preference je dána břeh vodních útvarů, naplněných luk a sladkovodních bažin.

Vengeózní jeřáb preferuje usazený životní styl, ale v závislosti na sezóně může být zabaleno do hranic jeho přirozeného rozsahu. Je třeba poznamenat, že jak denní i sezónní migrace mohou být velmi velká v jejich vzdálenosti a tvoří několik desítek kilometrů. Aktivní otrávený pečivo v jasném dni dne.

Preferuje být zaklepán v hejnech a dostatečně velké, ale to se nevztahuje na sezónu reprodukce. Kromě toho, když přijde období dešťů, tito ptáci jsou rozděleni do samostatných párů, které chrání obsazené území, a to jak z jiných zástupců vlastního druhu a od jiných ptáků, jako jsou husy a kachny.

Drůbeží pták

Paradise Bird

Oni byli voláni tak, že mají na zobák tlustý thymus, dálkově podobá rhinoceros. Vlast Ptáků-rhinos - Jižní Asie, stejně jako Střední a Jižní Afrika. Celá rodina nosorských ptáků se skládá z 50 druhů, které jsou velmi podobné na sebe závislost a životní styl. Tito ptáci žijí z pobřeží pobřeží moře na vysoké hory, kde se nacházejí v nadmořské výšce až 3 kilometry. Obvykle obývají husté lesy a jen menší druh preferují keře.

Většina ptáků nosorožců je velmi nemotorný, ale létají skvěle. Pravda, let svého velmi Shumen, tolik dříve, uslyšíte hluk křídel, ale až později uvidíte ptáka sám. Rhino ptáci jsou velmi opatrní, chytrí a bugles. Nejsou tak snadné chytit překvapení. Jídlo v těchto opeřených smíšených. Oni se stejným potěšením jedlo jak hmyz i malé ptáky a obilí, ovoce a mladé výhonky.

Velmi zajímavá ženská rhinoceros sedí vejce. Vystavují se dobrovolnému uvěznění, pevně stojícímu vstupu z dutiny, ve kterém vejce vyložená. Nechávají jen malou mezeru, ve kterém muž hází přítele těženého jídla. V tomto vězení, ženská tráví po celou dobu, na kterou by se kuřata měla vylíhnout a naučit se létat. V zajetí nosorských ptáků se velmi rychle stává manuálem. Menší typy nosorožců se nazývají proud, nebo kladení calao. Zobáky nemají vůbec růst ptáků. Žijí ve východní, střední a střední Africe.

Indický pavlin

Goacin

Páv je považován za nejkrásnější pták na světě a ocas Peacock má mimořádnou krásu. Common Peacock, nebo indický páv, je nejpočetnějším typem pávů, odkazuje na oddělení churo ve tvaru, phašan rodiny, rodu páv.

V obyčejných pávích, dlouhý elegantní krk a malou hlavu s malým hokholkomem: samci modré khokholoků a samic jsou hnědé, pod barvou peří. Peacock je hlas ostrý a ne příliš příjemný. Délka pávu muže dosáhne 100-125 cm, délka ocasu je 40-50 cm, zatímco délka rozpadajícího se peří je 120-160 cm. Hmotnost páve muže je 4 - 4,25 kg. V peří tohoto krásného ptáka jsou různé barvy: spin zelená, hlava, část hrudníku a krku modré, dolní tělo černé. Žena páve indián menší a má podstatnější, hnědá barva.

Riot barvy peří a luxusní fanoušek-jako hvězdný ocas vytvořil obraz páve nejkrásnějšího ptáka na světě.

Zajímavé je, že pouze muži se mohou pochlubit takovými krásnými ocasy, ženy tohoto druhu měly štěstí. Jejich operace nebudou voňaví barvami, ale skládá se pouze z šedavě hnědých tónů. Ornitologové to nazývají sexuálního dimorfismu. Ukazuje se, že nazýváme ocasem Peacock - ve skutečnosti nic jiného než něco jako schopnost. Je to všechno o růstu a uspořádání pera. Kratší peří pokrývají delší, dosažení jedné a půl metry na délku. Pero se skládá ze vzácných vláknových vláken s jasným "okem" na konci.

Peacocks jsou nejkrásnější a nejkrásnější ptáci na světě, je to kvůli zájmu osoby k tomuto druhu. Jako exotický zázrak byli stále v římských parcích, nejprve v estetických účelech, a pak byli zahajováni a podávali se ke stolu během svěží perky. Pávové maso obyčejné sezóny byla ochucena různými kořením, to bylo považováno za jeden z lahodných masových pokrmů. V současné době, Peacocks obsahují výhradně jako dekorativní ptáky.

S bezprostředním nebezpečím se obyčejný páv může vzlétnout, ale let nebude dlouhý a vysoký: jen pár metrů dopředu.

Paradise Bird

Dudek

Paradise Birds nejsou hrdinové pohádek, ale nejskutější zvířata. Tyto fantastické ptáky jsou nejbližší příbuzní našeho obyčejného havranu, čtyřiceti a vrabců. Jejich hrdost a dekorace je jasný a neobvyklý opeření, které nebudete vidět na jiných ptácích.

Dejte obecnou charakteristiku ráje ptáků trochu komplikovaní, protože každý pohled má své vlastní vlastnosti. Pokud budeme mluvit obecně, většina z nich má jasný peří, některé jsou tmavé, s kovovým odstínem. Převládají červené, modré a žluté barvy. Na ocase, hlavu nebo stranách jsou peří pro dekoraci. Nejčastěji nejkrásnější barva mužů. Takovým krásným peřím se také chlubí jen několik druhů ženských žen drůbeže. Ocas může být rovný nebo dlouhý stupeň.

Ale každý typ tohoto ptáka má své vlastní prvky vzhledu. Nepočítat je všechny, takže se rychle seznámíte s několika málo z nich. Například šest trvalého ptáka a dlouhého a dlouhého pera s střapce na koncích. Během manželství tančí, muž je kvetí před deštníkem.

Tam byly různé mýty a legendy kolem těchto ptáků a nejčastějším z nich je, že ptáci nemají nohy. A důvodem pro to bylo několik ptáků, které byly dodány Španěly, zejména jeden z kapitánů Magellanovy expedice, z Molukových ostrovů do Evropy v roce 1522. Neexistovala žádná noha. Poté se pověsti začali šířit, že tito ptáci žijí svůj život ve vzduchu, krmení "nebeské rosy" a ženy sedí na vejcích na zádech mužů během letů.

Ve skutečnosti to je obyčejné ptáky, nicméně zatraceně krásný, který patří k oddělení vrabců. Celkem je asi 45 druhů těchto ptáků a téměř všichni žijí v MLOW MLOW, v nové Guinea a nedalekých ostrovech.

Goacin

Kvezal

Goacin - malý pták vážící 700-900 gramů, s malou hlavou, dlouhý krk a ne méně dlouhý ocas, jediný zástupce druhu Opisthocomus.

V barvě Gaacinova pera převažujícího hnědého tóny - spin bronzu, hrdlo a hrudníku, protože se pohybuje na ocas, bere kaštanovou barvu. Horní část křídla je hnědá, ocas, a tipy kormidelního peří končí žlutohnědé hranice. Existuje několik desítek úzkých hnědavě žlutých peří, které tvoří Iroques. Krátký silný zobák černý, ihned za ním na stranách hlavy jsou dva skvrny modré kůže.

Gazin žije v tropické mokré džungli severní části jihoamerického kontinentu, v povodí řeky Amazonky, Orinoco a jejich přítoky, nevycházejí ve výšce více než 500 metrů nad mořem. Tento pták má anatomickou funkci, která ji odlišuje od většiny z prvního k naší planetě. Skutečnost je, že Goatrod`s Goiter může být až 25% hmotnosti jeho těla, což je rozumné více než velikosti města ostatních ptáků.

Tento jev je spojen s vlastnostmi stravy, jejichž základem je listy rostlin rodiny aroidy, stejně jako v menších množstvích květin a ovoce. Tyto listy jsou škodlivé a hrubé, a kromě gumové šťávy obsahují toxické látky. Proto GOOB Goacin slouží jako výběr žaludku, z nichž flóra neutralizuje toxiny, a začíná trávit jídlo.

Plný cyklus trávení servírovacích listů trvá 24 až 48 hodin. Stejné množství potravin vynakládá v trávicím traktu bývalých savců. Kvůli této funkci, Goacin vyzařuje extrémně nepříjemný zápach kolem něj a jeho maso nejí ani domorodé lidi Jižní Ameriky. Bílé kolonizátory a volal tento peří "páchnoucí pták".

Tyto peří žijí s velkými hejnami, sestávajícími ze stovek jednotlivců, a pouze v manželském období se rozpadají do menších skupin po 3-8 ptáků, často se skládají z dvojice s loňským SIP. Postižené osoby pomáhají dospělým vzdělávat mladé a chránit území skupiny, která je obvykle ne více než 160 kV. metry.

Doba vnoření trvá od prosince do července. Hnízdo se nachází na keře u vody a je platformou z partie svazku. Žena dává v průměru 3 bílý jako lední medvěd pokožku, s hnědými červenými skvrnami, vejce, která prodlouží po dobu 30 dnů.

Dudek

Loriquet multicolor

Udodes - malá skupina ptáků z oddělení. Existuje 10 druhů těchto ptáků, mezi nimiž přidělí obyčejný krmivo, častěji nazvaný Udod, a Woody Udodov. Ten, zase je rozdělen do dvou druhů - lesní a sablekční fadery. Příbuzní všech těchto druhů jsou ptáci-nosorožci a rohatý stážista.

Vzhled obyčejný krmivo Velmi nezapomenutelný, to je malý pták až 28 cm dlouhý a váží asi 70 g. Pro tyto ptáky se vyznačují podlouhlým trupem, křídly a ocasem střední délky, stejně jako dlouhý, mírně zakřivený, tenký zobák. Peří na hlavě fúze tvoří dlouhý pohyb hokonghol, který pták nejčastěji drží složený.

Dřevo zábava mají stejné rozměry a proporce, pouze ocas, který mají mnohem déle, a Khokholka není vůbec. Zbarvení obyčejné stravy je velmi malované: Základní barva těla se liší od nažloutlé broskev na oranžovou, křídla a ocas se provádí příčnými černými a bílými pruhy, tipy peří v Khokholku také černá a bílá. Barva dřevinových čmáranice je mnohem skromnější, v jejich peříci jsou dominují tmavé tóny - tmavě modré, fialové, jednotlivé části těla (hlava, zobáku, tlapky) mohou být malovány v jasných barvách.

Udodes - teplo-milující ptáky. Všechny druhy dřevnatých fuddles žijí výhradně v Africe a mají osazný životní styl. Obyčejný UDOD má nejrozsáhlejší rozsah a pokročilý na sever před jeho kolegy. Tento pták žije v celém Eurasii, Africe (kromě Sahara) a Madagaskar. Udodes ze severních částí rozsahu pro zimní létání do zimy v jižních částech - v Africe, Transcaucasia, Indie, Barma, Jižní Čína.

Je třeba říci, že FODDES vyhnout se regionům severní a Taiga, stejně jako regiony s vysokou vlhkostí, takže nejsou na severu střední zóny, v krajním západně od Evropy, v Britských ostrovech, v Alpách.

Jarní příchod zvuku se natažený od února do května (v závislosti na regionu), podzimní migrace začíná brzy - v srpnu a může zpoždění až do října. Během letů, FODDES netvoří husté hejny a létají většinou v noci nebo za soumraku. V jižních částech rozmezí, smutné dodávky mohou také dělat malé nominy při hledání potravy. V obvyklém čase (ne během letů) jsou tito ptáci aktivní pouze ve dne.

Kvezal

Kozlík

KVZAL - Pták svobody. A to není drahá slova. Opravdu, Kvezal je státní symbol guatemala a národní symbol svobody. Starověké Maya a Aztéky, tito pták byl posvátný - ztělesněná Boha vzduchu.

Teď tito ptáci jsou na pokraji zániku a jsou uvedeny v mezinárodní červené knize jako zánik. Důvodem takové depresivní situace není ani natáčení těchto ptáků, ale snížení oblastí jejich přírodních stanovišť - tropické a horské lesy.

Nyní stanoviště Kvezla zahrnuje území z Jižní Mexiko do Panama.Žijí v horských oblastech a tím vyšší je lepší. V závislosti na čase roku, tito ptáci dělají malé "vertikální" migrace - v období sucha se nacházejí v nadmořské výšce asi 3000 metrů nad mořem, a s nástupem dešťů je sestoupil do výšky až do 1000 metrů nad mořem.

Pták, ale malý, ale velmi krásný. Délka těla spolu s ocasem nepřesahuje 35 centimetrů. Ale ne velikosti, která přitahuje pozornost. Hlavní bohatství je neuvěřitelně obraz a ocas, a pokud přesněji, tam je 2 dlouhý peer, jehož délka může dosáhnout, a někdy i překročit délku těla samotného ptáka (spolu s ocasem).

Většinu času, konvoj tráví vysoko na stromech, kde se zabývají uspořádáním hnízda nebo příjmu. Jejich menu nelze nazvat odrůdou. Hlavní chod je plody možností, které jsou spolknuty celým. Cvezali nebude projít hmyzem, dřevitými žáby, šneky a ještěrky.

Hnízda těchto ptáků jsou umístěny vysoko nad zemí, v opuštěných Dupes. Jeho uspořádání se zabývá oběma partnery. Po páření ženských šoků ze dvou až čtyř vajec.

Rodiče jsou zodpovědní za péči a výchovu jejich potomků. Začít, hází pokládku. Tento proces trvá o něco více než 2 týdny. Pak společně krmí své mláďata hmyzu, a pak s kousky ovoce, žáby, šneky nebo ještěrky. To vše to trvá dny 20, dokud mláďata rostou a ne zcela obtěžují. Pak se mladí ptáci začnou samostatně extrahovat.

Loriquet multicolor

Červený kardinál

Duha nebo vícebarevná Loriquet - to je malý papoušek, mající téměř všechny barvy duhy v jeho peříku. Kvůli tomu jsou častěji než ostatní australští papoušky se stávají domácími mazlíčky.

Typ duhy Loriquet zahrnuje asi 22 poddruhů, z nichž 8 z důvodu jejich krásy se často promění do vězňů zoologických zahrad a soukromých apartmánů.

Poprvé, svět viděl obraz tohoto papouška na stránkách "Nové ilustrace zoologie" v roce 1774. Jejich délka je pouze asi 30 centimetrů a rozpětí křídel u dospělých je asi 17 centimetrů. Váží pouze 130 gramů!

V červené barvě, on má obarvený prsa a iris, v oranžových stranách a zobáku, ve žlutém cervikálním pásu, apartmá a dolním ocasu, v zelených - křídlech, zádech a horní části ocasu, v modré - hlavě, v modré - přední části Cervikální a břicho. To je jen fialová barva, bohužel, místo nestačilo.

Habitat loriquets je Austrálie (severní a východní části) a okolní území: Nová Guinea, Oh-in brankáře, Šalamounovy ostrovy, New Hebrides, Tasmania a New Caledonia. Staví jejich hnízda v vrcholcích stromů, v nadmořské výšce více než 25 metrů, takže papoušci raději žijí v high-ranid deštných pralesů (deštné lesy, eukalyptové lesy, kokosové plantáže).

Například v Tasmánii, balíčky těchto papoušků jsou místní atrakcí, protože každý den tisíce těchto vícebarevných ptáků dorazí na stejné místo k užívání nektaru. Nejčastěji je toto místo kokosové plantáže, při opylování, na které jsou lorikety přímé.

Nektar, semena, květiny, ovoce a bobule - to je hlavní menu duhy papoušku. S tou správnou dietou, jejich životnost může dosáhnout 20-30 let, ale pokud neexistují žádné důležité látky, termín jejich životů bude snížen na 7-10 let.

Rainbow Lorickets vytvořit pár pro život. Manželství se vyskytuje v srpnu a pokračuje až do ledna následujícího roku. V hnízdě můžete detekovat 2 bílá malá vejce, že ženské náklady na 23-25 ​​dní. Prvních 7-8 týdnů kuřat nemůže dělat bez rodičů. Ale s nástupem 2 měsíců věku se stávají nezávislými a opouští mateřské hnízdo. Sexuální zralost přichází pouze rok života.

Kozlík

Obyčejný zimování

Nebojácný, energický, stohování. Nejmenší pták na zeměkouli - kolibřík. To je jeden z nejkrásnějších bytů přírody. Stačí jen na seznam jmen, které tento pták "Topadic kolibřík" udělil, "Emerald Gorysko", "Flying Ametyst" a "Fiery Topaz". Kolibříci jsou nejmenší ze všech ptáků. Největší pohled, obří kolibříci z Jižní Ameriky Andes, dosahuje velikosti 22 cm. ALE Nejmenší výhled, kolibřík - trpasličíčku z ostrova kostka, dosahuje pouze 6 cm dlouhý (od špičky ocasu do zobáku) - to je nejmenší pták na světě.

Obecně existuje 350 typů kolibříků a všichni žijí v Americe, a to nejen v tropech a subtropů, ale také v jiných klimatických zónách, až do Aljašky.

Ponytics kolibříci jsou tak krásné, že vypadají jako drahé kameny. Na slunci přetéjí a mění jejich barvu. Hnízdo tohoto malého ptáka je tkaný z území a velikosti IT - s skořápkou z ořechu. V hnízi leží dvě drobná vejce s hráškem. Ale odvaha tohoto ptáka může být závoděna: Nebojácně útočí i na hada, pokud je nepřítel vybrán do hnízda. Jako šipka letí na ochranu kuřat a potupuje dlouhý a ostrý zobák do nosu nebo očí nepřítele.

Kolibříci krmí na nektaru, že jsou vyrobeny z květin. Mohou to udělat za mouchu, visí nad šálkem květin. Tyto malé "letadlo" tvoří až 78 plazených křídel za sekundu. Takový let není pro ně snadný a má spoustu energie. Ptáci se snaží, ale příležitost sedět na květu, zatímco pijí nektar. Kromě toho kolibříci mohou létat předem, jediné ze všech ptáků.

Mnoho květin je uspořádáno tak, aby mohli kliknout pouze nejmenší pták. V závislosti na tvaru květin v různých rostlinách jsou zobáky v určitých typech kolibříků také odlišné. Z plochých květin nektar může být žalován pouze s krátkým zobákem a z dlouhých, jako nálevky - dlouhé a úzké. Nejdelší zobák všech kolibřík je obdařen Musklev - jeho zobák dosahuje 10 cm a je téměř roven délce těla tohoto ptáka.

Červený kardinál

Bengálský Sizoront

Červený kardinál nebo panenský kardinál vpravo je velmi světlý a znatelný pták.

Kardinál - warrroby-like, rodinná kardina, kardinální rodina.

Kardinál Středně velký pták, délka jeho tělesa od 18 do 23 centimetrů a hmotnost je relativně malá s takovou velikost, asi 50 gramů. Muži externě větší než žena.Sexuální dimorfismus je přítomen a samec se radikálně liší od ženy. Muž má jasně červené peří v celém těle. A jen u základny zobáku má čistou černou barvu. Má také černé odstíny na křídlech.

Žena je obvykle černá nebo hnědá, a tam je červená barva pouze na křídlech, a to není tak vyslovováno. Muž má krásný, velký červený zobák, zatímco žena je světle žlutá. Všichni jednotlivci jsou dlouhé a tenké tlapky, prsty a drápy jsou malé. Když pták letí, černé hrany je viditelné na křídlech na každém. Další funkcí je jejich hlava zvedák na hlavě. U mužů je patrný a zvednutý na jaře, když ptáci mají manželskou hru.

Čas, kdy kardinál jedí, zpravidla nebo ráno nebo večer. Stejně jako všichni ptáci jejich družstva, tento druh je považován za všežravý. Jí živočišné jídlo a zeleniny. Ale je stále možné prohlásit s důvěrou, že preference ptáků dává zeleninové jídlo. Nejčastěji se kardinálová krmiva na semena rostlin, které najde na zemi a trávě.

Každý pták má jednoho partnera a mohou žít po celý rok dohromady. Ptáci páry vytvářejí mnoho let. Na pramene, kdy doba zrání mezi mladými ptáky přichází plně dokončení, muži zpívají písně, čímž se přitahují slabé podlahy. Když k nim otočí oči, pár se pohybuje do páření. Když se všechno stane, žena bude muset přemýšlet přes hnízdo, protože tento úkol je zcela na něm. Žena dělá hnízdo v křoví nebo vysoké trávě, kde je velmi obtížné se dostat do a kde se můžete skrýt před ostatními dravými ptáky. Asi 4 vejce může demolovat ženskou a sebe, a tak bude projít 2 týdny. Muž v této době stráží hnízdo a krmí matka. Kuřata první dny bezmocné, a nemohou být na sekundu zůstány sami. V měsíci se kuřátko roste a může se naučit létat. Mladí kuřátko se stává schopnou reprodukovat ve věku jednoho roku.

Obyčejný zimování

Lastochchalnaya Pure

Tento pták se snadno učí na kompaktním těle, velké hlavě s ostrým dlouhým zobákem, krátkým ocasem a samozřejmě na vícebarevné jar. Dorzální strana zeleného Kingfieldu s kovovým tumpem a kecy a břišní - zrzka, s bílou hrdlo, červené tlapky, zobáčení. Muži a samice malované rovnoměrně.

Existují usazené a letové populace. Pohled obsahuje 6 poddruhů společných v Eurasii, v severozápadní Africe, v Indonésii a Novém Zélandu. Asi 5-10 tisíc párů hnízda v Itálii. Mohyně jsou neoddělitelně spojeny s vodními prvky. Je v těsné blízkosti zdrojů sladké vody, na břehu řek, stojící nádrže a mořské laguny. Hnízdo obvykle není vyšší než 600-700 metrů nad mořem.

V dubnu - může nad vodou na řecích a útesech v měkkém podzemním poli pod napětím pod napětím o délce 50-100 cm, kde 6-7 bílých vajec odložených v hnízdní komoře. Získat oba rodiče 19-21 dní. Kuřata poklop nahý a bezmocný, opustit nora na 23-27. den. Většina potravin zimní - malé sladkovodní rybolov, korýš a hmyz vody. Neobvyklý způsob, jak produkovat krmivo je neobvyklé: pták sedí na závislosti nad vodou a trpělivě čeká na výskyt těžby, po kterém se ponoří do vody.

Jeden z mála druhů ptáků, kopání otvorů. Rychlý let je doprovázen sérií pronikavých křiků. Přítomností Moonfoot můžete posoudit stav vody - bude se usadit pouze v blízkosti čistých vodních útvarů. Proto, bohužel, počet tohoto typového ukazatele se sníží většinou Evropy.

Bengálský Sizoront

Modré kuře

Bengálsko Léto - nejjasnější a překvapivě krásný pták Asie. Setkání s tímto "modrý pták" je nezapomenutelný. Jeho malované v letových křídlech se podobají ručně malované hedvábí. Oblast stanoviště - Jižní Asie z Iráku do Thajska. Naši cestující ji sledovali během výletu do Indie.

Vzhledem k velké prevalenci tohoto ptáka s ní je s tím spojeno mnoho legend a legend. Mnoho legend sdružuje její Shiva. Tam byl dokonce speciální kult věnovaný Bengálsko.

Preferuje terén suchý a hladký. Miluje sedět na vysokých, osamělých stromech nebo na drátech moci v blízkosti železnice. Bengálský fleece s celými chybami, malé ještěrky a myší, kteří se nacházejí na Zemi. Láska se dotýká bobulí a ovocem. Pokud se ukáže, že je v blízkosti rezervoárů, plavou a dokonce potápět, zatímco chytí malé regály pod vodou a rybami.

Znak při bengálsku shrnutí neklidný, drashing, let rychle a nerovný, s potápění a přepravní technika ve vzduchu.

Období reprodukce sizontalu - od března do června. Vložte vejce v prázdných ptačích ubrouscích, v odlehlých místech budov. Zdivo z 2-5 vejce obvykle obklopují oba rodiče. Kuřata opouštějí hnízdo za měsíc.

Několik států Indie si vybralo bengálsko?.

Charakteristické vlastnosti:

  • Délka ptáka je přibližně 27 cm
  • Hruď světle hnědá, hlava světle modrá
  • Ocas modrá s lazurským pásem - krk a hrdlo načervenalého lilac s tenkými bílými pruhy
  • Zobák je dost dlouhý, na konci ohnul malý hák

Na zemi se pohybují docela trapné. Pouze pro Meartidge je spolehlivě známa schopnost přenášet kuřat z jednoho hnízda do druhé.

Lastochchalnaya Pure

Bridle africký tringon

Tichý - ptačí rodina Rakshye. Prezentovány rodinnými třídami, včetně 21 druhů. Většina zástupců druhu přebývá v mírném a tropických částech Afriky, ale některé ptáky se nacházejí v jižní Evropě, v Madagaskaru, v Asii, Austrálii a nové Guineši. Některé typy jsou prchavé.

Ptáci s pestrobarevným hustým, lesklým, podobným mužům a samic s peří na štíhlém těle. Modré, zelené a žlutý tón převažují při barvení. Dlouhá, ostrá křídla, rychlý let. Ptáci mají obvykle prodlouženou, trochu zakřivený tenký zobák. Krátké nohy, což ztěžuje pohyb na zemi.

Jméno samo o sobě mluví o svých závislostech do potravin. V podstatě se používají hmyz, obzvláště preferované včely, OS a čmelák, které jsou chyceny na Fly - Jíst Muravyov. Způsobuje hmyzu na mouchu, roztrhněte žihadlo před jídlem.

Stažné ptáky. Obyvatelé otevřených prostor - lesy vyhnout se. Hnízdo s kolonie v nonorahů vykopané v útesech nebo na dokonce.

V pokládání 2-9 bílých vajec. Příležitostné mužské a žena. Kuřata poklop nahý. Krmné hmyz, včetně OS a včel, které jsou chyceny v létě, jako vlaštovky, buď vzlétnou od pobočky nebo útesu.

Modré kuře

Dwarf Parrot Edwards

Blower Chirks šlehačky v bažinách a rybnících ve všech severních a centrálních částech Severní Ameriky. Jsou běžné po celé Severní Americe s výjimkou západní a severní Aljašky, Yukon Canada a severovýchodní Kanady. Občas se nacházejí v jihozápadních pouštích a na západním pobřeží. Za letu jsou obzvláště rychle podváděny křídly. Má 2 máčky pro rok a třetí molting v prvním roce života.

Blower Chirks činí lety do Stysers do centrální a Jižní Ameriky. Někteří ptáci zimní na pobřeží Mexického zálivu a Kalifornie. Během letů mohou někteří ptáci létat dlouhé vzdálenosti otevřeným oceánem. Ve vzácných případech se pohybují do Evropy.

Tito ptáci produkují jídlo na povrchu malých kalužů na okraji bažin nebo otevřených zásobníků. Většinou jedí rostliny, jejich strava může zahrnovat měkkýši a vodní hmyz.

Paul Zrání dochází po první zimě. Chovná sezóna začíná pozdě - od dubna do července. Hnízdo s malým prohloubením v půdě, divoký na trávě a dolů je obvykle obklopen vegetací. Příležitostné čas: 21-35 dní. 12 hodin po vylíhnutí, mláďata sestupují do vody. Plné opeření roste pouze na 6-7 týdnů.

Bridle africký tringon

Ara žlutá modrá

Uzdavník africký Truncron se nachází téměř v celé Africe jižně od Sahary. Preferuje Lowland lesy, hrany, stejně jako horské svahy a soutěsky, zmačkaná vegetace. Tito ptáci nemají rádi v dohledu, takže je velmi těžké si je všimnout.

Maximální délka těla tohoto tepelně milujícího ptáka - 33 cm. Mužský manželský outfit je velmi jasný a atraktivní. Jeho vrchol smaragdově zelená s kovovým přílivem. Belubo a zpětná vazba fialové barvy a křídla jsou tmavě šedá s kontrastní černobílými pruhy. Mouchy černého mužského peří s sněhobílými tyčemi. Nejtěžší jsou bílé venkovní, ale vnitřní ohnisková černá.

Většina denních kmeny stále sedí na větvích, při pohledu na vhodném hmyzu. Zároveň stiskli hlavy do ramen a snížit ocas dolů. Pokud je pták narušen, ostře se odvíjí, prokázala její jasně červená prsa. Tato technika je obvykle velmi dobře působící na jiné opeřené, protože ptáci instinktivně se obávají z červených odstínů.

Čas od času si uzda tondes dělají hluché zvuky, něco podobného hlasu věřících. Je to legrační, že pták může být úplně blízko, ale její hlas bude slyšet, jako by byl publikován. Často se zaměňuje nezkušené cestující, kteří se chtějí setkat s ní blíže. Ale v manželství, muži jdou na hlasité, téměř bolestivé výkřiky.

Páry v afrických trnogonech trvalé. Po páření, samice, která se stanoví ze dvou až čtyř téměř kulatých bílých vajec, s uspořádáním hnízda v lese. Zároveň se nestarají o pohodlí kuřat a vloží vejce přímo na dno dutiny bez vrhu. Vzhledem k měkkým povětrnostním podmínkám je však dost pro včasný rozvoj dětí. Zdivo otec a matka střídavě po dobu dvou týdnů.

Kuřata africké soustružení se objeví na lehkém holém a nenechávají hnízdo, dokud se peří neobjeví. V průměru to se děje 16-20 dní. Ale i poté, co se mladí lidé naučí létat, stále zůstávají vedle svých rodičů, kteří se o ně starají a učí všechny nezbytné moudrosti.

Dwarf Parrot Edwards

Afričan Jaco

Dwarf Parrot Edwards - Parrot Family Bird. Pohled je pojmenován podle francouzského ornitologa Alphonse Miln-Edwards (1835-1900).

Dwarf papoušek Edwards dosáhne délky 18 cm. Peří je převážně zelený. U mužů, hlavu, čelo a uzda žlutozelená. Olivově hnědá hlava. Mezi zády a očima je černý pruh. Hromadné ucho žluté. Pod očima je zelenavý modrý bod. Hrudník, hrdlo a tváře jsou karmínové. Nad středem hrudníku prochází tenký purpurově modrý pás. Vnitřní hliněná křídla Oranžově červené vrcholy. Spodní boční sine-zelená křídla. Kolem červené rainzhin je šedá. Nohy světle šedá, zobák černá. U žen, fialový modrý proužek na hrudi. Mladí ptáci žluté tváře s načervenalé nájezdy, zelenavě žluté rozpadající se ucho, tmavé rajdeny. Hlasitý hlas zní ostrý, s kovovým odstínem.

Edwards Dwarf Parrot obývají lesy, lesní hrany a částečně nasekané pozemky na planém a v horách, někdy nalezené v zahradách.

Dwarf Parrot Edwards žije obvykle páry nebo mimo sezónu hnízdění v malých hejnech. Někdy můžete pozorovat hejna, jejichž počet na plodivých stromech dosahuje 35 jedinců, někdy jsou papoušky kombinovány s jinými typy ptáků preferujících fíky. Udržuje největší část v koruně stromů, ptáci jsou rychlí a movitý. Jejich výživa se skládá z ovoce (zejména, fíků), nektaru, květin a pravděpodobně hmyzu a jejich larv. Často ptáci jedí ovoce, visí dolů.

Doba hnízdění je pravděpodobně v říjnu, protože párování bylo pozorováno v této době. Gnobs jsou postaveny v obálkách stromů v nadmořské výšce až 20 m.

Ara žlutá modrá

Asijské papoušek žlutý hallet cockada

Parrot Ara - velká, délka až 95 cm, pták s velmi světlé a krásné zbarvení zelené, červené, modré a žluté tóny. Kožní sekce kolem očí a na stranách hlavy mají nahý, někdy se vzácnými a krátkými kolíky. Křídla až do konce silně protáhlé a špičaté. Klínovitý ocas dlouhé tělo. Charakteristickým rysem těchto zvířat je velký, stlačený ze stran a silně zaoblené zobáky s chladným zakřiveným hrotem. Muži, samice a mladí ptáci mají téměř stejné zbarvení. Tento typ papouška je vlastníkem nejsilnějšího zobáku na Zemi.

Papoušní ara nebo Macau jsou zahrnuty ve skupině non-rafinérských papoušků, které zahrnují všechny papoušky nového světla, pouze 148 druhů, zase v rodině - Psittacidae, podčeleď - Psittacinae.

Macau - v žádném případě znamená tiché ptáky a to není příliš vhodný pro udržení jako domácí zvířata. Tato zvířata jsou nepředstavitelně trojsky křičící, křičí, udělejte ostré broušení. Krasnouchi Ara dělá nejvíce hudební zvuky z celé skupiny. Vokalizace a repertoár záleží na každém jednotlivci. Takové domácí mazlíčci však mohou být docela dobré "brýle" - jsou úspěšní, i když ne tak dobré, jako například Jaco nebo Amazon, reprodukovat různé zvuky a dokonce i lidské řeči, zatímco zcela jasně vyslovuje samostatná slova.

Bohužel, mnoho typů těchto jasných ptáků v naší době se staly docela vzácné a některé jsou dokonce na pokraji úplného zmizení. Hlavním důvodem pro snížení jejich počtu je intenzivní tele pro prodej jatečně upravených těl zvířat soukromým sběratelům nebo nelegálním prodeji živých ptáků na četné turisty a fanoušci exotických. Mnoho zvířat umírá s nelidskou dopravou nebo v prvních měsících života z nového majitele od stresu, nesprávného krmení a hmotnosti jiných důvodů.

Dalším, ne méně důležitým důvodem je zničení deštného pralesa, přírodních stanovišť těchto ptáků a mnoho dalších zvířat a rostlin. Kromě toho místní obyvatelstvo chytí velké papoušky, aby si je mohli vychutnat, domorodé lidi mohou být také chápány, chov zvířat nedává potřebné množství bílkovin mnoha populací, zejména jeho nejchudšími vrstvami.

Afričan Jaco

Nový Zéland parrot kea

Jaco, nebo šedý parrot pro více než dvě století - jeden z nejoblíbenějších druhů papoušků od milovníků okrasných ptáků. Parrot Jaco získal obzvláště slávu díky své inteligenci, a samozřejmě mluvilivosti, protože mezi takové slavné mluvící papoušky, jako Laurie, Kakada, Ara, Amazon a t.D., Jaco - mimo konkurenci.

Jaco, zpravidla žije v low-deštném pralese, ale při hledání potravin navštěvuje lesní hrany, osady, plantáže, zahrady a pole. Šíření šedých papoušků v přírodě je do značné míry způsobena růstovými místy africké olejové palmy, jejichž plody představují významnou součástí stravy těchto ptáků.

Šedé papoušci jsou největší papoušky v Africe, délka těla dospělého ptáka může dosáhnout 35 cm a váhy se pohybuje od 320 do 500 gramů. Typ těla hustý, kompaktní, ocas krátký. Šedá barva převažuje šedá, vlastně odtud a jeho druhý název.

Zdá se, že jeho peří má poškrábaný výkres. Ve skutečnosti je takový účinek vytvořen v důsledku skutečnosti, že peří hlavy a krku jsou ohraničeny šedavě bílými hrami a jasnější břicho peří - tmavě šedé kachny.

Jaco je Drowstone o něco menší než jeho rudý rodinný, a jeho obraz je tmavší. Dva další rozlišovací funkce - hnědotrozměrný ocas zvonění, jejíž spodní část je černá a horní má barvu slonoviny. Peumage na vzkvétajícím Jaco je trochu tmavší. Někdy stojí třetí poddruh šedé papoušky také - královský Jaco. Tyto papoušky mají vzácnou a neobvyklou barvu, například červená prsa, záda nebo křídla.

Let Jaco je těžký, na stromech, které vylézují neohrabaně, a zřídka sestupují na zem - potřebují jen zde Gastrolity (Malá půda, spolknutá ptáka ke zlepšení dědictví potravy).

S výjimkou reprodukčního období, Jaco drží hejno. Brzy ráno ptáků s výkřiky zanechává místa postele a létat při hledání potravy, někdy poměrně značné vzdálenosti. Jaco dělá lety ze stromu na stromě při hledání zralých ovoce a ořechů. Zvláště mluvil za tyto ptáky jsou plody olejové palmy. Milují se krmit na poli s půl-sloužil kukuřice, často způsobují vážné škody a způsobují rozhořčení vlastníků přistání.

Asijské papoušek žlutý hallet cockada

Tropické ptáky

Cockada je papouška s vynikajícím vzhledem, působivé velikosti těla a zvláštního chování. Jsou to tyto funkce, které provokují touhu získat takový pták. Ale to není všechny jeho rozdíly od jiných slavných parrotů, protože Kakada - druh ptáka.

Jedná se o ptáka, přibližná délka těla se pohybuje od dvaceti pěti až sedmdesáti centimetrů. Tělesná hmotnost asi jeden kilogram. Pozoruhodný detail vzhledu Cockada - velký zobák.

Název této rodiny papoušků může přeložit do ruštiny jako "hadičky". Velký zobák ptáka odpovídá jménu, protože s ním může vypnout pevné matice, stejně jako na svačinu kovového drátu.

Snad nejatraktivnější část těla Cockada jeVysoký a velkolepý khokholok. Nejčastěji se liší v barvě z hlavního peří. Ale ocas u kakadu je trochu péče. Je to malý a má zaoblený tvar.

Zholechochochny Kakada nemůže být nazýván miniaturou, protože jeho hmotnost se někdy rovná jednomu kilogramu. Žena o něco těžší. Bílý žlutý peří stín. Nejvýraznější část těla tohoto ptáka - expresivní ostrý žlutý shoker. Někteří jedinci jsou orámován s modravým autem. Iris u muže má černou barvu a žena - cihla. Tento druh lze připsat nejsnadněji vyškoleni. Zholechochny Kakada může poslušně opakovat fráze, stejně jako provést nějaké triky.

Nejčastěji se ptáci najdete v tropických a deštivých lesích. Zřídka se usadí v savanech a vyprahlých oblastech. Na budoucnost se tito ptáci shromažďují hejna. Číslo v nich může dokonce dosáhnout sto osob.

Cockada polygamus, takže nehledají několik života. Kombinovat do párů pro chov, vytváření hnízd nebo s některými obtížnými situacemi. V zajetí jsou ptáci společníci a přátelští. Nicméně, pokud nebudou létat nejméně dvacet minut denně, a jejich buňka bude zbavena hraček, které můžete hlodat, Cockada se bude cítit špatně.

Nový Zéland parrot kea

Tropické ptáky

Tento pták vstoupí do parrotové rodiny, parrot. Můžete se s ní setkat na jednom místě - v horách jižních ostrovů Nového Zélandu, ve výšce od 600 do 3 tisíc metrů nad hladinou moře. Tj Je to endemická oblast dané oblasti s docela drsnou klimatu: časté silné větry, zasněžené poznámky a mlhoviny.

Vzhledem k tomu, že jsou velmi zvědaví a nebojí se člověka, je často poškozen lidským majetku - auta, stany, stany. Pro turisty jsou stejně jako pláže, protože mohou snadno ukázat věci, které zanechaly bez dozoru, létat do otevřených oken aut a divu v nich. Místní obyvatelé také často dodávají potíže, odstranění obsahu popelových nádrží.

KEA je jedinečná ve dvou funkcích.

Především, To je jediný dravec v rodině papouška. Jeho hlavní jídlo je hmyz a červi. V zimě, když napjatá situace s jídlem, papoušek může jíst Padalu, nejčastěji mrtvé ovce. Existují však případy, kdy KEA zaútočila živá zvířata. Proto se nejčastěji tento pták nazývá - papoušek zabíjení ovcí. Ačkoli škoda, že přináší ovčí Octaras, je výrazně přehnaný. Na zvířatech, tyto peří útočí velmi zřídka, jen jako poslední možnost, když se rozšiřují od hladu a nemohou najít další složité.

Zajímavý manévr, s nimiž kEA útočí na ovce. Zpočátku sedí u ní, a pak ostře skočí na zádech a věří zobák do podkožního tuku. Tak otevřel v ovce rány o průměru asi 10 cm. Ovce buď zvládá vyrovnat se s útočníky, házet ho, když běží, nebo musíte se stát oběť - od přijaté ruské akademie věd často zemře. Zároveň jsou napadeni na barus ne všechny KEA, jen nejstarší v hejnu. Zbytek právě jíst již zabil skot.

Za druhé, Díky, ke které Kea je známo - tato schopnost násobit v nadmořské výšce 1,5 tisíce metrů nad mořem a výše. Ostatní papoušci nejsou schopni.