Vodní ptáci

Obecné charakteristiky

Waterfowl - není systematická definice ptáků vedoucí vodní životní styl. Ty nezahrnují všechny ty ptáky, kteří loví ve vodní sféře, ale pouze ptáci se mohou držet na povrchu vody. Z pohledu mraků není vodní ptactvo vždy blízké příbuzné.

Všechny nebo některé zástupci následujících oddělení zahrnují ptáky vodních ptáků:

 • GusseyAnseriformes
 • Gagaro ve tvaru(Gaviiformes)
 • Kaučukovitý(Podicky)
 • Pelikán-like(Pelecaniformes)
 • PinguginoSphenisciformes
 • Některé jeřáby(Gruiformes)
 • Některé rzhanko ve tvaruCharadriiformes

I když tito ptáci nejsou příbuzní, ale podobný životní styl vedl mnoho z nich k tvorbě podobných rysů. Nejprve se jedná o "ploutve": kožní membrána, protahovaná mezi prsty. Další - velmi husté peří. Vzhledem k tomu, že pero není chráněn před vodou, vodní ptáka má vysoce rozvinutý čistší železo. Má většinový pták a tajemství vyzařující, že se používá k péči o peří. Pro vodní ptactvo je toto tělo zvláštní význam.

Obecné charakteristiky

Oddělení hyperthy

Na jednom místě, různé druhy vodních ptáků, aniž by se navzájem navzájem potravinářskou soutěž - každý druh se specializuje na jejich krmivo. Odtud a různé způsoby těžby. Racky a Crags, například chytit ryby hned, ponořte se pouze zobák do vody.Baklans potápí pro ryby, potápění ve vodě.Kachní kachny se také potápou, ale z povrchu vody. Další typy kachen při krmení, pouze hlava je snížena do vody. Labutě také přicházejí, ale delší krk umožňuje extrahovat potraviny s větší hloubkou.

Země, vodní ptactvo Go Tovil, vzhledem k tomu, že jejich nohy jsou široce umístěny. Široký torzo pomáhá ptáka sedícím na vodě je snadno udržovat rovnováhu. Shin kachny sedí na vodě je téměř v horizontální poloze, která je jasně viditelná na domácím nebo parkovním ptákům. S pomalým plaváním, nohy pracují střídavě, pohybující se hlavně. S rychlým plaváním a shin jde tam a zpět jako píst. Změna směru je dosaženo brzděním jedním z tlapek.

Foodfowl potravin - různé vodní zvířata a rostliny: červy, měkkýši, zábaly, hmyz, vodní kvetoucí rostliny a jejich semena, mikroskopické řasy, méně často - ryby a žáby.

Nádherný zvláštní prvek - jejich zobák. Je široký, zploštělý a pokrytý docela měkkou pokožkou, s výjimkou pevného "nehtu" na špičce. Hrany čelistí sedí s plochými nadrženými deskami a v hus a crochali - zuby připomínající skutečné zuby, které crapali zachycují ryby a husy - kousnutí kusů rostliny.

Někteří představitelé

Kachny a labutě rychlejší voda přes talíře, filtrující se částice potravin. Na špičce dolní čelisti sedí hodně nadržených papilla, rozlišitelných v obyčejném zvětšovacím skle. Toto je tzv. Konečné tělo zobáku. Pod papilami ležám shluky nervových zakončení. Díky nim, muž-tvarovaný může být fascinován vodou pod vodou bez výhledu.

Oddělení hyperthy

Velké a středně velké ptáky vedoucí vodní a polotovary životního stylu. Všechny druhy jsou vynikající letáky, přizpůsobené dlouhodobému stylu nebo posuvné masky letu.

Rozlišovací rysy všech představitelů rodiny jsou přítomnost membrány spojující tři prsty na nohách a zploštělý zobák pokrytý kožovitým epitelem.

Vnitřní aspekty faktury a spojování, stejně jako hrany jazýčku jsou vybaveny řadami příčných desek určených pro filtrování - pronikání krmných předmětů z vody. Na konci zobáku je tzv. Marigold. V rámci rodiny různých skupin jsou možné významné variace budovy zobáku. Tak, v crochali, zobák prodloužil, úzký, marigolda byl na háku, a talíře - v cívkách pro vykreslování. Petotto, naopak, konec zobáku je volatilně rozšířen a postupné desky jsou maximalizovány co nejvíce.

Krk v různých stupních prodloužených. Tělo je poněkud lichotivé, pero je krátké a velmi husté. Nohy jsou krátké, umístěné po stranách pouzdra širší než u pozemních ptáků a v jednom stupně nebo jiné jsou posunuty na ocas, protože všichni zástupci rodiny jdou do země. Křídla střední délky.

Někteří představitelé

Druh bílých

Gagar-ve tvaru družstva

Bílé oči nodders je kachna střední kachna, trochu větší kuře s tmavě hnědou zrzkou hlavou. Velikosti těla asi 42 cm. Wingpins 63 - 67 cm. Hmotnost: 400 - 800 g.V peří samce, krku a hrudníku s malým fialovým čipem. Kromě toho má krk černý prsten. Spin, zadní strana krku černé a hnědé barvy se zeleným odstínem, stejné zbarvení má schopnost. Belubo téměř všechny bílé a ostře chodí do temné hrudi. Belukho za Brown.

White-Eyed Yokes obývají, hlavně prosté nádrže, se nacházejí v polo-pouštích a stepích. V lese se dostanou docela zřídka bíláoka. Dávejte přednost usazení na jezerech se saltwátem a sladkou vodou, zastavte se v řece deltas. Bydlí v nive, zarostlé v blízkosti vegetace v blízkosti vody: Reed, Rogoz, Reed. Taková místa jsou nejvhodnější pro hnízdění a přitahují kachny vedoucí sekretivní životní styl. V zimním období se ptáci drží v mořských pobřeží nebo na velkých vnitrozemských vodních útvarech s hojným plovoucí vegetací.

Tento typ kachen je monogamní a tvoří pouze jednu sezónu. Doba trvání reprodukce je silně posunuta ve srovnání s obdobím reprodukce jiných typů kachen. Páry jsou tvořeny pozdě a dorazí do reprodukčních míst v polovině března. Hnízda jsou skryté v třtinových houštích.

Bílé kachny jsou převážně vegetativní kachny. Semena semen a vodní rostliny, které jsou shromažďovány na povrchu zásobníku nebo na břehu. Stejně jako většina ostatních kachen, doplnit jejich stravu bezobratlých, kteří jsou chyteni přímo uprostřed jezera: hmyz a jejich larvy, korýši a měkkýši.

Hlavní hrozba pro existenci tohoto typu kachny je ztráta mokřadů.

Na několika místech jeho stanoviště je v rozsahu snížení. Velmi neopatrný, bílýý doky se často stávají objektem lovu. Pokračující vyhlazování ptáků vede ke snížení počtu jednotlivců.

Gogol obyčejný

Zástupci

Gogol obyčejný, nebo, jak se také nazývá, Duply - to je způsobeno tím, že ptáci hnízdí v Vapláhe stromů. Odkazuje na rodinu kachny a je považován za středně velký zástupce. Hmotnost dospělých mužů dosáhne 1.3 kg, ženy až 900 gramů. Hmotnost ptáků závisí na sezóně a stanovištích. Délka těla do 50 centimetrů a rozsah křídel 70-80.

Velmi dobře a sebevědomě se cítí jako na vodě a pod vodou. Muž se liší od ženy s jeho peřím, mimochodem, to je jeden z nejkrásnějších kachen. Pokud to stručně popíšete, lze říci, že horní strana je černá a dno je bílá. Je pravda, že stále mají malé bílé tváře. Šálek černé se zeleným odstínem, který se třpytí na slunci. Střední velikosti tlapky jsou umístěny blíže k zadní části a mají oranžovou barvu, černý zobák. Barva barvy s lehkými tóny, zatímco světelné spodní a hnědé hlavy.

Je charakteristická pro všechny kachny, protože preferuje rostlinu pro zvířata. Z tohoto kachního masa má také chuť moře, ryby. Hlavní strava kachny je považována za malé ryby, různé hmyz, který žije na vodě. Také kachna může jíst hmyzárny larvy. Měkkýši, korýši, žáby, taws a další drobné bezobratlé mohou také doplnit dietu gogolu. Zeleninové jídlo je řasy, jejich kořeny, oddenky a mohou být zaplaveny oblasti obilovin, semen a obilí.

Kachna pro potraviny velmi často ponoří na nejvíce dole, kde a dostane jídlo.

Velmi široký stanoviště Gogol obyčejný: najdete v Severní Americe, v Evropě a Asii. Gogol žije v lese v blízkosti řek, jezer, vodních útvarů a bažin. Tundra a Latstundra také jejich území. Stěhovavý pták, takže tam nejsou žádná místa pro zimování, kde přebývá v normálním čase. V zimě se nacházejí v Dánsku, Baltském, Severním moři. Také žít na teplých břehu Velké Británie a Nizozemsko.

Divoká kachna

Figuríny sučení

Popis Kryakva by měl být zahájen hmotností, protože mezi všemi typy kachen žijících v přírodních podmínkách, Krakawa je považován za největší: blíže k pádu, rezavírná slezina může přijímat až 2 kg, v létě průměrná hmotnost dospělého muže - asi 1,5 kg. Hmotnost žen se pohybuje od 0,8 do 1,4 kg v závislosti na množství k dispozici. Délka těla kachny v průměru - 60 cm, křídla může dosáhnout jednoho metru, průměrná délka křídla je 28 cm ve sprejech a 26 cm - u žen.

Posuzování peří sleziny a ženské Kryakyva těžké věřit, že patří k jednomu typu. Žena barva je upravena pro přežití v přírodních podmínkách, protože má maskování hnědého barevného pera. Břicho má tmavší odstín. Zobák může být tmavě šedý nebo olivový. Tlapky oranžové nebo červené.

Divoká kachna, stejně jako jakýkoli jiný druh kachen, žije přímo u vodních útvarů nebo bažin. Preference dává mělké vody a řek s pomalým tokem. Hlavním kritériem pro výběr stanoviště je přítomnost canthham, hustých keřů, starých padlých stromů na břehu zásobníku. Takové přírodní kamufláže jsou potřebné kachny pro přenocování a sedící vejce, takže se nezastaví na nádržích s holými břehy.

Zástupci tohoto druhu jsou zcela nenáročí na svou stravu, takže se živí, co je v současné době v nádrži. Po celý den můžete vidět periodické tečky kachen do vody pro potraviny, zatímco jen zadní a tlapky jsou viděny z vody, držet se. Tahání hlavy, kachna při pohledu na dno jídla: malé ryby, malé žáby, kaviár, řasy, různé kořeny a další. Speciální lahůdka pro divoké kachna je řada, která obvykle zpozdí povrch zásobníků s stojatou vodou.

Swan-Shipun

Zástupci

Swans-boky - krásné velké ptáky dosahující čtrnácté kilogramy jejich hmotnosti, jsou distribuovány na území Eurasie a migrující na pobřeží Kaspického a středomořského moře v zimě. Zajímavé je, že dospělí jednotlivci se liší od mladých sněhobílých peří a jasně červeného zobáku a mladí lidé mají šedo-fialový zobák a šedý peří je uložen na tři roky.

Plovoucí v nádrži, labuť labuťově ladně rozpadne krk a ladně zvedne křídla, a když je narušen, děsivě bolí. Proto jméno - Swan-Shipun. Menu Hype se neliší od menu nejvíce vodních ptáků a skládá se z ovoce, zelených částí a kořenů rostlin rostoucích ve vodních útvarech a na březích, mollusks, malých závodů a červů. V létě si ptáci mohou vychutnat obilí na poli pšenice.

Péče o samičí muže vyvolává křídla, se otočí ze strany na boční hlavu, plavání kolem zvoleného. Brát péči, žena opakuje své pohyby. Výsledný pár zaujímá určité území, že ostražitý chrání před invazí. Hnízdo je uspořádáno v hlubokých houštích rákosu, přetrvává ji s jeho dolů.

Labutě vytvářejí pár pro život a spolu se zapojují do potomků.

Když samice míchá vejce, muž ji stráže a dokonce se koná v hnízdě namísto ní, když budoucí mletice naléhavě odejít. Labuť - nejen pečující, ale také statečný otec. Bít jeho křídlo lišky, že ji nemůže ublížit, ale také zabít dravec.

Poté, co v roce 1960 zakázali lov pro Swan-Shipun, tento druh neohrožuje zmizení, ale tito ptáci vyžadují pečlivý vztah. Stále máte hmatatelnou škodu pro pytlák. Ne vždy na vodních útvarech během období mláďat, je pozorován způsob ticha. Proto v mnoha zemích, Swan-Shipun je uveden v červené knize, jako signál, který může pták zmizet, pokud nebude dodržovat pravidla pro ochranu těchto puchýřů.

Gagar-ve tvaru družstva

Vzhled a chování

Velké, hodnoty z kachna divoká na velkou husu, vodní ptactvo, vedoucí téměř výhradně vodní životní styl. Na pozemku jsou vybrány pouze proto, aby způsobily vejce a téměř nejsou schopni pohybovat. Od nejpodobnějších s nimi se soupravy liší ve velkých velikostech a relativně krátkém a tlustém krku, který vypadá tenčí hlavu. Zmeškal plovoucí gagaru někdy může být zaměňován s kormoránem, ale ten druhý může téměř vždy zvážit dlouhý ocas, zatímco garagar není vůbec.

obecný popis

Všechny druhy Gamaru mají dva sezónní oblečení - konvenčně lze nazvat léto (nebo manželství) a zimní, i když v přírodě není vždy pozorována jasná sezónnost jejich směny. Pro letní oblečení se vyznačují komplexní geometrické vzory kontrastních skvrn a pruhů, zima je většinou dvoubarevný, podobný odfitu tučňáky: tmavé (šedé nebo hnědé) shora a stříbrné bílé dno. Téměř kdykoliv v průběhu roku se můžete setkat s ptáky, jejichž obraz je mezilehlé možnosti mezi letní a zimou. Mladí ptáci dali na plný manželský outfit pouze ve třetím roce života. Muži od samic téměř žádný rozdíl. Mladí ptáci jsou jako dospělí v "zimě" šatech, ale obvykle jejich zbarvení vypadá více kalů, hranice pozemků peří různých barev rozmazané a peby je více.

Mimo období chovu žije Gagara většinou na moři, méně často - na velkých čerstvých nádržích, ale hnízdo výhradně na jezerech. Nordic ptáků nejchazidelnější pro Tundra a Dřevěný Tundra, i když jižní hranice rozsahu hnízdění Chernozemu Gagara Dosáhne šířce Moskvy.

Zástupci

Oslepující gagara

Pelicano Odpověď

Oslepující gagara - největší zástupce oddělení: jeho hmotnost dosahuje 4,1-6,4 kg, délka 76-91 cm. Muži větší samice. Masivní hlava na tlustém krku a velké, mírně překryty světla (žlutavě bílý) zobák. V letu ve srovnání s gagary jiných druhů vypadá masivnější a dlouhá. Hlas, jako jiný bugar, hlasitější a drsher. Od zbytku Bugar je dobře odlišen bílým zobákem.

Šíření místa - Arktický pobřeží Eurasie z úst Pechengi na východ na východní pobřeží poloostrova Chukotka. Sever na pobřeží Arktidy. Jižní limity distribuce nejsou dostatečně objasněny.

Stěhovavá, sporadicky zima a částečně létající pták. Jarní migrace probíhá v květnu a první polovině června. V hnízdních místech v arktickém tundře se objeví ve druhém desetiletí června.

V arktické tundře je bílý gagar zpožděn před začátkem - v polovině září. Ptáci obvykle létají nad samotnou vodou, klid může vzrůst až 40 a dokonce 170 m. Jsou drženi jeden po jednom, páry, skupiny 3-4 jednotlivců. Ve dnech vrcholu a v klidné migraci může jít hlavně hejna. Rekreanti na vodě drůbeže rozptylu a klastrů se netvoří.

Chovná sezóna spadá do června - září. Primitivní hnízdo ve formě zeleninového vozidla lobby má nejčastěji na ostrovech. Zdivo se skládá z 1-2 vajec, podobně jako vejce jiného gagáru, ale větší. Inkubace trvá asi 28 dní. Kuřata opustí hnízdo příští den po vylíhnutí. Nezávislý se stává ve věku 11 týdnů.

Slepé Gagara provádí pravidelné lety krmení na Rich Lake a River Fish. Celkový počet neznámých, ale předpokládá se, že je to velmi malé: Na většině hnízdního prostoru, hustota nepřekročí jeden pár o 100-200 kV. Km. Přibližné posouzení možného počtu druhů na severovýchodě Asie - může to dobře překročit 10 tisíc. Jednotlivci. Oslepující Gagar je uveden v červených knihách Ruské federace a severně od Dálného východu Ruska.

Červená gagara

Někteří představitelé

Velikost s domovem obyčejná kachna. Zobák je trochu ohýbán. Zadní strana záda je šedavě hnědá s malými blondýnkami, po stranách krku a hlavou šedé, na zadní straně krku jsou bílé pruhy, břicho bílé barvy, "speciální znamení" - kaštanové místo na hrdle. Mladá - hnědá barva s bílým pushy.

Červený gagar v Taigu a tundře žije v jiné velikosti jezer, v ne-těžební dobu může nastat na větších sladkovodních a mořích. Společný migrační pták.

Během hnízdního období pouze ve dvojicích, staví hnízda přímo z vody, na ostrovech - častěji je to jen díra bez opatrného nebo s velmi melly rostlinnou podšívkou. Zdivo se provádí počátkem června a skládá se ze dvou hnědých olivových barev s hnědými perty vajec.

Na hnízdě se samice pevně sedí, je odstraněna pouze tím, že je to osoba téměř blízko, po které spěchá do vody.

Red-eyed gagar je velmi charakteristický pro vodu - hluboce ponořený do vody, zpomaluje dolů, a tak rychle, což je téměř nezranitelný pro lov, nemůže být na povrchu po dlouhou dobu zobrazen na povrchu a v nebezpečí trochu zvyšuje zobák na vrchol. Ve vzduchu se pták stoupá pouze z vody, z dráhy, a jen proti větru. Létá tvrdě, protahování krku a belling zadní části těla. Před lezením do vzduchu, to je hlasitě stráveno. Pokud ne na hnízdě, pak je pták maximalizován a necitlivý.

Základní krmivo - ryby. Předporují z biotopů - jezera - odletět do "rybaření" k moři.

Pták může být jíst, ale maso je velmi těžké. Častěji na tom lovu kožešiny.

Chernobaya Gagara

Oddělávání ve tvaru tučňáka

Chernochaya Gagar je uveden v červené knize Ruské federace. Její populace v Krasnodarském území se neustále sníží.

Gavia Arctica nebo Chernozema European, je hnízdící stěhovavý pták, částečně pokrytý trvalými stanovišti. Tento druh je na pokraji zániku a uvedeno v červené knize Ruské federace.

Stručný popis:

 • Velikost těla: 58-75 centimetrů.
 • Hmotnost: muž - 2,5-3,5 kg, ženské 1,5-2,3 kg.
 • WingsPan: 1.1-1.4 metrů.
 • Teplá dolů a hlava a hlava gagarů popela šedé, s tmavou čelní částí. Před krkem je černý, s kovovými zelené nebo měděné odrazy, s bílým vzorem na dně. Černá zadní černá, bok, břicho bílá s příčným tmavým pruhem. Řízení a létat křídla černá a hnědá, bílá jíst.
 • V zimě se peří ztmavne, vypadají hnědé skvrny.
 • Tělo je prodlouženo, ocas není vyjádřen, křídla jsou krátká.
 • Nohy černé, šedé prsty s růžovými nebo šedými membránami. Posunut na zadní a nebyl viditelný v letu.

Značky Oblast ChernozeaGo Bagary z Aljašky do Eurasie. Hnízda ve Finsku, Norsko, v Severní Americe a Rusku. Zima na Severním moři a pobřeží Atlantiku, v severní části Středozemního moře, v Černém moři a kaspickém pobřeží. V Rusku, hnízdně v tundře a lesní zóně, na jezerech.

Vyskytuje se v dušené zóně Azovského moře ve třetím desetiletí října a listopadu. V území Krasnodar je pozorováno na zimování a v rozpětí. V Krasnodarském území je propaganda chráněna vakury Chernozem mezi lovci a rybáři. Pták, extrahování potravin, ponoří do vody a často umírá v rybářských sítích. Lov zakázán.

Blackcover nebo polární gagar

Někteří představitelé

Polární gagar je jedním z největších, velikostí. Je to horší pouze bílým gagáru: jeho tělesná délka se liší od 690 do 910 mm, hmotnost od 2,7 do 6,3 kg. U dospělých ptáků v letní hlavě a krk černé se zeleným kovovým odstínem má úzká příčná sekce na základně hrdla krátké podélné bílé líhnutí. Širší část s takovým líhnutím se nachází na stranách krku, tvořící světelnou polopředu ve své střední části. Horní strana těla je černá s velkým čtyřkolem (v oblasti ramene) a četné malé zaoblené bílé skvrny. Spodní strana je bílá s úzkými podélnými černými pruhy na stranách hrudníku. Primární netopýry nahnědlé černé, všechny vrcholy poloviny jejich tyčí blacknaya, řízení černá.

Zobák je černý, rovný a masivní, plovoucí pták ho obvykle drží horizontálně. Z ChernozeaGo Bagary je polární gagaru snadno rozlišovat mezi černou hlavou a černým krkem, stejně jako nahlas a hrubý hlas.

Charakteristický výkřik Cheroklyuva Gagara je hlasité a melodické vytí. Tento zvuk ptáků je publikován pouze během období reprodukce, což naznačuje hranice hnízda. V případě nebezpečí je zveřejněno varovný výkřik, připomínající smích.

V letu je krk prodloužen, nohy se nacházejí za tělem. Před vzletem běží na vodě. Když přistání na vodě nejprve dostat prsa, než způsobuje typický hazard.

Polární gagar je distribuován v Severní Americe od Pacifiku na pobřeží Atlantiku, severně do Arktického pobřeží a jih do severovýchodní Kalifornie, severozápadní Montana, severní Dakota, Iowa, Illinois, Indiana, Ohio, Pennsylvania a Newfundle. Žije v některých ostrovech: Island, Aleutian, medvěd a dr.

Obývání blackwinking gagar převážně velké a střední velikosti, poměrně hluboká jezera s dobře vyvinutou pobřežní vegetací a vhodné pro hnízdění s malými ostrůvkami v tundře a otevřených prostorách zóny taeezhnaya. Během letů se nachází na pobřeží moře, velká jezera a řeky.

Figuríny sučení

Vzhled a chování

Vodní ptactvo od malých (s poklesem) do média (s kachna).

Velké bedra mají vzdálenou podobnost s gagary, lišící se od nich delší a tenký krk (více než hlava) a menší velikosti. Malé druhy, zejména v zimních šatech, mohou být někdy zaměňovány s mláďaty jiných vodních ptáků, zejména lyshi, ale liší se od nich tenčí krk a zobák, stejně jako menší velikosti.

Po celou dobu strávený na vodě, dokonale se ponoří, téměř nikdy nevyjdou na zemi a pohybují se to téměř není schopný.

Vzlétnout neochotně, v nebezpečí dávají přednost skrýt pod vodou. Vzrostl z vody po běhu, let je těžký a přímý, k ostrým manévrům ve vzduchu nejsou schopni. Létající ptáci spěchají úplnou nepřítomnost ocasu (jeho místo natažené).

Životní styl

Hnízda na čerstvých zásobnících, na kterých se otevře alternativa s houštinami povrchové vegetace (rákosí, rogo a podobně). V těchto houšti jsou podvodníci uspořádány jejich plovoucí hnízda, jehož hlavním charakteristickým znakem je, že jsou stohovány z plně vlhkého materiálu, takže i podnos, kde se vejce lži, se to děje přes syrové. V manželství pro listodlání, zvláštní demonstrační chování, připomínající pár tanec na vodě. Pojďte na zdivo a zvedněte kuřata oba rodiče. V prvních dnech šrafovaných mláďat, oni v prvních dnech jsou prováděny na vlastní zádech a krmeni malým zvířatem z zobáku.

Jsou distribuovány téměř na celém území Evropské části Ruska, s výjimkou vzdáleného severu. Pro zimování potřebnou vodu venkovní a často slané, zejména ve významném počtu v Černém moři.

Zástupci

Malé broušení

Čtvereční beznovělý

Dokončeno především v tropických a subtropických zemích. Jeho rozsáhlá řada pokrývá jižní a střední Evropu, jižní a severovýchodní Asie, Afrika (jižně od Sahara), Madagaskar, New Guinea, Oceania ostrovy.

Přebývá v malé zarostlé jezery, v deltě řeky. Pro většinu z rozsahu je v přítomnosti nemrznoucí nádrže. Aktivní hlavně v noci. Vzlétne velmi neochotně, ale letové světlo a rychle. Krmiva na vodě bezobratlých, méně často v malých rybách a pultech.

Současný malého Loyadingu není tak působivý jako větší zástupci rodiny. Partneři plavou navzájem, otočit se v různých směrech, plavat blízko nebo zmrazené naproti sobě. Nejvýraznější trilil Duet. Spolu s tím ptáci navzájem demonstrují materiál pro hnízdo. Pro páření staví speciální zásuvku z plovoucích částí rostlin.

Hnízdo je plovoucí plošinou ze všech druhů rostlinných materiálů připojených k rostlinám stojícím ve vodě. Po páření listu na několik vteřin, jsou zamrznuti vedle sebe. Po krátké pauze může následovat nové párování, ale tentokrát se partneři mění místa, takže je obtížné rozlišovat pozorovateli třetí strany mezi dvěma malovanými ptáky a ženskými ptáky. Toto chování je jedinečné, už není žádné ptáky.

Sedogol Tower

Zástupci

Muchomůrka sadogol lze nalézt téměř ve všech státech Austrálie a Tasmánie, kde její obyvatelstvo má asi 500 000 jedinců, stejně jako na Novém Zélandu. V suchých oblastech Austrálie, tento vzhled obvykle chybí. Obvykle obývají velké otevřené zásobníky, které mohou být ústí řek, slaných a čerstvých zásobníků.

Chování semi-head kruté je poněkud odlišné od chování jiných představitelů rodiny rušného. Trvá častěji, když se člověk přiblíží, zatímco jiné soupravy se obvykle potápou, méně pláče, stejně jako nejvzdálenější, s méně výrazným chováním soutěže. Hnízdo v koloniích až 400 hnízda, ve zbytku období žije s obrovskými hejnami od 1000 do 10 000 osob.

Způsoby migrace zapůjčení polopřední galerie nejsou dostatečně studovány, ale předpokládá se, že se tento druh objeví po celém místě, kde se voda může po dešti přetrvávat.

Krmívá se na malých vodních členovkách, které zachytí hluboké potápění pod vodou. Tento druh se živí den a špatné osvětlení hledá potravu především na povrchu vody.

Konstruuje hnízdo na mělké vodě, v určité vzdálenosti od břehu, mezi plovoucími řasami, zdroje, rákosí nebo jinou vegetací nížiny, zaplaveny mořskou vodou. Pro konstrukci hnízda používá demontovatelné připojené řasy a spadané větve. Oba rodiče se účastní operace vajec.

Velká muchomůrka nebo Chomga

Oddělení rzhanko ve tvaru

Chomga - velká loajalita, délka jejího těla dosáhne 50 mi, jsou jen o něco méně mallands. To je pták s tenkým krkem, prodlouženým, rovným zobákem. Zadní části její nahnědlé zrzka, břicho, krku a bílé hlavy. Na jaře peří na hlavě, chomgy roste dvě tmavé paprsky peří, podobně jako "uši" a červený "límec" kolem krku. V zimě těchto dekorací u ptáků. Boje s Chomgou v rybnících a jezerách v celém Eurasii, s výjimkou nejsevernějších regionů, není zde také žádná Austrálie a Nový Zéland.

Každý z Chomgi je ideální pro plavání a potápění, zejména pro plavání pod vodou. Dokonce i podíl jeho prodlouženého, ​​jako torpédo, těla jsou blízko jedné (a racek se rovná 0,5). Proto půjčka je dostačující udělat jen malou hnutí nohou - a ponoří. Pod vodou, ptáci plavou se složenými křídly, řadou pouze v tlapách, které jsou vyměněny jako plavci. Mohou zůstat tady až 50 sekund, ponořují pár metrů.

Schomga křídla jsou krátká a úzká a svaly vedoucí je v pohybu tvoří jen deset procent váhy ptáka. Její let, i když rychle, ale ne manévrovatelná. Pro pozemní cestování, Chomgyho nohy nejsou přizpůsobeny vůbec - to se pohybuje velmi neohrabaně. Jídlo s rybami, korýši, měkkýši, žáby, tritony, vodní hmyz.

V Evropě dorazí hnízdící hnízdící ptáci do poloviny března-dubna. Brica Games of Large Looser projít ve vodě, jsou velmi složité a barevné. V obou pohlavích po stranách svítání rostou dlouhé černé peří, připomínající rohy a černé a červené peří pro krk tvoří zvláštní límec, díky které hlava získává trojúhelníkový tvar. Během manželských her jsou samci a samice přísně potápějící se a vzestupně se rozbíhají k povrchu s bandou řas v zobákech, po kterých plavou blízko sebe, téměř vertikálně se mohou pochlubit v hrudi a otočit jejich hlavy. Tento tanec vypadá velmi elegantně.

Pelicano Odpověď

Vzhled a chování

Oddělení spojuje několik skupin velkých ptáků, což je znatelně odlišně odlišný a vedoucí vodní a límec životní styl - frigáty, pelikáni, olush, Baklanov a Smerezhek. Pro ptáky, hmotnost tělesa, která se pohybuje od 0,4 do 13-14 kg, letí docela dobře, obvykle aktivní upevňovací prvky jsou schopny stoupat. Na zemi se pohybuje pomalu a udělejte to zřídka, většina druhů se ponoří a produkuje potraviny - především ryby - ve vodě.

Životní styl

Typické obyvatelé velkých sladkovodních a mořských pobřeží se mohou vyskytnout v otevřeném moři - raději se soustředit v místech bohatých na ryby nebo velké bezobratlých vod. Hnízda nejčastěji ve smíšených nebo jednotlivých koloniích, velké nedbalé Cupid hnízda jsou uspořádány na stromech, na skalách, v rákosu nebo na zemi na ostrovech. Stáří tří a více. Monogames, péče o potomstvo leží na obou partnerech, charakterizují těžké manželské demonstrace.

Zachování kolonií vnoření je do značné míry závisí na obavách: navštívené lidmi kolonie jsou velmi zranitelní. Pokládání zdiva trvá od 4 do 7 týdnů, kuřata se narodí slepý a holé, po 6-10 dní jsou pokryty hustou krátkou dolů, strávit několik týdnů v hnízdě. Usazený nebo let, mnoho pohybu na zimu v blízkosti hnízdních stránek. Sezónní redistribuce v důsledku změn ve hojnosti dostupných zdrojů.

Někteří představitelé

Kormorán

Zástupci

Velký kormorán sporadicky (místa) je distribuován po východní polokouli, stejně jako na pobřeží Atlantského pobřeží Severní Ameriky. Na území Ruska v jižních oblastech z černé půdy do Primorye, poddruhové pH.C.SIENESIS, která se v současné době šíří na sever.

Velký kormorán - velký pták, jeho délka dosahuje 80-100 cm, rozsah křídel 130-160 cm, hmotnost 2-3 kg. Samice trochu menší muži. Dospělí ptáci černá, se zeleným a fialovým třpytem, ​​záda a křídla tmavé olivy, s šupinatý černý vzor. Operní část "tváře" bílá, v některých poddruhech bílý spodní krk a hrudník. V manželství na hlavě, kromě krátké černé černé, Ukrajinci vyvíjejí bílé vlasy-jako peří, ze které hlava vypadá jako "šedá", na stranách těla se objeví na velkém bílém místě. Peumage je husté, křídla jsou poměrně krátká a pod vodou slouží hloubky řízení.

COBLANS mají slabě vyvinutý cobbychard železo, jejich peří jsou zaklíněny a ptáci jsou nuceni je vysušit po dlouhou dobu pod sluncem a větrem.

Velké kormorány obývají oba mořské pobřeží a vnitrozemské nádrže. Hnízdo s kolonie z několika desítek do tisíců párů. Často kolonie jsou smíšené, t. E. Společně s kormorány jsou další druhy ptáků, většinou různé volavky.

Hlas kormoránů hrubých a nízkých a připomíná kostru. Obecně platí, že kormorány jsou docela tiché ptáky, ale hnízda, komunikující s kuřaty, stávají se "mluvit". Ve velké kolonii během doby krmení jsou tyto "konverzace" obvykle sloučeny do jednoho solidního hlasitého ramenování.

Lov pro ryby, Cormoranty Float, snížil hlavu nízkou a díval se na kořist. Všiml si ryby, ponoří a zasáhne oběť silný zobák rána na boku, a pak chytí kořist. Poté, co se objevil, zabíjí rybu, a pak to ostře hodí do vzduchu, obraťte ji pro pohodlí polykání. Publikováno kořisti vždy jen z hlavy.

Růžový pelikán

Vodní ptáci

Růžový pelikán - velká velikost ptáka s labuť. Ve slavné rodině Pelican zaujímá čestné druhé místo, což přináší jen jeho nejbližší příbuzný kudrnatého pelikánu. Rozsah křídel mužského růžového pelikánu může dosáhnout 3,6 m, délka těla je 1,75 m a hmotnost je 15 kg. Samice jsou obvykle lehčí než 5-7 kg.

Tento velkolepý pták obdržel svůj název díky bledě růžový stín peří. A na břišní straně těla se růžová barva projevuje nejintenzivněji. Když jsou pelikánská křídla složena, zdá se, že barva celého těla má homogenní. Nicméně, to stojí za to vzlétnout, jak jsou viditelné černé mouchy.

Pink Pelican Flight Special: Zřídka a hluboce zhroutí křídla, snaží se většinu času stoupat ve vzduchu. Vzhledem k tomu, že zobák Pelican je docela těžký, drží ho rovnou a házel na krk. Takový velký pták držet ve vzduchu je zapotřebí velmi široká a velká křídla, takže příroda nepředstavovala s jejich velikostí: délka křídla růžového pelikanu někdy dosáhne 77 cm.

Ale nejvýraznější část jeho těla je samozřejmě zvažována zobák. U mužů se jeho délka liší od 35 do 47 cm, u žen - od 28 do 46 cm. Takový mocný nástroj je nutný pro rybolov: Je nutné vykřikovat vodu, protože několik šťavnatých ryb se otočí přímo tam.

Zajímalo by mě, jaké růžové pelikány loví dohromady, že to není charakteristické pro zbytek zástupců rodiny. K tomu se stávají kruhem a začnou klepat na křídla na vodě, řízení budoucí kořisti do centra. Pak synchronně snížil zobáky do vody, přičemž jejich podíl na celkové hromadě.

Růžové pelikáni krmí nejrůznějších ryb, což upřednostňuje největší kopie, které budou schopny chytit. V Evropě, oni loví pro Karpov a v Africe - na Cichlid. Někdy jsou kuřata a vejce polaponů Cablan. Dne den, jeden pelikán je vyžadován od 900 do 1200 gamm.

Severní Olusha

Vodní ptáci

Patří Severní Alusha rodině Alsushev a je mořský pták. Je to poměrně velké velikosti. Délka těla dosáhne měřiče, rozsah křídel 180 cm. Tělesná hmotnost dosahuje 4 kg. Samice a muži se neliší bez barvy nebo velikosti. Dospělí ptáci mají bílé peří, kromě tipů křídel, které mají tmavě hnědý odstín. Liší se v barvě také hlavu a krku. Obvykle jsou světle žluté. Někteří jednotlivci jsou však naprosto bílém. Bizon a tmavě modrá. Tip ho mírně ohnutý. Oči modré a obklopené černou kůží bez peří. Na bradě je černá uzda, nohy jsou tmavě zelené.

Ptačí tělo prodloužené a má dokonalý průtok. To pomáhá hodně při lovu. Skutečnost je, že severní Olusha je velký potápěč. Vidět povrch vody, hejno ryb, pták je rychle letí a zcela ponořen do vody. Může sestoupit do hloubky 15 metrů. Ale popadl kořist, okamžitě spěchá k povrchu moře. Je charakteristická, že tato peří krása může potápět. Pokud se vznáší, nefunguje.

Pták přebývá pouze ve vodách Severního Atlantiku a udržuje v blízkosti břehů Severní Ameriky, Evropy a severní Afriky. Mimo hnízdní dobu, migrace na jih, ale nikdy letí na území Jižní Ameriky a západní Afriky. To je, lze říci, že severní olusha je v pohodě, ale ne na horké klima.

Poháněn hlasitě krásou v hlavní rybě. Oblíbené jídlo - Atlantský sleď. Pro občerstvení jde také koryushka, treska a chobotnice. Největším rybolovem, který lze zvládnout, ale není však vyšší než 30 cm. Vše, co má velké velikosti, je vyloučeno ze stravy.

Číslo tohoto typu v současné době drží na jedné stabilní úrovni. Ve stejné Velké Británii jsou ptáci ptáků zakázán zákonem. V pořadí vyloučení mají možnost chytit obyvatele Lewis Islandu, jak je čas, tato krása Feathelnaya byla delikatesa. Ale zde existují určité normy - ne více než dva tisíce gólů za rok. Takže v této době neohrožuje zmizení této populace.

Oddělávání ve tvaru tučňáka

Zástupci tohoto oddělení jsou poměrně velké a mají zjednodušené tělo. Všichni zástupci obývají převážně severní území. Ptáci tohoto oddělení jsou jediní ptáci, kteří nelétají, ale pomalu se potápí a plavou.

dodatečné informace Flying ptáci také zahrnují jednotlivce pštrosného tvaru.

Čísla oddělených tučňáků asi 20 druhů. Toto oddělení se skládá pouze z jedné rodiny - tučňák.

Vzhled

Zástupci tohoto oddělení mohou být velké nebo středně velké. Největší pták je císařský tučňák s hmotností asi 50 kilogramů Ostroom přes jeden metr. Také dost velký Královský Penguin, Velikosti z nich je o metr, a váží asi 15 kilogramů. Nejmenší je stejný malý tučňák (hmotnost z kilogramu na 2,5 kg a růst až 50 centimetrů).

Tučňáci mají husté tělo a má hustou tukovou vrstvu, která jim umožňuje vydržet mrazu. Nohy jsou krátké s membránou mezi prsty, které slouží jako podmořský volant během podmořského plavání. Vzhledem k tomu, že nohy tučňáků jsou odhaleny daleko zpět do těla a jen masité trothed tlapky vyčnívají, pak je pro ně nesmírně obtížné a budou mít dost trapné. Ale nebrání tomu, aby některé druhy stoupaly na skalách nebo skok.

Výživa

V podstatě, dieta tučňáků zahrnuje různé ryby, stejně jako korýši. Ti, kteří krmí na korýši, spotřebují více jídla než ti, kteří dávají přednost jíst pouze ryby.

Zajímavým faktem ve výživě tučňáků je, že během molování a přežití vejce (obavy pouze některé druhy: chocholatý tučňák, Imperial Penguin) Nejsou jíst a neberou energii do metabolismu z ropných zásob. Během tohoto období, tučňáci ztratí asi polovinu své váhy.

Pijí většinou mořskou vodu a nadměrné množství soli v jejich těle vychází přes speciální žlázy, které jsou umístěny nad očima.

Místo výskytu

Největší počet druhů se nachází v blízkosti pobřežních vod Antarktidy, Nový Zéland, Jižní Afrika, jsou také rozšířené po pobřeží Jižní Ameriky a v Galapágových ostrovech v blízkosti rovníku. Vzhledem k tomu, že tučňáci preferují zima, jsou extrémně zřídka nalezeny v tropických zeměpisných šířkách.

Někteří představitelé

Imperial Penguin

Vodní ptáci

Imperial Penguin je největší a nejtěžší moderního druhu rodiny tučňáka. V průměru je růst přibližně 122 cm a hmotnost pohybuje mezi 22 a 45 kg. Hlava a zadní tělo černá, břišní část - bílá, na vrchol se stává žlutou. Stejně jako všechny tučňáci, císařské tučňáci nevědí, jak létat. Spolu s královským tučňákem odkazuje na rod Imperial tučňáky.

Muži císařského tučňáka dosahují růstu 130 cm a váží průměrně 35-40 kg, ale maximální hmotnost samce může dosáhnout 50 kg. Samice dosahují 114 cm růstu a 32 kg hmotnosti. Peří císařského tučňáka na zádech je černý, a na hrudi bílé, což z něj činí ve vodě méně patrné pro nepřátele. Pod krkem a na tvářích mají žlutě oranžové malby. Kuřata jsou pokryta bílým nebo šedavým bílým dolů.

Stejně jako mořský pták Imperial Penguin loví výhradně v oceánu. Krmívá se na ryby, chobotnici a Kille.Imperial Penguins Hunt Skupiny.Tyto skupiny se plují přímo do převýšení ryb a rychle zaútočí na mé, klíče jsou vše, co před nimi vzniká. Malá kořist jíst přímo ve vodě, a s větší kořisti by se měly plavat na povrch, který má být oddělen. Lov, císařské tučňáci překonat dlouhé vzdálenosti, pohybující se rychlostí 45-58 km / h a pádem do hloubky 535 metrů. V případě potřeby mohou strávit pod vodou do 15 minut. Čím více světla, tím hlouběji se potápí, protože jejich hlavní mezník je vize, a ne slyšení nebo ozvučení echo.

Královský Penguin

Vodní ptáci

Hnízda na ostrovech u ohně Země: South Georgia, Jižní Sandwich Islands, Marion, Creez Island, Kergelen (ostrov), stádo, mcqori (ostrov) mcqori.

Královské tučňáci hnízdí s koloniemi na tvrdých povrchech, většinou skály. Připraveno k reprodukci samce je prošpikována kolonií, kymácející hlavu, takže samice mohly vidět oranžové skvrny na hlavě, stanking o puberty. Čas od času muž dává návrh výkřiků tím, že zvedne zobák na oblohu. Zajímá žena blížící se muž. Někdy brutální boje pro ženy vyskytují během které muži zuřivě porazili s křídly. Když žena dělá svou volbu, začíná krásný tanec. Tučňáci jsou přetrvávající hlavy do nebe a zároveň křičí, upustí je jako impotence. Ptáci se jemně dotýkají zobáky a dali své hlavy na ramena partnera a strana vypadá jako tučňáci objímání. Když tanec končí, samice padá na zem, přičemž pozvání pozice. Muž šplhá záda a ptáků kamaráde. Párování trvá asi 4-6 sekund, po kterých muž jde od ženy. Tanec a páření opakují mnohokrát.

Vejce jsou odložena v prosinci-leden, zatímco ve zdivu jedno vejce. Žena klade vejce do tlapek a pokrývá záhyb na břicho. Pak je samec zapnutý. Doba trvání 54 dnů.

Charakteristickým rysem reprodukce královských tučňáků je, že přežijí hlavně mláďata od vajec, čekající v listopadu a prosinci. Zbývající mláďata, z pozdějšího zdiva, nemají čas a zemřou v zimě. Dospělí ptáci, jejichž mláďata zemřela, příště začne odložit vejce dříve. Zároveň ptáci, jejichž mláďata úspěšně vzrostla, příště začnou odložit vejce později a následující mláďata nepřežijí.

Tolstocký tučňák

Vodní ptáci

To přebývá na ostrovech Stewart a Sander, přilehlé k jihu Nového Zélandu, stejně jako na Novém Zélandu sám na jihozápadním pobřeží South Island.

Délka těla 55-60 cm při hmotě od 2 do 5 kg (průměr - 3 kg).

Jídlo je těženo v pobřežních vodách, krmiva na korýšech, napadené měkkýši a mělké ryby. Během reprodukce migrovat z pobřeží, některé hnízda mohou být umístěny v nadmořské výšce 100 m nad mořem. V zimě jsou tučňáci v oceánu a žijí sami. V červenci - migrovat do hnízdiště. Ve dne, tučňáci se schovávají v husté vegetaci, kamenné římsy, ukazující aktivitu pouze s nástupem soumraku a v noci.

V koloniích jsou páry umístěny ve vzdálenosti od sebe. Ne hnízdte na otevřených místech, preferovány pro hnízdění skalnatých říms, padlých stromů, díry. Muži se v červenci vrátí do hnízdních stránek, obvykle o dva týdny dříve než samice. Hnízdo staví z malých větviček. Samice obvykle odložit dvě vejce bledě zelená. Zpívající vejce trvá 4-6 týdnů. Zpravidla nejčastěji jedním jedním vejcem zemře, ale pokud oba lidé přežijí, pak rodiče nejsou schopni krmit dvě mláďata a slabší mláďata. Dvou mláďat přežije, zpravidla se vylíhla z větších vajec. Menších vajec, to často nevylíhne kuřátko nebo zemře za pár dní po vzhledu.

Prvních 2-3 týdnů, po vylíhnutí kuřat, muž zůstává v blízkosti hnízda a chrání ho a žena hledá přípravu krmiva. Dva týdny oba rodiče jdou do moře a nechali kuřátko na břehu ve skupině mladých. Ve věku 75 dnů, mláďata se nesnaží a už jsou schopni plavat v moři.

Čtvereční beznovělý

Velmi heterogenní skupina ptáků, z nichž některé mají tak málo společného, ​​které mohou být přiděleny na nezávislé oddělení. Velikosti od malých až velkých hmotností z 20 g (malé pastýři) do 12-16 kg (některé jeřáby, Drofs), délka, respektive, od 12 do 120-176 cm. Obývání biotopů v blízkosti vodou a suchých otevřených prostor, málo je spojeno s lesní vegetací. Meziřáky nejsou žádné skutečné dřevo a mořské ptáka. Většina druhů monogamanů hnízda na Zemi, netvoří kolonie. Cesty plodů, méně často semifinantního typu. Výživa je rozmanitá, mnoho skupin je všežravý, část vede soumraku a noční život.

Časté morfologické zatraceně zatraceně. Zobák je obvykle stlačován ze stran, má dírky, jeho forma - od kuželovitého tvaru k prodlouženému. Lebka, zpravidla neexistuje žádné sizhenatické, fungující základní kloubové články. Cervikální obratle 15-20. Nohy jsou dlouhé, méně často středně dlouhé, spodní část spodní nohy není opery. Neexistuje žádný goiter, ale esofágus je silně roztažen, svalnatý žaludek má silné zdi a trvanlivé kůžičky, slepé střeva vždy fungují, i když existují různé délky, je tam žlučník. Velký tracheobronchiální typ. Obrysové peří obvykle nese boční tyč, většina skupin s cucentní žlázy jsou opery. Paramount otočení 10-11, řízení 4-10 párů.

Crane-ve tvaru - zjevně starověké skupiny, pro řadu značek Nejbližší rzhanko ve tvaru. Tato blízkost je uznávána jako morfologists a biochemisté, i když interpretace systematiky různých škol místa krevy-jako v systému třídy ptáků jsou docela jiní. Pozůstatky pečiva naznačují zejména zvýšený počet podkrápek, rodin, porovnání s počtem druhů. S ohledem na paleontologické údaje, ekologické spektrum ochucené extrémně široké - od gigantických běžících býložravých a dravých ptáků naplněných odpovídajícími výklenky velkých savců, k krásným plavcům a potápěčům, podobným životním stylem s životem.

Zástupci

Lyska

Vodní ptáci

Lyshuha - rozšířená vodní ptáka, která je někdy volána bažina kuřecí. Váží v blízkosti kilogramu, který je srovnatelný s hmotností střední kachny, délka těla je 35-38 cm. Celé tělo je pokryto černým perem, který je poněkud zapalovač na hrudi a břicho než na zadní straně. Zobák je bílý, jeho základna má bílou kožovitou červenat, podobně jako lysin, ze kterého ptáka a dostal své jméno. Nohy matně žlutá barva končí s dlouhými šedými prsty.

Stojí za zmínku, že i když lysha a provádí ohromnou část života na vodě, nemá měření plavání. Místo nich na stranách prstů jsou malé lopatky.

Během plavání ptáka, jak by měl přikývnout na každém odpuzování na nohy a její ocas je snížen ke dnu. Podle těchto funkcí je možné rozlišit lyshuk z jiného vodního ptactva.

Ale ona letí, na rozdíl od Kryakv, nezáleží na tom, a dělá to ve výjimečných případech, preferring skrýt před nebezpečím. Pro vzlet, toto opeře několik desítek metrů vede vodou proti větru, intenzivně pracuje s křídly, dokud nezíská dostatečnou rychlost pro vzlet. Tento typ lyshuchu z Pacifiku k pobřeží Atlantiku Eurasie, kde se severní hranice oblasti přichází na 64 stupňů severní zeměpisné šířky. Z regionů s mírným klima, pták letí do zimy v severní Africe, Malajsii a na břehu černé a středomořské moře. V Austrálii, Indii a na evropském pobřeží Atlantiku, tento druh žije.

Pro osadu lyshuk si vybere mělké nádrže, přikrčené tlustou bažinnou vegetací, střídavě s otevřenými plochami vody. Místa vnoření dorazí na místa řeky kachen později a téměř okamžitě pokračujte do manželských her. V tuto chvíli jsou ptáci velmi aktivní, běží kolem vody, navzájem se vznáší, doprovázející tyto akce v podivných výkřicích.

Během odstranění potomků chrání samec a žena Ryano území v poloměru 60-80 metrů od hnízda nejen od zásahu samy o sobě, ale také z jiného opeřeného. Kuřata pokrytá hustou tma dolů, po několika hodinách po narození sestupují na vodu a následují své rodiče.

Kamnetsa obyčejný

Vodní ptáci

Obyčejný zápis nebo voda, rákos, nebo bolotnaya sušička - pták je relativně malá a pro velikosti připomíná představitelé v centru města. Velikost jeho těla se pohybují od 25 do 30 centimetrů a hmotnost je 150-500 gramů. Postava je poměrně velká a hustá a hlava je relativně malá. Zobák je relativně malý, má trojúhelníkový tvar a trochu špičatý a ohýbaný na konci. Křídla malé délky a jejich rozsah je 50-60 centimetrů. Tito ptáci se vyznačují spíše dlouhými a silnými nohama, které jim umožňují pohybovat se s lehkostí na zlodějových břehů. Prsty jsou také velmi dlouhé a tenké a membrány mezi nimi chybí, ale nebrání jim dobře plavat. Ocas je velmi krátký a má tvar ve tvaru klínů.

Stejně jako mnozí představitelé ve tvaru caraevu, obyčejná chovu krmiva na zeleninové a potraviny živočišného původu.Také jedí řasy, obiloviny, listy, pavouky, rainworms, hlemýžďy, měkkýši a pulty. Většina potravinového ptáka najde mělkou vodu, kde pomalu chodí a otočí listy plovoucích rostlin, se snaží najít kořist. Také ve vzácných případech, ponechává mělce pro svou kořist.

Obyčejný pohyb - monogamní pták. Hnízdo, zpravidla, na malé nadmořské výšce uprostřed nádrže nebo na jeho hraně mezi třtinami. Někdy se jejich hnízda nachází na střechách domů v osadách. Oba partneři se účastní výstavby hnízda, sbírání suchých stonků pro hnízdo, listy rákosu, třtiny, centra, lotos. Zdivo se skládá z 5-10 vajec a ženských demolidů, často dva takové zdivo. Vejce jsou založena na obou rodičích po dobu tří týdnů, ale ještě žena tráví více času na pokládání, spíše než muže. Kuřata se objeví ve stejnou dobu a pokryté černým dlouhým bohatstvím.

Ptáci jsou oba usazeni a migrační životní styl. Oni obývají téměř všechny kontinenty, s výjimkou severu Evropy a Islandu. Často se usadí na nádržích různých typů a na Malé městské rybníky.

Oddělení rzhanko ve tvaru

Vodní ptáci

Zástupci tohoto oddělení jsou největšími ptáky, které jsou umístěny v blízkosti vody. Oddělení rzhanko ve tvaru má více než 300 druhů a kombinuje asi 20 rodin (občerstvení, výuka, Avidta, Serpelves, Rzhankiy, chytrý a další), které jsou zase rozděleny na předměstí a přesycení.

Vzhled

Všechny druhy se liší ve vzhledu a velikosti. Velkým zástupcem je považován za Gagarka, Hochotun Chernogol, Seagull Stříbro, velikost jejich těla se pohybuje od 50 do 80 centimetrů a hmotnost je 1,5-2 kg. Existují však také velmi malé představitelé, jako je například pookkeeper, Chernysh, Chernozemobik, Khruban, Fifi, Tirkushka louka, plovoucím společným, rukavicí, ptačí dopravce a další. Rozměry těchto ptáků nepřesahují 25 centimetrů a váží ne více než 100 gramů a některá hmotnost není více než 50 gramů.

Všechny druhy jsou velmi odlišné vzhledu, takže je obtížné složit jinou charakteristiku. Ale jeden generál, sjednocení tam - všichni ptáci jsou velmi vázáni na vodu. Zobák v každém druhu je velmi odlišný: to může být jak velmi dlouho jako zástupci týmu, a velmi krátký.Většina wingsday a dlouhá a špičatá. Barva je také odlišná, ale bílé nebo matné barvy převažují.

Výživa

Některé typy pečení a další dávají přednost jíst pouze živočišné jídlo. Protože téměř všichni žijí v blízkosti nádrží nebo moře, pak podle hlavních potravin většiny je ryba. Jiní na výměně ryb raději jíst s různými vodními a suchozemskými hmyzem. Rzhanka bílá krmiva na mořských řasách a egyptský běžec preferuje semena rostlin.

Místo výskytu

Ptáci tohoto odloučení jsou společné po celém světě, ne vyloučení Antarktidy, ještě více - na severu počtu Rzhanco ve tvaru, který se zvyšuje, se cítí mnohem pohodlnější než v tropech. A pro ekosystém Arktidy a subarktidy hrají zásadní roli.

Zástupci

Bílý Seagull

Vodní ptáci

Všechny oblečení jsou většinou bílé, středně velké racky, mírně větší velikost, s kulatou hlavou, krátkým krkem a krátkými nohami. Časté proporce mírně připomínají holubice. Délka tělesa 40-48 cm, rozsah křídel 106-120 cm, hmotnost 448-700 g.

Dospělý outfit získává do konce druhého kalendářního roku. Peří dospělých ptáků v létě a zimě je zcela bílá, se slabým nádechem slonoviny. U některých ptáků, pruty primárního muška a volant peří světle žluté. Oči jsou tmavě hnědé, kruh kolem oka je červený, zima je černá. Zbosu modravy-šedá nebo šedozelená, s oranžovým nebo žlutým koncem, ve vzácných případech zcela žluté. Černé nohy. U ptáků v hnízdě a první zimní oblečení, bílý peří, s jiným počtem zkontrolovaných pontrin na plášti, rozpadající se peří z křídla, na schopnosti, hrudníku a na koncích setrvačníku a volantu peří. Blacknate nebo hnědé skvrny jsou soustředěny před očima a hrdlem. Hlad z křídla je většinou bílý. Tmavě hnědé oči, kroužek kolem šedého oka nebo černé.

Kryv šedozelená, tmavší než dospělí ptáci, s světle žlutou nebo (zejména na spojovacím) oranžovém konci. Nohy šedé nebo blacknate. Druhý zimní oblečení se neliší od dospělého. Díky jedinečnému vzhledu není bílý Seagull nemožné zaměnit s jinými typy kap.

Obyvatel vysoké arktické zeměpisné šířky. V Rusku hnízda na Arctic Islands - Franz Josef, Nová Země, Severní Země, stejně jako v Kanadě, na Spicsbergen a Grónsko. Jižní hranice zimního rozsahu prochází o hranici arktického ledu. Úkryty na jih na Britské ostrovy. Zřídka dosáhne pobřeží pevniny Evropského Ruska, je známo setkání s pobřeží poloostrova Kola.

Běžný boobing

Vodní ptáci

Malá kočka s rovným, tenkým a ostrým černým zobákem. Otvory nozder se nacházejí na základně implitu, na velmi peří čela. Nohy jsou relativně krátké, sada je stlačena ze stran a má shnilý úzký, ostrý okraj, snadno se šíří voda, když plavecké pohyby nohou. Křídla ostrá a úzká, ocas mírně zaoblená. Délka těla 18-19 cm, rozsah křídel 31-34 cm, hmotnost 20-50 g. Neexistují žádné podobné druhy.

V dospělém muži, horní části hlavy, řemeny, přední části zad a ramenní peří blacknickáři, na tmavém, načervenalých bruslích. Nad okem a pod ním - na bílé speck. Po stranách krku pro velké červené skvrny, někdy zavřené na krku před náhrdelníkem. Na zadní straně a ramena, mnoho peří s širokými okrovými sudy sloučeny do podélných pruhů. Brada a hrdla bílá, krk přední, přední části hrudníku a strany těla nahnědlé šedé, břicho bílé. Migrační peří a strany jsou bílé. Ve všech odficích v letu na křídle nahoře je jasně viditelný široký bílý pás. Ocas na bílou bílou, zbytek tmavě hnědé. Zobák černá, nohy olovo-šedá, Radugina Dark Buray.

Dospělá žena v létě maloval jasnější než muž. Hlava, uprostřed hlavy, přední části zad a ramenní peří z Sizo-Asp, a ne blacknate-hnědý, načervenalý pendan na Darkee tam nejsou. Vpředu krku, přední části hrudníku a strany těla šedé bolesti. Boca krk zářivě zrzka, mnoho jednotlivců červená barva zachycuje krk vpředu a přichází k přední části hrudníku. Jinak je jeden podobný barvení s mužem. U dospělých ptáků v zimní šaty čelo, uzdu, strany hlavy a přední části temnoty bílé. Témata, hlavy a pruhy podél středu krycího krytu.

Mladí ptáci v prvních zimních šatech maloval stejně jako dospělí v zimě, ale zbarvení horního rozpadajícího se peří křídla s nimi s reddish-okr kaymami. .

Rybák

Vodní ptáci

Craffales jsou blízké příbuzní chape, ale ve velikosti v některých případech jsou o něco menší než tito ptáci. Obvykle se hodnota opeřích pohybuje od 20 do 56 cm.

Tělo ptáků je tenký a protáhlý, zadní je slabě ohnutá - křídla jsou poměrně dlouhá ocas bez slova s ​​hlubokým výstřihem. Vzhled peří je charakterizován přímým, dlouhým, ostrým zobákem a malými nohami, na kterých jsou bazény. Barva je lehká, na hlavě - klobouk z černého peří - břicho bílé peří z čela šíří do nozder.

Na celém světě, z Arktidy do Antarktidy, 36 typů popraskaných jsou rozšířené a 12 z nich žije v teplých zemích, výhradně v tropických zeměpisných šířkách.

Černá barva, běžná ve střední a jižní Evropě, má velikost asi 25 cm. Jméno ptáka přijalo pro černou barvu zobáku, stejně jako podobná barva hlavy, hrudníku a břicha během manželského období. Horní část peří je malovaná šedě.

Zajímavé zbarvení má blondýnku. Není těžké odhadnout jméno, že pták má bílá křídla. Spíše, jen zadní část křídla je malovaná v takových tónech, jen lehký proužek shora, a tma. Nicméně, v zimě, pták bílý čelo a břicho.

Typicky se barvy usadí na břeh a mělčině sladké vody a moře, vypálení nebo písčité copánky a ostrovy. Mezi odrůdy těchto ptáků, známých a distribuovaných je řeka Colt.

Tito ptáci jsou obvykle poněkud větší než jejich příbuzní - mají zobák velikosti hlavy hlavy popel shora, trochu lehčí. Peří na čelo změnit barvu: v létě, na vrcholu černé, v zimě, černé a bílé skvrny jsou znatelně pozorovány - skvrny šarlat, na konci černé a nohy jsou červené.

Takové okřídlené stvoření lze nalézt nejen na břehu čerstvých zásobníků a řek, ale také na pobřeží moře. Rozlité peří z polárního kruhu do Středozemního moře.