Dva albatrosov zachráněný v novém zélandu

Druhý den se uživatelé sociálních sítí dozvěděli o obou obranných obránců Zélande zvířat - Albatrosse. Není známo, jak je zasáhnou v takovém žalostném stavu, ale není to pochybné, že byli hozeni na břehu, být velmi vyčerpaný.

Jeden Albatros byl zaznamenán místními obyvateli, při prvním přijal je za nějaké hlavní odpadky, které často hází z pobřeží moře. Když se přiblížili a zjistili, že se ukázalo, že toto "odpadky" se ukázalo být ptákem velkých velikostí, rozhodli se zavolat telefonní místních obránců zvířat, které při příjezdu nalezl v blízkosti a druhého ptáka.

Dva albatrosov zachráněný v novém zélandu
Zoozhechniki zachránil dva albatrosy.

Oba peří byly identifikovány zoofhips jako albatrosse, což z nějakého důvodu jel jako břeh nebo vlny nebo nedávný squall. V každém případě, bez ohledu na to, jak absurdní tyto předpoklady se nezdálo, přijít s něčím jiným obtížným. Absurdita je, že tento pták je odlišen mimořádnou vytrvalostí a může překonat až tisíc kilometrů denně, takže je to těžké ho pneumatovat. Zároveň se dokonale cítí jako vzduch, ale také na povrchu vody a nemohou se vůbec někdy objevit na zemi.

Albatros a ve skutečnosti se vyznačuje mimořádnou mocností: křídla jednotlivých kopií dosahující až tři metry sedmdesáti centimetrů a pták váží až jedenáct kilogramů.

Dva albatrosov zachráněný v novém zélandu
Záchranáři naznačují, že ptáci demolovali bouři.

Zároveň jsou albatriss vynikající potápěči a dokonale se cítí během špatného počasí, protože je během bouřek na povrchu vody stoupá velké množství měkkýšů a malých chobotnic, které tyto ptačí krmení.

Poté, co byli ptáci doručeni do veterinárního lékaře, který se specializuje na divoké peří, řekl, že oba ptáci jsou stále mladí, nemají vážné nemoci a neexistují žádné známky, že pták podstoupil násilí z osoby nebo zvířete. Proto verze, kterou oba ptáci sestřelili bouří, zatímco jediná věrohodná.

V tuto chvíli jsou obě opeřené obry na rehabilitaci, po kterých jsou plánovány být propuštěni.