V brazílii, našel pozůstatky neznámé vědy dinosaurů

Během stavebních prací v brazilském roce, Uberba dělníci, osmpodlažní dům, narazil na pozůstatky podivného typu.

Skupina paleontologů, jehož účelem byl studium objevené pozůstatky, šel na staveniště, poslal fosilitu odborné znalosti. Podle jejich předpokladů je věk zkamenělých pozůstatků asi osmdesát milionů let. Předpokládají také, že tyto pozůstatky mohou patřit do dinosaura obytných druhů.

V brazílii, našel pozůstatky neznámé vědy dinosaurů
Neznámí vědci nalezeni v brazilském městě Uberba.

Mezi zjištěnými kostmi je možné poznamenat páteř a žebra, jejichž struktura je atypicky pro dravé bytosti, které jsou v současné době známy oficiální vědy.

Podle předpokladů paleontologů mohou tyto kosti patřit do takového kontroverzního zástupce odstupu bývalých gigantských ještěrek jako titanosaurus. Skutečnost, že toto zvíře existovalo, je spíše skutečnost, že jeho existence měla být uzavřena ze skutečnosti, že již má jméno.

Problém byl v tom, že potvrzení o existenci tohoto bylinného dinosaurů dosud nebyly nalezeny, a ještě více na území moderní Brazílie. Titanosaurus má šanci vyřešit v oficiálních učebnicích na paleontologii.

Vzhledem k tomu, že paleontologové poznamenali, zkažené pozůstatky byly překvapivě dobře, což dává důvody pro první, povrchní, odborné znalosti, odborníci provedli další, podrobnější zkoušku, po kterém bude možné provést konečný závěr, který stále patří k zkamenělému kostra.

Titanozavras bydlel na významnou část pozemské půdy a konkrétně - v moderní Evropě, Africe, Asii a Jižní Americe. Délka je pravděpodobně dosáhla čtyřicet metrů. Stále, jak již bylo zmíněno, s pozůstatky tohoto gigantického případu ještěrka nebylo příliš dobré. Na konci devatenáctého století byla v Indii nalezena femorální kost dlouhého delšího měřiče.

Po nějaké době, tam byl také několik ocasních vrcholů, po kterém bylo jasné, že oba dinosaurus patří do dinosaury, který byl dříve neznámý vědou. Již v sedmdesátých letech dvacátého století, tento nový druh byl jmenován indický Titanosaurus. Stejné pozůstatky byly již nalezeny na jižní polokouli, která produkovala nějaký pocit, protože indický Titanosaurus (který se ukázal být nejen indián) byl prvním hlavním dinosaurem v této části Sushi. Kromě toho to byl největší plaz od těch, kteří byli vědci známí.

V brazílii, našel pozůstatky neznámé vědy dinosaurů
Titanosaurus Rozměry ve srovnání s obvyklými hodnotami.

V loňském roce byly objeveny pozůstatky největší z Titanozavavrov v Argentině, jejíž výška dosáhla dvacet metrů a délku - čtyřicet metrů. Je pravděpodobně zvíře mohlo zvážit až osmdesát tun.