Amazon dolphin zachránil rybáře

Ve Venezuele, v horním dosahu Rio Negra, River Dolphin Spasitel rybář. To je hlášeno místními médii. Místní rybář Hernando Garcia brzy ráno pokračoval v obvyklém rybolovu.

Malá loď sloužila pro něj pro něj, s jakým byl obvykle zvládán ani nemyslím, že se stane členem neobvyklého incidentu.

Když se ve večerních hodinách přiblížil rybolov konec, a Hernando už šel, co se nazývá, plýtvání pruty, cítil silný push.

Úder padl, zřejmě ve spodní části lodi. Co se stalo dál jen ze slov jiného rybáře, kteří tento obrázek sledoval z břehu.

Amazon dolphin zachránil rybáře
Dolphin uložil rybáře.

"Neoddělám tento impuls žádnou hodnotu, protože z břehu byl téměř postižený. Ale posuzování mimochodem Hernando plaval v lodi, tlačení byl velmi silný. Zajímá mě, a začal jsem se pozorně dívat. Hernando neměl čas vzít v lodi stabilní pozici, když dostala další push, a zdálo se mi, že ve vodě jsem viděl ocas velký krokodýla. Loď se otočila a Hernando spadl do vody."- říká Emilio Nunese, který sledoval tento obrázek z břehu.

Současně, když rybář do řeky spadl do řeky, loď se otočila a zřejmě ho zasáhla na hlavu s jeho představenstvem, který ztratil vědomí Hernando Garcia, by se mohla dobře utopit, ale zřejmě se osud rozhodl zachránit.

"Nevím, kde by se krokodýl měl rád, kdyby to bylo obecně, byl, ale než se mi podařilo plavat na místo, kde byl můj přítel údajně šel pod vodu, mám k němu malý delfín, který místní rybáři, včetně něj Hernando, byl vyhlazen všemi možnými způsoby. Potápění pod vodou, znovu vyštěkl, ale tentokrát už s tělem mého přítele na zádech. Samozřejmě, Hernando se podařilo nějakým způsobem přijít k sobě, když držel ruce pro ploutve Dolphin."- Pokračuje na přítele postiženého rybáře, který si přál zůstat neznámý, ale jehož jméno stále uniklo do tisku.

Dolphin vytáhl rybář z vody, Dolphin šel na břeh, kde nedávno stáli svou soudruhu, který neměl nic jiného, ​​jak se nechat nechat ujít reverzní loď. Když také zamířil na břeh, Dolphin už nebyl viděn nikde, ale pomalá chráněná Hernando Garcia už ležel na břehu.

Jeho kolega, který měl svou první pomoc.

"Vzpomínám si jen na první push, který spadl na dno lodi. Poté nemohu pamatovat nic, protože zřejmě ztratil pocity. Další věc, kterou si vzpomínám, je můj přítel, který se mi poklonil. Nevím, jak mohu poděkovat svému Spasiteli, ale teď vím, že nikdy nezabil tyto zvířata, i když jsem je zabil, ani přemýšlel. Jsem nekonečně vděčný Dolphinovi."- řekl novinářům Hernando Garcia.

Není známo, že řídil akce Dolphin, protože Amazonian delfíni (a to byl zástupce tohoto druhu) prakticky neřekl a liší se agresivitou. Nicméně, oni ukazují agresi hlavně v zajetí, a v jejich přirozeném prostředí jsou charakteristické pro zvědavost a hravost. Možná je to touha hrát se zvědavostí, přinutit Dolphin, aby pomohl tenké osobě. Legenda některých původních obyvatel Jižní Ameriky, podle které duše svých předků žijí v delfínech a kteří mohou přijít na záchranu v nebezpečném okamžiku.