Nejdražší plemena koček

Faktory ovlivňující náklady na plemeno

Kočky jsou jedinečná zvířata, která žijí vedle osoby po mnoho tisíc let. O kočkách lze říci hodně: Je to nejen milující a hrdá zvířata, ale také nezávislá, stejně jako nabídka. . . V důsledku podobných experimentů na zvířecích genech, světlo vidělo mnoho jedinečných plemen koček, které stojí hodně peněz.

.Deset nejkrásnějších a nejdražších koček zahrnuje docela známá plemena.

Faktory ovlivňující náklady na plemeno

Top - 10 drahé kočičí plemena

Zpravidla náklady na kotě určitého plemene závisí na řadě faktorů, které mají smysl mluvit.

Hrubý plemeno

. . To je způsobeno tím, že se liší od ostatních plemen exotická krása, rarita vrhů, stejně jako obtížnost péče o malá koťata.

Třída zástupce plemene

Plemena není zahrnuta v první desítce nejdražší

Ne všechny koťata, které se objevily, odpovídají standardě chovu, takže jsou rozděleny do tříd.

Je důležité vědět! Zpravidla jsou plnokrevná koťata rozdělena do tří tříd a nejdražší z nich jsou koťata show-třídy se všemi standardy plemene.

Koťata třídy Brid představují médium v ​​standardu plemene koťat a zároveň nejsou moc, ale levnější, ve srovnání s koťaty třídy show. Faktem je, že tato třída koťoven je přípustná používat v kmenové práci, což znamená, že mají určitou obchodní hodnotu.

Pet-třídy koťata jsou nejlevnější, protože nereagují na všechny standardy plemene a nemohou být použity pro výstavní výstavy, ani pro chovnou práci. To neznamená, že nemohou potěšit domácnosti a nemohou se milovat domácími mazlíčky v důsledku menších nesrovnalostí plemene, které nemají negativní dopad na normální živobytí zvířat.

Rodokmen

Nejdražší plemena koček

. Je to docela přirozené, že koťata významných rodičů mají obrovský potenciál, pro které klient platí další finanční prostředky.

Frekvenční barva

Pokud je známo, že existují pouze zvířecí barvy definované standardy plemene, ale také vzácné barvy, které nemusí odpovídat standardu chovu, ale toto náklady jsou jejich náklady výrazně vyšší. Bohužel, mnozí chtějí, aby nebyli jako ostatní, takže jsou připraveni zaplatit více.

Nestandardní exteriér

Pokud budete mít konkrétní plemeno, existují jednotlivci, jehož exteriér je znatelně odlišný od hlavní hmotnosti potomků, tvoří exotický vzhled. .

Bohužel, takové faktory, jako móda, nejsou rozlišeny dlouhou akcí, protože každé plemeno má velké šance být v "proudu" módy, pokud se potomstvo objeví s jedinečným nestandardním vzhledem.


Top - 10 drahé kočičí plemena

Savannah 4000-25000 $

Nejdražší plemena koček

K dnešnímu dni je považováno za nejdražší plemeno, které může stát od 4 do 25 tisíc. dolarů, ačkoli tam jsou případy, kdy pro kotě takového plemene s lehkostí byly propuštěny klienty 50 tisíc. dolarů. Toto plemeno se narodilo na výsledku minulého století ve Spojených státech, v důsledku překročení obvyklé Siamské kočky s divokou africkou kočkou - Serv. V důsledku toho se "kočka-leopard" objevil na světle s hmotností dospělých řádově 15 kg a výšky v kohoutku asi 60 cm.

Zvíře se vyznačuje spíše štíhlým tělem, stejně jako vlněný kryt jedinečného strakaté barvy. Savannah zděděná od afrických divokých koček, včetně tlusté vlny, krásné pověsti, dlouhé nohy, silné svalové tělo a další jedinečné vlastnosti. . Kromě toho je toto plemeno dokonale s jinými domácími mazlíčky, včetně psů.

Zajímavý okamžik! Toto plemeno jednoduše zbožňuje vodní postupy, které nejsou příliš charakteristické pro kočky, ale obvykle pro Servals. Tato zvířata jsou snadno přizpůsobena jakémukoli, zejména novému prostředí.

Savannah není jen kočka, ale celý poklad, protože má jedinečné vlastnosti. Ty jsou poslušné, něžné, inteligentní, krásné a kněz domácí zvířata. Vysoké náklady na plemeno není vysvětleno tolik hmotou jedinečných vlastností, kolik složitosti v reprodukci, která je spojena s raritou plemene. Potomstvo, které se objeví na světle, bez odborníků, je nepravděpodobné, že by mohl jít ven, což také odkládá jeho otisk na jeho jedinečnost.

Chauzi / Shauzi / Hauzi8000-10000 $

Nejdražší plemena koček

Ve druhé polovině minulého století se toto plemeno objevilo také v USA, jako výsledek překročení domovské hybošní kočky a divoké bažiny. Toto plemeno se objevilo celkem na některých dvou desítkách let dříve než Savanna. Chaise lze připsat velkým plemenům koček, ale ve srovnání s Savanna dospělí váží 2krát méně. Skutečnost, že předci tohoto plemene jsou divokí kočky, říká vzhled, stejně jako mocné tlapky, velké uši, dlouhý ocas a t.D.

U koček tohoto plemene, poměrně nerozumný charakter, který je spojen s hmotností energie uzavřené v silném těle. Tyto kočky jen zbožňují skok, stoupání, běh a být v neustálém pohybu. Zachovávají svou jedinečnou mobilitu do stáří. Tyto kočky jsou špatně převedené osamělosti, takže potřebují neustálou pozornost a bez ohledu na to, kdo představuje společnost, muž, kočka nebo dokonce pes. . dolarů

Kao Mani 7000-10000 $

Nejdražší plemena koček

Neméně cenné plemeno koček, pro které musíte dát od 7 do 10 tisíc. dolarů. Toto plemeno koček se nazývá "kočky thajských králů," což naznačuje, že plemeno je docela staré. Dalším důkazem starověkého původu plemene je první zmínka o tom v rukopisech Siam, které sestoupily do současnosti ze 14. století. Tyto informace označují skutečnost, že právo na držení této kočky bylo distribuováno výhradně císaře a jeho rodině. Ve starověku, to bylo věřilo, že kočka je takové plemeno, přináší štěstí rodině, bohatství a dlouhověkosti, obhajovat obydlí od ďábelského vlivu.

Kao-mani plemeno je charakterizováno malými velikostí, jedinečným zbarvením oka, stejně jako krátká čistá bílá vlna. Speciální koťata, která se objevila s různou barvou očí. Zpravidla se kočky tohoto plemene liší na mysli a vynalézavost, zatímco oni jsou něžné, zvídavé a milující.

Safari 4000-8000 $

Nejdražší plemena koček

Toto plemeno koček, stejně jako některé další, se objevilo uprostřed nebo na výsledku minulého století, jako výsledek překročení obvyklé domácí kočky s divokou jihoamerickou kočkou Joffroy. . Výsledkem je, že světlo viděl zcela nové plemeno koček s velmi velkolepou barvou vlněného krytu: přítomnost na tmavě šedém pozadí četných kulatých skvrn tmavá barva.

Důležitý okamžik! Safari plemeno, pokud ho porovnáte se všemi hybridními kameny, je považován za nejvíce benevolentní kočka s vysokým stupněm lásky.

Jedná se o poměrně velké plemeno koček, protože dospělí jednotlivci mohou váží 10 kg nebo ještě více. Kromě toho je to energický, nezávislý a inteligentní. Průměrná cena kotě je od 4 do 8 tis. dolarů.

Bengálská Cat1000-4000 $

Nejdražší plemena koček

Na výsledku minulého století se ve Spojených státech objevil další hybrid - Bengálská kočka. Američtí experti překročili obvyklou domácí kočku s asijským leopardem. Výsledkem je, že světlo viděl neobvyklé plemeno středního vlhkého. Dospělí mohou dosáhnout váhy v 8 kg. Obecný portrét tohoto plemene je bez takových údajů nemyslitelné jako silné zvíře, zatímco docela elegantní s poměrně flexibilním tělem, pokrytým vlněným krytem v barvách leopardí. Tato zvířata jsou také charakterizována velmi výrazným divokým vzhledem, přítomnost tlustého ocasu a uší se zaokrouhlením na koncích.

Jedná se o tajemný a zároveň mazaný zvíře, sebevědomý a cestě, který sám vybírá majitele pro sebe, což je jistě zaslouženo. CAT-LEOPARD se vyznačuje nekomplementovatelnými možnostmi v oblasti inteligence koček, takže prakticky nereaguje na levné triky, které je znatelně komplikován úkolem. Úřad, který člověk může zasloužit tento mazlíček výhradně s trpělivostí a skutečnou láskou pro tento domácí mazlíček.

Je důležité vědět! Odborníci proti této kočce se objevili v rodině, kde mají malé děti.

Bengálské kočky nezobrazují agresi svému majiteli a lásku lezení na ramenou. Kromě toho zbožňují vodní postupy. Koťata mohou stát od jedné do 4 tisíc. dolarů.

Masky 500-4000 $

Nejdražší plemena koček

Chcete-li dělat kočku doma takové plemeno, budete muset zaplatit od 500 do 4 tisíc. dolarů. Plemeno se objevilo na ostrově Maine, který se nachází v Irském moři. Kromě plemene je považováno za poměrně vzácné, má charakteristický rozdíl od ostatních plemen. Skutečnost je, že kočky takového chovu téměř chybí ocas. . Takové kočky se nazývají "stampy".

Tyto kočky ztratily svůj ocas v důsledku přírodních mutací. Při přechodu tohoto plemene se navzájem mohou objevit na světle mrtvých potomků. V tomto ohledu vám odborníci poradí, abyste překročili MSKS s kočkou jiného plemene.

Americký Curl 1000-3000 $

Nejdražší plemena koček

To je považováno za spíše vzácné plemeno, odvozené v Americe na konci minulého století. Výrazný rys plemene je jeho uši, jejichž špičky jsou zabalené směrem. V důsledku toho uši mají nějakou podobnost s rohy. Zajímavé je skutečnost, že koťata se objevily na světlo, uši jsou rovné, ale počínaje druhým dnem po porodu, nádherné transformace se vyskytují u uší.

Průměrná hmotnost dospělých je asi 5 kg. Tato zvířata mají velmi harmonickou postavu. Vlněný kryt, stejně jako jeho barva, může být odlišný, zatímco to zůstane nezměněno, aby se povaha tohoto mazlíčka. Jedná se přátelná, inteligentní, zvědavá a středně hravá zvířata, která jsou odhodlána svému majiteli. Plemeno bude stát od 1 do 3 tis. dolarů.

Toyager 500-3000 $

Nejdražší plemena koček

Pokud je název kočky přeloženo z angličtiny, znamená to "hračky tygr" a to není velmi překvapující, protože vzhled zvířete prakticky zcela opakuje vzhled skutečných tygerů. Ve skutečnosti, nejbližší příbuzný mini-tygra je bengálská kočka.

Přinesl toto plemeno v minulém století v Americe. Její tvůrci zajišťují, že to udělali, aby upozornili pozornost lidstva k jednomu z problémů, které jsou spojeny s zánikem tygříků. V roce 2007 bylo toto plemeno oficiálně uznáno na všech úrovních.

Důležitý okamžik! Mini-tygři se vyznačují velmi působivými velikostmi, stejně jako vážení, které mohou dosáhnout 10 kg.

Toyigra má velmi zajímavou kombinaci své povahy a chování. Navzdory skutečnosti, že domácí zvíře je neomezeně věnováno svému majiteli, neukládá jeho přítomnost, být blízko, stranou, trpělivě čeká na znamení nebo signál od svého majitele. Současně, onigraphi jsou poměrně milující a jemná zvířata, nenáročná v péči a v potravinách. Tam je plemeno asi 500-3000 dolarů.

Elf 1300-2500 $

Nejdražší plemena koček

V roce 2006 obdržel svůj úřední status s novým zvědavým plemenem koček. Elfové se narodili v důsledku překročení amerického Kerla a kanadského sfinga. Výrazná funkce - úplná absence vlny, stejně jako obrovské uši neobvyklých tvarů, které se ohýbají na koncích. To jsou zvědaví a zlomyslná zvířata s velmi přátelskou náladou. Vzhledem k úplné nepřítomnosti vlny je také výhodné být na vašich rukou u hostitele, kde je vždy teplá a útulná. Je těžké vydržet nepřítomnost, čím dál, jeho majitele. Kotě takového plemene může udělat na 1300-2500 dolarů.

Serengeti 600-2000 $

Nejdražší plemena koček

Plemeno se také objevilo v Americe a také na konci minulého století. Za tímto účelem bude mít zázrak, který se objevil na světle v důsledku chovné práce, bude muset zaplatit od 600 do 2 tisíc. dolarů. Pojmenován toto plemeno na počest rezervy Serengeti, která se nachází v Tanzanii. Plemeno je výsledkem překročení bengálsko a orientální kočky. Výsledkem je, že světlo viděl krásná zvířata s strakatou barvou, pruhovaným ocasem a dlouhým nohama.

Zajímavý okamžik! Plemeno Serengeti bylo kopírováno s "chatrnou kočkou", protože je schopen "mluvit" s sebou sám sebe, jen u ní.

Toto plemeno se vyznačuje spíše expresivní čenich s rozšířenými velkými očima a stejnými velkými ušimi se lepí ve formě lokátorů. Takové domácí mazlíčci mají kromě jedinečného charakteru a návyků. Vždy dávají přednost tomu, aby byli ve středu všech životních procesů založených na životě, po jejich vlastníkovi. Navzdory takové dotěrné povaze chování je Serengeti poměrně milující a utěsnění zvířat. Ví, jak být přáteli nejen s lidskou rodinou, ale také s domácími mazlíčky, včetně psů. Tyto kočky jsou vytvořeny pro rodinu, protože jsou docela movité a hravé.


Plemena není zahrnuta v první desítce nejdražší

Je stále spousta jedinečných plemen koček, které se nedostaly do vůdců za cenu, ale zároveň jsou poměrně vzácné a drahé. Taková plemena koček mohou stát až 2 tisíc. Dolarů a jejich by měly zahrnovat taková plemena.

Ruská modrá 400-2000 $

Nejdražší plemena koček

Soudě podle jména, toto plemeno bylo odstraněno v Rusku, nebo spíše ve městě Arkhangelsk, ale angličtina ještě v roce před posledním. Ruské modré kočky jsou rovné potomci starých slovanských koček. Na začátku minulého století toto plemeno obdrželo celosvětové uznání ve Velké Británii. Liší se toto plemeno koček z jiných plemen unikátních vlněných krytů modravého zbarvení, litý stříbrný.

Dospělí rostou na malé velikosti, zatímco oni získají váhu asi 4 kilogramy. Jejich tělo je harmonické a úměrně složené a jejich nálada je velmi přátelská. Tyto domácí mazlíčky nezaměňují nedostatek prostoru pro hry, takže se cítí docela pohodlně v moderních bytech. Postavte koťata do 400-2 tisíc. dolarů.

Laperm 200-2000 $

Nejdražší plemena koček

Je považován za velmi vzácné plemeno, odvozené ve Spojených státech na konci druhého tisíciletí. . Hlavní barva vlny může být různorodá, ale přitahuje svou jedinečnou nestandardní vlnu v tomto mazlíčku.

Důležitý okamžik! Tyto kočky jsou zbaveny podsadou, takže neztrácejí a patří k kategoriím hypoalergenických skal.Koťata tohoto plemene se odhadují do 200-2 tisíc. dolarů

Maine-Kun 600-1500 $

Nejdražší plemena koček

Meanine-kuns zahrnují kategorii největších koček plemen, protože dospělí jedinci vyrůstají až 1 metr 20 cm, zatímco mají hmotnost nejméně 15 kilogramů.

Tyto kočky se nebojí chladného počasí, zároveň jsou považovány za dobré společníky, které mají přátelský charakter a hravou náladu.

Zakoupením kotě podobného plemene musíte být připraveni zaplatit od 600 do jednoho a půl tisíce dolarů.