Kiteka caiko: životní příběh

. Další dítě, které slavné pro celý svět Kotatky dostal na internetu.

Od nejranějšího dětství začal vystupovat v Oceanariums of Mexico City. Obdivovali nejen děti, ale i dospělí.

Ale bazén v Mexiku není dostatek velikosti, kromě toho, horké klima nevyhovovalo obyvatele severních zeměpisných šířek. To byla příčina Caicoovy nemoci. Lidé pochopili, že pokud neuvádíte vraha v příslušných podmínkách, zemřou. . Je to v tomto městě Kozatka a stalo se světem světem. Keiko odstranil v několika obrázcích nazvaný "Free Willy". . Ale v životě Kaiko, po celou dobu putovat z jedné kamery do druhé.

Kiteka caiko: životní příběh
Casey Story.

Po Newtonu, Kosyku by se měl vrátit do Mexika. . Konečně se rozhodl, že je hodný, stejně jako jeho hrdina ve filmu, skutečná svoboda. Proto by měl být poslán do jeho vlasti - ve vodě vedle Islandu.

. Keiko držel velmi pečlivé vyšetření, jeho tělo bylo zkontrolováno více než 50 nemocí. Určitě ani lidé se nemohou pochlubit takovou pozorností, aby se podobají této KOTA.

Kiteka caiko: životní příběh
Caico - slavný král.

Ale nebylo to hlavní problém - žít vedle lidí, keiko se naučil lovit. Proto, aby mohl přežít na vůli, potřeboval se přizpůsobit v prostorách speciálně vytvořených pro něj, jinak ohrožoval smrt z hladu. Tento program měl přijmout 4 roky.

Konečně, po 22 letech života v akváriích, Caiko byl mimo pobřeží Islandu. Ale po 4 dnech se sám vrátil k hlavě. Lidé znovu vydali Caico. Tentokrát překonal 1400 kilometrů a dostal se k břehu Norska. .

Kiteka caiko: životní příběh
.

. .

Ve vodách Norska, Keiko se plavil na plážích výzvy s lidmi a dokonce je vrátil na zádech. Nechtěl spadnout z lidí. Úřady musely podniknout kroky ke snížení přílivu zvědavého davu. .

Kiteka caiko: životní příběh
.

Příběhy v akváriích nejsou často nalezeny, protože jsou velmi obtížné obsahovat, v souvislosti s vysokou úmrtností. . Ale nezoufejte, protože tato zajímavá zvířata mohou být pozorována v přírodních stanovištích.

. Některé firmy zajišťují, že setkání s katedami je zaručeno o 100 procent.

Kiteka caiko: životní příběh
Bohužel Kayko krátce po vstupu do oceánu zemřel.

Můžete se setkat s Caiko, bohužel to nebude fungovat - v roce 2003 zemřel z pneumonie, ale zemřel na svobodu.