Argus - exotický pták

Úžasné, neuvěřitelně krásné ptáky, které jsou něco průměrného mezi bažanti a pávy. V přírodě jsou tak oficiálně nazývány pouze dva typy ptáků - to je chocholatý Argus a obří Argus. Ale přes všechna jeho krása a jedinečnost - exotické ptáky args - rarity a zázrak pro mnoho.

Co argus vypadá?
Palavan Peacock Pheasan (Polyplektronový důraz).

Co argus vypadá?

Obří Argus má na hlavě lyžařskou hlavu, ale kratší než jeho kolega Pavlin. Ale v ocasu má dvě krásné, prodloužené peří. Ale hlavní rozdíl a dekorace není vůbec v těchto detailech, ale v křídlech Argus. Na rozdíl od zbytku zástupců ptačího světa má Argus růst křídel, opak: Terry primární peří, které mají krátké a sekundární prodloužené. Sekundární peří jsou tak velké, že když pták přejde křídla, stávají se jako obrovský ocas. Crested Argus má přesně stejnou funkci, i když má skutečný ocas. .5 metrů a páv Sazan 75 centimetrů. Ve stejné době, všichni ptáci mají přibližně stejnou hmotnost, asi 1,5 kilogramů! .

Habitat Argus
Během schůzky šedé nebo Birmansky Peacock bažanta (Polyplectron bicalcaratum, zadní pohled) velké létající peří křídel jsou odhaleny jako ventilátor, ve středu můžete vidět dva dlouhé pero, zbytek ocasu jsou mnohem kratší.

Barva těchto ptáků není méně působivou než pavlinov. Hrudník a samci hlavu malované v černém, bílých tvářích, stranách tmavě modré, s převahu kovové třpytky. Peří na zadní straně a schopnost hnědé šedé s bílými skvrny. Ale to by se zdálo, že nepříjemná část svého těla, zdobí skvrny oválného tvaru a tmavě modré, stejné jako strany. Během demonstrace pozemků, správný a krásný vzor. Ale jediné muži se mohou pochlubit takovým vzhledem. Samice vypadají mnohem skromnější. Jejich barva je obvykle hnědá nebo stejná jako u muže, ale s nedostatkem a nevýrazným vzorem. Žena nemají dlouhé peří a koně.

Co jíst a jak exotické args násobí
Skvrny na peří Args a Peacock bažantů jsou odstraněny s měkkým perleťovým třpytkem a přetečením, takže jejich barva se liší od zeleně do fialové.

Habitat Argus

Argus pozoruhodně se cítíte mezi hustými deštnými pralesem, na pláně a v dolních horských pásech. Dlouhé peří neznamená, že je obtížné přesunout pohyb args mezi bezvýrazné tropické houštiny. Ačkoliv tito ptáci nelétají, snadno vylézají na nižší větve jakéhokoliv stromu. .

Argus nepřátelé v přírodě
V povaze výživy jsou tito ptáci Omnivores.

Co jíst a jak exotické args násobí

Args jsou všežravé. Mohou si vychutnat listy a ovoce rostlin, mladých bambusových výhonků, houby, stejně jako ještěrky a žáby, šneky, hmyz.

Na neprůžitelném, zabavené zelení skal, v plexu keře, tito ptáci uspořádají hnízda. Stejně jako všichni zástupci kuřete, samci se nestarají o potomstvo, protože tráví tolik síly přitahovat ženy! Výjimkou pravidla je HOCHLAGIC ARGUS, ale nepřináší potomstvo, ale jen zůstává v hnízdním období s ženskou. Péče o ženku Argus téměř jako pávy: Muž přijde na ženu, uklízet hlavu a rozpouští jeho velká, krásná křídla a ocas, zatímco třese a utopení. Na zase, ženy jsou velmi zajímavé, aby se staraly, předstírají jim stejně.

Argus - exotický pták
To vypadá jako muž až do ..

Samice argusu ve srovnání s jinými kuřecími zástupci ptáků, ležel velmi málo vejce po páření, maximálně dva. Kuřata se objeví na světle s octorovými a koberce. . Sexuální zralost se vyskytuje pouze 6 let.

Argus - exotický pták
Dokud nevidí ženu. Grey Peacock bažant během manželského námluvy.

Argus nepřátelé v přírodě

Hlavní hrozbou argsamů jsou divoké kočky a hady. Pokud se pták setkává s hadem, bude se snažit řídit ji, Spike a utopení. Z velkých predátorů, Argus utíká. Kvůli malé plodnosti, ale zároveň vysoké úrokové lovci pro tyto ptáky, chocholatý a obrovský args jsou uvedeny v červené knize.

Argus - exotický pták
Otevřel obří argus křídla (Argusianus Argus) bez méně působivého než páv na ocas.
Argus - exotický pták
Fáze fáze bloanů.