Blider korshun

Blider Korshun (Macheiramphus alcinus) patří k oddělení sokolního.

Externí příznaky CIRFER COOREAN

Cruise Sword má velikost 51 cm, rozpětí křídel od 95 do 120 cm. Hmotnost - 600-650 gramů.

Externí příznaky CIRFER COOREAN
Blider Korevun (Macheiramphus alcinus)

Jedná se o středně velký dravý pták s dlouhými ostrými křídly v letu připomíná sokol. Jeho velké žluté oči jako sovy a jeho široká ústa je opravdu atypická pro predátor peří. Tyto dvě značky jsou důležitou adaptací pro lov za soumraku. Peří spirála korejština je většinou tmavá. I když se podíváte na velkou pozornost, mnoho malířských detailů zůstane bez povšimnutí v pokračování, kde se rád schovává. V tomto případě to vypadá dobře v horní části oka malý bílý obočí.

Hrdlo, hrudník, břicho s bílými skvrnami, ne vždy jasně viditelné, ale vždy přítomné.

Zadní strana krku nese krátkou nádrž, která je patrná v manželském období. Zobák vypadá obzvláště malý pro ptáka této velikosti. Tlapky a nohy jsou dlouhé a tenké. Všechny drápy jsou neuvěřitelně ostré. Žena a muž vypadají stejně. Zbarvení peří mladých ptáků je méně temné než dospělí jednotlivci. Dolní díly Více Motley s bílým. Swirl Korevun tvoří tři poddruhové, které se vyznačují větší nebo menší temnotou barvy peří a odstínů bílé na hrudi.

Habitat Wirefield
Vířivá slupka preferuje konstantní lesy s pevně rostou listnatými stromy.

Habitat Wirefield

Druhy druhů zaujímá širokou škálu stanoviště do 2000 metrů, mezi něž patří lesy, ponižující lesy, lesní přistání v blízkosti osad a zřídka suché keřové houštiny. Přítomnost tohoto typu dravých ptáků je určena přítomností létající výroby, zejména těkavé myší, které jsou aktivní za soumraku.

Vířivá slupka preferuje konstantní lesy s pevně rostou listnatými stromy.

Nacházejí se v místech s vápencovými půdami a mohou přebývat v savanech v nejvhodnějších podmínkách, kde jsou netopýry a stromy. Osobní dravci odpočívají výhradně na stromech, které mají husté listy. Při hledání potravy pronikají i ve městě.

Šíření odbráku Koreshun
Blider Korevun je považován za relativně vzácný predátor ptáků

Šíření odbráku Koreshun

Svařičové slupky jsou distribuovány na dvou kontinentech:

  • v Africe;
  • v Asii.

V Africe, žijí pouze jižně od Sahara v Senegalu, v Keni, Transvaal, na severu Namibie. Asijská území zahrnují poloostrov Malacca a velké Sternovy ostrovy. Také extrémní jihovýchodně od Papua New Guinea. Tři poddruhy jsou oficiálně uznány:

  • Pan A. Alcinus se rozprostírá na jih od Barmy, v západním Thajsku, Malay poloostrov, Sumatra, Borneo a Sulawesi.
  • M. A. Papuanus - na nové Guinea
  • M. A. Andersonii se nachází v Africe ze Senegalu a Gambie do Etiopie na jih do Jižní Afriky, stejně jako v Madagaskaru.
Funkce chování širokého
Swiber Korshun je nejaktivnější při západu slunce

Funkce chování širokého

Swirl Korevun je považován za relativně vzácný opeřený dravec, ale stále rozšířený než to, co je považováno za. Krmí se většinou soumraku, ale také loví ve světle měsíce. Tento typ Korshuns velmi zřídka kamion a lovecký den. Nejčastěji v den, schovává se v hustém listu vysokých stromů. S nástupem soumraku a souhlasí se stromy a letí jako Falcon. Když loví, pak se jeho kořist rychle předchází.

Tento druh dravých ptáků je nejaktivnější při západu slunce. Odpoledne, víry spí na jízdě a probuzení 30 minut před začátkem lovu. DREY Chytání po dobu 20 minut za soumraku, ale někteří ptáci loví za svítání nebo v noci, když se objevují netopýři poblíž umělých světelných zdrojů nebo na světovém světle.

Spirield přívěsky hlídají území v blízkosti jejich nezničitelné nebo v blízkosti nádrže.

Chytí kořist na mouchu a zcela to spolkne. Někdy opeřené dravci loví, tekoucí z větve stromu. Zachyťují svou kořist s ostrými drápy v letu a rychle polykali, díky širokému ústi. Dokonce i malé ptáky jsou snadno vklouzli do hrdla pronásledovatele predátora. Nicméně, výroba větší velikosti víru korejské přináší potrubí a jedí tam. Jedna netopýrová vlaštovka za přibližně 6 sekund.

Jídlo vír Korshuna
Docela často ptáci hnízdní jedno místo po mnoho let.

Jídlo vír Korshuna

Bluider slupky krmiva na těkavé myši. Ve večerních hodinách chytí asi 17 jedinců, z nichž každý váží 20-75 g. Také lov pro ptáky, včetně hnízdění v jeskyních Swiftlets v Malajsii a Indonésii, stejně jako na účesech, vlaštovky, Goatoev a velký hmyz. Blonové kalhotky se nacházejí na březích řek a dalších rezervoárů, preferovaných sekcí. Malování ptáků také konzumovat malé plaliy.

V místech osvětlených lucernami a světlomety automobilů naleznou potravu ve vesnicích a městech. V případě neúspěšného lovu dělá opeřený dravec malou pauzu před dalším pokusem o zachycení oběti. Jeho dlouhá křídla dělají tiché hrudky, jako jsou sovy, což zvyšuje účinek překvapení při útoku.

Reprodukce spirála korejštiny

Swipe-listy chov v dubnu v Gabonu, v březnu a říjnu-listopadu v Sierře Leone, v dubnu až červnu a říjnu ve východní Africe, v květnu v Jižní Africe. Dravé ptáky staví hnízdo na velkým stromu. Jedná se o širokou platformu postavenou z malých větví se zelenými listy. Hnízdo je na vidličku nebo na vnější straně stromů, jako je baobab nebo eukalyptus.

Docela často ptáci hnízdní jedno místo po mnoho let.

Známé případy vnoření ve stromech ve městě, kde lžičky žijí. Samice leží 1 nebo 2 modrá vejce, někdy s rozmazanými fialovými nebo hnědými skvrny na širší konec. Oba ptáci jsou založeni na pokládání do 48 dnů. Kuřata se objeví pokryté bílým poump. Nenechávají hnízdo asi 67 dní. Vyzvednout potomstvo ženy a muže.

Environmentální stav CIRBER CIRGEAN

Celkový počet spirálů korejců je velmi obtížné zjistit kvůli své noční životní styl a habbání v hustém listí během dne. Tento typ dravých ptáků je často považován za malý prodloužený. V Jižní Africe je jeho hustota nízká, jedna část zaujímá území 450 čtverečních kilometrů. V tropech a dokonce i ve městech je spirála běžnější. Hlavní hrozbou existence typu je vnější vlivy, protože hnízda umístěná na extrémních pobočkách jsou zničeny silnými větry. Účinek pesticidů není objasněn.

Bluider Korevun se odhaduje jako pohled s minimálními hrozbami.