Hamavit pro kočky - recenze a preventivní opatření

Hamavit je imunomodulátor, který je vyroben z přírodních surovin. Zahrnuje mnoho užitečných látek, včetně vitamínů a minerálů. Tento lék slouží k obnovení ochranných sil živočišného organismu a je široce používán jako preventivní a pomocné prostředky v různých onemocněních u koček.

Účelu léku

Tento sterilní vstřikovací roztok šarlatového odstínu, který se vyrábí v ampulích 100, 10 a 6 ml. Doba použitelnosti léku je 24 měsíců, s výhradou souladu s pravidly skladování v místě, bez světla, při teplotě ne více než 25 stupňů.

Účelu léku

Složení a forma uvolnění

Podle pokynů pro použití tohoto fondu má Gamavit pozitivní dopad na imunitu kočky: Pomáhá obnovit a posílit po různých onemocněních převedených do domácího mazlíčka, jakož i chirurgické operace a jiné zdravotní problémy. Kromě toho zvyšuje fyzikální vlastnosti zvířete a dělá mazlíček silnější a vytrvalý.

Hamavit je dobrým způsobem, jak se vypořádat se stresem, který zažil v neobvyklém prostředí. Tento lék zkušené chovatelé koček doporučují používat při cestování do výstav, na veterináře, stejně jako při změně majitele nebo při přizpůsobování se novému životu v novém živočišném domě, pořízeném v přístřešku nebo vybraných na ulici.

Hamavit pomáhá vyrovnat se s intoxikací v otravě a infekci kluzáku. Také urychluje proces hojení ran a zotavení po poranění. Vzhledem k jeho použití jsou oslabená koťata lepší zohledňování hmotnosti, což znamená, že riziko smrti mladého nebo rozvoji dystrofie se sníží.

Tento lék je užitečný a v případě těžkého těhotenství a porodu, protože pomáhá usnadnit jejich průběh v případě vývoje jakýchkoli patologií. Kvůli jeho použití jsou kočky zlepšující proces metabolismu a vitamíny a stopové prvky jsou absorbovány jejich organismem mnohem lépe a rychlejší.

Zkušení chovatelé a veterinární lékaři doporučují používat gamavit pod následujícími chorobami a patologiemi v kočkách:

 • Anémie.
 • Různá hypovitaminóza.
 • Otrava.
 • Toxikóza.
 • Rahit u mladého muže.
 • A další invaze.
 • Jako profylaktický činidlo se doporučuje v následujících případech:
 • Starší věk zvířete.
 • Pokud je kočka oslabena po onemocnění, zranění nebo dlouhodobém pobytu v nevhodném pro její podmínky.
 • Pravděpodobný stres (například pokud musíte jít na výstavu v jiném městě).
 • Když DehyDivocylace: to pomůže snížit riziko vzniku vedlejších účinků nebo komplikací.

Složení a forma uvolnění

Návod k použití

Hamavit se vyrábí ve formě sterilního roztoku určeného pro injekce, který je lahví výrobci ve skleněných lahvích 6 nebo 10 ml a hermeticky blokovány pryžovými zátkami a hliníkovými fóliemi.

Kromě balení 6 nebo 10 ml jsou tyto výrobci drogy také rozlití ve 100 ml kontejnerů. Veterináři však nedoporučují majitele koček koupit velké balení, protože po objevení láhve může řešení rychle zkazit a přijít do havarijního.

Normální barva Hamavita je narůžovělá, načervenalá nebo šarlatová, a navzdory své jasné barvě je tato kapalina poměrně transparentní. Drug je vyroben ze dvou hlavních složek: sodná sůl a výfuk z placenty, což je cenným zdrojem živin, jako jsou vitamíny, aminokyseliny, minerály a vyšší mastné kyseliny.

Návod k použití

Kontraindikace

Hamavit může vstoupit do kočky subkutánně, intramuskulárně nebo intravenózně. V některých případech je také možné sklízet svá zvířata, sbírat předběžnou přípravu ve vodě. Tato metoda se doporučuje například vychutnat oslabené koťata nebo pokud kočka netoleruje typ injekční stříkačky, což může způsobit další napětí. Je třeba mít na paměti, že dávkování a způsob podávání hammavitu závisí na typu onemocnění nebo v případě prevence na konkrétní situaci.

Intramuskulární lék je zaveden v následujících případech

 • Posílit imunitu a prevenci anémie a hypovitaminózy. Také intramuskulárně je nástroj pro obnovu zvířat po chirurgických intervencích nebo virových infekčních onemocnění. Ve všech těchto případech se lék přes více než 2 až 4 týdny s periodicitou 1-3krát týdně, zatímco dávkování je 1 mm na 1 kg pet Hmotnost.
 • Před pravděpodobnou stresovou situací musí gamavit potřebuje píchnout podíl 0,1 ml na 1 kg hmotnosti. Injekce se provádí jednou, 8, 6, 4 nebo 1 den před událostí, která může způsobit stres v domácím mazlíčku.
 • V případě infekčních onemocnění a gliste léze je nástroj třikrát denně po dobu 3-5 dnů. Jeho dávkování - 0,5 ml na 1 kg hmotnosti zvířat.
 • Jako profylaxe v dehyyllinizaci je léčivo pouze v poměru 0,3 ml na 1 kg hmotnosti kočky přímo v den posunů a opakujte tento postup po jednom dni po něm.

Preventivní opatření

Subkutánní injekce se doporučují v následujících případech

 • Pro usnadnění těhotenství, porodu a vzhled zdravějšího potomku. Injekce se provádí dvakrát: týdně před údajným datem narození a den před. V tomto případě je dávka 00.5 ml na 1 kg hmotnosti domácího mazlíčka.
 • Posílit imunitu v oslabených novorozených koťatech a za účelem získání váhy rychleji. Dávkování: 0,1 ml léku na 1 kg tělesná hmotnost kotě. Injekce jsou vyrobeny první, čtvrtý a devátý den života dětí.

Intravenózní injekce se doporučují pouze s velmi silnou otravou, a pouze veterinář by měl takovou injekci dát takovou injekci, protože když tento postup vyžaduje značné zkušenosti a využívání speciálních dovedností, které konvenční vlastník kočky nemusí být.

Dávkování je od 0,5 do 1,5 ml prostředku na 1 kg hmotnosti zvířete a frekvence postupu je dvakrát denně.

Kontraindikace

Tento lék nemá kontraindikace, které se odráží v pokynech pro jeho použití. Existuje také všestrannost a dokonce i jedinečnost Hamavitu: Koneckonců, to může být použita pro všechna zvířata bez výjimky, navzdory jejich pohlaví, věku, velikosti, fyzické kondici a stavu zdraví.

Preventivní opatření

Vedlejší efekty

Přinesením gamavitu domů, potřebujete, nejprve se postarat o jeho správné skladování. Tento lék musí být uchováván v suchém a tmavém místě, kde děti a domácí zvířata nemají přístup. Teplota by měla být od 2 do 25 stupňů. Aktuální životnost otevřeného přípravku je zároveň více než tři dny.

Je také velmi důležité postarat se o místo, kde je uložena Hamavit, ultrafialové paprsky neproniknuty, pod vlivem, který může zkazit. Veterináři doporučují skladovat tento nástroj buď v chladničce (pokud teplota na polici, kde je), není nižší než +2 stupňů) nebo v uzavřené skříni (za předpokladu, že je tmavá a žádná vysoká vlhkost).

Při použití léčiva se doporučuje být řízena následujícími opatřeními:

 • Nepoužívejte nástroj po datu expirace ukončeném na obalu.
 • Nelze použít řešení, když mění svou barvu z jasně růžové nebo červené až oranžové nebo zejména žluté, stejně jako když se objeví v něm, bahno, nečistoty, plísně nebo houba.
 • Tento imbnbodulátor by také neměl být používán, pokud byla poškozena těsnost balení skleněných nádobek nebo byl štítek ztracen.
 • Při práci s tímto způsobem je nutné dodržovat bezpečnostní předpisy, které jsou stanoveny při práci s veterinárními léky.
 • Práce s tímto imunomodulátorem je nemožné jíst, nápoje, stejně jako kouření. Po skončení práce byste měli umýt ruce mýdlem.
 • Pokud Gamavit zasáhl kůži nebo sliznici, pak je nutné důkladně umýt vodou. A s náhodným subkutánním nebo jiným zavedením prostředků, a ne mazlíčkem, majitel kočky by měl konzultovat lékaře.
 • Při porušení doporučených režimů použití se může účinnost léčiva snížit.
 • Injekce by neměly být předány, ale pokud jeden z nich z nějakého důvodu chybí, pak odborníci informují co nejrychleji obnovit cyklus injekcí.

V žádném případě by neměly zmrazit Hamawite nebo jej uchovávat při teplotě nižší než +2 stupňů: Všechny jeho prospěšné vlastnosti jsou ztraceny, protože je lék, stává se zcela zbytečným a může být vyhozen.

Vedlejší efekty

Náklady na Hamavit pro kočky

Po celou dobu využití Gamavita, ani majitele koček, ani veterinářů, kteří je doporučili používat tento nástroj, neodhalil žádné vedlejší účinky.

Majitelé koček je však třeba mít na paměti, že složky obsažené v tomto léku mohou způsobit alergickou reakci u některých zvířat. V tomto případě by mělo být použito použití tohoto imunomodulátoru okamžitě zastaveno a domácí zvíře poskytne antihistaminické léky z těch, které doporučují veterinář.

Náklady na Hamavit pro kočky

Náklady na Hamavit, v závislosti na tvaru jeho balení, je:

 • 10 ml láhev - asi 100-150 rublů.
 • Kapacita na 100 ml - 900-1000 rublů.
 • 6 ml obalu může stát od 50 do 80 rublů.

Cat Gamavit Recenze

Recenze majitelů čtyřnohých oblíbených položek o přípravě "Gamavit" převážně pozitivní. Jako nedostatky imunomodulátoru se však nazývá potřeba udělat dítě - nemožnost používat obsah otevřené láhve - obtížnost s nákupem léku v retaucheca malých městech.

Dále uvádí odpovědi vlastníků koček o "Gamavit":

Zpětná vazba №1: "Deří" gamavita "injekce, když byla kočka chladná, je nějaký čas na ulici pod deštěm. Současně s antibiotikem, lékař předepsaný "Hamavit", který je kololován v kohoutku. Takže moje Marusya ani nezvedla čas, dokud neudělala injekci. Ano, rychle se zotavila, použití antibiotiky neovlivnilo chuť k jídlu. Myslím si, že jeho práce ke zlepšení stavu imunity "Gamavit" je plně ... ".

Zpětná vazba №2: "Hamavit znamená Kohl Kota (mám Bengalc Boris), když dávám drog proti červům. Řeknu hned, že výsledky jsou spokojeni: kočka je veselá, a to i po přijetí hořké anthelmintické, židle je normální, dobrá chuť. Dříve, když kočka hristmifonila, kočky na několik dní nemocných, právě přišla do mísy ... ".

Zpětná vazba číslo 3: "Příprava vitamínů" Gamavit "pomáhá mé kočičí muže (už je 15) zůstat aktivní a krásný. Věřím, že je poměrně levný, ale účinný domácí agent. Když byla kočka nemocná (měli jsme herpes, a pak otrava potravin chudým krmivem), také ve svalu Kolya "Gamavit" jako veterinární lékař. Myslím si, že je v mnoha ohledech zůstat naším nejoblíbenějším síly, že tato droga pomáhá ... ".

Většina majitelů se někdy uchýlila k použití tohoto léku poznamenala jeho účinnost. A mnozí z vlastníků koček jsou přesvědčeni, že je to jen kvůli Hamavitovi se podařilo jít ven a posílit své zdraví.