Proč se bullfire nazýval moc?

Tyto jasné "oblečené" Ptahi se objevují ihned po nástupu zima. Zdálo se, že nosí mráz na svých křídlech, sníh, obecně - zimní.

Je odtud, že rusko-mluvící jméno ptáka šlo, což se nazývá pyrrhula pyrrhula. V létě tyto peří žijí ve více severních zeměpisných šířkách, a na zimu se pohybují na jihu, dělají to výhradně za účelem nalezení potravy.

Proč se bullfire nazýval moc?
Proč se bullfire nazýval moc?

A vůbec nebyl pták vynalezen přírodou, aby nesl studený, stejně uspořádal svůj životní cyklus.

Slovo "Bullfight" se tedy objevilo u lidí ze skutečnosti, že je ten, kdo "přináší sníh". V lesích Ruska je obyčejný bullfinch. Obecně, na území Eurasie (a více tohoto ptáka nežije kdekoli) Existuje pět druhů slepé. V rodinách těchto ptáků vládne přísnou matriarchou. Snegiree Samice udržují své "zúžené" v jeho lovcích.

Proč se bullfire nazýval moc?
Snegiri - Zimní ptáci.

V XIX století, v Rusku, to bylo módní udržet doma na býčí zápasy doma, protože tito ptáci mají jedinečnou schopnost - opakovat zvuky jiných zvířat, které byly přezdívány v lidech "ruské papoušky".

Dnes, Bullfinches jako domácí zvířata - fenomén je velmi vzácný. Ano, a naučte tyto opeřené umění "zesílení" - není to jednoduchá záležitost. Ale nejlépe není řídit tyto nádherné jámy do klece, ale prostě obdivovat jejich hlas a luxusní peří, procházky po zimním lese.