Bílý albatros je jedním z největších ptáků světa

Bílý albatros je rozsáhlý soukromý pták, je to největší zástupce rodiny na severní polokouli.

Jedná se o velmi krásné ptáky v seznamu největších peří. Jméno "Albatross" v arabštině znamená "potápěč".

Popis bílé Albatrosov

Bílá albatrosse vypadá docela krásně. Dospělí mají bílý peří, žlutá na hlavu a krku, horní část křídel a ocas černé a hnědé barvy.

Zobák je velký, delší než hlava, stlačená po stranách, světlo. Na základně silného zobáku jsou nosní trubice, končí soudržnostmi spojování a implices připomínající háky. Nohy krátké, růžové nebo modré.

V nově vylíhnutých kuřat je tělo pokryto tmavě šedým bohatstvím a zobáky a tlapkami černé. Jak vyrostou, jejich barva se stává čokoládovou hnědou. Přes křídla mají bílé pruhy, zobáky světle růžová s modrými konci a tlapky béžově modré.

Popis bílé Albatrosov
Bílý Albatrus (Phoebastrie Albatrus).

Self-pin albatrosov

Změna peří a molting posloupnosti v bílé a bílé albatrosi nejsou stále známa. Je jasné, že všechny tyto ptáky jsou spojeny 1 čas za rok po manželské sezóně. Předpokládá se, že kaviární albatriss se v létě vyskytuje v létě, při pokračování dlouho, v létě.

Počet bílých albatrosov

Ne příliš dávno v oblasti Tichého oceánu došlo k obrovskému množství bílého Albatrosova, obyvatelstvo představovaly miliony jednotlivců. Ale protože jejich krásný pták peří začal zničit v obrovských množstvích. Na počátku 20. století bylo každoročně zničeno více než 300 albatrosů.

Self-pin albatrosov
Bílá albatrosse - největší námořní ptáci Ruska, jejichž křídla přesahují 2 metry.

V roce 1949 byl oficiálně oznámen typ bílé Albatrosov. Ale na obrovskou radost v roce na ostrově Torisim, byl nalezen malý balíček těchto opeřených. Rod bílých Albatrosov začal oživit pouze 10 párů opustilo poslední na Zemi.

Tato drobná populace byla schopna přežít kvůli skutečnosti, že tito ptáci se mohou konat v moři až do 10 let, a pak se vrátit do hnízdních stránek. Dnes lidé patří pečlivě do bílého albatrosů, nyní jsou chráněny. Jsou uvedeny v červené knize jako hrozba zmizení. K dnešnímu dni jsou pouze 2 kolonie bílých Eyed Albatrosov a jejich celková částka je 250 jednotlivců.

Životní styl bílých albatros

Tyto peří žijí v severních tropických a subtropických oblastech Pacifiku. Jejich hnízda se nachází pouze na brázdě a boninových ostrovech.

Počet bílých albatrosov
Tito ptáci se mohou konat v moři až do 10 let, a pak se vrátit do hnízdních stránek.

Bílá Albatrosse může létat dokonale, jsou také dobří potápěči. Všechny jejich životy tráví ve vzduchu nebo ve vodě, a na pozemku žijí pouze během období reprodukce.

Bílé a bílé albatrises létat krásně, rychle a starosti. Křídla a tělo během letu jsou jediná čára a nohy jsou vytaženy a navzájem spojeny. Od země, Albatrosse není schopen vstát ve vzduchu i běh. Pro takelety musí pták najít výšku, například skálu nebo skálu a spěchá z něj. Je zajímavé, že AlbaCrosters mohou bez problémů vzlétnout. Zároveň, na vodě, pták vyčerpal, rychle otáčel tlapky, mající obrovské křídla a tahání krku vpřed.

Tito ptáci jsou mnohem opatrní jiné peří, zřídka se blíží lodě. Bílé a bílé albatrosy mohou být aktivity a den a noc, zejména během nomádů. Když létají, drží jeden po druhém, ale pokud jídlo nestačí, pak se chystají na malé hejna 10-20 Congor.

Bílá Albatrosse - docela tiché ptáky, slyšet jejich gogot může být, když krmit své mláďata. Také dávají zvuky během boje, zatímco jejich hlasy se podobají výkřiku Oslov.

Životní styl bílých albatros
Bílá albatros dělá zvuky pouze při krmení kuřat nebo chrání území.

Bílá albatrosová dieta

Tito ptáci krmí na vodě. Vezměte jídlo, které jsou jen z povrchu vody, v létě to chybí. Úvod Úvod Bílý Albatrosse může a den a noc.

Krmili na chobotnici, drobných ryb a malých bezobratlých. Kromě toho jedí potraviny odpadky vlevo velkými mořskými soudy. Pokud v okolí projde velrybářská loď, pak tyto peří začínají svátek.

Reprodukce bílého Albatrosova

Připravenost na chov v bílém Albatrosov se vyskytuje asi za 7-8 let. V říjnu dorazí na hnízdiště.

Bílá albatrosová dieta
White Albatross Chickper provádí asi 5 měsíců v hnízdě, rodiče krmí to semi-stabilní potraviny

Albatrosse hnízda činí v půdě změkčené po dešti půdy, která se míchá s mechem a trávou pomocí zobáku. Každá žena ve zdiva má jen jedno vejce. Inkubační období trvá asi 65 dní, zatímco rodiče sedí v zatáčkách.

V prosinci-leden je otevřen kuřátko, o kterém mužské a ženské starosti, krmení jeho skočil jídlo. Spolu s jídlem kuřat dostat gastrické tuky rodiče. Na konci května rodiče opouštějí hnízdiště, znovu se zotavují do moře, což je důvod, proč se nazývají věčné manželské putéry.