Spiderman - lifestyle

Velký drůbeží pavouk - největší ze slavných pavouků na planetě, obývají v některých oblastech Afriky, Austrálie a Latinské Ameriky. Existuje několik set druhů těchto pavouků sjednocených v porodu v závislosti na stanovišti, chování a velikostech. Maximální délka těla pavouka může dosáhnout 30 cm., a hmotnost - 100 gr.

Popis Drůbeží Spider

Tělo pavouka zcela se pasilo s chlupy, které v případě nebezpečí jsou vyráběny do vzduchu a padající na kůži způsobují nepohodlí a podráždění. Když potenciální nepřátelské přístupy, tento typ tarantula je schopen zasouvat, čímž se posmívá nepřítele.

Popis Drůbeží Spider

Oblast a stanoviště

Drůbeží pavouci jsou také dobře známí jako pavučiny (Therahosida). Toto klansic se vyznačuje velmi exotickým vzhledem, s charakteristickými dlouhými chlupatými končetinami a chytlavou šťavnatou barvou, která se stává intenzivnějším v důsledku nového mol.

Povrch těla, včetně drůbeží tlapky, pokryté klastrem tlustých žil, které dává pavouk velmi shaggy vzhled a zbarvení je velmi odlišný, závisí na vlastnostech poddruhu.

Vzhled

Reprodukce a potomky

Počet druhů drůbeže je o něco menší než tisíc, a vzhled může být narovnán v závislosti na vlastnostech druhu.

Charakteristika vzhledu nejběžnějších ptáků takto:

 • Asantosurri Gnisulata - zajímavý a poměrně velký pohled na zem s velmi klidným temperamentem a absolutně ne agresivním. Velikosti těla dospělého jediného 8-10 cm na houpačce nohou v rozsahu 18-20 cm. Vysoká míra růstu;
 • Acantossurri Musulosa - Středně velké, velmi aktivní, mírně agresivní a vysoce oceňované milovníky domovských pavouků Nordy / Ground Pohled. Velikost těla dospělého jedince je 4,5-5,5 cm, když se nohy houpají v rozmezí 12-13 cm. Vysoká míra růstu;
 • Unshyrelm allbisers - velmi hezký, s dostatečnou mobilitou a neagresivní suchozemskou drůbeží. Zcela agresivní pohled. Velikosti těla dospělého jednotlivce do 6-7cm při zametání nohou v rozmezí 14-16 cm. Představuje průměrný růst růstu;
 • Suribena (Ex.Avizuliria) versiolor - jeden z nejkrásnějších, jasných a velkolepých představitelů dřeva. Velikost těla dospělého jedince dosáhne 5,5-6,5 cm, když jsou nohy rozptýleny v rozmezí 16-18 cm. Představuje průměrný růst růstu;
 • Ceratogyrus Darningi - odkazuje na velmi agresivní, ale pomalé norny drůbeže děrování těsné a hojné pavučiny a mající roh v regionu. Tělové rozměry dospělého jedince nepřesahují 5-6 cm, když se nohy otáčí do 14 cm. Vysoká míra růstu;
 • Shilobrashys dyssolus "blask" - hlavní asijská norny drůbež s opravdu černým zbarvením v jakékoli fázi. Dospělá žena má světlé černé barvy uhlí. Velikost těla dospělého jedince 6,5-7,5 cm, když jsou nohy rozptýleny v rozmezí 16-18 cm. Představuje průměrný růst růstu;
 • Shilobrahys dyssolus "modrý" - Velká asijská norny drůbež s jasně modrově fialové barevné, velmi agresivní a rychlé. Velikosti těla dospělého jedince 5,5-6,5 cm, když jsou nohy rozptýleny v rozmezí 16-18 cm. Představuje průměrný růst růstu;
 • Shilobrhys Sr. "Kaeng Krashan" - vzácná asijská země / norny drůbeže s tmavým barevným končetinami a tělem, až na uhlí černá barva. Velikost těla Dospělí 6,5-7 cm s pasem nohou v rozmezí 16-18 cm. Představuje průměrný růst růstu;
 • Сhremtorelma synevubesessns - jeden z nejkrásnějších a uvolněných druhů, které pojistí bohatý sněhobílý web, proti které vypadá obzvláště originální. Velikost těla dospělého jedince je 6,5-7 cm, když se nohy houpají v rozsahu 15-16 cm. Představuje průměrný růst růstu;
 • Syriorerus lividum - neuvěřitelně rychlé a dostatečné agresivní, s nasyceným jasně modrou barvou. Velikost těla dospělého jedince do 5,5-6,5 cm na houpačku nohou v rozmezí 15 cm. Představuje průměrný růst růstu;
 • Davus Fasiatus - Velkolepý ve svém chování a barevné pozemní / Nordy Drůbežích. Velikosti těla dospělého jednotlivého 4,5-5,5 cm, při zametání nohou v rozsahu 12-14 cm. Vysoká míra růstu;
 • Eurastrus Samrestus - jeden z unikátních zástupců Landparts s velmi originální barvou a dobře vyslovenou vlasy. Velikost těla dospělého jedince je 7,0-7,5 cm, když se nohy houpají v rozmezí 16-17 cm. Liší se nízkým tempem růstu.

Zvláště populární je Erheborus cyanognathus, který je velmi jasný a vícebarevný zástupce drůbeže. Tělo tohoto pavouka je natřeno v původní burgundské červené barvě s výraznými prvky stínu zelených barev. Segmenty končetin mají příčné žluté pruhy a vrtulníky se vyznačují dobře viditelnou a jasnou modrou fialovou barvou.

Životní styl a charakter

Přirozené nepřátelé

Druhové vlastnosti mají významný dopad na životní styl a hlavní rysy povahy drůbežího pavouků. Všechny typy ptáků se počítají pro kategorii jedovatých pavouků. Různé poddruhy takové členovci vedou jiný životní styl.

Někteří z nich obdivují pouze na stromech a mnoho - usadí se v zemi nebo ve speciální norech. Pro některé druhy je umístění v křovinách charakteristické. Hunt pavouci-ptáci z přepadení, nehybné a dlouhé čekání na jejich oběť. Takové členovci nejsou příliš aktivní, zejména pokud je pocit hladu zcela spokojen.

Kolik spiderman leží

Pavoučí muž -

Významnou část druhů drůbeží pavouci je dlouholetá long-liver-Long-játra, která jsou v přirozených podmínkách a v zajetí v zajetí, jsou schopny žít několik desetiletí. Velmi charakteristickým rysem ptáků je, že jednotlivci ženy mohou žít mnohem déle než mužská drůbež.

Průměrná délka života drůbežího pavouků v zajetí závisí na teplotních podmínkách, stejně jako hojnost krmné báze. Při zpřísnění procesů krmení se zvyšuje délka života, a v poměrně chladných podmínkách je metabolismus zpomalen, což má za následek pomalejší vývoj takového segmentu.

Ochranné mechanismy

NEBEZPEČÍ PRO MAN

Pro typy sebeobrany Urashyrelm allbisers a Braashypelma Verdezi, stejně jako některé další odrůdy, resetujte jejich ochranné vlasy umístěné v oblasti břicha.

Pohled na Aviculari Srr., Stává se v případě nebezpečí v obranném stojanu, a také vyvolává břicho a může napadnout útočníkovi s jeho výkaly. Nicméně, vzhledem k velmi vysoké rychlosti při pohybu, tento druh preferuje jednoduše skrýt před jejich nepřáteli.

Podle vytrvalých pozorování mají drůbeží pavouci tři typy ochranných mechanismů, které jsou vyfouknuty artikulární z různých externích nepřátel:

 • tlumení;
 • použití hořící chlupy umístěných na kalhotách;
 • Útok exkrementy pavouka.

Pavouk-drůbeží bity kombinují nejen bolestivé pocity, které doprovázejí proces piercing kůže, ale také vliv dopadu injikovaného jedu. Tělesná reakce na pavouk kousnutí přísně individuální. Někteří lidé mají lehký svědění a bolest hlavy, a vysoce citlivá osoba může cítit silný tepelný a výrazný zánět. Nicméně, dnes, úmrtí osoby z kousnutí jakéhokoliv drůbeže spárování není pevná.

Hořící chlupy jsou umístěny na drůbeži drůbež a při kontaktu s kůží, člověk a zvíře mohou mít poměrně silnou alergickou reakci. Takový typ ochranného mechanismu byl vytvořen v shitonogogo pro ochranu vajíčku. Podobné chlupy jsou tkané samicemi pavoukem na webu nebo přímo do kukly s vejci.

Oblast a stanoviště

Spiderman - lifestyle

Drůbeží pavouci dostali docela široce šíří téměř po celém světě a výjimkou je pouze Antarktida. Takové členovci žijí v Africe a Jižní Americe na území Austrálie a Oceánie, a jsou také poněkud méně časté v evropských zemích, kde jejich stanoviště je omezena na jižní část Itálie, Portugalska a Španělsko.

Někteří drůbeží pavouci dávají přednost usazování mokrých tropických, stejně jako rovníkové lesy. Nejvíce druhů odolného proti suchu obývají polo-poušť.

Jídlo, Drůbeží pavoučí jídlo

Potrava dieta drůbež není příliš různorodá. Takoví pavouci mají venkovní typ štěpení. Chytil těžba je imobilizována, po kterém je do něj zažívaná šťáva zavedena, a po určité době nepřesahující den, drůbež je drůbež sání tekutého živného obsahu z jeho výroby.

Významná část stravy drůbežého pavouka je reprezentována živým hmyzem, jejichž rozměry nejsou příliš velké, což zabraňuje zlomku fragmentární oběti. Největší představitelé drůbeží pavouci jsou schopni používat malé obratlovce ve formě nahých myší. Také v podmínkách zajetí, členovci mohou být krmeny malými kousky štíhlého syrového masa. Dieta semi-otočnější pavouci-ptáků často zahrnuje dospělé krikety, kobylky, velké typy švábů, moučné červy.

Počet krmných hmyzů ve stravě dospělého jedince, zpravidla nepřesahuje čtvrtinu nebo třetí hmotnost od velikosti těla pavouka.

Při udržováním v podmínkách mladých a často tajících pavouků je nutné krmit asi několikrát týdně a dospělí jednotlivci by měli dostávat jídlo každých sedm nebo deset dní. Fermentační frekvence, zpravidla se zvyšuje před rozvojem reprodukčního období. Odmítnutí potravin je pozorováno ve fázi aktivního molování, s nízkým teplotním režimem nebo v podmínkách silného přetečení žaludku.

Drůbeží pavouci pro neidentifikovanou v současné době z důvodů, mohou být hladověni téměř dva roky a rys některých druhů je schopnost plavat a dokonce potápět se.

Reprodukce a potomky

Základní, vyslovované sexuální rozdíly se projevují pouze jako drůbež. Zpravidla všichni samci mají malý, ve srovnání s ženskou, břichem a tybial háčky umístěnými na předních nohách. Také samci mají nutně krvavý segment na pedipalpars provádějící sexuální funkce. Je možné odlišit ženu z muže poté, co se segmenty probíhají několik linek.

Poloviny a ready-to-mate jednotlivci se vyznačují jejich chováním. Po procesu hnojení uvnitř dělohy se vyskytuje rozložení vajec a ochrana vajec, speciálně lepený kukly. Žena pavoučí drůbežího je poměrně opatrně následovat kuklu, což ho provede potřebu pohybovat a chránit.

Celý cyklus vývoje, od okamžiku uspořádání vajec před výskytem balení světla, zřídka trvá více než tři týdny. Poté, co mladý pták ponechává kuklu, žena přestane ukázat aktivní péči o jeho potomky, takže malé spidové jsou nuceny postarat se o výběr bytů, plnou ochranu proti nepřátelům a pravidelným krmením.

Přirozené nepřátelé

Spiderman - lifestyle

Navzdory jedování, drůbeží pavouci se často stávají kořistí mnoha dalších zvířat. Dravé odrůdy scolopieldera, včetně Gigante Soolordra, jsou zcela schopny se vyrovnat nejen s největší drůbeží samotnou, na které patří Therahosa z bulatých, ale i s mnoha druhy nejsou příliš velké hady.

Další nebezpečný pro spider Predator je zástupce ethostergmus, obývající Austrálie a přirozené nepřátele drůbeže panelu.

Přirozené nepřátele drůbeží chodců ve volné přírodě zahrnují poměrně velké pavouci od druhu lyssel a latrodectus hasselti.

Někteří obratlovci jsou zničeni, včetně největší australské australské žáby a hromadnému auckém magi a ropucha-aha v Marinu. Na těle drůbeže nejhorší často parazitují malé špinavé hmyz patřící k rodu Mgaselia a rodině phridy a mytí. Larvy rostou a rozvíjí se uvnitř pavouka, což způsobuje jeho smrt.

Přírodní konkurent pro obří drůbeží-Goliafa je pavouk nonterorated Mahima, objevený na území Laosu a Superior Goliath výhradně otokem nohou.

Pavoučí muž -

Pro udržení drůbežých pavouků typicky používají skleněné terária. Na rozdíl od jiných domácích zvířat je velikost obydlí malá. Dost, že velikost terária překročí velikost pavouka dvakrát. Například, pokud máte velikost zvířete asi 15 cm., Spolu s tlapkami, pak je vhodný čtvercový terárium 30x30x30 cm. Samozřejmě, že pokoj musí být zakoupena nebo provedena na pěstování, vzhledem k maximální možné velikosti dospělé pavouka.

Výška ještě lépe sníží až 20 cm., Stává se to, že upevněný pavouk, lezení na kluzké stěně padá a poškozuje břicho. Terrária větších velikostí nestojí za použití, při krmení živých potravin se bude snadno schovat ve vzdálenostech od pavouků a bude pro něj nízká, protože on je zvyklý na lov zálohy na malé vzdálenosti.

Pro dřevnaté druhy těchto zvířat je lepší použít vyšší terária, upevnění kusu kůry nebo tlustého kusu větví v nich. Pro pavouky otvorů je lepší nalít více půdy - 5 - 10 cm. Jako půda je lepší použít hubený kokosový substrát s kokemem. Můžete také použít rašelinu, vermikulit. V teráriu musí být voda, bude vhodná malá plochá talířka nebo zásuvka.

Hlavní typy zvířat, vor na potravinářských pavoucích, jsou různé švábi, (nejslavnější - mramorový švábový a madagaskar syčící šváb), larvy zofoby, cvrčků a moučku. Často se diskutuje o možnosti krmení ptáků zmrzlinové maso nebo jiné, obvyklé jídlo, ale je velmi nežádoucí a ve většině případů může způsobit smrt pavouků.

Délka těla krmiva by měla být v podstatě menší než délka tělesa pavouka (z helisser do pavičkoví bradavice). Pokud chybí přívodní objekty požadované velikosti, mohou být velryby drůbeže krmeny částmi hmyzu. Doporučuje se používat krmiva dostupná pro drůbež v přirozeném prostředí, jinak odmítne. Dřevěné druhy preferují mouchy a krikety, často ignorují šváby a další zemský hmyz.

NEBEZPEČÍ PRO MAN

Poutěrsisté nepředstavují vážnou hrozbu života a zdraví svého majitele. To však neznamená, že není nutné dodržovat opatření při provádění jakýchkoli činností péče pro takové domácí zvířata.

Například, Sertogyrus Muridionlis, který je jedním z nejkrásnějších a zároveň drahých zástupců, kteří nemají korelový rostoucí nárůst v oblasti drůbeže, patří do kategorie velmi agresivní a rychlé drůbeže nejhorší, Proto se doporučuje udržet pouze zkušené znalce africké fauny.