Vědci zjistili, jak vynásobat nejstarší organismy planety

Paleontologové byli vyrobeni dalším objevem: slavný sexuální život ranggingomorfů, které patří k rodu Fractofusus.

RangeMorphs se týkají precambrianského životního stylu, přebývají na naší planetě asi před 565 miliony let. Tito zástupci Precambrian života kolonizovali dno oceánu kvůli skutečnosti, že oni měli dvojí reprodukční metodu: v některých případech zemřela semena se semeny, a v jiných - odhodili mladé výhonky, stejně jako současný jahodový obeznámený nám. Tyto nové objevy hlášeny časopis přírody.

Vědci zjistili, jak vynásobat nejstarší organismy planety
Vědci otevřeli způsob reprodukce starých zvířat.

Fractofusus patří k biotě ediacečního období. V té době se pozemek usadil mnoho organismů, které nenechaly potomky v moderní historii Země, protože oni byli vyhozeni tzv. Faunou exploze cambrie. RangeMorphs vedl zcela pevný životní styl. Z tohoto důvodu vědci byli schopni rekonstruovat mechanismy, s nimiž se jejich obyvatelstvo vynásobilo, což bylo dosaženo studiem distribuce jejich zkamenělin.

Jak Paleontologists věří, Fractofusus "poslal" po celou dobu vodních drobných sporů nebo semen (tzv. "Prarodiče"). Děda, pronikající nové oblasti, vytvořené "rodiče" a "Děti" s využitím kolisků - drobných organismů. Výsledkem je, že fraktofusus by mohl být reprodukován jak sexuální, tak mimo jiné způsob.

Zahrnout RangomeHomorfy rodiny Fraktofusus do Ediakar Biota, to znamená, že organismy, kteří obývají Zemi v intervalu mezi 635 a 542 miliony lety. Všechna fauna žila výhradně v mořích, která se liší ve velkém rozmanitosti vícecelulárních organismů. Doposud je to nejstarší mnohostranné organismy, jejichž fosílie byly objeveny. Nicméně, navzdory skutečnosti, že byly charakterizovány širokou škálou, téměř všechny z nich byly mírně a mezi nimi téměř žádné dravci. Přišla však doba výbuchu cambrie, a téměř všichni zástupci Biot Ediakaru byli buď zanikl, nebo byli vyhozeni novou faunou, která byla vlna široké škály zvířat, což je významná část, která měla pevnou kostru a měl dravý životní styl.

Mnoho zástupců této nové vlny se stalo předkům organismů, kteří nadále obývají naši planetu a sojtění - členovci, výzvy a korálové polypy