V burjatii, oni vzali sirotkovaný medvěd pod vazbou

Nejoblíbenější obyvatel Buryatia byl Hirrotický medvěd. Stal se populárním poté, co začal jít na rušné trati. Lidé procházející lidé začali krmit medvěda s kondenzovaným mlékem a refinencí a dokonce s ním.

Obránci zvířat jsou samozřejmě spokojeni s takovým přivítáním od lidí lidí a ne méně šťastný, že medvěd něco jedl, ale zároveň se obávají, že brzy Kosolapi bude snažit získat potraviny sami.

V burjatii, oni vzali sirotkovaný medvěd pod vazbou
Místní hvězda se stala nežádoucí ložiska z Buryatia.

Poznámka: Malý majitel Taigy se stal asi před měsícem vedle Severobaykal. Jak jeden ze starých zvířat řekla - Anna Andreeva, - medvěd dokonce pije z láhve a choval se úplně vůbec. Podle slov Okovetova Syrota sotva přeložila v jednom roce. Pravděpodobně jeho rodič pošlapal mladého od sebe s počátkem manželského období, protože často přicházejí s loňskými ložisky, která již nepotřebují vzdělání a pomoc při hledání potravin. Ale poté, co medvěda otevřen kdysi přijal cenově dostupné jídlo, udělal závěry a začal pravidelně navštěvovat cestu.

V burjatii, oni vzali sirotkovaný medvěd pod vazbou
Kouzlo malého medvědí je taková, že nikdo stojí před nimi.

Když místní aktivisté pochopili, že bez lidské pomoci, medvěd již nemohl přežít, rozhodli se najít nový domov v rezervě nebo zoo. Nyní se již podařilo souhlasit s úkrytu Irkutsk. Již našel klec a auto pro stěhování do Irkutska. Našel a voliéry, který bude dům pro medvěda. TRUE Tam jsou některé potíže s dokumenty. Případně bylo navrženo vzít medvěda v Taigy a dát mu, aby se tam přizpůsobil. Ale podle Anny Andreva, medvěd již nemůže být schopen dělat bez lidí: získat správnou váhu na zima a jít do hibernace, s největší pravděpodobností to nebude fungovat.

Pravda, podle zaměstnanců Buryatu přírodní, všechno není tak špatné, a zbývající bez lidí, Bear Armor rychle a bezpečně padá. Proto je tedy plánováno vzít zvíře v dálkovém loveckém areálu daleko od osad. Státní inspektor Buryatuhořftyzor Evgeny Dubnikov věří, že instinkty medvěda zachovaly a přežily v divoké k němu docela bye.

V burjatii, oni vzali sirotkovaný medvěd pod vazbou
Podle ocythers, medvěd, navzdory věku a zvyku žebrání, může přežít v Taigu.

V Irkutsku školky K-9 jsou připraveny na návštěvu sirotčince ze Severobaykal Taigy. Už se jedná o tři staré hnědé medvěd s cirkusem minulostí. Místa pro výstavbu nového krytu, ve které by nováčec byl prostorný v dětském pokoji a budeně okamžitě začal okamžitě, jak se uvědomuje, že Zoozhechnikov souhlasil s kopytry o stažení hnědého žebráku ze silnice.