Aknuk - bílý nebo hnědý medvěd?

Aknuk - hybrid hnědého a bílého medvěda. Také tito medvědi jsou také voláni gallar, pizli, nanulak nebo polární grizzly.

Tento interspecifický hybrid byl získán nejen v zajetí, ale také v přírodě, i když tato geneticky podobná zvířata se snaží čelit na jednom území a vzít si různé environmentální výklenek. Grizzlys přebývat na Zemi a bílá medvědi větší led a voda. V tomto ohledu, Aknuki nejčastěji nalezen v zoologických zahradách.

Lední medvěd hybridní a grizzly v přírodě - nejvzácnější případ

V roce 2006, na ostrově bank, který se nachází v Arktidě a patří do Kanady, americký lovec zastřelil takový hybrid. První si uvědomil, že tento medvěd vypadá podivné a s největší pravděpodobností je napůl grizzly a půl polárního medvěda, byl dirigent Roger Putoupan. V tomto ohledu byla medvědí mrtvola zaslána do Britské Kolumbie, aby identifikoval zvíře.

Výsledky této identifikace byly zveřejněny 11. května 2006. Jednalo se o první pevný případ vzhledu hybridy v podmínkách volně žijících živočichů a osoba se k této ruce nepřiloží.

Po studiu DNA, medvěd přisuzoval polární grizzly, který se narodil v přírodních podmínkách.

Lední medvěd hybridní a grizzly v přírodě - nejvzácnější případ
Aknuk.

Takové hybridy se staly dříve, ale v těchto dnech, DNA analýza ještě nebyla provedena. Kromě toho tato analýza pomohla lovce, aby se vyhnula pokutu v 1 000 kanadských dolarech nebo uvěznění za 12 měsíců za vraždu Grizzly, protože lovec měl jen licenci na střelbu ledních medvědů.

V roce 2006, Huntsman ze západní Nunavuty řekl, že místní Eskimos viděl neobvykle malovaný medvěd, který žije s dvojicí bílých medvědů. Tento medvěd měl vzácnou světlou čokoládovou barvu. Možná to byl také hybrid hnědého a ledního medvěda.

Ruský lední medvědí specialista Jan Stirling hlásí, že vědci věděli, že takové případy byly možné, ale mnozí si nemysleli, že by to mohlo stát. Do roku 2006, tento hybrid byl přijat několikrát v zajetí, ale věřil, že v přírodě taková zvířata nemohla existovat. Je to způsobeno analýzou DNA nevrátivým důkazem o existenci pizli v přírodě.

Život hybridy polárních a hnědých medvědů v zoologických zahradách
Než byl studován Dna Aknuk, lidé neměli podezření, že je hybridní.

V zoologických zahradách a starších, grizzly a lední medvědi byli úspěšně zkřížili. Potomstvo takových hybridů také získal plodné. Roční období reprodukce u těchto druhů jsou většinou stejné, ale bílé medvědi začíná dříve.

Život hybridy polárních a hnědých medvědů v zoologických zahradách

Polární grizzles mají tlustou srst krémově bílé barvy, jako v ledních medvědi. Drápy dlouhé, zpět keporkak, malé vlastnosti, skvrny u nosu a oka a záda, jako grizzly.

Podle zákonů určujícího biologických druhů jsou bílé a hnědé medvědy zástupci jednoho druhu, ale existuje velký počet morfologických značek, pro které tyto druhy podíl. Křižovatka těchto druhů se vyskytuje extrémně zřídka a genetický materiál se míchá pouze ve výjimečných případech. V přírodních podmínkách byly aknuki získány pouze v Severní Americe.

Možné příčiny vzhledu akunů v přírodě
Aknuk - největší a nejnebezpečnější pozemní dravec.

První informace spočívají v tom, že hybrid medvědů byl získán, označen v roce 1874, v německém městě Galle. V zoo tohoto města se několikrát narodily hybridní ložiska. V budoucnu, několik mláďat žilo v zoo v Londýně.

Halle hybridy daly potomci při přechodu nejen mezi sebou, ale také s rodičovskými druhy. Při narození mláďata byly bílé, ale později se jejich barva změnila na žlutohnědé nebo modravé hnědé.

V německé zoo od roku 1876, Žena hnědého medvěda dala čtyřikrát potomků z pánského medvěda.

Druhá generace hybridních medvědů v přírodě
Případy páření hnědých a ledních medvědů byly pozorovány po dlouhou dobu.

Možné příčiny vzhledu akunů v přírodě

V přírodě byl vzhled akun zaznamenán 3krát. Brown medvědi na Aljašce většinou žijí v hlubinách ostrovů a bílé medvědi dávají preferenci vodou. Vědci se domnívají, že bílá medvědi musí zvládnout nová území kvůli zahřívání klimatu a tání. V tomto ohledu jsou lední medvědi odstraněny z pobřeží moře. Také za posledních 10 let byl poznamenán pohyb několika kusů grizzly, objevili se v provincii Manitoba, kde byly dříve použity pouze bílé medvědi.

Grizzly poprvé objevil v Manitoba v roce 2008. Biologové se domnívají, že grizzly jdou do hibernace, ve kterých lední medvědi přinášejí potomci. V posledních 10 letech byli medvědi hnědí zaznamenáni na severních sedadlech Sushi - na ostrovech Melville a Victoria. Vzhledem k překrytí stanoviště, grizzly a lední medvědi mohou být pozorovány v budoucnu častější případy hybridizace.

Aknuk - bílý nebo hnědý medvěd?
Bílé a hnědé hybridy se nazývají polární grizzlys, golary, nanulaky, aknuki.

. Předpokládá se, že se jedná o první pevný akt v přírodě.

Hybrid AKNUK se objevil kvůli změně klimatu. DNA bílých a hnědých medvědů umožňuje mate a dát plodné potomci, více přizpůsobené globálnímu oteplování.

Vlastnosti přírody a životního stylu hybridů

V hybridech je chování více podobné chování ledních medvědů. Z jejich polárních předků, AKNUKI zdědil světelnou barvu a agresivitu. Hybridy jíst ryby a zvířata a bobule nebudou vyměňovat, zatímco 80% diety grizzly je zeleninová jídla.

Aknuk - bílý nebo hnědý medvěd?
První spolehlivé informace o hybriduu hnědých a bílých medvědů byly získány v zoo německého města Galle.

. Grizzly nemá takový vysoký pohyb. Kromě toho hybridy se plazí v plastanski, šíření zadních tlapek - takové chování je vlastní v bílých medvědů.

Polární medvědi leží výhradně na žaludku a grizzly - na straně. Kromě toho mají chlupy v hybridních jedinci prázdnotu inherentní v obou typech medvědů. Ženy prázdnoty ve vlasech jsou menší než muži.

Druhá generace hybridních medvědů v přírodě

Hybrid bílý a hnědý medvěd v roce 2006 udělal hodně hluku, ale Aknuk v roce 2010 se stal ještě slavnější. Lovec na ostrově Victoria Shot, jak převzal lední medvěd. Po studiu DNA bylo jasné, že matka tohoto jediného je hybridní a otec obyčejného medvěda grizzly.

Aknuk - bílý nebo hnědý medvěd?
Charakter a chování Acukov je spíš jako inherentní v ledních medvědů, ale některé funkce jsou stále vypůjčeny z hnědého.

Ústav ochrany životního prostředí oficiálně uvedlo, že první Golharn byla objevena ve druhé generaci ve volné přírodě. Bylo rozhodnuto zavolat hybridy Pizli a Nanulaki, pokud se matka stane grizzly, a otec - lední medvěd a jméno Glogar nebo Aknuk - když je matka bílý medvěd, a otec grizzly.