Nejlepší zvířata-bombardéry

Jít na výlet? Pravděpodobně bychom vám neměli připomenout, co byste nezapomněli vzít fotoaparát s sebou. V současné době spolu s distribucí počtu mobilních zařízení, čtyřhry a počtu kamer. Nikdo nebude překvapit váš vzhled v objektivu nebo kamerách. Fotokombing, jak jinak je to nazývá, což způsobuje neocenitelná mistrovská díla. Pravda v očích, protože je to už nudné, jen aby se podíval na lidi pózuje na kameru. Mnohem zajímavější sledovat pozitivní zvířata.

Pokud nám nevěříte, podívejte se na tyto obrázky z cestování s účastí Stellar Photobomber, kteří se nebojí přilákat pozornost.

jeden. Bombardovací želva

Turistické Dida Divalna de Jessus spolu s přáteli fotografoval v blízkosti ostrova Apo, Philippina, když velká zelená želva vyskočila nahoru a jiskra se podívala do komory. "Právě jsme položili pro skupinovou fotografii na památku ostrova APO, a najednou tato mořská želva vyskočí na jízdu a Zaphotomb!"Publikováno v jeho blogu de Ježíši. Zdá se, že všechno bylo vlastně tak, není pravda?

jeden. Bombardovací želva
"... Želva se vynořila na jízdu a Zaphotomby".

2. Bomber BodyGuard

Rachel Douglas vedl mořský život střílel ve vodách jižního Pacifiku z Vanuatu, když se nahuštěná Rybina rozhodla zasáhnout. Po celém ponoru, Douglas říká, že útesová ryba to vyladila prsty - podle viditelných lidí, nebyly pozvány do tohoto uzavřeného fisho.

2. Bomber BodyGuard
Bomber BodyGuard.

3. Ryane Bomber

Kupodivu, hlavní věc v tomto rámečku by měla být krása Alpaca. Poté, co navštívil farmu v moderním, Londýně, nabídka Lucinda se zastavila zachytit dokonale pozitivní alpaku (což jasně praktikoval tento stojan), když plná nadšení kozy se rozbil do rámu jako rocková hvězda.

3. Ryane Bomber
Alpaca - hvězda dobrého rámu.

4. Bolt bombardér

Na této fotografii můžete vidět pevnou scénu ze života parku. Souhlasím, tolik příjemného zde. Vyrobeno v Brisbane, Austrálie, tato fotografie ukazuje okamžik, kdy se Crazy Duck rozhodl ukázat fotograf, který je tady šéf. Zdá se mi, že tato kachna se mi zdá být tak atraktivní jako "aflac kachna".

4. Bolt bombardér
Bolt Goose.

5. Tajný bomber

Teď mě vidíš a teď ne. Tento žolík snack na fotografii novomanželů jako pro. Svatební fotograf Mike Cook chytil tuntage s objektivem v Edinburgh Zoo ve Skotsku. A měl by si poznamenat, že se ukázalo dobře!

5. Tajný bomber
"Les má také uši ... a oči ... a také záclonový čenich".

6. Klasický bomber

Tento fotobombský obraz je pravděpodobně nejlepší nejen v tomto výběru, ale v celém světě. Sarah Bojander, Natalie Zaysof a Kendel Harlene odpočívali na dovolené na Kajmanských ostrovech, kteří se těší na karibské vody, když je někdo nečekaně sklouzl na zadní straně všiml skate. Je jasně vidět, že dívky se stále bojí, ale zdá se, že dámy v pozadí se těší tuto podívanou.

6. Klasický bomber
Milenec pózuje.

7. Zvědavý bomber

Během chůze podél národního parku Torres-del Pine v Patagonii, Argentina, fotograf Richard Evans přestal vyfotit vzrušující krajiny. V této době, tři zvědaví Guanaco (zkuste najít třetí), podíval se kvůli kopci, aby prozkoumala situaci.

7. Zvědavý bomber
"Hra: Najít Guanako".

osm. Stop show bomber

Ve skutečnosti byla tato fotografie provedena na webové kamery, ale je to příliš vzrušující, aby se nedostal do našeho výběru. Místo spadnutí komplexu dlouhé vesmírné komunikace v Canberre, Austrálii, fotoaparát chytil drůbež pózuje v profilu. Pták se snažil flash fotoaparát, ale nebylo tam - nakloněla se tak blízko, že se nebojí být v centru blahobytu.

osm. Stop show bomber
Pták-photosomber.

devět. Coquette Bomber

Erica Kushel jen chtěla vyfotit krásné peruánské Machu Picchu, ale tento lama samozřejmě něco jiného na mysli. V této době Erica cestovala v Latinské Americe po celý rok, spolu se svým manželem, kdo řekl, že lama je pro ně velmi přátelský, než hledala a udělala to "Oh, co roztomilý" Lycher.

devět. Coquette Bomber
Coquette Bomber.