V novosibirsk zoo ukázala mladého muže

V zoo Novosibirsk v Avollar se objevila mladá zvířata, kteří byli preferováni k tomu, že se bojí návštěvníky. Nyní v Zaganza, můžete se podívat na potomci vzdálené východní kočky, Harzy a Manula.

Vzhledem k tomu, že zaměstnanci zoo řekli, mnoho zvířat dává přednost svému potomci, zatímco je stále velmi malé. Ne výjimka a manul. Na jaře letošního roku, ženská manulová otvorová čtyři koťata, ale teď je můžete vidět.

V novosibirsk zoo ukázala mladého muže
Mladá Manula ukázala v Zoo Novosibirsk.

Manules jsou obecně velmi vylučovatelné, a tento konkrétní Manulich byl tajně tajný, a nechtěl ukázat své děti ani zlovy, kteří neznali počet koťat.

Když jste se rozrostli trochu šťastné, čas prvních procházek přišli spolu s matkou, která upřednostňovala stahování svého potomků chodit, když nebyly v okolí. Zpravidla se to stalo již po západu slunce. Nicméně, nyní děti Manul lze vidět ve dne. Začal se objevit "u lidí" a mladých kharza, což je tolik jako deset.

V novosibirsk zoo ukázala mladého muže
Manuálně - tajné a nevěřícné.

Pokud máte být trpěliví a strávíte nějaký čas na Voller, pak návštěvníci budou moci vidět dětí hrát, protože se starat a čichali na svět kolem nich. Mláďata již získala podobnost s jejich silnými, elegantními rodiči, ale barva je stále jiná. Objevil se na procházkách a dlouho schovává se v doupěti spolu s matkou daleko východní koťata.

Dálný východní kočka, která se také nazývá Amur Forest Cat, je poddruhem Bengálské kočky. Pokud jde o jeho velikost, mírně překračuje obvyklou kočku Bengálsko a váží čtyři až šest kilogramů. Délka těla tohoto zvířete přichází do devadesát centimetrů a délka ocasu může být třicet sedm centimetrů. Malovali v šedavě žluté nebo matně šedavě hnědé barvě. Proti tomuto zázemí, vypouštění zaoblené tmavě červené skvrny.

V novosibirsk zoo ukázala mladého muže
Harza v zoo Novosibirsk.

Tato zvířata jsou běžná, jak je vidět z jejich jména, na Dálném východě v oblasti Amur a na pobřeží japonského moře. Krmení Amur lesní kočka, protože by to měla být kočka, malé hlodavce, ale někdy můžete zaútočit na Zaitsev. Občas útoky na mladý roe. Živé Amur lesní kočky dost dlouho - až osmnáct let. Toto zvíře je bohužel velmi vzácné a uvedeno v červené knize.

Pokud jde o Kharza, pak je toto zvíře většinou lidí obecně. Mezitím, Harza, nebo jak tomu je také volal, ussuriyskaya (OR, Yellogragruda), je velmi zajímavé a krásné zvíře, které patří do rodiny Cunich. Je třeba poznamenat, že mezi všemi zástupci Kunitz Kunit, je to Harza je největší a živé. Některé zoologové dokonce zdůrazňují Harza, aby se oddělili. Délka jejího těla může dosáhnout až osmdesát centimetrů a délka ocasu je až čtyřicet čtyři. Hmotnost Harza dosáhne téměř sedm kilogramů. Stejně jako všechny soupravy mají velmi flexibilní, prodloužené tělo a krátké tlapky.

V novosibirsk zoo ukázala mladého muže
Harza - východní zvíře.

Na ruském území žije v Khabarovsk a Primorsky území, na některých místech v regionu Amur, v regionu Amur a v bazénu Ussuri. V současné době je Harz aklimatizován v území Krasnodar, nedaleko od Novorossiysk.

Harza běží velmi rychle a samozřejmě je vynikajícím Topwornem. Skákání z jednoho stromu do druhého, to může provést skoky až čtyři metry dlouhé. Díky takové mimořádné fyzické giftingu je Harza jedním z nejsilnějších predátorů lesů Ussuri Taiga. Hlavní těžba Harza je Kabagra, ale kromě ní také krmí s malými hlodavci, ptáky, zajíci a nějakým hmyzem. Někdy jsou včelí vosy, cedrové ořechy a bobule.

V novosibirsk zoo ukázala mladého muže
Kitten Amur Forest Cat.

Kromě osoby má Harza jen velmi málo nepřátel, takže pokud to nedělá kořist pyachera, může snadno žít do hlubokého stáří. Harza Harza naštěstí nemá zvláštní hodnotu, takže je tu šance, že obyvatelstvo těchto nádherných zvířat bude obnovena.

Další věc je opravdu, kdo na jedné straně je na pokraji, o které se toto zvíře bude moci setkat s výjimkou červené knihy, a na druhém - docela úspěšně násobit v zajetí. Bohužel, problém je vysoká úmrtnost mezi dětmi Manula.

V novosibirsk zoo ukázala mladého muže
Dospělý Amur Forest Cat.

Doufejme, že manuls z Novosibirsk bude schopen přežít a přispět k reprodukci těchto krásných koček.