Typy žraloků. Popis, tituly a vlastnosti žraloků

. Kromě toho jsou tito obyvatelé hloubky vody málo studovány a vždy považovány za záhadné stvoření. .

O žraloků pro všechny kontinenty, po celou dobu, obrovský počet příběhů strašidelných s krutými detaily byly distribuovány. .

Žralok velrybí

.

. Většina z nich žije ve slaných nádržích. Ale tam jsou jen zřídka, ospravedlňující obyvatelé.

Pro žraloky jsou zoologové dány celek, pojmenovaný s názvem těchto tvorů, podváží. Má obrovskou rozmanitost svých zástupců. Kolik druhů žraloků Charakter v přírodě? Číslice je působivá, protože tam nejsou mnoho z nich, ale asi 500 odrůd nebo ještě více. A všichni vyčnívají jejich individuálními a nádhernými rysy.

Žralok velrybí

Různé rysy kmene žraloka, který především zdůrazňuje velikost těchto bytostí. Nejdůležitějším způsobem se liší. Průměrné zástupci tohoto substrátu vodních predátorů jsou srovnatelné s delfínem. Existují také extrémně malé hlubinné moře Typy žraloků, . Ale giants jsou přiděleny.

Obří akula

Žralok velrybí

Ten může být připsán velrybářskému žraloči - největšího zástupce tohoto kmene. Některé multi-točivé kopie dosahují 20 metrů. . Ale obav před těmito stvořeními byly velmi přehnané.

Když se ukázalo později, nemohou být nebezpečí pro lidi pro lidi. A i když je v ústech několik tisíc zubů, ale ve struktuře nejsou vůbec jako tesáky predátorů.

Tato příslušenství jsou něco jako hustá mřížka, spolehlivá zácpa pro malé planktonu, což je výjimečně výkonné a údaje o tvorbě. Takové zuby žralok drží svou kořist v ústech. .

Barvy žraloka velryby jsou velmi zajímavé. .

Obří akula

Ostatní zástupci kmene zájmu pro nás byly pouze popsány (Žraloky na fotografii umožnit jim zvážit jejich vnější vlastnosti). Pro ty by měly být připsány velkému a obrovskému žraloci.

Velká akula

Obří akula

Poslední jeden mezi jejich příbuznými mezi jejich příbuznými má druhé místo. Jeho délka v největších kopiích dosáhne 15 m. .

. Obří žralok jen široce otevírá ústa a zuřil prvek, chytání a filtrování, co padá do úst. Ale strava takových tvorů je stále stejná - malý plankton.

Barvy těchto bytostí jsou skromné ​​- hnědé šedé označené světelný vzor. Jsou udržovány singulární a hejny hlavně v mírných vodách. Pokud hovoříme o nebezpečí, pak osoba způsobila škodu na takových žraloků mnohem více než oni - v podstatě, neškodná stvoření mu doručeno.

Velká akula

. Nacházejí se v teplých vodách oceánu, v některých případech plavání a mírné oblasti. . Velký žralok - vytváření není malý, ale stále není tak velký jako předchozí dvě kopie, a délka dat vody fauny je menší než 5 m.

žralok bílý

Velká akula

Tlama těchto tvorů je velmi působivá, zaoblená a široká, přiděluje obrovský, téměř jeden metr meme pro ústa. Zuby v ústech jsou však malé a typ jídla je zcela podobný obrovskému žralokovi, s jedinou zajímavou funkcí, že velký zástupce dravého kmene má speciální žlázy, které mají majetek pro přidělení fosforitů. Zavírají kolem úst těchto tvorů, přitahují medúzy a jemné ryby. .

žralok bílý

Nicméně, jak to není těžké odhadnout, ne všechny kopie z účtu žraloka tak neškodné. . Proto je nutné zmínit Nebezpečné typy žraloků. .

Biologický život těchto tvorů není menší než lidé lidí. . Na tvaru těla popsaných tvorů se podobá torpédo, zbarvení z nad hnědou, šedou nebo dokonce zelenou, která slouží během útoků dobrého zamaskování.

žralok tygří

žralok bílý

Břicho na tónu je hodně světla zpět, pro které žraloka a dostal si přezdívku. Predator, neočekávaně se objevuje před obětí z hloubky oceánu, dříve nepostřehnutelné nad vodou v důsledku pozadí horní části těla, pouze v posledních v sekundách demonstruje bělost Nizy. Jeho překvapením představuje nepřítele v šoku.

Predator má bez nadsázky brutální čich, jiné velmi rozvinuté smysly a její hlava je obdařena schopností zachytit elektrické impulsy. . Chytil požár pro strach a pro lidskou rasu. .

žralok tygří

Dávní tygr žraloky Teplé tropické hrany, setkání v rovníkových vodách po celém světě. Jsou drženy blíže k pobřeží a lásce, aby šli z místa na místo. .

Délka takových bytostí je asi 4 m. . Zralejší žraloky jsou obvykle prostě šedé. Taková zvířata mají velkou hlavu, obrovské ústa, jejich zuby mají ostrý holicí strojek. Rychlost pohybu ve vodě takové predátory poskytuje zjednodušené tělo. .

Akula Buck

žralok tygří

Tyto stvoření pro osobu jsou extrémní nebezpečí a jejich zuby s nádobou v okamžiku nám umožňují porušit lidské tělo na straně. Je zvědavá, že v žaludcích takových tvorů jsou předměty často objeveny, které nelze nazývat chutné a jedlé.

To může být lahve, plechovky, boty, jiné odpadky, dokonce i automobilové pneumatiky a výbušniny. Co je jasné, že takové žraloci mají zvyk polykání, který padl.

Je velmi zajímavé, že příroda je udělovala schopnost zbavit se jiných světových subjektů v děloze. Mají schopnost opláchnout její obsah ústy, jednoduše zavěsit žaludek.

Akula Buck

Seznam Jména typů žraloků, Nenechte se znechucovat lidi, je nutné zmínit žralok-býk. .

Katran

Akula Buck

Kromě toho je pravděpodobnost, že se tyto predátoři budou dívat kolem a ve sladké vodě, protože tyto prvky jsou docela vhodné pro jejich živobytí. Existují případy, kdy se Skříli býk žraloci setkali a neustále žili v řekách Illinois, v Amazonu, v Gangy, v Zambezi nebo v jezeře Michigan.

Délka predátorů je obvykle asi 3 m nebo poněkud více. . Takové žraloci jsou voláni stále hloupí. A to je velmi značná přezdívka. .

A pokud ještě přidáte ostré zuby s JAR, pak portrét agresivního dravce a jsou úplně s nejkrásnějšími detaily. .

Katran

Není obzvláště atraktivní pro stanoviště krvežíznivé žraloky jsou voda Černého moře. Příčiny v izolaci a hustě populace břehů, nasycení vody různými typy námořní dopravy. To však pro osobu není nic zvlášť smutného, ​​vzhledem k extrému nebezpečí takových tvorů.

Kočičí žralok

Žralok Katran

Uvedené však neznamená, že zástupci popsaného kmene nejsou v takových hranách nalezeny. Seznam Žraloci v Černém moři, Za prvé, měli byste zavolat Cathrane. . Žijí asi 20 let.

Zavolej takové žraloci také ostnatý spatřen. První z epithet z nich jsou udělovány za poměrně ostré špičky umístěné na páteřních ploutvích a druhý - pro světelné skvrny po stranách. Hlavní pozadí zády takových bytostí šedi-hnědé, břicho - bílá.

. Jídlo je převážně zanedbatelné v rozsahu obyvatel vody, ale s velkým klastrem samotných, delfíni a dokonce i člověk může být napaden.

Kočičí žralok

. V Černém mořském vodách se tyto predátoři setkávají, ale zřídka. Rozměry jejich menšího, asi 70 cm. .

Claudoslagia

Kočičí žralok

. Spin a Boca mají tmavý odstín písku, bojují s tmavými malými skvrnami. . .

Pouzdra taková stvoření se také podobají kočkám. Jejich pohyby jsou elegantní, budou spící, ale chodí v noci a dokonale orientovaní ve tmě. Dieta obvykle tvoří ryby a další malé obyvatele vody. Pro osobu jsou tyto žraloci zcela neškodné. .

Claudoslagia

. Proto by měly být uvedeny tyto predátory, a jejich předky. Bohužel je jednoznačné zjistit: Co se podívali, teď to není možné.

. Mezi takovými nálezy Jedna z nejkrásnějších je dokonale konzervovaný zástupce zástupce zástupce Vyhynulý typ žraloka, Leedeed na Shale Hills. Podobný starověký progenátor současných forem života dostal jméno Kestrahi.

Trpasličí žralok

Vyhynulý pohled na žraloky skladování

. . .

To mělo dva spinální ploutve vybavené hroty, ocas je do značné míry podobný současné generaci žraloků. Oči starých stvoření byly velké a spící. Zdá se, že krmili pouze vodní maličkosti. A vytvoření kelímku bylo číslováno jejich nejhoršími nepřáteli a soupeři.

Trpasličí žralok

. . Podobné jméno bylo přiřazeno trpasličí stvoření na počest slavného biologa zapojeného do jejich studia.

A až dnes Stávající typy žraloků Menší živý život na světě nebyl nalezen. . Patří do rodiny žraloků hlubokých vod a rozměry takových tvorů se nikdy nevypadají být více než 90 cm.

Sladkovodní žralok

Trpasličí žralok

Etmopterus Perry, obyvatelé v obrovské hloubce mořské vody, ze stejného důvodu jsou studovány velmi málo. Je známo, že jsou vejce. . Dětské oči mají majetek na mořském dně emitují nazelenalé světlo.

Sladkovodní žralok

Popisující Různé typy žraloků, Bylo by hezké odejít bez pozornosti a sladkovodních obyvatel tohoto subdoména. . Jasný příklad toho byl žralok býk.

Sciences jsou však známy a takové odrůdy, které se narodily, neustále žijí a umírají v čerstvých vodách. I když je to vzácné. Na americkém kontinentu, místo, kde žijí takové žraloci, jen jeden. Toto je hlavní jezero Nikaragua, která se nachází ve stejném jménu se svým jménem, ​​nedaleko Pacific Waters.

Black-eyed žralok

Sladkovodní žralok

Uvedené dravci jsou velmi nebezpeční. Vyrůstají až 3 m, útočících psů a lidí. .

Sladkovodní žraloky také vedou v Austrálii a některých oblastech Asie. . .

Black-eyed žralok

. . . To zahrnuje black-eyed žralok.

Jedná se o stvoření malých velikostí (tvořené jednotlivci dosáhnou něčí délku měřiče), ale je to právě z tohoto důvodu, že jsou neuvěřitelně pohybující. Black-Eyed Sharks - obyvatelé slaných prvků, které loví pro grafy, ale především na kostni.

žralok bílý

Black-eyed žralok

Jejich extrakce se stává ankotémat, mořský okoun a další ryby tohoto typu, stejně jako chobotnice a chobotnice. . .

. Jejich řada je zaoblená a protáhlá. Jejich vyvinuté zuby mají Zabbins, což pomáhá černým aclausem oddělit od kořisti.

Tato ostrá zařízení v ústech mají formu šikmého trojúhelníku. Placoid, speciální měřítko měřítka, charakteristická více pro fosilní exempláře, pokrývá tělo těchto oceánských fauny.

. Někdy barva není čistě šedá, ale rozlišuje se hnědým nebo zelenavě žlutým odstínem. . Tato poznámka je však obvykle zdobena vnějším vzhledem pouze mladých žraloků.

Existují dravci z pobřeží amerického kontinentu, zpravidla, čalouněné ve slaných vodách, mytí východní části. . Odborníci se však stále doporučují, aby se chovali s takovými nebezpečnými živými tvory. Pokud máte agresi, můžete snadno spustit do problémů.

žralok bílý

Taková tvorová také představují rodinu šedých žraloků, ale dominuje ostatním odrůdám. . .

Zástupci tohoto druhu jsou schopni dosáhnout trojnohodnotné délky, takže malé žraloci se mohou snadno dostat do počtu obětí bílých bílků, pokud se nebude opatrovat.

Tmavá akula

žralok bílý

Stvoření popsali obývají vodu Atlantského oceánu, ale také se nacházejí v klidném a indiánu. Jejich barva, podle jména rodiny, šedá, ale s modrým, odléváním bronzu, břicho z této specifikace je bílá.

Osoba s takovými tvorem není bezpečná. Neexistují žádné případy, kdy tyto odvážné tvory sledovaly potápěči. .

Samotná osoba však nemá méně, a ještě mnohem více obav. .

. Vzácný rybolov způsobil ohrožující snížení počtu takových žraloků ve vodním prvku světového oceánu.

Tmavá akula

. Takový žralok je stále označován jako Indo-Pacifik, který naznačuje jejich místo stanoviště. Tmavící žraloky preferují teplou vodu a často točí poblíž útesů, v kanálech a lagunech.

Non-roční žralok

Tmavá akula

Často kombinují v hejnech. . . Ale při sledování lidí, útok stále schopný. .

Rozměry takových tvorů jsou asi 2 m. Zpomalte je kolem, tělo má tvar torpéd, oči jsou poměrně velké a kulaté. Šedá barva zády se může lišit od světla až po tmavém odstínu, ocas ploutve je zvýrazněna v černém lemování.

Non-roční žralok

Popisující šedé žraloci by neměly být zmíněny a jejich úzký zem. .

Formy takových tvorů jsou poměrně zvláštní. Jejich tělo je sympatický, profil zakřivený, tlamy je špičatý a dlouhý. Barva se liší od šedé olivy na bronz s přidáním růžových tónů nebo kovového odstínu. Břicho, jako obvykle, výrazně bílá.

Lemon Shark

Non-roční žralok

Podle povahy těchto bytostí jsou aktivní a rychlé. Velké hejny obvykle nevytvářejí, float sám nebo v malé společnosti. . . Jejími členy jsou NOBBING, stejně jako zbytek zástupců této rodiny.

Lemon Shark

. .

Nejčastěji se nacházejí ve vodách Karibiku a Mexického zálivu. Preferují noční aktivitu, často točí poblíž útesů a narazí na mělkých zátok. Mladí obvykle skrývá ze starší generace takových žraloků, sjednotit se v hejnech, protože na setkání mohou dobře utéct do problémů, nicméně, jak se stávají kořistí jiných dravců.

Útes žralok

Lemon Shark

Tyto stvoření používají ryby a měkkýši jako potraviny, ale vodní ptáci odkazují také na počet jejich častých obětí. Dětský věk mezi zástupci druhu, v souvislosti s typem integingu, se vyskytuje po 12 letech. Takové žraloci jsou poměrně agresivní dát důvod k člověku, aby se velmi bála.

Útes žralok

. .

Tento druh patří k eponymumnímu rodu ze šedé rodiny žraloka, kde je jediný pohled. Zástupci druhu útesu žraloků, podle svého jména, se nacházejí v korálových útesech, stejně jako v lagunech a na mělké vodě na písku. Oblast jejich stanoviště je voda indického a tichého oceánu.

Zastavit rezistentní žralok

Útes žralok

. Mohou vylézt po jeskyni nebo k pádu pod přírodními římsy. Krmnou na ryby žijící mezi korály, stejně jako krabi, lobstami a chobotnice.

Větší zástupci ostrého kmene si mohou vychutnat žralok Reef. Často se stávají oběťmi a dalšími lovci slaných vod, dokonce i velkých dravých ryb a to je schopno užívat si je. Pro člověka se tato stvoření týkají zvědavosti a přiměřené chování z jeho části se obvykle ukáže být docela klidný.

Zastavit rezistentní žralok

. Zadaná rodina zahrnuje asi čtyři klany. Jeden z nich se nazývá: pruhované žraloci a sdílí několik odrůd. .

Žralok čínský pruhovaný

Zastavit rezistentní žralok

Tato zvířata jsou zanedbatelná, obvykle ne více než 130 cm. Hlavní pozadí jejich těl bronz nebo světle šedá, na kterém jsou zvýrazněny žluté pruhy. .

Tyto stvoření mohou často pozorovat z pobřeží zemí, jako je Namibie, Maroko, Angola. Jejich strava tvoří hlavně cefalopod, stejně jako kostnatá ryba. Tento druh žraloka pro osobu je zcela nebezpečný. Právě opak, tito lidé jedí maso takových vodních živočichů. Je uložen ve slané a svěží.

Žralok čínský pruhovaný

Jak výmluvně vysílá jméno samotného, ​​takové žraloci, stejně jako předchozí druh, patří ke stejnému typu pruhovaných žraloků, a také žijí ve slaných vodách v těsné blízkosti břehů Číny.

Usataya pes akula

Čínský pruhovaný žralok

Bylo by hezké přidat tyto informace, které tyto stvoření jsou nalezeny, plus ve vodní oblasti Tichého oceánu z pobřeží Japonska a některých dalších zemí v blízkosti územní lokality do Číny.

. . Nicméně, maso z nich je jedlé, a v tomto konkrétním je to často používáno v potravinách. Datový žralok prodloužený. .

Usataya pes akula

. .

. Zároveň je tělo těchto tvorů poměrně krátký, a celá hodnota extrémně štíhlého těla je dosaženo kvůli dlouhému ocasu.

Akula Harlequin

Usataya pes akula

Takové obyvatelé slaných prvků preferují hloubky oceánu na 75 m, a obvykle nezvyšují nad desetiletí. Často plavou na dně, preferring vést život, kde je voda zvláště blátivá.

Oni jsou nobbing, produkující až 7 mláďata najednou. .

Tam jsou takové stvoření zpravidla, podél afrického pobřeží, a distribuovány ve vodách poněkud na sever až ke Středozemnímu moři. Žraloci tohoto typu jsou považovány za vynikající, rychlé plavce a vynikající lovce. .

Akula Harlequin

Akula Harlequin . Tento rod zahrnuje jedinou paletu somálských žraloků. Na rozdíl od většiny již popsaných druhů jsou považovány za vejce.

Délka je obvykle nepřesahuje 46 cm. Skvrnitý, hnědý červený - tělo nativní, oči oválné, trojúhelníkové ústa. Žijí v západní části Indického oceánu.

Žraloka

Akula Harlequin

Poprvé je podobná rozmanitost popsána pouze ve druhé polovině minulého století. Důvodem, že tyto stvoření se ocitly na dlouhou dobu skrytou před lidským okem, jasně. Žijí ve značné hloubce, někdy dosahují 175 m.

V každém případě, vyšší než 75 m, takové malé představitelé ostrého kmene, nezvednou. .

Žraloka

. . . Například nedostatek páteře.

Kromě toho je vzhled takových tvorů velmi zvláštních, a při pohledu na ně spíše může být vyřešen, že vidíte mořské hady, ale ne žraloci. Mimochodem, mnoho přesně, jak a myslím. .

Vobbegong akula

Žraloka

Její oběti se obvykle stávají malými velikostmi knoflíků. Závist kořist a dělat ostrý hodit k ní, jako had, toto stvoření je předběžné ohýbání celého těla.

A jeho pohyblivé dlouhé čelisti, vybavené štíhlými řadami ostrých a malých zubů, jsou plně upraveny tak, aby blokovaly celou i působivou výrobu. Brown odstín těla takových tvorů je pokryto zvláštními kolíky.

Jejich jmenování - Skrýt otvory žilek. Na hrdle žábry, slučování, vezměte typ objemu kůži. To vše je velmi podobné pláštěnce, ze kterého žraloky a přezdívané. Existují taková zvířata ve vodách Pacifiku a Atlantského oceánu, čalouněných ve značné hloubce.

Vobbegong akula

Wobbegongy je celá rodina žraloka, rozdělená do dvou druhů a jsou také rozděleny do 11 odrůd. Všichni jejich zástupci také nést druhé jméno: Kobercové žraloci. .

. A příroda je udělovala takovými formami vůbec.

Žralok domy

Žralok koberce wobbegong

. .

Krmili na karakátech, chobotnici, chobotnici a malých ryb. . Na tom jsou sotva rozlišitelné oči.

Dotýbat se takovým zástupcům chrupavčanů pro takové reprezentanty, slouží masné knír, umístěný v nosníku. Na jejich tváři, legrační Bundlebards, vousy a knír. Hodnota těchto obyvatel závisí na typu. Některé z nich jsou o metrech. Jiní mohou být mnohem větší.

Držák záznamu podle indikátoru je spatřen vobbegong - třímetrový obří. Tyto stvoření dávají přednost usazování v teplých vodách tropů nebo v nejhorším případě někde v okolí.

. .

Žralok domy

Dalším důkazem, že svět žraloků je nepochopitelný v jeho rozmanitosti je žralokem domu, v jiné přezdívce - žralok goblin. Vzhled těchto tvorů je zdůrazněn neustálostí tolik, že se na ně dívá, je obtížné je hodit do kmene žraloka. .

Žralok mako

Typy žraločích domů

Rozměry těchto obyvatel slané vody jsou přibližně metr nebo o něco více. Sonya jejich překvapení se natažilo, zatímco vezme tvar lopaty nebo vesla. .

Podobné znaky jsou vyráběny extrémně nepříjemné, ale smíšené s mystickými pocitem, dojmem. Proto takový žralok a udělil jména již zmíněná. K tomu byste měli také přidat velmi podivné, růží kůže kůže, kterou je toto stvoření přiděleno z jiných živých bytostí.

. .

A zároveň nejen její oči, v doslovném smyslu, dostat se z drah, ale i vnitřně ústy. .

Fox akula

Žralok domy

Ale to není všechny pozoruhodné rysy těchto bytostí. .

Rozsah těchto vzácných představitelů Zemní fauny a hranic jeho, pokud zůstanou nevysvětlitelné. Ale údajně house-žraloky se nacházejí ve všech oceánech, s výjimkou, možná jen vodu severních zeměpisných šířek.

Žralok mako

Velikost je takový žralok dostatečně velký a má délku více než tři metry a hmotnost asi 100 kg. .

To je agresivní dravec, který je známý způsobem, jak zavřít šupinatu před útokem. Takové bytosti citlivě vnímají vůni možného výroby. . .

Kladivoun

Žralok mako

Forma těchto tvorů se podobá vřetena, stánky mají kónické, prodloužené. Jejich zuby jsou neuvěřitelně tenké a ostré. Horní část těla má šedavý modrý odstín, břicho - znatelně světlo.

. .

Fox akula

Žraloci patřící k této rodině, nezpůsobili přezdívky mořského bušení. Shark Fox je stvoření jedinečné se schopností extrahovat potraviny, aby využilo přírodních možností vlastního ocasu.

Pro to je to nejvíce věrnější zbraň, protože je ohromující ryby, které se živí. .

Hedvábný akula

Fox akula

. A vlastní ocas takové vytváření skutečně virtuos.

Liščí žraloci se nacházejí nejen v tropickém, ale také v méně pohodlných, mírných vodách. Žijí ve vodní oblasti Tichého oceánu v blízkosti břehů Asie, a také často chuť na živobytí pobřeží Severní Ameriky.

Kladivoun

To je další extrémně úžasný bytost z řady žraloků. Zmatený takový příklad s některým z jeho příbuzných je naprosto nemožné. Příčina v neobvyklém tvaru hlavy. .

Atlantic Village

Kladivoun

Toto vytvoření je daleko odlišné. Muž, aby se setkal, je nebezpečný, pro rodinu dvou nohama takové predátory jsou více než agresivně. Rodina takových žraloků má asi 9 druhů. .

. Pomáhá jim navigovat ve vesmíru a najít kořist.

Hedvábný akula

To je stvoření k rodině šedé žraloky. Placoidní měřítko, zakryla její tělo, je extrémně měkká, protože otrokový žralok je pojmenován tímto způsobem. Tento druh Shark Tribe je považován za nejčastější v teplých vodách oceánu na světě všude. Z hloubky jsou takové tvory obvykle sestupují o ne více než 50 m a snaží se udržet blíže k pobřeží kontinentů.

Bahamas Pilon Akula

Silk Shark

. . Rozlišovací rysy takových žraloků jsou: vytrvalost, akutní sluch, zvědavost a rychlost pohybu. To vše pomáhá takovým dravci v lovu.

Setkal se s rybářskou rybou na jeho cestě, jednoduše se i nadále pohybují rychle, otevírají ústa. Zvláště nejoblíbenější kořist pro ně se ukáže být tuňák. Speciálně pro lidi takové žraloci nejsou napadeni. Ale potápěči, v případě provokativního chování byste se měli bát ostrých zubů těchto dravců.

Atlantic Village

Takový žralok se může pochlubit četnými přezdívkami. Nejpůsobivější z jmen, možná je "mořské prase". Ačkoli vzhled těchto tvorů patřících do rodiny sleďů, by měl být považován za ty typičtější.

Jejich tělo ve formě torpéd, prodloužených - ploutve jsou dobře vyvinuty - existuje obrovská ústa, vybavená, protože by se mělo spoléhat, velmi ostré zuby, ocase v podobě půlměsíce. . Délka jejich těla je asi 3 m.

Typy žraloků. Popis, tituly a vlastnosti žraloků

Atlantik Seld Shark

Životní styl takových žraloků je neustálým pohybem, ve kterém jsou od narození a na hodinu smrti. Taková je jejich povaha a rysy struktury. A zemřou, opouštějí dno oceánského prvku.

Žijí, jak lze rozumět z názvu, ve vodách Atlantského oceánu, a inhalovat jako otevřený oceán a východní a západní pobřeží. Maso takových žraloků má slušnou chuť, i když potřeba jeho kulinářského zpracování před použitím stále existuje.

Bahamas Pilon Akula

Vzhled takového žraloka patřícího k rodině pilonu je velmi vzácný. A oblast těchto vodních tvorů na legrační málo. Nacházejí se pouze v Karibském moři a v omezené oblasti, na pozemku mezi Bahamským archopelagem, Floridou a Kubou.

Typy žraloků. Popis, tituly a vlastnosti žraloků

Bahamas Pilon Akula

. Hlava takových tvorů je natažená a lehce indisponována, tělo je štíhlé, protáhlé, šedohnědé barvy.

Jeho rostoucí, stejně jako dlouhý knír, taková stvoření používají při hledání potravy. Jejich strava není téměř neliší od většiny členů ostrého kmene. Je tvořen: krevety, chobotnice, korýši, stejně jako malá kostnatá ryba. .