Dravé ryby

Oceán a mořské predátory

. Mezi hlavní dravé ryby jsou nejznámější žraloky, jejichž pět rodin zahrnují asi 250 druhů. Pro osobu je asi 50 jejich druhů jasně nebezpečné a potenciálně nebezpečné; útoky 29 druhů jsou dokumentovány. Je téměř obtížné rozlišovat dravé pohledy z nešťastného. .

Oceán a mořské predátory

Dupan

Řeka dravá ryba

Muren přebývá v mořích po celém světle, kde je teplota vody vhodný pro ně. Neuvěřitelné, ale maximální pevná délka těla Moorena činila téměř 4 metry. I když tyto ryby nemají ostrý vidění, vždy najdou kořist. Jejich vůně je čtyřikrát lepší než psa. . .

Sledování Moranya, můžete odhalit, jaký druh mocných a křivých zubů. Kousnutí této ryby je velmi nebezpečné, její zuby jsou nejen velmi ostré, ale stále velmi špinavé, takže kousnutí moray může způsobit silný zánět, navíc se také nudí, jedním sousto a oběť už neukázal. Flexibilní, svalové tělo Morarenu může stlačit do nejúplnější krevice.

. . Větší moray může mít několik takových úkrytu, někdy vzdálenost 200 metrů od sebe. . . . Morayna je docela krátkozraká, ale mají takovou věc, která je lepší s nimi nepořádat.

Barakuda

Dravé rybářské jezery

Existují i ​​další dravci, kteří milují lovit v útesech. . S délkou těla od 30 cm před, ve vzácných případech, 2 metry, Barracuda je nižší než jiné mořské lovce, ale to je kompenzováno rychlostí pohybu. .

Pád Barracuds je vybaven obrovskými tesáky, zejména v dolní čelisti. . Tyto stříbrné, rychlé stvoření, pozorování průvodce, mají vynikající vizi, mají vynikající orientační schopnost, a to i v blátivé vodě, pomáhá jim snadno najít kořist. Často se Barracuda bude často usadit ve vodách mořských přístavů, nebo v zátokách často navštěvují turisty, nevyhnutelně je vede k neplánovaným setkání s lidmi.

. . . .

Dospělý Barrada za nic, co by mělo být spokojen s maličkostí, ale raději by lovit jazyk v otevřeném moři. Tyto rychlé ryby mohou dohnat ještě mladý tuňák. Barracuda se nachází nejen v Pachatic Ocean, ale také v tropických a subtropických mořích, a všimli si i ve Středozemním moři. . Ve srovnání s jinými predátory, jejich hlavní zbraní - rychlost a náhlost útoku.

Muren Eel

Dravé ryby

Muren Eel je úžasný podvodní had až do tří metrů dlouhý, s kamenným hřebenem na zadní straně. Přejeme v tropických a mírných vodách. Vypadá jako malá ústa, ale ve skutečnosti je schopen malovat tak široký, polykání obětování, že to prostě nemůže udělat v jeskyni. Takže zíval, že ani neísto doma je záznam.

Nicméně, Muren Eel nelíbí opustit jeskyně, takže to je snazší: má dvě řady zubních čelistí a druhá řada se náhle pohybuje vpřed, aby chytil oběť, která pluje kolem dveří. Stejně jako v hororovém filmu, ne? Okolní ryby si je vědoma, že "schodiště" není lepší plavat do krejčího, takže v noci se stále musí dostat z domu pro lov.

Fish-Zhaba

Dravé ryby

Je těžké si představit, že tvor více ošklivě než ryby. . Od slabých pouze jeho malých velikostí nás zachrání: až půl metru na délku a ne více než tři kilogramy živé hmotnosti. Současně je ryba-ropucha velmi klidná: sedí tiše na dně, slučování s ním v barvě za účelem maskování a nasává neopatrné chobotnice a krevety. Výkonné čelisti s křupavým kontaktem Panciri krabi a ústřice.

Fish-Toad stráže své území, což zvuku, podobně jako broušení nebo pípnutí a vykazující jedovaté špičky. Respektujte osobní prostor - a nebudete mít problémy s ní. Ale jak bylo nazýváno, tato ryba žije v západní části Atlantiku, včetně v blízkosti "bílých pláží" státu letoviska Florida. Stovky plavců s výkřiky vyskočí z vody, klopýtal na jedovatý špici a poslal přímo do nemocnice.

Fish-Toad roste až 40 cm., a většina těla - hlava, která má obrovské proporce ve srovnání s tělem. . Ryby nejsou příliš rozrušující, všežravé. V nepřítomnosti dostatečného počtu hlavní stravy se nestane a zeleninové jídlo.

Pozoruhodným rysem ryb je možné "zpívat", a přesněji muži mohou produkovat charakteristické plodiny a grily, aby přitahovaly ženy pro chov. . Objem takové "Quumbia" může dosáhnout 100 decibelů, což je srovnatelný s hlukem metra vůz. Obecně platí, že 100 decibely - maximální přípustný objem pro lidské ucho, nad kterým existují bolestivé pocity.

Velký bílý žralok

Dravé ryby

Velký bílý žralok Jeden z největších a nejagresivnějších dravců oceánu. Zadní a strany těchto ryb jsou malovány v šedé, hnědé nebo černé a břicho - bílé, proč žralok a dostal své jméno. . Vzorky, které jsou menší než čtyři metry, dosud nedosáhli puberty a jsou považovány za teenagery.

. .

Velký bílý žralok preferuje vedení letrického životního stylu. Její stanoviště je obrovský, tento druh lze nalézt téměř kdekoli v oceánu, kaku břehu, a daleko od něj. Navzdory skutečnosti, že bílý žralok dává přednost udržování na povrchu vody, může vynechat a ve velkých hloubkách, tam docela pohodlný pocit tam. Jedna kopie se podařilo chytit v hlubinách kilometru! Tyto ryby jsou velmi běžné v teplých vodách, ale se nacházejí v mírných zeměpisných šířkách. Samice rostou ne více než dvě mláďata, jíst zbytek.

. Výkonné čelisti umožňují občerstvení kostí a chrupavky obětí bez velkého úsilí, oběti je prakticky zbavena šance spásy. Predator má několik řad zubů, a pokud z nějakého důvodu je přední řada zubů poškozen, na svém místě, jako na dopravníku, nové.

Snail-kužel

Dravé ryby

Korálové útesy, táhnoucí se po celém pobřeží Austrálie, se vyznačují okouzlující krásou, podívej se na ně pocházejí z celého světa. Ale je to tady, že mnoho turistů, zejména těch, kteří mají rádi podvodní plavání, nebezpečí lži. . Slyšel a o medúzech a zanechali vážné popáleniny. Ale ne mnoho vědí, že mezi šneky - to by se zdálo, že nejmeznější stvoření na světě - existují opravdu nebezpečné druhy pro osobu. Hlavním nebezpečím je šnečí kužely, které obdržely své jméno pro téměř správný kuželovitý tvar skořápky. . .

Šneci kužely - dravci, a musím říct, že jsou to docela úspěšní lovci. Během dne se šnek schovává v korálech, a s nástupem nocí vylézt z jejich útulku. . Z dlouhé vzdálenosti, cítí sebemenší chemické nečistoty ve vodě a pomalu chodí po jejich stezce oběti. . Navzdory skutečnosti, že druhá rychle plave ve vodě, neobtěžuje se pomalý šnekový kužel: její zbraň nebude nechat.

Pro osobu mohou jedovaté kužele dodat spoustu problémů. Snails se aplikují na ostrý hrot, který končí ohnutým zubem jako harpuna. Injekce je velmi bolestivá, okamžitě soutěží místo porážky, nevolnosti, těžké závratě. Pokud neposkytnete včasnou pomoc, po půl hodiny může dojít k paralýze respiračních orgánů a kardiovaskulárního systému.

Indonéská jehlová ryba

Dravé ryby

. Výrazná skica - Morde, extrahovaná jehly a úplné zuby. Některé druhy jehly ryby se cítí velké v černém moři a docela přátelský obejít straně potápěče.

Indonéská jehlová ryba je také naprosto klidná - zatímco pod vodou. Nicméně, to má zvyk skákat z vody na čerstvý vzduch, kde se okamžitě změní na házení dýka, jen velmi rozzlobený. Je nemožné říci, že jehla to často dělá. . Jehla je vykopána do těla, aniž by byla odmítnuta tepna. Indonéské rybáři vyžadují hodně odvahy jít rybařit v noci - v tmavých lucerencích na lodích přitahují ryby a provokují útok.

Moře zatraceně (rybák)

Dravé ryby

Sea Devils jsou docela velké dravé ryby žijící na dně a dosahující 1,5-2 metry dlouhé. Téměř všechny druhy růžových růží jsou velmi široké a odhalené téměř v celém kruhu hlavy. Dolní čelist je méně mobilní než vrchol, a trochu nominovaný dopředu. Predátory jsou vyzbrojeni spíše velkými ostrými zuby, které se ohýbaly dovnitř. .

. Taková kamufláž umožňuje dravci snadno uspořádat zálohy v houštinách řas nebo na písečném dni.

Distribuční plocha druhu krásných pracovníků je poměrně rozsáhlá. .

. Základem jejich stravy je ryby žijící ve spodní tloušťce vody. . Někdy tyto predátoři se blíží k povrchu vody, kde loví sleď nebo makrel. Včetně případů, kdy byli krásní pracovníci napadeni i na ptácích, mírumilovně kymácející se o mořské vlny. Všechny mořské devils love zálohy. Díky přirozené kamufláži je nemožné si je všimnout, když stále leží na dně, trhají se do země nebo save v houšti řas. . V tu chvíli, když plovoucí minulé korýši, bezobratlí nebo ryby dotýkají ESKA, námořní trash náhle otevírá ústa.

Fish-boom (obyčejný sargan)

Dravé ryby

Tento mořská štika - Relativní slavná Shell Pike. Někdy jsou tyto ryby dokonce nazývány stejné. Ale nejsou absolutně takové. Obyčejný sargan, vyskytující se pouze ve východní části Atlantského oceánu, roste až 90 cm. v délce. Tělo je úzké, silně protáhlé, ve tvaru dálkově podobá námořní jehlu. Čelisti jsou velmi dlouhé a ostré na koncích. Dorzální a anální ploutve je zasazena daleko odezně, téměř na ocasech. Váhy jsou malé, snadno věří. Ústa je pokryta drobnými zuby, které sargan pevně drží chytil kořist.

Sargan - pelagická ryba, t.E. přebývá v otevřených vodách blíže k povrchu vody. Jídlo s další mělkými rybami: Hamsa, sprej, mladý makrel a t.D. Tělo rybího boom je velmi úspěšný od aerodynamického hlediska. To může získat vysokou rychlost tím, že se rozsvítí blesk krátkodobé žárovky. Během Hunt, Sargan může vstoupit takové vzrušení, které vyskočí z vody pro záchranu fifturu. Také dělá vysoké svíčky, pokud jde o háček rybářů.

Jedná se o ryby ve tvaru vajec. Během tření se přiblíží k pobřeží a sladkým kaviárem do podvodních rostlin. IKrinka drží speciální lepící nitě. Šrafované larvy nejsou jako dospělé jedinci - nemají žádný charakteristický dravý zobák, ale jak čelisti vyrůstají. Reprodukce přechází v létě a s nástupem podzimu Sargan odchází od pobřeží a začne mizet do předvečer zimy. .

Modrý tubat

Dravé ryby

Barva v této mořské ryby je jedno-tmavé tmavé s dojmem fuzzy skvrn. V modrém tobulku jsou poměrně velké zuby, které jsou na gauči a obloze, což jí umožňuje rozbít silné kraby a měkkýši bez problémů. Tato impozantní zbraň je každý rok nahrazena.

Základní strava dravce se skládá z medúzy, swaperů, korýšů, haggarů a ryb. Měkkýši, korýši a iglinoderbish kruhy extrahuje tesáky, trhají se od dna. Během změny zubů, potravin vlaštovky, je to ryba, medúzy. Nikdy není na jednom místě a provádí pohyb na velké oblasti.

Ryby Blue Tubat žije převážně v severním Arktickém oceánu a na severu Atlantského oceánu. Nachází se v Barents, White, Norwegian, Baltské a Severní moře, v zemích Newfandlana, Labrador, Spitbergen, Gratandia, Skotsko, poblíž nové země a Seibl. Předporují, že je hluboká pod vodou ve vzdálenosti polotometrů od povrchu na 1600 metrů.

Ryby Lufar

Dravé ryby

Lufar - námořní zástupce ryby nositele, který se týká oddělení okouna. . Takové giganty jsou však dnes vzácné, protože ryby Lufar se často stává obětí rybolovu. Promluvme si o vzhledu ryb. Tento obyvatel moře má flexibilní tvar těla. Na zádech má dvě ploutve s tenkými koberce. . Kromě toho existují dva prsa a dvě břišní ploutve, stejně jako zlý ocas. Samotná ryba, Lufar má tmavě modrou barvu s nečistotami zeleninových stupnic. Horní část je mnohem tmavší. . Díky jemu může odradit jiné ryby, které během útěku nemají čas opravit manévry svého pronásledovatele.

Mnoho ruských rybářů je přesvědčeno, že jen máme ryby Lufar. Černé moře, v pravdě, je skutečně jedním z největších marinů tohoto dravce, ale daleko od jediného. Velké populace tohoto druhu lze nalézt ve vodách indického, Pacifiku a Atlantského oceánů. Obecně platí, že ryby Lufar se může usadit v každém moři, za předpokladu, že voda v něm je poměrně teplá. Proto není překvapen, že rybáři mohou chytit tuto slavnou kořist k břehu Černého moře a v blízkosti vyprahlých oblastí Afriky.

Ryby Lufar preferuje vést vsadlý životní styl. Zároveň, někdy počet takových "rodiny" může dosáhnout několika tisíc jednotlivců. Na jedné straně to dělá dravec velmi nebezpečný pro jiné ryby, a na druhé straně se otočí do lehkého pro sítě rybářských plavidel. Kromě toho Lufar nelíbí zůstat na jednom místě po dlouhou dobu. Spolu se svým balíčkem neustále migruje, dodržuje teplou vodu. .

Evropská Belduug

Dravé ryby

. V Rusku se jeho oblast pokrývá Baltské moře, včetně odsolované finské zátoky, Barents a Bílé moře atd. Maximální délka těla této ryby je asi 50 cm, ale obvykle nepřesahuje 30 cm. Spinální ploutve v Beldugi je dlouhý s krátkými polohovanými paprsky zezadu, v análních ploutvích 80-95 měkkých paprsků, páteře a anální ploutve sloučení s ocasními ploutvemi.

Beldug - dravý pohled, ve své stravě zahrnuje různé malé měkkýši, zábaly, kaviár a smažit jiné druhy. Pro tento druh je charakteristický. Párování probíhá v srpnu-září, trvání těhotenství 4-5 měsíců. Každá fema zametá od 10 do 405 smažit.

. . Tento zvyk je spojen s jeho živým ("Nemůžete jíst ryby, které" pistů "), a možná s nevzhledným vzhledem beldugi.

Jeseter

Dravé ryby

Sturgeon - dravé spodní krmení zvířat v malých rybách, červech a měkkýši. . Kromě toho jeden pruh ochranných desek se táhne podél zad a na straně zvířete, a další dva v břiše.

. Sexuální splatnost je však pouze 8-14 let a u žen - 10-20. Jeseterská plemena na jaře a léto na zaplavené povodňové kamenité oblasti. Ve spórech zvířata přehlédnou čerstvé zásobníky se silným proudem. . . Po dokončení inkubačního období jsou plstím otevřeny z kaviáru. Zajímavé je, že poprvé se živí na úkor vlastních zdrojů (žloutkovou bublinu), a pak je endogenní "sáček" postupně vyřešen. První jídlo pro larvy se stává zooplankton. . Dále "kácení" ryb do sexuální zralosti se vyskytuje ve solených vodách.

. V jednom nesmyslném období mohou zametat až milion kultovní.

Nicméně, kvůli pytlování a masové úlovky, ryby na pokraji zániku. Zachovat populaci oddělení jeseteru v roce 1996. . Spolu s tím, mnoho zemí pravidelně ukládá moratorium na výrobu černého kaviáru, a také uchýlit se k umělému chovu jednotlivců v akvakulturních podnicích.

Beluga

Dravé ryby

. Její progitory existovaly na Zemi v Jurassic období, což bylo před 200 miliony lety.

To je největší ze všech sladkovodních ryb někdy existovaly na naší planetě. Její tělo může dosáhnout délky asi pět metrů a může vážit asi dva tun. Tato gigantická ryba má pouze jeden příbuzný - je to Kaluga, která žije v dalekých východních řekách.

Tělo Belugy ve tvaru se podobá torpédo, zužuje se ocasem a pět řad kostních desek prochází po stranách, které jsou stále nazývány štíty, jejichž úkolem je chránit ryby před expozicí zvenčí. Horní část této ryby je malovaná zeleninovými nebo tmavě šedými barvami a její břicho, jako pravidlo, bílá.

Hlavním stanovištěm Belugy je kaspické moře, i když se nachází v jiných mořích - například Azov, černá nebo Jadran. . .

. Preferuje lovit ve střední hloubce, a to pomáhá lovit, že knír, o kterém již zmínil výše. .

Sturgeon Stellate

Dravé ryby

.

Zpět Obvykle Blackn Brown, Bock Light, Belubo White. Podle svých velikostí je sedm poněkud nižší než jiný jeseter, kromě šterlinků a hrotů, které jsou menší. . Omezené rozměry, které tento druh dosáhl v minulosti, podle dávných zbytků činí 270 cm, ve dvacátém století, největší kopie Serevrya měla délku 218 cm. a hmotnost 54 kg. . a hmota od 6,2 do 12,7 kg.

. V archeologických materiálech byl maximální registrovaný věk Sviryukh 41 let, v moderních rybách - 35 let. Azov Severgue se někdy rozlišuje na nezávislé poddruhy. Sevryuga může tvořit hybridy se dvěma typy jeseter - Sterling a Spike.

Řeka dravá ryba

Obyčejný som

Dravé ryby

Obyčejný som velký sladkovodní vesmír rybářské rodiny somových oddělení. Délka těla do 3 m, hmotnost do 150 kg. Anální ploutve dlouhé, tukové ploutve chybí, nepárované ploutve nemají trny. Barva ve většině případů hnědý s odstíny hnědé zelené, břicho bílé. V závislosti na stanovištích se barva může lišit od téměř černé až světle žluté. .

. Obyčejný v Evropě a v povodí Aral

. Žena leží kaviár v hnízdě, že mužské stráže. Chladkost přichází, obvykle na pátý rok života.

. Vlastně to není pravda. Hlavní potrava sumce v rané fázi vývoje je malé korýši, smažit se a vodní hmyz. . Také známé případy útoku na vodní ptactvo a malých domácích zvířat.

Aktivní noční dravec. Odpoledne preferuje ležet na jámy, v korejeru a pod koupalištěm. V mnoha regionech je distribuován způsob chytání sumce na Kvok. Před IcePanem jde do jámy v malých skupinách od 5 do 10 osob. V zimě nejíto a prakticky neaktivní.

Tloušť

Dravé ryby

Tento Ryba patří k rodině kapr, ale od ostatních druh Vyznačuje se širší hlavou. .

CHavel Full Day Fish. Ale miluje stinné sekce s čistou tekoucí vodou. Obvykle se kousky jdou do hejna, které jsou vybrány převážně ve velikosti ryb. Velcí jednotlivci mají vlastní přísně omezenou půdu. Obvykle se jedná o oblasti řeky z jednoho bazénu do druhého, jámy pod přehradami, potoce pod množstvím, v blízkosti stromů padajících do vody. S nástupem dne je tendence lovit blíže k rychlé vodě, v mělké vodě, na povrchu vody, i když velké vzorky dávají přednost pobytu v blízkosti hloubky - v místech umístěných na hranici rychlé a klidné vody , kde je padající jídlo, které oslabily smažit, měkkýši a kde můžete najít útočiště před nebezpečím. . Do večera se tato ryba odstraněna do hloubky a v noci se stává větší.

Při volbě azylu dorazí Habavl. . . Ale dívčí ryby je zvláštní, je v její povaze nadměrnost, a proto by rybář neměl být uveden v oblasti jejího pohledu.

Štika obyčejný

Dravé ryby

Štika obyčejná - rybí rodina štika. Zraněný v čerstvých vodách. Žije obvykle v pobřežní zóně, ve vodě houštiny, v non-tekoucí nebo slabě tekoucí vody. Může se také setkat v odsolovaných částech moří - například v TIFF, Riga a kuronských zátokách Baltského moře. Tělo štiky má prodloužený, tvar potu, délku až 1,5 m, hmotnost až 35 kg (obvykle do 1 ma 8 kg). Tělo je torpédováno, hlava je velká a vysoce prodloužená, ústa je široká, spodní čelist je otočena. Zuby na dolní čelisti mají odlišnou velikost a slouží k zachycení oběti. .

Díky tomu, těžba snadno přechází, a pokud se snaží vytratit, se zástrčnicemi vzroste a drží oběť. Barva je proměnlivá, závisí na životním prostředí: v závislosti na povaze a stupni vegetace může být vegetace šedavě zelinavějící, šedě-nažloutlá, šedohnědá, zadní, záda je tmavší, strany s velkými hnědými nebo olivovými skvrnami, které tvoří příčné pruhy. . Krmiva převážně ryby. Některá jezera se setkávají se stříbrnými piků.

Zander.da

Dravé ryby

Vztahuje se na rodinu rybníka. Dosahuje délku až 0,7 metrů a hmotnost asi 4-6 kg. Někdy nejvzácnější kopie až 1,3 metru dlouhé a váží až 20 kilogramů. . . Na zadní straně jsou dvě ploutve, rozdělené intervalem. GWeb ryby pokrývají částečně pokryté husté váhy. Přebývá v nádržích bazénů černé, kaspické, Baltské, Azov, stejně jako Aral Seas. .Externě podobný štiku, stejně jako na hlavní okoun. Ryby má zelenou šedou zádovou, bílou břicho, stejně jako od 8 do 12 černých a hnědých příčných proužků po stranách. Ocas a hřbetní ploutve jsou pokryty tmavými skvrnami. Ostatní ploutve mají světle žlutou barvu.

Jako zkušenosti ukazuje, ve většině evropských vodních útvarů, se zásadní dravec setká v stanovištích velkého řeči. To je vysvětleno tím, že ryby preferují vodu ve stejné kvalitě, stejně jako podobné volbě zdrojů krmiv. V stanovištích křesel vody je obvykle blátivé. Kromě toho v takových vodních útvarech často existují mnoho mělkých sekcí s vysokými teplotami. Zpravidla existuje výborná základna krmiva v teplé vodě, takže dravec roste s šíleným tempem. . Díky tomu může dravec kdykoliv z roku najít jídlo. Zvláště miluje Rams a River raky během jejich masového vzhledu.

Bičský

Dravé ryby

Popis Berch- Jedná se o čistě ruské ryby pouze v řekách černé a kaspické moře. Není známo, co Nadace Pallas říká, že se nachází v Imtyshe. Berch představuje významnou podobnost s Sudakem, ale zároveň poněkud blížící se okounem, takže předtím, než byl dokonce zvažován pro mix těchto dvou ryb.

Šíření berch je velmi omezený a není narazena kdekoli ve velkých číslech. Hlavní místo něj je Volga s jeho hlavními přítoky, ale nicméně nevznikají, nicméně, zřejmě nevyskytuje se nad Rybinskem, nicméně, to se nachází ve všech shovech a dokonce i v Beloser, odkud je často přinesl do Rybinsk s Saloney Sickie. .

Jídlo Bičský, . . Hlavní rybolov je vyroben v dolním dosahu - na jaře, ještě více podzimu.

Zhohle

Dravé ryby

Zheree (Shersouris, bílý)- možná nejčastější ryby rodiny kaprů v přírodních vodních útvarech. Běžná hmotnost do 4 kg, existují kopie a až 8 kg., Na Volgu dokonce až 12. River Fish - Obyvatel prostých řek. Preferuje zůstat v horních vrstvách vody. Mladý krmivo na hmyzu, červy, korýši. Velký rybářský dravec, pokračuje v jíst velké hmyz a brouci.

Jeho obětování koně, zpravidla zamíchal ocas ocasu (pro nonien zub), takže taková místa jsou velmi patrné. Rybolov koně pro ruský rybolov - lekce je velmi vzrušující. Chytání ZHERHU v zimě je možné na spřádání v otevřené vodě nebo vertikálním třpytivém z ledu, ale chytit ryby v této době je velmi obtížné a pro pouze zkušené rybáře.

Lipan

Dravé ryby

Lipan - to je dravec, příbuzný lososa a sigální ryby. Žije ve vodních útvarech s čistou, studenou vodou a kamenitou dnem. Jedná se o nádrže, respektive, severní části, stejně jako většina horských evropských regionů. Jeho rozlišovací prvek je obrovský hrubý černý ploucení. Lipan Je rozdělena na mnoho druhů a poddruhů - sibiřský: Západní sibiřský, východní Sibirsky, Black Baikal, Bílý Baikal, Amur, Kamchatsky, Aljašský-Mongolian-European.

Lipan Jíst většinou spodní organismy (měkkýši, zábaly, larvy a t.D.), také padlý hmyz (kobylky, cikády, kola a t.D.), hlavní kopie mohou jíst smažit a dokonce i bazény a hydrosotézy.

Zima lipan V nejhlubších jámech dolního toku řek. . Během povodně přichází do různých drobných přítoků pro chov. Jarní provoz Harius jde proti proudu. .

Mník

Dravé ryby

. Oddělené osoby dosahují závaží 12 kg, ale jsou poměrně vzácné. Midnight Hmotnost NaliMA se pohybuje od 1,5 do 4 kg. Externě, velký výtah vypadá jako malá sumce, malý plamen - pro chutné. Tělo je pokryto mělkými váhami. . Stojí také za zmínku, že žena je obvykle mnohem větší než muž. Naliim je dobrý lovec kvůli specifickému vidění - v blátivé vodě, může si všimnout oběti ve vzdálenosti 15 metrů.

. Oběť není polykání, a jako by sání kartáčků SIP.

Tato ryba žije v nádržích s čistou a studenou vodou obsahující dostatečné množství kyslíku. V létě, kdy se teplota vody stoupá, existuje hibernace. Toto období pro tento typ řeky ryb je nejzávažnější a ne pro všechny jednotlivce, kteří ji podaří překonat. Silné kataklyzmy způsobené prudkým poklesem atmosférického tlaku nebo změnou geomagnetického pole Země zvyšují životně důležitý tón z Namilim, v důsledku toho se jeho chuť k jídlu zvyšuje. Přebývá na dně nádrží, které do určité míry mu souvisí s Som.

Dravé rybářské jezery

Pstruh

Dravé ryby

Pstruh pout - To je dravec rodiny lososů. Žije v horských řekách a v lesních proudech. . Často stojí za podvodními kameny nebo jinými překážkami. Ikromet U pstruh se stane v září - listopadu v závislosti na regionu Ruska. Vychází z mělké sektory s rychlým proudem.

Má prodloužené, mírně zploštělé tělo. Je pokryta malými váhami. . Většinou chytil vzorky do 1-2 kg. Větší jednotlivci mohou být považováni za trofej. V malých proudech se obvykle setkávají až 0,5 kg a dlouhé až 35 cm. Výživa Pstruh tahu Skládá se především z objektů živočišného původu: hmyz, zábaly, brouci, smažit a t.D.

Pstruh pout . . .

Okoun

Dravé ryby

. River Gerch patří do dravých ryb: ve stravě dospělého okouna významný podíl zabíráme jiné sladkovodní ryby. . Štěstí u řeky Perch přechází brzy na jaře, okoun samice položila vejce ve formě dlouhého (do 1 m) beztvaré stuhy. V létě, malé okounti dávají přednost udržet v zarostlé vodou vegetace a zátokami.

Okun miluje být blízko hromady zničených mlýnských přehrad, ve velkých kamenech a coriation. Díky své zelenavější patronizované barvě se poslupky Herch úspěšně loví malé ryby, uspořádání přepadení mezi vodními rostlinami. Velké okounti žijí v hlubších místech: Waters, jámy, často související, odkud to jde v ranní a večerní čas pro lov.

Pro mladé okount, knír hunt je charakteristický, jen největší jednotlivci začínají lovit sám. Řeka okoun využívá velmi agresivní model lovu, aktivně sleduje obětování, někdy pro ni vytrhl i na povrchu vody. Někdy je okoun tak zájem o pronásledování, že v pronásledování to může vyskočit uvízl a ještě na břeh. Během útoku na okouně, spinální fin.

Větší okounů se mohou zúčastnit jejich oběti v přepadení, jako štika nebo okoun. . V noci se tělesná aktivita ostře snižuje.

Obyčejný sub-generátor

Dravé ryby

. Preferuje čistá voda, řeky a proudy s rychlým proudem. Délka těla 10 - 12 cm. Její hlava je velká a široká, oči jsou velké, červené. . Ne každý dravec zemře, aby jedl takový ječmen. Pozdrav Renovychka Dlouhé baby ploutve, na Gill víčku ostnaté štíty. Prysto ryby bílá, zadní je šedavě žlutá s tmavě nahnědlé skvrny, které často tvoří proužky. . Takové maskovací masky a bez této sekretivní a opatrné ryby.

Vede jeden a spodní životní styl. Nezdá se migrace a dodržuje své území. . A v soumraku, blíže k noci, jde lov. . Nejčastěji kořisti čeká sedět v přepadení nebo jen na dně. Zcela se stává neviditelný mezi oblázky. Plave málo a neochotně se zdá, že je pevné a pomalé. Ale jestliže to, co nebezpečí, pak "začíná" rychle, a rychlost bude schopna rozvíjet slušné, ačkoli na krátkou vzdálenost. Hlavním nepřítelem obyčejného subgenerátoru - pstruh.

Na jaře (březen - květen) začíná manželství. Muži se připravují na chov předem, kopují malou díru a čekají na ženy, zatímco často přicházejí do boje za hlídané území s ostatními muži. Žena odkládá až 300 žlutočlenných tváří v dobře a plavat. Táta bude chránit budoucí děti od nepřátel po dobu 4 týdnů, čistí vejce z bahna a yals ploutve. Nebojácně chrání zdivo, dává nepříteli slušný příběh. Jakmile se objeví smažit, odejdou. Felocks jíst kaviár z jiných ryb a zralých, chytit bezobratlých.

Lín

Dravé ryby

Ryby související s rodinou kapr. Oddělávací koberce. Tělo je vysoké, krátké a tlusté, velmi kluzké, hojně pokryté hlenem. Barva (závisí na stanovišti) tmavě hnědé až zelensko-stříbrné. Normální velikost do 40 cm. Ale velmi velký lin může dosáhnout 0.7 m. a hmotnost 7 kg. Obyvatel stojaté vody, udržuje v houšti rákosu, třtiny. . Ryby se usadily. Lázně začíná počátkem května. Line lov na jaře a počátkem léta je považována za nejvíce způsobující (75%). .

Síh

Dravé ryby

. Nicméně, na rozdíl od svého slavného kolegu, to se nachází nejen v Sibiři. . .

Sig miluje transparentní a bohatou kyslíkovou vodu. Udržuje v tloušťce vody. V závislosti na jeho velikostech, SIGI vede jiný životní styl - menší (o hmotnosti až 500 g) po celý rok se koná v blízkosti pobřeží, velký SIGI (o hmotnosti od 1,5 do 6 kg) preferuje být v jámách a pod pruty v blízkosti rychlé trysky. Ráno a večer, velký Sigi se blíží břehu. Zajímalo by mě, co sig má tendenci přežít ostatní ryby z jámy k němu.

Krmí po celý rok, včetně v zimě. . Dospělý sigi může jíst také ryby. Podle pozorování, SIG jí rybí kaviár, a dokonce i vlastní.

Rotan

Dravé ryby

Rotan se týká týmu Okuvoye, bull-line sublilit, rodina - hlava. Má tři typy. Z toho názoru, že jsme distribuováni v Rusku, a tam je hlava (tmavá, hlava trvá téměř třetí velikost). Omalování rotanu závisí na barvě dna a vody. . Rotan - dravec. Široká roth mu umožňuje sbírat velkou kořist a stisknout ho. Je zvědavý, že když je prošpikován, břicho je nafouknuté, a pak průměr ryb je třikrát vyšší než obvyklá tloušťka. Filty Rotan sestupuje na dně, kde dva - tři dny tráví jídlo. Vyvinutá boční linka umožňuje, aby Rotan snadno našel výrobu, a jeho zrak je krásný - vidí 4-5 metrů.

Rotan je nenáročný. Může žít v jakékoli vodě, vyhnout se pouze velkým řekám s rychlým tokem. Nachází se v rybnících, jezerech, letadlech, lomech a dokonce i bažinách. Typ ryb vorné. . Rotan ovoce. Sebři začíná ve druhém roce života. Reprodukce nastane na jaře. Na čele se objeví samci červi, tření odtok. Žena, naopak, bílí musí být, je to tak lepší než viditelné období tření. Žena se tře na dně, o kamenech, dává kaviár na oblázky, potopené větve s hladkými řadami.