Ryby rudého moře

Žraloci pobřežního aquatoria

. Ale vyplatí značnou hrozbu a tato hrozba je nebezpečná ryba Rudého moře.

Existují zde důležité, setkání, s nimiž se může proměnit v závažnou zdravotní péči. V článku zvažte nejnebezpečnější obyvatele Rudého moře.

Žraloci pobřežního aquatoria

Neustále žijí na mělké vodě - na útesech, v lagucích útesu ostrovů, zátoky, místech velkých řek v oceánu, pokud migrace, pak od útesu k útesu, s takovými pohyby, které mohou někdy jít Velké hloubky.

Začněme s návrhem Reef Shark, - nebýt zmaten s žralokem kreslenými. Předporují mělkou vodu, zejména korálové útesy a nebojí se vstoupit do platforem útesu, kde vody doslova koleno. Tento druh se zároveň poznamenává v hloubce 75 m. Žralok torpédovaný, zjednodušený tělo a hlavu s relativně krátkým, zaobleným digitálním.

Zadní a strany světle hnědé, modravé šedé nebo nažloutlé šedé (první hřbetní ploutve je barevný zapalovač), břicho bílé, pokuty ploutve - první hřbetní, nižší ocasní lopatky a někdy, hrudník - zřetelně černá (tedy jméno). Neustále v pohybu, ležící na dně. . Černobílý útesový žralok zřídka přesahuje 1.5-1.. Nicméně případy, kdy popadli plavce pro ploutve a kolena jsou označeny po celém světě.

. Zároveň opatrný a bugle. .

Bílý útes žralok

Rybí parrot

V belaperoy, útes žralok, na rozdíl od karikatury, špičkou prvního hřbátního ploutve a horní ocas čepele bílá. Hlava je zploštělá, s velmi charakteristickým širokým, hloupým a krátkým ("náměstí") kopání a neobvyklé pro jiné žraloky protáhlý oválný tvar očí. Úhly úst zakřivené zády a znatelně vyčnívající abnormální oblouky, které jí čelí věčné vyšetření. . White Reef Shark preferuje malé hloubky, ale označené při 330 m.

Během dne, často odpočívá, ležící na dně nebo schovává se v rytických stěnách, zobrazující maximální aktivitu v noci. Po nalezení kořisti, často ji pohání do trhlin a pak se do něj stiskl. . Bílý referenční rhyphický žralok dosáhne délky 2 m a více než 20 kg hmotnosti, ale považuje za neškodný. Nicméně, v přítomnosti zraněných ryb, je snadné vzrušit a může kousat potápěče. Tam jsou také případy, kdy bílá rafinérie žralok v bustal příliš nepříjemných plavců.

Šedý útes žralok

Fish-Napoleon

Šedý útes žralok dosáhne 2.6 m v délce s hmotností v 33.7 kg. Frell dlouhý, široký a kulatý, oči jsou velké. . Proto je žralok šedý útesně zaměněn s karikatura útesu, který je snadno rozlišován na černém špičce prvního hřbetu. .

Aktivnější v noci. Ve dne se drží sami nebo skupiny v útesech nebo malých hejnech (v blízkosti plochého dna). Stejně jako bílý útes žralok, den může odpočívat na dlouhou dobu, ležící na dně. "Oces" v kanibalismu. Má slávu jednoho z nejzávažnějších a agresivnějších žraloků, často plavání pro potápěče. Šedý útes kousnutí plavců, zpravidla, jen když začít "pester". Pouze 7 nezpracovaných útoků je zaregistrováno a nikdo nekončil smrtelným výsledkem.

Podrážděný nebo agresivně laděn žralok (mimochodem, stejně jako mnoho jiných druhů) demonstruje "představují hrozbu": šikmá záda, promno roznořena, vrhá s otevřenými ústy a snížil hrudní ploutve. . Mimochodem, shromáždění v malých hejnech, šedý útes Sharks na plavci nejsou rozptýleni. Zdá se, že existuje více případů. Dieta všech tří zmíněných druhů útesu žraloků se skládá z malého útesu ryb, chobotnice, chobotnic a některých korýšů (například malých krabů a lobků).

Akula nyanka

Ostnatý kurva

Ve svém vzhledu je znatelně odlišná od většiny žraloků, i když ve tmě někdy je zaměňována s tygrem. Má nepřiměřeně velké, širokou hlavu s hloupým, náměstím ryb a velmi malými očima, velkými ploutvemi a velmi dlouhým ocasem s sotva definovaným dolní čepelí. Mimochodem, Nyanka žraloky volají čtyři různé typy žraloků.

Kromě "temné" chůvy jsou stále "obyčejné", šedé a "jemné písečné tygr", který v Rudém moři nejsou nalezeny. Všechny žraloci Nanni jsou krmeny chobotnice, korýšem a malými rybami. První dva typy kořisti nestačí, ale absorbují, ostře rozšiřují ústa a hrdlo. . "Dvojitý" Shark-Nyanka (Tawny je doslova přeložen z angličtiny jako "Barva tmavá kůže") má tmavě šedou nebo tmavou barvu písku a může dosáhnout více než 3 m. Obvykle existují případy, které nepřesahují 1.75-2.0 m. Vážit žralok této velikosti asi 50 kg.

Aktivita ukazuje téměř výhradně v noci, v odpoledních hodinách, skrývá v malých jeskyni a pod kanoly korálových zdí, kde odpočívají, ležící v den. V tloušťce vody se nelíbí růst. Velmi klidný, nicméně, se stává agresivní v případě trvale neodolatelného léčby.

žralok tygří

Antias Larohvostya

Tiger Shark dosažený v délce 5.5-6.0 m s hmotností 900 kg (obvykle 3.2-4.2 m a 385-635 kg), uvedené v seznamu nejnebezpečnějších mořských obyvatel. Velké, silné ústa a široké zuby s pylovými hranami umožňují vyrovnat se s libovolným cenově dostupným. Tiger Sharks jsou poháněny, většinou ryby a další žraloky, a z určitého věku začnou chytit mořští ptáci, rip želvy a delfíny.

Mají pověst milovníků odpadků a spadl. A jednou v břiše Tiger Shark našel ruční granát. Velká hlava, s velkýma očima a velmi hloupými. Silné tělo jde do dlouhého, úzkého ocasu. Zadní a strany modravé zelené, černé. Belubo nažloutlý. .

. V alespoň několika desítkách nevyprovokovaných útoků tygrových žraloků na plavce a fatální výsledky nejsou vzácné: Podle tohoto ukazatele je Tiger Shark nižší pouze velkými bílými žraloky. Naštěstí pro nás s vámi se jim líbí blátivé vody (jako například místa toku řek v oceánu, zátoky s velkým pobřežním odtokem).

Kromě toho, během dne, tygří žraloky dávají přednost zůstat ve velkých hloubkách (označeny hloubím 350 m), opouštět mělkou vodu, včetně útesů, hlavně v noci. Citlivé na sezónní migrace. V létě jdou do vody mírného pásu a v zimě se vrací do tropů. Migrující, se může plavat daleko do otevřeného oceánu.

Zebra je žralok

Chesty Pseudobalist

. . .

Mladý, naopak, žluté bílé skvrny a proužky roztroušené přes černé nebo tmavě hnědé pozadí. Proto je žralok zebrálního žraloka někdy nazvaný pestrý žralok. Odtud ještě jeden, rozšířený, ale nesprávný název Žraloci Zeber - "Leopard" žralok. Nicméně, skutečný leopardový žralok v Rudém moři nebyl nalezen.

Zebra se dostane na délku 3.6 m (obvykle 2.5 - 3.0 m). Dvoumetrový žralok váží 32 kg. Ve dne je nízká. Opakovaně označeno na dně ", když vyrostla" prsa žebříčku v písku a otevírá ústa směrem k podvodnímu proudu (takže zřejmě, dýchání zmírněno). . Pro plavce nepředstavuje žádné nebezpečí, a díky vzhledu a malování je oblíbeným předmětem podvodního střelby.

Kladiva Sharks

Mořský ježek

"Festoonymní" kladiva žraloky mezi "domácí mazlíčci" profesionálních podvodních fotografů. Zejména při hejnech. Je pravda, že to dělají zpravidla na slušné hloubce (50 m nebo více), a není snadné se k nim dostat. . Obecně platí, že tento žralok je velmi mobilní a povinný prvek jejího života, stejně jako tygr, jsou migrace. Může se přiblížit k surfu a setkat se v otevřeném oceánu, někdy klesl na 275 m.

Plochá hlava, pravděpodobně působí jako dodatečný volant, které poskytují otáčky blesku, a podílí se na provozu žraloka doteky: očí a nozder, které jsou vyrobeny na okrajích bočních čepelí hlavy, mohou poskytovat větší pokrytí Studium prostoru. Jeden z nejoblíbenějších objektů jejího lovu - Skate-pásky: Jeden takový "kladivo" v čelistech nalezeno 96 (!) Ocasní hroty těchto bruslí. Tělo šedé hnědé s bílým břichem.

Délka může dosáhnout 4.2 m (více často 3.5 m) s hmotností v 160 kg. . Nicméně, to je lepší, aby to neprovedl: si dokážete představit, kterou síla má 3.5 metrů rybolov?

"Stříbrný"

Banda amphiprion

"Stříbro" (doslova "Silver-FIN) Shark se nachází jak v pobřežních vodách, včetně útesů a v otevřeném oceánu, například na bankách a kolegům. . Dosahuje 3 m na délku (v průměru 2.0-2.5 m) s hmotností v 162.2 kg. Tělo šedé nebo šedé hnědé, břicho světlo. Tipy všech ploutve bílá.

. .

. .

Mokepiece Shark

Mořské hady

Cherpiece Shark- Nesmí být zaměňován s černým lanovým žralokem - jako "Silver" se setkává v pobřežních oblastech a v otevřeném oceánu. V chladičích se často objeví v místech toku řek v oceánu a ve velkých ústí, zarostlé s megy, ale nevstoupí do sladké vody. V oceánu miluje útesy, nicméně, zpravidla, že nespadá hlouběji než 30 m.

Tělo z tmavě šedé nebo modré až tmavě hnědé, s výrazným bílým pruhem na boku a bílé břicho. Snorgerance ukázal. Všechny ploutve, s výjimkou anální a horní ocasní čepele, s černými vrcholy.

Maximální délka 2.5 m (podle některých dat, 2.75 m s hmotností 123 kg), nicméně, jako pravidlo, 1.5metrové vzorky. . . Pro nějaký důvod milují vyděsit surfaři.

Písek žralok

Butterfly Fish

Tělo s pískovým žraločím je šedé hnědé nebo bronzové. Beluto White. Hlava s mírně dlouhým, zaobleným digitálním. Ploutve malované v monofonním, někdy s poněkud tmavší (ale ne černými!) Konec. Maximální délka 2..9 kg. . Preferuje pobřežní oblasti, zátoky, zátoky, Estuaria, ale někdy se také nachází v otevřeném moři, upustí do hloubky 1800 m. V mělké vodě, navzdory názvu, vyhnout se písčitému dně, útesu a přepětí. Na povrch také nelíbí. Jídlo s rybami, svahy, malé žraloky, mistr měkkýši, krevety. Jak velký dravec vyžaduje platný vztah.

Krátký palivový žralok mako

Vlk (zebra ryby)

Shortwave Shark Maco - Single Hunter. . Jedná se o nejvíce vysokorychlostní všech žraloků, zvládnutelné dohání meče ryby. Mimochodem, takový lov je nebezpečný: Znám případ chytání makomu s mečem meče meče ryb, které propíchli oko. . Macoovo tělo je charakterizováno perfektními hydrodynamickými vlastnostmi. Hlava kónické, se zaobleným bazénem a velkými kulatými černými očima. Kovový modrý obraz, břicho bílá. Dosáhněte Long 3.2-3.8 m při maximální hmotnosti 570 kg.

I přes impozantní velikost preferuje lovit na ryby a chobotnici, zatímco želvy a mořské savci v menu jsou vzácné. Vzhledem k velikosti, rychlost a agresivita je však považována za jednu z nejnebezpečnějších pro člověka. . Je třeba poznamenat, že před útokem mohou ležet osmdesy, blíží se k vám s širokým otevřenými ústy.

Giant Hammer Shark

Rybí kámen

Obří žralok kladivo - mezi největšími přímořskými dravci. Dosáhnout 6.1 m s hmotností 450 kg (v průměru, asi 4 m a 230 kg). Silné tělo tmavě hnědé, světle šedé nebo olivové. Belubo Light. Většina životů strávená v otevřeném moři, aktivně migrace a pohybující se do chladnějších vod v létě.

Může být sestupován do hloubky 300 m. . Krmí ryby, včetně své vlastní mladé, ale nejoblíbenější kořist, stejně jako ostatní žraloky kladiva, jsou skály. .

.

Žralok velrybí

Letterina

Velryba žralok - největší ryba modernity, a jeden z největších se objevil v oceánech naší planety. Dospělé kopie dosáhnou délky 14-15 a podle některých dat - 18 m a hmotnost 15 tun a více. Ve velké části úst, například dosahuje šířky 1.4 M.

. Na tmavou kůži jsou četné světle žluté skvrny a pruhy. Na zadní straně žraloka na každé straně projde tři podélné tuhé hřebeny. Tyto hlen s planktonem jíst, a proto naprosto neškodné. Široké ústa, jsou rozhodující pod povrchem, procházejícími svými žábry-síta do 6 000 litrů vody za hodinu.

Někdy vstávat svisle hlavu dolů, sání vody ústa přesně v takové poloze. Malé zábaly, ryby a malé chobotnice - to je booty žraloky. Plavci často neplatí sebemenší pozornost, nicméně zvědavá, mohou plavat blíže. . Veškerý život žraloků velryby probíhá v migracích. . .

Rybí parrot

Blussian Balvesti

. Zelená, modrá, žlutá, hnědá, červená, oranžová, s vícebarevnými skvrny a pruhy v různých kombinacích.

Velcí muži s keporkakem silnou růží na čelo, malované nasycenými modrozelenými tóny. .

Rybí parrot se vyznačuje speciální strukturou zubů.
. Každá čelist sestává ze dvou desek oddělených švem. .
Samozřejmě, když vrtací řasy, horní vrstva korálových kolonií trpí, ale výhoda z čištění je stále nesrovnatelný a vrstva roste.

Když tato neobvyklá krása krmiva, pak je slyšet hlasitá krize tření zubů na kamenech pod vodou. . .

Broušení v procesu trávení, proměňují se do korálového písku, které rybí parrot velkoryse sypání. Jedna dospělá část může za rok podle výsledků života, za vzniku až 100 kg písku. Takže celý krásný sněhobílý písek v den prošel jejich střeva.

Kromě řas, Scarce Eaten také měkkýši, bezobratlové, další spodní zvířata, dokonce i mořští hrdinové. Žít po jednom, krmte každý na jeho spiknutí. Snažte se užívat konstantní úkryt v podvodních jeskyních. Obecně platí, že stvoření jsou územní.

V noci se ryby papoušky zdůrazňuje kolem něj želé mucus a tvoří ochranný zámek. . .

Fish-Napoleon

Imperial Angel

UBANU Vlastně se neliší ve velké velikosti. V průměru dosáhnou poloviční délky. Ale Guban-Napoleon se liší od zbytku jeho příbuzných (asi 500 druhů) velkou délku až 2 m. . To rostlo na hlavě, je charakteristická pouze pro dospělé muže, a ryba se mění v muže, který není okamžitě při narození, ale po určité době, kdy se tělo ryb stává produkovat spermie.

Gubans patřící do Okunenye oddělení, dobře studoval dobře. Žijí v horních vrstev vodních vod na cedíře, takže vědci musejí jen sbírat informace ze svého života. .

Nicméně, tam je jedna mylná představa, která poškozuje ryby, a které mnoho potápěčů neví. . . Ale tělo ryb nemůže strávit je, což může vést i k smrti ryb. Proto neuvádějte napoleon vejce. . .

. Nevadí ji mrtvolu. Ale všechny tyto lásky se vyskytují v neutrální oblasti území. V jeho útočišti uvnitř korálového útesu se ryby cítí v bezpečí, a když se snaží vylézt do jeho norka, můžete získat agresivní odpověď. .

Ostnatý kurva

Pax

Ostnatý kurva (arotron) . . Mladí jedinci jsou často nalezeni v bohaté podvodní vegetaci k ústům řek.

Špičaté výrobky namalované v šedé nebo zelené hnědé, boky a ocasní ploutve jsou poseté bílými skvrnami a pokryté malými hroty. Federálové jsou nažloutlé nebo šedo-hnědé. Krasnoarsk populace skvrn je menší, ale četná. Dospělé ryby vyrůstají až 50 cm. V případě nebo nebezpečí je ryba oteklé dvakrát, a to s tvarem míče - zatahování přímořské vody. Rybí tělo obsahuje jed - tetrodotoxin. Ostnatý kurva krmiva na řas, detritus, měkkýši, houby, korály, iglozzy, stejně jako trny.

Brusle pásek

Rybí lucerna

Představují nebezpečí pro člověka díky ostnatému hrotu na ocase. Chattery krmí na měkkýši, korýši, někdy mělké ryby. Hunt, trhání v písku, což z nich činí docela neviditelný pro člověka. Jedovatý hrot na ocas bruslí pouze jako sebeobrana.

Osoba, která se vyskytuje na skate, může dostat bolestný ocas punču. . Špička jedovatého hrotu je často válcován v ránu a oběť vyžaduje, aby ji chirurgická operace odstranila.

Nicméně, rána ocenění zřídka vede k smrti, pouze v případech, kdy je ohromena životně důležitá oblast. Někdy 4. září 2006, populární australský přírodovědec Steve Irwin, který dostal ránu ocasu v oblasti srdce na natáčení dokumentárního filmu "Smrtelný nebezpečný oceán".

Antias Larohvostya

Rybí chirurg

. Ryby naleznete v malé hloubce, v oblasti korálových útesů.

. Na bocích ryb má každá šupinata nažloutlá lemování. Ocasní opeření má také žlutý kaym. . . Samice malované v červené oranžové barvě. V oblasti břicha se zbarvení stává jasně žlutou. Vrchol iris oko fialové oko. . Velikost ryb dosahuje 15 cm.

Antias Lariors - územní ryby. V přírodních podmínkách se ryby konají v malých skupinách, ve kterých se samice převažují. Muž se neustále zabývají ochranou území a je nepochybný vše v hejnu. Mezi ženami je také pozorována hierarchie, což je, že největší žena zabírá dominantní. Pokud obsahujete samce bez žen, v čase přicházejí s nepříjemnou barvou. Mělo by být řečeno, že mezi antiasem je proto-taucic hermafrodismus, když se samostatná žena změní na muže, ale to se děje pouze v případě smrti muže. Občas malé skupiny ryb tvoří jeden hlavní hejno, číslování několika tisíc ryb. Ryby jsou velmi pohyblivé a plné energie.

Chesty Pseudobalist

Pegasus drak

Žlutá pseudobalist (žlutý-jako spinorog) - další zástupce rodiny spinogogu. Žlutá pseudobalist - středně velké ryby, jeho délka není více než 60 cm. Přebývá v hloubce 2 až 50 metrů.

. Žena staví obrovské hnízdo a také inklinně chrání. .

Mořský ježek

Arrotron hvězda

. Na písečných plážích se mořské ježky prakticky nevyskytují, ale na plážích útesu se s nimi můžete snadno setkat. Vzpomeňte si na to, pokud půjdete do Sharm El-Sheikh.

. Za druhé jsou jedovaté. Bezprostředně po injekci této ryby se člověk cítí nesnesitelná bolest, paralyzuje končetiny a mouchy. .

Banda amphiprion

Barakuda

Krasnomoral binární Amphiprion - územní a agresivní pohled žijící ve dvojicích mezi strunné působícími chapadly, které mu poskytují ochranou před dravců. Délka dospělého amphiprion nepřesahuje 12 cm. .

. . Na těle dvě široké bílé svislé pruhy s černým obrysem. . .

. Z jeho působení není vymazán o více než 2 metry. Krmivo na zooplanktonu a malých dno bezobratlých. V malých množstvích může konzumovat pěkné řasy.

V rodinné skupině, pouze dva semifinaté osoby. Větší z nich jsou vždy žena. Pokud je samice odstraněna, pak nejvíce účastnící se reprodukce muže mění podlahu a obrátí se na ženu a největší mladých ryb se stává hawkem mužem. Ikrinka v jedné vrstvě je uložena na povrchu purifikovaném z řas v rámci Actinia. Po oplodnění kaviáru mužského stráže to líčí larvy, které žijí v tloušťce vody a usadí se útesem. . Sledujte tyto ryby - velké potěšení.

Mořské hady

Dupan

To je jeden z nejnebezpečnějších obyvatel Rudého moře - jed těchto ryb je mnohokrát větší než jed Cobra. .

Butterfly Fish

Skvrnité Palelaty (Krokodýlí ryby)

. Pierce maloval. Maskovaný motýl maska ​​tmavě modrá. Některé motýli mají oranžové a modré barvy.

Motýli vedou denní životní styl, a proto známí milenci plavou z masky. Mám podezření, že noční ryby nejsou tak barevné. Nepotřebují to. Mnoho ryby motýl drží celý život ve dvojicích, ale nestarají se o kaviár a smažit.

. V závislosti na pohledu je udržován singulární, páry nebo hejny. .

Vzhledem k malé velikosti a světlé zbarvení motýlů ryb je vhodné pro domácí mořské akvárium. Nicméně, oni jsou poměrně náročné pro podmínky, a proto nejsou doporučeny nováčkem. Ryby pro akvárium přinášejí z jižních moří, protože jsou těžké chovat v zajetí.

Vlk (zebra ryby)

Ryby rudého moře

Vlčí (Fish-Lion) - Velmi velkolepé dravé ryby z náhodné rodiny. Tak krásné, pokud jde o nebezpečné.

Zpravidla se velikost zim zimanů v rozmezí od 20 do 40 cm, hmotnost je až 1,5 kg. Zimy mají jasnou barvu varování s červenou, bílou, krémovou nebo černými pruhy. Dlouhé stuhy hrudníku a hřbetní ploutve dělají cruise Podobně podobný mořskému ptáku, odtud a jméno. V tomto luxusním "peří" jsou skryté ostré jedovaté paprsky, schopné způsobit vážné poškození zdraví. Seznamte se s rybami může být blízko korálových útesů v hloubce 50 metrů. Zimy jsou převážně noční život, den odpočívá na dně nebo schovává se ve štěrbinách, zvyšuje jedovaté hřbety.

Zimy neútočí na osobu, ale může trpět nedbalostí. Nezkušené potápěči se často přibližují ryby a dokonce se snaží, aby je v tomto případě injekce nevyhnutelná. Kromě toho plavec nemůže prostě nevšimnout si cruise a přijít na to, nebo náhodně dotknout se. Proto obdivovat krásu podvodního světa, v žádném případě by nemělo ztratit opatrnost a ostražitost.

Kořen vítěze způsobuje řadu systémových účinků v lidském těle, jako je těžká bolest, obtížnost dýchání, nevolnost, zvracení, křeče, necitlivost, závratě, průjem, silný pocení. Kromě toho může jed vítěze způsobit těžké alergické reakce, až do anafylaktického šoku. Pro zdravé lidi není jedem vítěze fatální, i když účinek otravy může přetrvávat až několik dní. .

Rybí kámen

Ryby rudého moře

Tato ryba je stále šířka. . Na základně dorzálních ploutve má žlázy, které přidělují nejsilnější jed. . Existuje riziko cévního kolapsu a stopu srdce. Pokud jste měli štěstí, že na kamenné léčbě může trvat několik měsíců.

Letterina

Ryby rudého moře

Lenin - trochu známý pro ruské spotřebitele. Není to náhodou, protože jejich stanoviště je daleko od nás. Srovnejte pouze v tropických vodách Pacifiku a Indického oceánů. Pouze některé z druhů se nacházejí ve východním Atlantiku, Rudém moři, Perském zálivu, mimo pobřeží nové Caledonia, Afriky a jižně od Japonska.

. . Jak vidíte, jména jsou nejrůznější. To je, že Letlarins jsou velmi krásné ryby. .

. . Sollins jsou stříbrná, hnědá, hnědá, modrá se skvrnami, olivami a všechny tyto odrůdy "stiskli" po přítomnosti různých skvrn a pruhů.

Většina druhů Letrin podobá říčním rybám s úzkým a podélným trupem, pokrytým malými váhami (kromě hlavy). Solí mají velkou prodlouženou tyč, široké ústa s velkými rty a ostrými zuby, velkými high-alejskými očima.

Letterina Syzdavna slouží jako předmět komerčního, sportovního a amatérského rybolovu. Na místech rozšířené distribuce je podrážděný význam významnou součástí stravy obyvatelstva. . Vzhledem ke snížení počtu těchto nádherných ryb, některé typy písmen začaly chovat ve speciálních klecích, které jsou instalovány přímo do moře.

Blussian Balvesti

Ryby rudého moře

Borůvkové balky (titanic nebo obří spinorog titanium) - obyvatele tropických moří od rodiny spinogogu. Toto je největší zástupce rodiny, jeho délka je asi 75 cm, hmotnost - až 10 kg.

Borůvkové balristory ryby nejsou příběhy, žijí buď jedním, nebo páry. Habitat - laguna a vnější strany útesů. Jídlo hlavně některými druhy korálů, mořských ježek, mořské hvězdy, mlhovinové měkkýši atd.

Spinorog titan může být nebezpečný pro potápění a šnorchlování milenci během chovu. Balastode staví impozantní velikosti zásuvky, asi 2 metry s průměrem a hloubkou 75 cm a chrání ji velmi nezištně. Nezaškrtnutý host může být napaden, spinorog kousnutí nejsou jedovaté, ale spíše bolestivé.

Imperial Angel

Ryby rudého moře

Angel Fish Imperial, Imperial Pomakantus - jeden z narození, které patří do rodiny ryb-andělů.

Angel Fish Imperial Docela velké, originální malované ryby, s vysokým vyrovnaným tělem. Světle modrá nebo modrá barva s diagonální žluté úzké pruhy. Hlava a ocasové ploutve mají žlutou barvu a žilní víko tmavě modré. Tmavá maska ​​"naděje". Bílá plocha úst. .

Mladí jedinci, Císařské andělé, mají černé tělo, které má soustředné tenké střídavé modré, bílé a modré pruhy. Spinální a anální ploutve malované v modré barvě s modrými skvrnami. Tělo zbarvení se mění, když je tělo dosaženo 8 centimetrů.

Sexuální rozdíly jsou ty muži Imperial Pomakantusus . Během tření, jasné zbarvení samic zmizely a sexuální rozdíly jsou nápadné. S plavecký bublinou může publikovat hlasité zvuky.

Obvykle Imperial Pomakantus Agresivní ve vztahu k sousedům na akváriu, zejména když dosáhne velkých velikostí. Lze udržovat spolu s malými korálovými polypy, které pro něj nepředstavují zájem. Ale není možné obsahovat sedavých bezobratlých, jako jsou měkké a tvrdé korály. . Přejeme v Rudém moři a Indický oceán.

Pax

Ryby rudého moře

Dlouhodobě, identifikace a klasifikace desek byla omezena v důsledku významného věku a individuální variability těchto ryb. . Mladé ryby jsou malovány ve žluté nebo oranžové barvě se třemi černými pruhy, mají velmi dlouhé hřbetní a anální ploutve, které dává srpku. .

. .

Formy přebývají v Atlantiku, indickém a tichém oceánu, jedná se o výhled na moře, mladé ryby jsou nalezeny jedním po jednom nebo malých skupinách mezi mangrovy a chráněné laguny, dospělé ryby - v hlubokých písčitých laguánech, na útesu směřující k moři v hloubkách od tři metry až 30 metrů, malé skupiny rostlin, které milují hluboko vodní oblasti potopených lodí.

Krmivo na řas a malých bezobratlých. Studie prováděné po dlouhou dobu na velkém bariérovém útesu ukázaly, že desky mohou hrát roli kritické funkční skupiny, jíst mořské řasy, které nepoužívají jiné býložravě, jako je papouška ryby nebo chirurgie. . Vyčerpání populace rostlin v důsledku rybolovu a znečištění životního prostředí vede k rychlému růstu mořských řas a zmizení korálů.

Rybí lucerna

Ryby rudého moře

Rybí lucerna (od oddělení ryb - berix-ve tvaru), je také často nacházejí v Rudém moři. Ve většině oceánů je různá rybí lampa mimořádně hluboká ryba, nikdy stoupá v mělké vodě, kde by bylo možné pozorovat.V Rudém moři, zejména non-paprsku noci, může rybí lampa někdy všimnout na povrchu vody.

Francouzští potápěči se nazývají drobné ryby "Les Petits Peugeots" (Little Peugeot), protože. . V útesu, ryby obvykle plave v páru. .

. Velké ryby zůstávají "frustrované", sledující nepolapitelnou kořist, stejně jako potápěči. . Pátý rybí Lantern Light Crook.

Rybí chirurg

Ryby rudého moře

. . Chirurgová ryba je povinna být ostrým a jedovatým hrotem, který může být nebezpečný pro osobu. .

Všechny odrůdy chirurgů mají některé podobné vlastnosti: jejich oválné tělo je velmi zploštělé po stranách, má výrazný ocas stonek. Botky na ocasní stonku jsou nebezpečné hroty. Jeho tvar a ostrost hrotů jsou podobné chirurgickému skalpelu nebo břitvu. V klidném stavu, ryby drží tyto špičky ve speciální kapse, a v případě nebezpečí je smíchá jako ochranná zbraň.

. Velké oči jim pomáhají dobře navigovat ve tmě. Odtokové a anální ploutve jsou dlouhé, mají širokou formu. Délka ryb může dosáhnout od 10 centimetrů na 1 metr v přírodních podmínkách. . . A v hnědých jedinci na těle je zajímavý obraz.

Ryby vede denní životní styl, již v raném věku ukazují instinkt ochrany osobního území. Silný muž může mít obvykle harém několika žen.

Pegasus drak

Ryby rudého moře

. . Nasální kosty rostou do bytu. Pod ním je malá zatahovací bezzubá ústa. Prsa ploutve jsou velké, zděné, obsahují 9-19 nerozbitný ray. Břišní ploutve jsou tallanetable, mají 1 ostnatý a 2-3 nerozbitné měkké nosníky. Dorzální a anální fin, jsou umístěny proti sobě, mají 5 měkkých paprsků. V ocasu fin 8 paprsků. Počet obratlů - od 19 do 22. . Neexistuje žádná plavá bublina.

Zbarvení silně změnilo. Zřejmě ji mohou rychle změnit, aby se maska. Horní strana těla má obvykle hnědou barvu různých odstínů a jasu, dolní malovaný bledý. Zpět a Bock jsou často pokryty tmavou mesh vzorem nebo přerušovaným řádky, někdy existují světelná místa. Prsa ploutve mají obvykle bílý okraj a řady hnědých skvrn. . .

Krmení "pegasy" všem, který bude schopen najít na dně - červi, závody, rybí kaviár. Na dně zkuste držet párů - žena a muž. Můžete si je rozlišovat ve velikosti - samice jsou trochu větší a vždy držet trochu před mužem. Jejich pohyb na dně připomíná procházení než plavání.

. Ostatní obchodní aplikace nemají.

Arrotron hvězda

Ryby rudého moře

Rodina rockóze spojuje 19 rodů a více než 120 druhů. Scalosis je převážně mořská ryba, ale mnoho může žít ve slaných vodách a řadu druhů - dokonce i v čerstvém. Distribuován v tropických a subtropických zónách Atlantiku, indického a Tichého oceánu. Většina druhů je Omnivores, jíst měkkýši, korýši, malé ryby, znečištění, nicméně, tam jsou také specializované, poháněny výhradně v škodlivých nebo řasách.

Krátké oválné tělo s relativně malými ploutvemi je vizitkou těchto ryb. Dorzální ploutve je jeden, ve tvaru ventilátoru, posunutý zpět. . Zuby jsou kombinovány do čelistních desek, dva v každé čelisti. Velké oči, konvexní, s jasnou duhovkou. . . Velikosti se liší od 10 do 90 centimetrů. Samice jsou obvykle poněkud větší než muži a jasnější malované.

.

. . . . .

Barakuda

Ryby rudého moře

Na pobřeží Izraele, jak Krasnomora a Středozemní moře, existují Barracudy. A v takových množstvích, že jejich roční úlovek je desítky tisíc kopií. O Barracuda chodí hodně legend. Píšou, že nejsou méně nebezpečnými predátory než žraloci. !) Razítka barakud. . Scaby scablasts tím, že bity barracudy, následované šokem a krvácením, mohou vést k nejsmutnějším důsledkům. Rovný noční můra nějaký druh plave z našeho pobřeží!

Ve skutečnosti, všechno není tak děsivé. 18 druhů ryb je zahrnuto v barracudské rodině. Všichni žijí v tropických a subtropických vodách světového oceánu v blízkosti povrchu. V Rudém moři - 8 druhů, mezi nimi Sphuraena Barracuda - Big Barracuda (maximální registrovaná velikost ryb - 200 cm, hmotnost - 50 kg, ale ne centnner) a barakudy jsou menší. Ve Středozemním mořském druhu nejsou tolik, jen 4, z toho 2 se tam přesunul z Rudého moře podél kanálu Suez.

Nejhorší zatraceně Barracud - silný dolní čelist, daleko obhajující pro horní. . . Všichni námořní obyvatelé, podřadné k ní - ryby, chobotnice, velké krevety a dokonce i jiné barakudy, se mohou stát její kořisti. Obětování jeho těchto ryb leží v přepadení mezi kameny a skály nebo v houšti podvodní vegetace. Ale poměrně často malé skupiny napadají hejna malých ryb. Hejny obvykle drží malé barakudy a velké ryby - jeden. . Když je několik barakudů love dohromady, řídí kořist do hustého hejna, čímž se zvyšuje pravděpodobnost úspěšného útoku. . Ale autoritativně potvrdil fakta útočí na barracuda trochu. V podstatě vyděšená plavci vzali jednoduchou rybí zvědavost pro agresi.

Tyto ryby vidí velmi dobře, dokonce i v blátivé vodě, si všimli jejich obětí dříve než ně, a pečlivě si vybrat předmět útoku. Obvykle nezabijí pro radost, ale zapadají jen to, co opravdu bude jíst. Chybný útok na osobu se projevuje v rychlém silném dopadu, ale i silný kousnutí nepředstavuje skutečné nebezpečí.

Všichni, kteří musí rychle plavat ve vodě, jsou to ryby, velryby nebo ponorky, čelí problému odporu média. . Méně než jedno procento barracudy hlenu rozpuštěného ve vodě snižuje odolnost o 44%.

Dupan

Ryby rudého moře

Moray - patří do rodiny mořských zlodějových ryb. Celkem je asi 200 druhů a 15 rodů. .

. .

Velmi často je Muren reprezentován jako škodlivé nemilosrdné agresory. Ve skutečnosti, oni dávají přednost skrýt, ale ne napadnout osobu. . Murena zapadne pouze na ty, kteří jsou příliš blízko díry, trvale sleduje luk pod kameny a korály s rukama. Další skutečnou příležitostí trpět Muren - krmení rukama během populárních "atrakcí" pro turisty, které nabízejí místní potápěčské společnosti. . S kousnutím Muren visí na oběti mrtvým uchopením, jako býk dopravce, zatímco potřásl čelisti, což způsobilo roztržené rány s ostrými zuby. Volný nezávisle nemůže být zdarma, pomůže vyžaduje.

Skvrnité Palelaty (Krokodýlí ryby)

Ryby rudého moře

V Rudém moři a u pobřeží jihovýchodní Asie najdete neobvyklé ryby, které vypadá jako krokodýl. To se nazývá - Krokodýlí ryby. A ve vědeckém - skvrnitý byt.

Žije v blízkosti pobřeží. Velké hloubky se nelíbí. Zřídka to může být viděno v hloubce více než 15 metrů. . Má ráda plochá čistá písečná nebo oblázková dna. Pískové barevné šupiny. Ale v závislosti na stanovišti může být "namalovaný" pod mořskými oblázky.

., Ale někdy však velmi vzácně, koncerty se nacházejí pod metrem! Po celém těle má velmi ostré špičky. Do jisté míry ho chrání od větších predátorů. Ona je také dravec a jeho vzhled bolí hrůzu na řidiči. I když to nestojí se bát. I když to bylo přezdíváno krokodýlem, ona neútočí na lidi a obecně vede velmi klidný spodní životní styl.

Dospělí jedinci spotní roviny jsou opravdu velmi nízké. Zřídka se plaví - většinou jsou na jednom místě v pevné poloze. Stejně tak Hunt. Tato ryba se částečně rozpadá v písku a udržuje úžasnou nehybnost během několika hodin! Hejna bezstarostného malých ryb plavou s ní velmi rychle, ne podvědavují nebezpečí. .

Na velkých hřebenech ne lov, protože má velmi malá ústa. . Ale nejčastěji se živí v noci. I když v jasné době dne, krokodýlí ryby neodmítne plavit nebo plížit kolem extrakce.

Ryby rudého moře

Dlouho jako Pike-jehla štika plováky v malých hejnech v blízkosti povrchu moře.

Velikost až do měřiče. Patrné zubaté ústa. Stejně jako štiky jsou jasně viditelné ze strany. . To je pro to, a ne pro štíhlou postavu, nazývá se rybí jehla.

Ve skutečnosti je lovecký způsob Tilozur jednodušší - plachtění kolem drobného rybolovu jako antiaas, on dělá ostrý boční pohyb s zobákem a lpí to s ostrými zuby.

Verze spřádací jehly se pravděpodobně stala od skutečného nebezpečí, že toBast zobák ryby pro člověka.

Tilozura hejna lov pro malé ryby v blízkosti povrchu moře. . . Někdy ryby rozbíjí čelist a ne méně než člověk trpí.

Chirurg ryby, nosorožce a někteří jiní mohou také ublížit člověku. Mají pevné desky v blízkosti ocasu, které se používají k ochraně, ale mohou a omylem zranit plavce. Pokud ryby připojily skalpel kamery nebo masky nebo ploutve, mohl by být zraněn. Pravděpodobně věděla o takovém nebezpečí, a proto nikdo nebyl zraněn.