Ukrajinská vlevo cat. Popis, funkce, péče a cena plemene ukrajinského vlevo

Feninolog z ukrajinského města Kyjev Biryukova Elena Lidé z celého světa, milující divoká zvířata by měla být vděčná Plemeno ukrajinské levka.Jednou, jeden Sage mluvil správná slova o překvapení. Řekl, že je možné překvapit v jedné sekundě a pro vytvoření překvapení může vyžadovat dlouhé roky.

Funkce plemene a povahy ukrajinského vlevo

Stalo se to s tímto plemenem. Než se narodilo, hodně času prošel a tam bylo hodně práce nejen tuto úžasnou ženu, ale i všechny její asistenty.

Co bylo provedeno? Mnozí vzorky a pokusy se jim podařilo překročit dvě neobvyklé plemena koček - jeden s podivnou formou uší, připomínající květiny vlevo a druhý, s naprostým nedostatkem vlny.

V roce 2000 přišla Elena takový velký nápad. Budoucí kočka byla původně zachycena na obrázky skica. A v roce 2004 v lednu v lednu tento svět viděl svého prvního zástupce. Extravagance kočce se okamžitě zajímá o znalci všech neobvyklých, a postupně se začal objevovat v každém koutě zeměkoule.

Popularita plemene rostla, každá osoba chtěla mít doma takovou úžasnou bytost. V roce 2007 vznikl zvláštní zvláštní ve městě Sank-Petersburg po krátkém vymezení Školka ukrajinského levku. Na tomto místě byly vyrobeny a vyráběny skutečné a čistokrevné kočky, které v krátké době se staly milovníky mnoha lidí na světě.

Popis Popis (standardní požadavky)

Při pohledu na Fotografie ukrajinského levkoev Mnoho podezřelých, že tento exotický zázrak přírody přišlo k nám ze zámořských zemí, do takové míry, jak neobvykle poslouchat kočku bez vlny. Ukrajinské levé kočky Pojmenován na počest jemného, ​​křehkého a voňavého květu. Ve skutečnosti, že plně dodržují toto jméno.

Funkce plemene a povahy ukrajinského vlevo

Při pohledu na zvíře, ještě před prvním známým s kočkou, možná si myslíte, že má neúmyslnou náladu a komplexní charakter, jeho celý druh mluví o tom. Ale po první seznámení se stanovisko zcela mění. Tyto kočky mají měkký a poměrně dobrý charakter, který plně odpovídá jejich jemné a sametové kůži. Kočka vzhled jasný, nesrovnatelný.

Toto plemeno je charakterizováno výrazným sexuálním dimorfismem. Jedinci muže mají velké velikosti, svalové tělo. Kočky se liší od koček s jejich milostí, menší velikosti a melodické vokály.

W Ukrajinský levkoev jen obrovské množství výhod. Jsou inherentní v mnoha pozitivních funkcích. Lidé, kteří s nimi úzce sdělili, tvrdí, že je lepší než společníci než leukes, je těžké najít. Zábava a vzrušení v krvi u těchto zvířat. Jsou čisté a oddané.

Odejít

Mysl, inteligence, seduita, sociabilita - hlavní funkce charakterizující tyto kočky. Jsou bez jakýchkoliv problémů najít společný jazyk nejen se všemi domácnostmi, ale také s domácími mazlíčky. Jejich činnost a aktivity se projevují majiteli, kteří se zabývají výchově svých oblíbených.

To vše, co neexistuje zejména důvěru, obchází stranu. A pokud se stalo, že se dostane do nějakého nepříjemného závazného, ​​kočky se podaří dostat z ní bez vážných a negativních důsledků. Intelekt s vysokým výkonem a jejich dobrou výchovou pomáhají. Od recenzí hostitelů těchto koček je známo, že s nimi nejsou žádné problémy s nimi, je to naprosto bezproblémové kočky.

Na rozdíl od mnoha jiných plnokrevných koček, Koťata ukrajinského levku Docela rychle učí na podnos. Jsou velmi opatrní jít na záchod, tam je téměř žádný čas za náhodností výplně. Kočky se snadno odjíždí na školení. Není příliš komplikované týmy a triky, které si pamatují a provádějí s záviděníhodnou rychlostí.

Jsou zvídavou na bolest. Potřebují vědět všechno, co se děje doma. Komunikace s domácnostmi pro kočky hraje jeden z nejdůležitějších rolí. A pokud ukrajinské v procesu tohoto sdělení obdržel od jeho mistra Chvála, jeho radost nemá limit, ukazuje to se všemi jeho spokojenými pohledy.

Cena a recenze

To jsou kočky pro lidi, kteří vedou aktivní životní styl. Líní a nezodpovědní lidé jsou lepší a nepokoušejte se je spustit, neřeknou se sami a zvíře. Kromě společnosti a inteligence, ukrajinské levici charismatické kočky. Zřídka je tu něco zábavnějšího, jemného, ​​milujícího a věnovaného zároveň.

Jejich hravost a aktivita kočky ukazují doslova vždy. Láska k "chatu" a hledat hodné interlocutors pro sebe. Kočky mohou trpět nedostatkem deficitu. Potřebují mrtvici, squeeze a pohladit slova, milují to moc.

Pro hry si vyberte něco. Může najít míč v bytě a pohánět ho po dlouhou dobu. A mohou přepnout na peří, náhodně se s nimi děje. Pokud majitelé dostanou mačkání nebo labyrinty pro tato zvířata, nebudou mýlit. Kočky hrají se s tím všem s velkým potěšením.

Hlasité, ostré zvuky, útoky násilí ukrajinského vlevo vnímá v bajonetách. Ale včasná chvála, melodická lehká hudba, teplá deka a jemnou účast, budou velmi šťastní.

Tyto kočky jsou vynikající psychologové. Mohou rychle chytit náladu svého majitele a nikdy neukáže svou vnitřku, pokud ublíží, že majitel není v duchu. Obecně platí, že ukrajinská vlevo je vynikající přítel, který může situaci nejen propustit, ale také zvýšit náladu.

Všechny ostatní domácí zvířata v rodině jsou vnímány těmito kočkami, jako jsou bratři a sestry, přátelé. Nemají agresivní postoj. V jedné místnosti, nejen dva póry mohou být vyjmuty bez jakýchkoliv problémů, ale také štíhlé se psem a dokonce i myši.

Ukrajinská vlevo cat. Popis, funkce, péče a cena plemene ukrajinského vlevo

Nejdůležitější věcí pro domácí mazlíčky - náklonnost a pozornost majitelů. Pouze za takových podmínek jsou odpovědné. Kočka může značně navázat kontakt s malým dítětem, hrát si s ním v tučných hrách a také bez problémů se může obrátit se staršími důchodci.

Potřebují vědět, co potřebují, aby v nich potřebovali všichni rodinní příslušníci, z nichž jsou plní členové, jejichž jsou. Jsou to úplný opak koček, které chodí sami. Jsou přesně a respektují se všem rodinným příslušníkům, ale oni milují lze říci s fanaticismem pouze jednoho svého majitele.

Popis Popis (standardní požadavky)

To stojí jednou, aby se podíval na tuto kočku, bude to prostě nemožné zapomenout na to. Opravdu je originální a neobvyklý vzhled. Ukrajinská vlevo není možné s nikým zmást. Extravagance nejen v nahého těla. Její závěsné uši přitahují pozornost. Toto plemeno má své vlastní jednoznačné normy, ústup, ze kterého je považován za manželství.

Hlava ukrajinského Levkoevu má plochý lebeční box s nízkým vysázeným čelem. Kočičí oči mají mandle, nejsou zveřejněny široké, lehce můžete říci.

Barva očí zvířata není principied. Ale nejčastěji preferuje kočku s nasyceným modrým nebo zeleným okem. Morden Cat zaoblené tvary, se znatelnými výraznými abnormálními oblouky a lícními kostmi. Podél uší a brady můžete strávit rovnou čáru.

Ukrajinská vlevo cat. Popis, funkce, péče a cena plemene ukrajinského vlevo

Kočičí tělo podle norem prodloužených, na kůži je spousta záhybů. To je zvíře s dobře vyvinutými svaly, dlouhými a silnými končetinami. Stojí za to věnovat pozornost. Nejsou takhle obyčejní kočky. Prsty se jasně rozlišují na svých tlapách, odlišují se jejich milostí a mobilitou.

U ocasu je slušná délka, postupně se zužuje na špičku. Knír pro toto plemeno je buď wring, nebo krátký, nebo neexistuje žádná vlna vůbec, stejně jako vlna. Někdy tam jsou ukrajinské levko s lehkou vlnou, ne delší než 3 cm. Barva je nejrozšířenější. Dotýkat se takové kočky, cítil sametovou a jemnou kůži.

Zvířata jsou vadná:

  • s problémy v kostním systému;
  • bez odhalení nebo ne zcela vyvinutých očních víček;
  • Štech nebo s velkým, kulatýma očima;
  • S nedostatečně dobře vyvinutou bradou, krátkým nosem a kulatými hlavou.

Odejít

Před Koupit ukrajinský levko, Doporučuje se zjistit, jak se o něj starat. Skutečnost, že kočka nemá vlnu, absolutně neznamená, že nevyžaduje péči o pleť. Ano, v česání přirozeně nepotřebují. Ale mazové žlázy ukrajinského levkoevu jsou tak dobře vyvinuty, že je musí vykoupat ve speciálních šamponech mnohem častěji než běžné kočky.

Ukrajinská vlevo cat. Popis, funkce, péče a cena plemene ukrajinského vlevo

Vyžadují péči o jejich drápy, uši, zuby a anální otvor. Čištění a účesy by měly přijít do zvyku z raného dětství. O dietní kočky nejsou vybíraví. Hlavní věc je, že krmivo je výživné a vyvážené.

V zimní sezóně je nutné zajistit, aby žena kočka nebyla převažena a nespadla pod návrhy. V létě by se měli obávat dostat přímé sluneční světlo, z nich se kočky mohou ukázat jako nejskutečnější hořet.

Z příliš suché vzduchové kočárky je patrné a peeling. Přísahá z tohoto speciálního hydratačního krémů. To jsou výhradně domácí zvířata. Místo ke spánku ukrajinské vlevo si vybere sám sebe. Postarejte se o toaletu a misky s jídlem a vodou by měl mistr domácího mazlíčka.

Do vašeho hrnce a místo pro potravinářskou kočku musí mít kolo-hodinový přístup, spát v teplém a pohodlném místě. Dveře v bytě s takovou kočkou lépe nechat všude otevřené, ona potřebuje prostor, místo k běhu a hře.

Cena a recenze

Dostatečně velký počet negativních recenzí o tomto plemeni může být vyslechnut od lidí, kteří je viděli jen na obrázku a nikdy se na ně nepřijeli v reálném životě.

Ukrajinská vlevo cat. Popis, funkce, péče a cena plemene ukrajinského vlevo

Stejní lidé, kteří měli štěstí, aby táhli tuto úžasnou kočku v životě, sen o získání toho, dokud není sen ztělesněn ve skutečnosti. To je úžasně čisté domácí zvířata. Nemají žádný konkrétní vůně, v bytě nejsou žádná vlna.

Mohou být vyrobeny lidem s tendencí alergií. Ve slově, Ukrajinské levko - plešatý kočky non-závislé a ne rozmarné. Je důležité zajistit jejich pozornost a učinit nezbytné postupy a pravidelně navštívit veterinář.

Ukrajinská levá temperace přináší jejich klid, fit-v temperamentu, vstřícnost, pohladění a laskavost. Přesnost tohoto domácího mazlíčka na pětibodové stupnici se odhaduje na pět bodů. Jsou inteligentní, chytré, čisté, bez horských nároků a absolutně přátelský ke všemu. Tyto vlastnosti se okamžitě projevují u koček, lze říci, narodit s nimi.

Cena ukrajinského levku Může být odlišný. Můžete si koupit kotě za 25 000 rublů a můžete (pokud máte velmi štěstí) a pro 5000 rublů. Samozřejmě, že ti, kteří byli pěstováni ve speciálních školkách a mají vynikající rodokmen, což je mnohem dražší.