Výhled na medvědy. Popis, jména a funkce medvědů

Medvědi - to je rod savců. Patří k oddělení dravců. Medvěd - spolu s piny, kočkou, hyennic - jeden z jeho rodin. Kosolapiy 8 druhů. CONSTILITACE, mimochodem kvůli struktuře kostry.

Bílé medvědi

Zadní tlapky Beast je založena na celé noze. Z tohoto spin se stalo nízkým. Většina savců zadních tlapek, jako přední, odpočinek jen na hlavách plus, hrubě mluví, na ponožkách. Zpětná strana šelmy je tedy rovná a podpora na tlapách končetiny.

Přední tlapky medvědů se snaží být zavěšeny ve vzduchu. Proto neohrabaný chůzi a láska k procházce, regály na zadních nohách. Každý z typů medvědů však má individuální charakteristiky struktury.

Bílé medvědi

Jsou potomci obřího ledního medvěda. Bydlel na Zemi během Pleistocene. Tato éra kvartérního období začala před 2,5 miliony let. Pak byly bílé medvědy 4-metrové, vážily asi 1200 kilogramů. Moderní jedinci nejsou větší než tun a delší než 3 metry. Populace není rozdělena do druhy.

Bílý medvěd od ostatních odlišuje podlouhlého krku a zploštělé hlavu. Na něm - malé uši. Tak dravci udržují teplé. Uši proniklé krevními cévami. Slouží se blízko kůži, dávali teplo v životním prostředí.

Pouštní zvířata proto slyšela orgány jsou často velké a arktické - malé.

Bílá - Největší pohled na medvěda. Soutěž je grizzly. Toto poddruhy hnědého uzávěru je však menší než průměrný polární o třetinu. Největší grizzly se rovná hmotnosti bílého medvěda. Hmotnost bestie činila 726 kilogramů. Grizzly Giants zabité v Aljašce.

Stejně jako grizzly, bílé medvědy jsou uvedeny v ohrožených druhech. Populace je snížena v důsledku vývoje, znečištění pólu. Také se taaje před globálním oteplováním. Medvědi začínají zemřít při překonání vodní stroit. Abyste se dostali na Zemi, ledové kryty, musíte překonat dlouhé vzdálenosti než doslova před několika desítkami let.

Na posledních odhadech bílých medvědů opustili 25 tisíc. Pokud životní prostředí pokračuje ve zamýšleném kanálu, po půl století se počet druhů sníží o dalších 70%.

Brown Bears

Bear Guach

Bod medvědů

Brown Bears

Typy medvědů hnědých Distribuován v euroasijských a severoamerických lesích. Zoologové volají podtypy se geografickými závody, protože vlastnosti zvířat závisí na stanovišti.

Ve středním pásu Ruska, například 120 kilogramů váží Kolapye a zřídka přesahují 2 metry. Na Dálném východě jsou medvědi hnědí taženi o 3 metry, mohou vytočit 450-cyllogramovou hmotu.

Existuje více zlomkových dělení poddruhů. Na vzdáleném východě je:

Amur Brown Bear

Jinak nazvaný ussuriy nebo černý grizzly. Tmavá vlna - ne jediný rozdíl šelmy z jiných uzávěrů. Medvěd Amur má prodloužené nosní kosti a samotná lebka bude natažena, má formulovaný profil. V ústech - velké zuby. Podobají se psům. Proto místní obyvatelstvo volá Kosolapiy pes medvědi.

Právo a pojmenovaný Ussuriysky, žije nejen blízko města Ussuriysk a v Ussuri Taiga. Medvědi Amur se nacházejí na jihu Kurilu, Sakhalin. Poddruh jednotlivců jsou zřídka těžší než 250 kilogramů.

BARIBAL

Hnědý medvěd Kamchatsky

Obohatit Rodina medvědů Napájení. Významně stanovena v určité hmotnosti 600 kilogramů. Střední hmotnost muže 350-450 kilo. Pro hmotnost a velikost ovlivňuje podávací základnu. Jeho základna - výživné, mastné maso lososa a další projíždějící ryby. Jejich uzávěry chytit v řekách a v pobřeží Kamchatka.

Gigantismus zástupců poddruhu Kamčatka je také způsoben mírným podnebím regionu. V něm se medvědi rozvíjejí mocnou, širokou lebku s krátkým nosem a vysloveným lba pozorovatelem nad ním. Malované čenich, stejně jako celé tělo, v hnědavě černé nebo bledé a žluté.

Kromě poloostrova Kamchatka se na ostrově Karaginsky a v lesích autonomní Okrug.

Malajský medvěd

Kromě Kamčatka a Amur poddruh v Rusku žijí:

Subspecies východní sibiřské

Vypadá jako snížená kopie medvěda kamchatka. Dokonce i v Eassonsibirsku jednotlivci svítí silnější a delší. Barvení hnědé hnědé s blackout tlapky.

Ve Eastnesibirsku medvědí dlouhé, zvlněné drápy. Protahují se na 8,5 centimetrech.

Kamchatsky a Amur Výhled na medvědy netřídí stanoviště s východem Sibirsk. To se nachází od Yenisei do transbaikalia, v Yakutia, Kolyma bazény a Lena, na hranici s východním Kazachstánem.

Himalájský medvěd

Běžecký medvěd hnědý

Rozdělena do 2. formulářů - velké a malé. Délka těla zástupců posledněčí nepřesahuje 140 centimetrů. Váží malý bělošský medvěd asi 60 kilogramů. Velké jedinci jsou vytaženi o 2 metry, získávají hodně 120-240 kg.

kavkazský Typy medvědů hnědých vzácné dohromady. Velké jedinci preferují husté, nížinné lesy. Malé uzávěry vylézt na hornatý palpal.

Různá zvířata a nálada. Velký kavkazský medvěd klidně. Ale zaměření druhů za hranicemi Ruska se shoduje. V rámci federace Kosolapiy se nacházejí pouze v Kavkaze. V zahraničí je populace v Íránu, Turecku, Gruzii a Ázerbájdžánu.

Venku, jak kavkazský medvěd jsou blízko zaniklého syrského. Vyznačuje se špinavou žlutou srstí. Seznamte se s druhy může být výhradně v zoologických zahradách. Ve volné přírodě je druh považován za podmíněně zaniklý. Staten oficiálně není přidělen, protože to zůstane doufá, že najdete medvědi mimo Sýrii a Libanon, například v Turecku.

Výhled na medvědy. Popis, jména a funkce medvědů

Výhled na medvědy. Popis, jména a funkce medvědů

Eurasijský hnědý medvěd

Obsažený v Pohledy na medvěd Ruska, Stejně jako velký, s konkávním povrchem obličeje, velká hlava zasadila na svalnatý krk. Na kohoutku, odlišný hrb.

Mladý druh se vyznačuje výraznou bílou bránou. U dospělých medvědů zmizí. Vlna rozhořčeného kosolapiy rovnoměrně malované v šedi-hnědé nebo hnědé černé tóny.

Fragmentární euroasijští jedinci najdete z hor Uralu do bazénu Yenisei. Hlavní obyvatelstvo žije na severu Evropské části Ruska.

Výhled na medvědy. Popis, jména a funkce medvědů

Kromě ruské poddruhů medvěda hnědého je cizí. Tyto zahrnují:

Severní Američan Grizzly

Mezi hnědými je Největší pohled na medvěda. Někteří jedinci jsou delší než 3 metry a váží 800 kilogramů. Kosolapie jsou agresivní. V žaludcích zabitých predátorů našel lidské pozůstatky.

Grizzly vlna na zádech a lopatu šedé, spíše než hnědé. Více zástupců se vyznačují 15-centimetrovými drápy, miniaturními a zaoblenými ušima. Ten, stejně jako v ledních medvědi, zachovávají tepelné tělo, protože grizzlys žijí v drsných podmínkách severu Spojených států, Kanada.

Výhled na medvědy. Popis, jména a funkce medvědů

Kodiak

Pojmenován po souostroví, kde přebývá. Nachází se země od jižního pobřeží Aljašky. Grizzlyley se přestěhoval do Kodiaku během doby ledové. Oteplování vedlo k tání ledu. Takže část populace zůstala izolována od velké země.

V souostrovi, grizzly byl transformován na Codiakov - větší a mocný. Mezi populací jsou jednotlivci váží na tunu. To je výsledek stanoviště na pozemcích, kde je přísná základna, ale nejsou tam žádné nepřátele, dokonce i lidé.

Omezení pozemku Kadyakov omezuje jejich číslo. Kvůli tomu je genetický zánik. Mutace akumulovat. Endemie souostroví často nemocné jsou náchylné k parazitickým onemocněním.

Výhled na medvědy. Popis, jména a funkce medvědů

Tien Shan hnědý medvěd

Má jasné drápy. Ale barva medvědů podmíruje. Tam jsou bévová, zrzka, téměř černá, hnědá jedinci.

Tien Shansky Pohled a třída medvěda V roce 1873. Od jiných hnědých klubů je spousta vlny, téměř nezakřivené a hloupé drápy, krátkým čenichu.

Vypočteno pro dravce, tento medvěd o 99% je dieta zeleninové potraviny. Zbývající procento spadá na 20 druhů zvířat. Z rostlin v potravinách je 110 typů bylin a 40 bobulových plodin.

Výhled na medvědy. Popis, jména a funkce medvědů

Bear Guach

Jedná se o samostatný pohled. Poddruh, jako bílá, nemá. Jméno je spojeno se strukturou rtů. Jsou prodlouženi během jídla, jsou složeny do podobné trubky. Díky tomu je mučence šelmy vzhled natažené a vlastně delší než většina medvědů.

Gubach nejen dlouhé rty, ale také jazyk. On, jako by hra, umožňuje dostat se z úkrytu hmyzu. Jsou základem stravy Guachy. On také krmí na ovoce bylin a stromů.

Gubach černá vlna. Na hrudi je bílá zástěra ve tvaru písmene V. Na to, jako zbytek těla, vlna roste v různých směrech. Proto Guach vypadá rozcuchaný. Další medvěd je odlišen podlouhlými tlapkami a harmonie.

Délka GUCHACH nepřesahuje 180 centimetrů. Hmotnost medvěda má během 140 kilogramů.

Gubach se setká v Indii, Nepál na Srí Lanka. Malá populace žije na Ceylonu.

Výhled na medvědy. Popis, jména a funkce medvědů

Výhled na medvědy. Popis, jména a funkce medvědů

Bod medvědů

Od ostatních se odlišuje dlouho pro ocas medvědů. Je rovna 10 centimetrům. Název stejného typu je spojen s barvou. Světelné skvrny se nacházejí kolem očí, připomínají brýle. Uvnitř je - tmavá vlna. Zdá se, že medvěd si nasadil sluneční brýle.

Váha podívaná nese maximálně 140 kilogramů a délku nepřesahují 170 centimetrů. Celé tělo je pokryto hustou vlnou. Je černá a hnědá nebo zcela černá.

Nabídky brýle v jižní Americe. Biologie druhu je špatně studována, protože uzavírací druh jsou v noci vzhůru. V této době, šelma pastí, lámání větví palem, sbírání bobulí, ovoce, bylin. Medvěd Dedatationness Bod je téměř hotový. Proteinová strava je omezený hmyz. Za účelem extrahování z útulků, Kosolapiy používá rozšířený jazyk.

Mnoho ovoce veškerý medvěd těžil na stromech, Velká Lázka na kmeny. Pomoc, řetězové drápy.

Výhled na medvědy. Popis, jména a funkce medvědů

Výhled na medvědy. Popis, jména a funkce medvědů

BARIBAL

Také dokonale stoupá na stromech, ale žije v Severní Americe. Struktura je podobná obyčejnému hnědému medvěda, nanesed v černé barvě a má zúžený obličej. Další baribal je menší než nejvíce hnědé uzávěry. Maximální hmotnost černého medvěda - 150 kilogramů.Délka těla Baribal nepřesahuje 180 centimetrů.

Nárokované a silné drápy pomáhají na stromech Baribalu, stejně jako prodloužené nohy. Nicméně nepomáhají přežít. Počet druhů je snížen v důsledku vývoje stanoviště člověkem a kněží prostoru s grizzly. Podle nejnovějších údajů baribálů zůstalo méně než 200 tisíc.

Výběr místa bydliště, BARIBALS Zabraňte výšimům menší než 900 metrů nad mořem.

Vlna kmene je hladká, bliká na obličej a někdy, na hrudi. Na velké a široce umístěné uši kryté kryty.

Někteří jedinci kmenové jsou vrány hnědé. To jsou mladí medvědi. Dosáhl puberty dravců natřených v černém.

Výhled na medvědy. Popis, jména a funkce medvědů

Malajský medvěd

Jinak nazvaný Biruang. Mezi medvědy, on - trpaslík, váží více než 65 kg a délku se rovná maximálně 140 centimetrů.

Barevný Biruang tmavě hnědý. Tlama je evillarní. Stejná barva je přítomna na hrudi, kde je oznámena ve formě podkovy.

Kromě velikostí a barvy se Biruang odlišují od jiných medvědů prodloužených, drápaných tlapek a téměř úplné nepřítomnosti uší.

Územní medvěd patří do Indie a Indonésie a Malajsie platí.

Životní styl Malay Bears Night. Šťastný dravec spí na větvích. Protože dokonale stoupá na stromech. Na palmách, například, Kosolapiye Coconuts. Jejich medvěd zazvonil, že mluví o síle čelistí zvířete.

Z živočišných potravin Biruang přijetí hmyzu a malých hlodavců, plazi. Nicméně, medvědi druhu i tygři se bojí. Biruangové jsou agresivní, silnější, než se zdá. Útok Tygři medvědů se nehledají, ale bránit se schopný.

Výhled na medvědy. Popis, jména a funkce medvědů

Výhled na medvědy. Popis, jména a funkce medvědů

Himalájský medvěd

Vypadá jako obyčejný hnědý, ale štíhlejší a ovoce mají mírně prodlouženou. Na krku je vlna protáhlá a vyvýšená, připomíná lví hřívu. Himálajský medvěd je také nebezpečný. Dravec musel zaútočit na hospodářská zvířata. To je způsobeno vyhlazováním druhu.

Zbarvení himalájského medvěda uhlí černá. Na hrudi je zapojení oranžového tónu. Jednotlivci bez této skvrny jsou považovány za samostatné poddruhy.

Délka zástupců himálajského typu nepřesahuje 170 centimetrů. Ve stejnou dobu rovnající se 140 kilogramům. Hmotnost medvědů klesla nejen na masové potraviny. Další himálajský Oracle Love Med, ořechy, kořen.

Výhled na medvědy. Popis, jména a funkce medvědů

Výhled na medvědy. Popis, jména a funkce medvědů

Tak to bylo jasné, Kolik typů medvědů. Pokud zvažujete podmíněně zaniklé syrské, to dopadne 8. Můžete přidat Lzemded na seznam. Nemají příbuzenství s pravdou, ale také volal. Dost na pamatovat koalu. Nazývá se dřevo medvěd. Tam je stále bambus - panda.

Výhled na medvědy. Popis, jména a funkce medvědů

Výhled na medvědy. Popis, jména a funkce medvědů

Výhled na medvědy. Popis, jména a funkce medvědů