Astelds a amarants - vše o životě neobvyklých ptáků

Opětovné použití zařízení a zejména avelds mají prakticky průsvitný zobák, zdá se, že je vyroben z vosku. Proto mají tito ptáci druhé jméno - průběhy. Amarary se také nazývají ohnivé navijáky.

Název takových ptáků obdržel hlavně kvůli červenému peře.

Amarants a ARRELDS jsou populární mezi chovateli obálky. Zároveň by měla věnovat pozornost uspořádání ptačí voláy v zimě.

Tyto typy peří nejsou upraveny na zimování v mírných zeměpisných šířkách, tedy v průběhu chladicího období, je nutné jim poskytnout zahřívací a umělé osvětlení pro prodloužení doby krmení.

Populární druhy

Mezi oběma loženými barevnými mutacemi nebyly identifikovány, hybridy se mohou objevit výhradně při míchání druhu. Umožnit vzhled potomků ve dvojici, kde muž a žena patří do různých typů, protože v budoucnu nemůže hybridní potomstvo násobit. K dnešnímu dni se chovatelé snaží obsahovat skupiny ptáků - zástupce jednoho druhu. Takové skupiny jsou obvykle málo. To vše se děje tak, aby se páry mohly úspěšně formulovat a dát dobré zdravé potomky, které se pak násobí.

Populární druhy
Vlnité ASTILDS (estrilda ASTILD).

Astild vlnitý

Křídla a zády z těchto opeřených peří pokryté množstvím příčných proužků tmavě hnědé barvy, které jdou do stran. Určete podlahu ptáka je velmi obtížné. V manželství, muži získávají narůžovělý stín.

Uzdu ASTILDLE

Tento typ astroidů se může pochlubit růžovým okrajem na fly peří. Schopnost mít růžovou barvu. Mimo manželské období k určení sexuality ptáků je velmi obtížná.

Astild vlnitý
Uzda astild - pták preferring život v páru.

Samice mají obvykle méně jasně červené skvrny a pruhy, ale intenzita a jas barvy ptáků se mohou lišit v závislosti na geografické příslušnosti peří, takže tato funkce není spolehlivá. Když přijde manželská sezóna, můžete identifikovat muže - vykonávají tanec manželství.

Černobysia Astrild

Toto poddruhy mají černé skvrny na hlavách hlavy. Horní hlava šedá. Schopnost a celé dno těla namalované v červené barvě. Samice mají šedo-hnědé apartmá. Křídla černých avelvů jsou šedá, na nich je mnoho tmavých pruhů. Řídicí peří namalované černé.

Muži a ženy mají malý externí rozdíl - strany samic jsou jasnější, i když obě podlahy jsou červené.

Uzdu ASTILDLE
Černobysia nebo elfes astild - velmi buggy pták, s sebemenší úzkostí skrývá v houšti.

Oranžový astild

Tito ptáci jsou ve vlastnictví oranžové skvrny na tvářích. Začnou nad okem a dosáhnou zobáku. Hlava šedé barvy. Křídla mají hnědou barvu. Schopnost, stejně jako ostatní Astrillas - červená. Dolní těleso šedé hnědé. Peří řízení mají černou barvu.

Krasnoshvosta ASTILDLE

Peří z těchto astrodes je namalován v moduře šedé. Dolní a řízení peří ocasu, stejně jako schopnost jasně červené. Na stranách těla jsou malé bílé skvrny. Štíhlý černý proužek prochází z oka na zobák. Muži a ženy mají rozdíl - muži jasně malovaní. Tam je velmi podobný tomuto druhu - černoměrné astrelds. Jejich rozdíl od red-medber spočívá v temné barvě peří, dostatečnosti a peří řízení je černá.

Černobysia Astrild
Red-eyed avelds patří do vzácných typů reality.

Obyčejný Amarge

Muži tohoto typu ptáků mají červenou hlavu, prsa, náhle a schopnost. Spodní část těla je natřena hnědým odstínem. Po stranách jsou malé bílé skvrny. Samice jsou téměř zcela hnědé, výjimky jsou součástí hlavy kolem očí, dostatečnosti a schopnosti - jsou červené. Tito ptáci mají další jméno - Senegalese Fiery Reel, ale používat ho zřídka.

Oranžový astild
Obyčejný Amarant nebo Senegal požární válec (Lagonosticta Senegala).

Šedá ASTILDILD

Šedé astrelds - nejoblíbenější pohled na milovníky těchto ptáků. Boční hlava mezi hlavou a zobákem je zdobena červeným pruhem. Dno těla je zapalovač. Křídla mají hnědé ptáky. Tyto opeří z jiných představitelů rodiny odlišuje úplnou nepřítomnost pásem po stranách a křídlech a černou barvu kormidelního peří. Externí rozdíl mezi podlahami je patrný pouze během hnízdního období, v této době se spodní část mužů trupů stává narůžovělou.

Odejít

ARARARANTS A ASTRELDS jsou velmi atraktivní pro volatelé. Dobře odjíždí jak ve smíšených skupinách ptáků, tak v rámci skupiny jednoho druhu, a pokud je účelem obsahu chov, je lepší udržet je pouze se zástupci svého druhu.

Astelds mohou být odvezeny na jednom území s malými zrnami a zástupci rodiny holubů, jako je diamantová pruhovaná gorgeon, ale sousedé by měli být neagresivní.

Krasnoshvosta ASTILDLE
Astelds a Aarants jsou milenci teplého klimatu, takže jejich obydlí by mělo být izolováno z chladných podnětů.

Zvláštní pozornost by měla být věnována špinavému. Musí být bezpečně chráněno před studeným, deštěm a větrem. Chcete-li to udělat, musíte vybudovat dobrou střechu a zavřít zadní stranu krytu.

Normální mesh Design špatně chrání featery z špatného počasí. V voliéře by měly být rostliny, zavlažování, které by měly používat hadici. Rostliny jsou zapotřebí oproti nejen jako hnízdiště, ale také jako loft pro malé hmyz, které avelds jedí.

Doporučuje se ubytovat teplý dům v voliéře, ve kterém budou ptáci zimní. Je třeba zajistit vyhřívané. Pokud to není hotovo, budete muset přeložit ptáky do teplých místností pro zimování a chyba z prostředí je nepohodlná změnit se.

Obyčejný Amarge
Pro chov těchto ptáků vyžaduje krmení rodičovských jedinců hmyzu.

Na začátku manželského období, aby přilákal ženu, muž vezme malý hnízdící materiál v zobáku a provádí obložení tanec. Nejtěžší věc v chovu těchto peří není výběr párů nebo organizace hnízdících stránek, ale proces rostoucích mláďat. Během tohoto období se dospělí rodičů začínají jíst obilí, jako obvykle, a hmyz.

Kuřata je možné opravit normálně v případě, že dospělí ptáci budou používat dostatečné množství živého krmiva. Hmyz by měl být převažujícím podílem stravy, i když ptáci navíc dostávají další živnou krmivo nebo směs vajec.