V zoo krasnojarsk ukázal cube caley (row)

V parku tvarů a fauny města Krasnoyarsk, na sobě barevné jméno "Střechy Creek", došlo k významné události.

Poprvé po narození, doprovázený jeho matkou, malá srst (jsou růže) z jejich Logov.

V zoo krasnojarsk ukázal cube caley (row)
Malé zaznamenané v Zoo Krasnoyarsk.

Děti se narodily asi před měsícem, a teď Zologi už byl schopen určit jejich pohlaví. Jak se ukázalo, ze čtyř mladých je jen kolega, a zbytek - muži. A teď všichni vidí tyto nádherné malé děti s vlastníma očima, pokud navštívíte exotická zvířata na suterénu v přízemí.

V "Roye Creek" nosy tráví více než deset let a dobře dobře. Každý vrh bydlení se zpravidla skládá z alespoň dvou štěňátek a někdy jsou šest. Objevují se na světlo s hluchý a slepý, a jako psi jsou první týdny svého života prováděny v jejich rodném doupěti ve společnosti své matky, což zajišťuje jejich mladé nezbytné.

Matka Rosasovy rodiny je jméno "Docha", a otec, podivně dost - "syn".

V zoo krasnojarsk ukázal cube caley (row)
MOM podle jména Doca - Byla to ona, která porodila slavné děti.

Krmné zaživity v parku čerstvé maso a ovoce a křepelčí vejce, hmyz, mléko a tvaroh, dává diverzitu. Kromě toho je povinný dvakrát týdně nosy dávají živé jídlo - celá křepelka nebo krysy.

Jeho jména růží jsou povinna jejich mobilní, dlouhý, neobvyklý nos. Významnosti, jako jinde volal tyč, příbuzní pádu do raccats. A pokud jejich délka těla je 40 až 67 centimetrů, pak je délka ocasu od 32 do 70 ° C. Zároveň má ocas pruhovanou barvu, která dává tyčinky ještě více nosexů. Vážit dospělé nosice asi 11 kilogramů. Přírodní stanoviště bydlení je tropy a subtropie jižní, střední a významné části Severní Ameriky. Pro individualisty je obtížné, protože dávají přednost skupinám, které mohou vystoupit ze šesti až čtyřicet jednotlivců.

V zoo krasnojarsk ukázal cube caley (row)
Malé růží.

Den Koshuhi je aktivní a azylus se nacházejí na stromech, na které by mělo být poznamenáno, čelí dokonale. A i když dávají preferenci masového jídla, obecně, Cooke jsou všežravé. Jídlo pro sebe, kterou hledají na Zemi, v trávě nebo lesní vrhu, a aby neztratili z pohledu z pohledu, vysoce zvýšit svůj pruhovaný dlouhý ocas.