Zvířata evropy

Vydra

Evropa zaujímá západní část obrovské pevniny s názvem Eurasie. Oblasti této části světa - 10 milionů. kV. Km. Řada přírodních zón určila bohatství evropské fauny.

V severních zeměpisných šířkách v rozloze Tundra Humnifies velký počet predátorů: z malých písků na obřího ledního medvěda. Různé těsnění a mramory žijí v blízkosti vody, a severní jelen a polární zajíci pasou na scanty mechové poli. Taiga Extraces obývají medvěda, Lynx, Wolverine, Elk, Sable, Chipmunk, veverka a Ermine.

Rosomák

Lední medvěd.Spitsbergen

Velmi bohatý a svět opeřích v těchto zeměpisných šířkách. Obyvatelé Taiga jsou glukhari, ryabchiki, Dyatla, Tetherov, Cedings a obrovský soubor ostatních ptáků. Pro toto území, přítomnost obrovského množství komárů. V různých částech Evropy, dostatečně hrubý, téměř na pokraji zániku, zvířat.

Hlavní významný obyvatel Evropské lesy Je LAN a různé typy jelenů. Na rozloze Pyrenejí, Alpy a Karpaty stále žijí divoké kance a Sulfas, a na území Sardinie se můžete setkat s blízkým příbuzným domácích ovcí - Muflon. Vzhledem k nepřátelstvům během druhé světové války v Evropě je téměř zcela mocný bison.

Ondatra

V dolních vrstvách lesa a na rozsáhlých rozlohách plánů žijí spoustu různých malých zvířat: lišky, zajíc, jadlících, lesních koček a lasomů. Mezi matné větve stromů lze splnit červenou Evropu veverku a jeho severoamerická sestra - šedá veverka. Zároveň se první po vzhledu jeho příbuzného v Evropě stal velmi vzácný. Na břehu řek a jezer přebývají, Beavers, Ondraters a Nutria.

Pro step Strins mají mnoho malých hlodavců, ještěrky, hadů a dravých ptáků. Velká zvířata na těchto místech jsou extrémně vzácné.

A jižně od Evropy je království plazů, obojživelníků a ptáků. Pobřeží moří vybralo racky, zablokování a dorty.

Sable

Pobřeží Španělska

V podstatě je Evropa skutečně kontinentem kontrastů, povahy a bez života ledové pouště jsou kombinovány, navždy vařící lesní život a dýchání hory v sousedství s upozorněným stepím. Ale z nějakého důvodu byla tato povaha v různých časech vyhlazena, protože to, co mnoho krásných a jedinečných zvířat a rostlin bylo ztraceno pro lidi.

Vydra

Obyčejný protein

Vydra patří do třídy savců odpálení dravých rodin Kunny podčelecí kočárky. V podrzeně výfukových čísel je 17 druhů.

Otter je poněkud velké zvíře v rodině, jeho hmotnost v závislosti na druhu může být od 5 do 30 kg. . Ocas vydra je poměrně masivní a může dosáhnout délky 25 až 70 cm. Hlavu kulatého tvaru a lehce lesklé. Ottery kožešiny jsou velmi husté a na 1 čtverečních centimetr jejího těla dává přibližně 110-125 tisíc vláken, protože taková hustota má zvíře prakticky žádnou vlnu. Barevná vlna na zadní tmavě hnědé nebo hnědé a na béžové břicho a krku. Tělo je protáhlé a pružné s pružným tvarem těla. .

Otter - polo-vodní zvíře vede jak den i noční život. Většina jejich aktivní doby tráví ve vodě při hledání těžby.

Živé vydry v čerstvých nádržích. To může být řeky, jezera nebo rybníky. Občas žijí v ústech řek buď na pobřeží moře. V blízkosti mořských pobřeží přebývá pouze v případech, kdy jsou zdroje čerstvé vody.

Navzdory skutečnosti, že zvířata se cítí velkou ve vodě, také se pohybují dobře a na zemi. Pohyby vydra na pozemku se skládají ze dvou kombinací - běh a posuvné na žaludku. V zimě mohou čarodějové na zemi překonat vzdálenost 30 km denně.

Rosomák

Gibraltar Magot

Rosomák - docela velké zvíře, podle vzhledu něčeho "průměr" mezi Sobolem a medvěda. . Ve skutečnosti Wolverine - vzdálený příbuzný kunity a Soboli.

Rosomák - jeden z největších představitelů Kulih rodiny: délka těla u mužů 65-100cm. Wolverin má poněkud krátké trupy a vysoké končetiny (výška v ramenech 35-50 cm), zdánlivě nesrovnatelný pro takovou šelmu kvůli extrémně širokým tlapám. "Bigness" je obzvláště pozoruhodný v létě, když Wolverine v krátké srsti. To vše - adaptace pohybu na volném sněhu, ve kterém je wolverin podobný klusu. . Malba wolverine je docela zvláštní. Celkové pozadí z Palevo-hnědé na hlavě a krku tmavě hnědé, téměř černé na tlapkách.

Oblast distribuce wolverine Zabírá zónu severních lesů a lesní tundry v Eurasii a Severní Americe. Wolverin - obyvatel je hlavně plochý a nížina Taiga. V ne tak vzdálené době wolverine, to bylo také distribuováno ve více jižních regionech.Jedním z hlavních důvodů volby wolverinu těch nebo jiných překážek je přítomnost velkých kopyt sloužících pro tento dravec v zimě hlavní potraviny. Proto je Wolverin nastaven v tom, kde jeho oblíbená těžba pást.

Ondatra

Les roztomilý

Fucking - blízko relativní vrána. Pro vaše schopnosti je skvělé plavat a kopat dlouhé podzemní díry, které dostala další jméno - vodní krtek. Na Sushi, toto zvíře vychází pouze v případech extrémní nutnosti. Jeho vzhled je trochu neobvyklé, zejména protáhlé obličej a pásové drápové tlapky.
Jednou v době, výfuk byl rozšířen nejen v Rusku, ale také v mnoha evropských zemích. Nyní jsou jen 2 typy tohoto zvířete na světě - to je ruské zeminy (Lat. Desmana Moschata) a Pyrenean Duma (Galemys pyrenaicus).

Zvíře je samo o sobě malé. Roste ne více než 45 cm dlouhý, z poloviny spadá na silný ocas. Váží vynikající asi 500-550 gr.

Sable

Noble Deer

Sable je dravec a savec patřící rodině Cunich. Toto zvíře žije v hustých Taiga lesů, Mongolsku, Číně, Koreji a některých oblastech Japonska.

Mezi jinými lesy Sable preferuje jehličnatým. Tento dravec se nepohybuje lesem - může strávit celý život v hranicích jeho stránek. Sobol opouští obvyklé místo v případě extrémní nutnosti - v případě požáru nebo když leso sníží. Toto deft zvíře lze nalézt nejen na Zemi, ale také na stromě, kde se může dostat do hledání potravy nebo dočasného azylu. . Jídlo s malými šelmy, obojživelníky, stejně jako lesní bobule a ořechy.

Obyčejný protein

Sonya police

Protein obyčejný - zástupce rodiny beliche. Délka hlavy a tělesa se pohybuje od 19 do 23 cm, ocas - od 15 do 20 cm a hmotnost se liší od 250 do 340 g. Sex Dimorphism tohoto druhu není vyjádřen. Dlouhý ocas pomáhá vyrovnávání bílkovin a ovládá tělo při pohybu z jednoho stromu do druhého a podél větví, a také udržuje zvíře v teple během spánku. College vlna barva se liší v závislosti na ročním období a stanovišti. Obyčejný protein se vyskytuje jehličnaté a mírné velké lesy. . Krmiva: semena stromů, semena kuželů, houby, ořechů, bobulí a mladých výhonků.

Gibraltar Magot

Retální pes

Magot nebo Berber Monkey nebo Magrib Macak (Lat. Macaca Sylvanus) - Jediná opice žijící ve volné přírodě na území Evropy (v Gibraltaru). V Gibraltaru je víra, že zatímco alespoň jedna opice žije na skále, město zůstane britské. Od roku 1855, Gibraltar magmies jsou pod oficiálním záštitou Velká Británie námořnictva.
Magot je znázorněn na gibraltarové mince v 5 pence. Na druhé straně zobrazená královna Elizabeth II.

Les roztomilý

Medvěd hnědý

. název. Martes Martes - dravé zvíře s dlouhou cennou srstí. Jeho ocas je obzvláště dobrý - svěží, krásný, tvořící alespoň polovinu celé délky zvířete.

Kromě "oficiálního" jména má zvíře jiný, ne méně přijatá, - ZholtodushkA. Pochází z charakteristické velké skvrny nažloutlé, skryté barvy na hrdlo části těla. Jedná se o pravidlo, to je jediná skvrna, zbytek barvy víceméně nebo méně monofonního hnědého odstínu, který se může lišit od světle hnědé nebo žlutavě hnědé až tmavě hnědé.

Typická délka těla z horní části tipu ocasu - 35-56 cm a ocas vlastně může dosáhnout 28 cm. V kohoutku je výška zvířete až 15 cm.

Velikost lesní opony závisí na podlaze - muži obvykle více žen a rozdíl může dosáhnout 30%. Mimochodem, a skákat z velké výšky, například z horních větví stromů ve sněhu, to je také poměrně síly. A žluté-lano ví, jak plavat, i když je zřídka se uchyluje k tomuto způsobu pohybu.

Optimální podmínky pro existenci lesní kostky, ve kterém se cítí co nejpohodlněji - dub, jedle, samolepící lesy, vysoká síla, sklíčka, s hustými skoky.

Noble Deer

Hermelín

Noble Deer - pohled na savec bolesti, patří do rodiny jelenů. Žije v širokém, subtropických a Taiga lesů, mimo pobřeží řek a v horských alpských loukách. Toto bohaté zvíře krmí na trávě, obilovinách a fazole. Dospělí muži mohou dosáhnout váhy od 160 do 240 kg a délky těla od 175 do 250 cm, s ženkou váží 120 až 170 kg a roste na 160-210 cm dlouhý. Rohy jsou přítomny pouze u mužů, začínají růst na jaře a padají každý rok, obvykle na konci zimy.

Sonya police

Mouflon

Tato veverka Live Square od rodinného oddělení žije v listnatých lesích Evropy, často velmi vysoké v korun stromů. Žijící v horách, Sonia Police se snaží přiblížit člověku, usadil se v podkroví a stodoly. Léto tráví v hnízdě od mechu a listů uspořádaných ve vidličce nudného. V zimě se zpravidla spadne do šestiměsíčního hibernace, pohodlně nastavuje v dutém stromu, ale někdy v norku v zemi v hloubce 60 cm. Před zimní hibernací může zvíře zvážit až 300 g. A Sony-Shelter, a nudle Sony krmivo v hromadném ovoce a semenech a někdy zničí ptačí hnízda.

Retální pes

Jezevec

Retální pes, nebo mýval ussuriyskaya lisa, nebo ussuri mýval, nebo závodní - pinsy self-postavit savec (psí). Přísně řečeno není endemický evropský kontinent, ale od roku 1927 do roku 1957 asi 10 tisíc. Retální psy k obohacení loveckých důvodů byly přivedeny a propuštěny v 76 oblastech bývalého SSSR. V asijské části země nebrali kořen, ale v evropské části se rychle rozpadli a začali se usadit, včetně v západoevropských zemích, pronikají ve Finsku, Estonsku, Švédsku, Polsku, Rumunsku, České republice, Německu a Francie.

Medvěd hnědý

Evropská lesní postýlka

Brown Bear - velký dravý savec, který, spolu s ledním medvědem, se nachází v Evropě. To je jeden z největších pozemků.Externě muži více žen o 8-10%. Toto zvíře je aktivně ráno a večer a den preferuje odpočinek v husté vegetaci.

To jsou všežravá zvířata, která krmí na trávě, ovoce, jiných savci, rybách a plazi.

Nyní medvěd hnědý zmizel na většině dosahu ve zbytku regionů je malý. V západní Evropě se jeho oddělené populace zachovaly na Pyrenejích, Cantabrian Mountains, Alpy a Apeniny. Docela šíření ve Skandinávii a Finsku se setkává v lesích střední Evropy a v Karpatech. Ve Finsku vyhlásila národní zvířata.

Hermelín

Divoký králík

Toto malé chlupaté zvíře je známé pro svou cennou srst a odkazuje na rodinu Cunich. Mornosttai má typický cunnichový vzhled s prodlouženým tělem a krátkými končetinami. Má dlouhý krk a hlavu trojúhelníkového tvaru s mazanýma očima a malými zaoblenými ušima. I přes malé velikosti zvířete velmi silné. Jedná se o dravé zvíře a agresivní a nebojácný. V podmínkách nebezpečí je Ermine schopen spěchat i na osobu. Na krátkých končetinách je řetěz a ostré drápy. Na tlapách jsou membrány, které usnadňují pohyb zvířete na zasněžené oblasti. V Evropě se setká s Skandinávií na Pyrenejí a Alpy, s výjimkou Albánie, Řecka, Bulharska a Turecka.

Mouflon

Cheglock Eleonora

. Žije na Krymu a na Kypru. Můžete se s ním setkat na horských svazích, kde je tráva. Od nepřátele mohou být skryté v blízkosti útesů, ve skalnatých oblastech. Muflon je jediný beran, který přichází do lesa za tenkými větvemi dubu a javoru.

Zvířata drží stáda. Ve dne, samci a muži pasoucí se. A muži se vždy pěstují nižší než samice.

Jezevec

dodávka

Druhý největší člen rodiny Kulih (o něco většího pouze wolverine) jasné černé a bílé pruhy, krátké nohy a krátký ocas. Bumbers - jedna z nejrozmanitějších dravých živočichů na světě, protože jíst téměř všechno, od vejcích a malých hlodavců a končící ovocem, hmyzem a červům. Badgers mají špatný zrak, nicméně, velký smysl vůně. Kromě toho mají akutní slyšení.

Bumbers čichání půdy s jejich citlivými nosy při hledání potravy. V severní Evropě, jeho oblíbené jídlo je rainworms. Bydlení jezevce je dlouhý systém podzemních galerií, které mají až deset vývodů. Badger velmi opatrně vyhovuje obydlí a ztrácí trávu a obsahuje jen v dokonalé čistotě. Badgers dávají přednost žít v Glades v lese s kopcovitou úlevou, kde jsou snazší najít jídlo. Žijí s rodinnými komunitami, ale vždy loví sám. .

Evropská lesní postýlka

Long-Eddy Seal

Střední východní lesní kočka je mnohem větší než stepní nebo domácí kočka, má vyšší srst. Ve vzhledu je velmi podobná domácí kočce, ale liší se od její větší velikosti a barevné - šedé, zakouřené nebo hnědé, tmavé pruhy podél hřebenu, více homogenní (bez pruhů) a světlé barvy kožešin po stranách, tlustý načechraný ocas s četnými příčnými kruhovými pruhy a tmavé, jako by nakrájené, střapce (domácí kočky mohou být nejrůznější barvou, pruhy podél hřebene jsou nejčastěji chybí, obraz kožešin na bocích - libovolná barva, ocas je tenký a ukázal na konci svévolné barvy).

Divoké kočky byly distribuovány v éře Pleistocene. Když jsem byl ošetřen, začali se přizpůsobit životu v hustém lese. Ve většině evropských zemí se stali velmi vzácnými.

Divoký králík

Obyčejný genet

. Hmotnost zvířat je v rozmezí 1,1-2,5 kg. Králíci se vyznačují dlouhými ušima, masivními zadními tlapkami a krátkým, načechraným ocasem. Pohybují se skákáním s mocnými zadními nohami. Divocí králíků jsou sociální zvířata, nejaktivnější ráno a večer. Potřebují alespoň 55% vody ve stravě, aby se násobil a být zdravý. Tráva je základem moci, ale dieta také obsahuje listy, ledviny, stromy a kořeny. Králíci jsou také poháněn salátem, zelím, kořenem a obilím.

Cheglock Eleonora

Zayats-Rusak

To je malý pták s dlouhými křídly z rodiny. Neszgrock v létě na pobřeží Středozemního moře, a později, stejně jako mnoho migrujících ptáků, letí do Evropy. Kuřata se objeví na konci léta, kdy jsou malé ptáky krmení na Cheglowlowlow, se již vrátí z Evropy do Afriky. Dospělí Falcons v této době tvoří skutečnou frontu na cestě stěhovavých hejn. . Po dokončení období secího období se Falcons vrátí do Afriky, kde hmyz jsou poháněny hmyzem. Ale o tom, jak tráví zimu, je známý velmi málo.

dodávka

Middlecons

Gifting - malá velikost zvířat o něco méně fretka. Délka těla se pohybuje od 30 do 40 cm a téměř polovina padá na ocas. Hmotnost největších dospělých jedinců dosáhne 730 g, průměrnou ženskou hmotnost - pouze 300-400 g. Vydavatelství má postavu typickou pro většinu zástupců rodiny Kulih. Hlavními charakteristikami svého vzhledu jsou prodloužené tělo, dlouhý ocas, krátké tlapky, malá hlava - zde. Obvaz se však snadno odlišuje od nejbližších příbuzných na konkrétní barvu. Horní část těla a otočení zvířat je natřen v tmavě hnědém tónu s mnoha barvenými skvrnami a pruhy. Tělo těla a krk černá. .

Ve 20. století se obvazová populace rychle snížila. Důvodem pro to nebylo tolik lovu jejich srsti, který ve srovnání s kožešinou jiných Kunii není oceňována velmi vysoká, jak moc otáčení jejich stanoviště v zemědělské půdě. Kromě toho, rozsáhlá vyhlazování hlodavců, kteří jim slouží od kořisti, často je zbavuje potravy

Long-Eddy Seal

Kanec

Zeměpisná oblast stanoviště zahrnuje pobřeží Velké Británie, Irska, Islandu, Norska a Ruska, částečně Švédsko a Finsko. Jejich strava se skládá především z ryb, někdy z členovců a měkkýši. Tento velký savec dosáhne délky těla 2,5-3,3 m a hmotnost 170-310 kg-žen mnohem méně mužů, s délkou těla 1,6-2,0 m a vážení 100-190 kg.

Dlouhou vířivá těsnění má protáhlý obličej, široce umístěné nozdry a malý počet bodů tělesa. Barva těla u mužů je tmavší než samice, na dně těla jsou světelné skvrny. Barva žen ze stříbro šedé až hnědé barvy s tmavými skvrnami.

Obyčejný genet

Sony

Gennet obyčejný - jeden z největších zástupců druhu. Průměrné velikosti jeho těla jsou 50-60 centimetrů s hmotností až 2 kg, většina dalších genů zřídka roste na polovinu metrů. Ocas predátora trochu kratší.

Byly přivedeny do Pyrenejského poloostrově a Jižní Francie. . V Pyrenejích je přítomnost běžných informací prokázána v nadmořské výšce asi 2000 m. Je pozoruhodné, že před domestikací koček obyčejných genů používaných v lidských osadách, aby bojovaly proti škůdcům (myši a další).).

Zayats-Rusak

Forest Earther

Hare Rusak - jeden z největších typů zajíců žijících v mírné venkovní lokalitě. Zary krmiva na trávě, větve, ledviny, kůry a polní plodiny, zejména v zimě. Zpravidla vedou noční život a úrodnou přírodou. Délka hlavy a tělesa může být od 60 do 75 cm a délka ocasu od 7,2 do 11 cm. Tělesná hmotnost má tendenci se pohybovat od 3 do 5 kg. Uši Hare REACH 9.4-11.0 cm. Má také dlouhý (14-16 cm) zadní tlapky. Barva vlny na zadní straně je žlutohnědá - načervenalý na ramenou, tlapách, krku a hrdlo - bílá na břicho, černý na ocas a tipy uší.

Middlecons

Lesní fólie

Bonky - zástupci této rodiny manoprostárnosti se snadno liší od ostatních těkavých myší zvláštních růstů na hlavě hlavy. Nicméně, tyto vlastnosti budovy čenichu jsou snadné vidět, jen držet zvíře v jejich rukou, a ne, když podkovy havaruje na lov a bude vyblednout v hustém soumraku. Silueta zvířete má také funkce. Zadní zadní kryt nebude stažen dolů, jako ostatní netopýry, a více či méně odříznout.

Kanec

Crested Dike

Divoký kanec - Clussier a masivní savec, krátké a relativně tenké nohy. . Oči jsou malé a hluboce vysazené a uši jsou dlouhé a široké. Zobrazení má dobře vyvinuté tesáky, které vyčnívají u dospělých mužů. Zvíře může vyvinout rychlost 40 km / h a skočit na výšku na 150 cm. Sexuální dimorfismus je zpravidla velmi světlé, muži, je o 5-10% delší a 20-30% těžší než samice. To je obvykle sociální zvířata preferují širší a smíšené lesy.

Kanec je považován za všežravý muž pilot, od listů a kořenů k hmyzu a jiným savci.

Sony

Slepý

Sony - malé a středně velké hlodavce, externě podobné myším (pozemní formy) nebo protein (dřevěné formy). . Ocas je obvykle o něco kratší než tělo - 4-17 cm. Většina písní, které je denomated, Selevinia a mizerné písně - napůl a půl. Oči a uši jsou dobře vyvinuté, poslední kola, bez kartáčků na koncích. Končetiny jsou poměrně krátké. Na předních končetinách 4 prstů, na zadní straně - 5. První prst zadní končetiny je někdy bez drápů, na zbývajících prstech drápů dobře vyvinuté: jsou krátké, ale velmi ostré. S výjimkou Selevinia a tajemné písně, všechny ostatní druhy vyvinuly plantární kukuřice. Svatý kryt tlustý a měkký, ale nízký. Barva zády je monofonní, od šedé k přísahu.

Forest Earther

Obyčejný krtko

Lesní přistání nebo obyčejný Burzubka je nejčastějším typem rodiny Soricidae, a jedním z nejčastějších savců v severní části Evropy, s výjimkou Irska. Earthons jsou aktivní odpoledne a v noci, ale především po výskytu temnoty. Oni krmí: hmyz, rainworms, spiderman, multi-Downes, hlemýžďy a další mleté ​​bezobratlé. Délka těla obyčejné burzobky 5,5-8,2 cm a hmotnost - 5-12 g. .

Lesní fólie

Rys

Forest Choreke - zástupce rodiny Kulih. Barva barva tmavě hnědá, s bledě břicho a tmavá maska ​​na obličeji. Tento druh má relativně krátké a kompaktní těleso. Hmotnost se pohybuje od 400 do 810 g, délka těla od 36 do 48 cm a ocas - od 15 do 17 cm. Lesní fretky preferují malé lesní pole a jednotlivé háje, smíšené s poli a loukami. Jejich strava zahrnuje: myši, ptáky, obojživelníky, plazi a hmyz.

Crested Dike

Italská hnědá žába

Pikvizita chocholatý - to je savec zvíře od skupiny hlodavců, což je nejslavnější vystoupení v jeho rodině Dickerage. Toto zvíře je známo všem kvůli jeho původnímu vzhledu - obrovské jehly, které pokrývají celý horní část těla. Jeho latinské jméno Hystrix Cristata je přeložena do ruštiny jako skútr. To je způsobeno jeho vzhledem, a to s podivným "hřebenem" umístěným na hlavě zvířete.

Dike se nachází v jižní Evropě (pevnina Itálie a Sicílie)

Crested Dike je považován za třetí největší hlodavec po celém světě, je před jeho jedinou jižní americkou Capybara a bobr

Slepý

Bison

Obyčejné Plumus je zcela zbaven dohledu, místo toho má hmatové chlupy, dobře vyvinuté vonící a sluch. Toto zvíře je dost pro normální život, který téměř nikdy nevidí sluneční světlo. Pro mnoho pozemních pozemků majitelů, Pleum se stal skutečným trestem, protože je schopen existovat všechny přistávací území a dokonce ovlivnit stabilitu budov umístěných tam.

Maximální délka těchto hlodavců dosáhne 32 cm a hmotnost je 700 g. Mají prodloužené tělo ve tvaru válce, krátkého krku, tlapek a ocasu a zploštělé výše. . Barva různých jedinců může mít nějaké rozdíly.

Obyčejný krtko

Myši

. Žije v podzemních tunelech, které je neustále rozšiřují a používá je pro lov. Mole je napájen hlavně rainworms, stejně jako hmyz, členovci, myši a Earthmocku. Jeho sliny obsahuje toxiny, které paralyzují výrobu. Tělo Crotte má válcový tvar, jehož délka je asi 12 cm. Samice, zpravidla, méně než muži. Oči jsou malé a skryty pro vlnu, nejsou žádné vnější uši. Vlna, tmavě šedá, ale skutečný rozsah barev je různorodější.

Rys

Ryšavý liška

Lynx - typická kočka, i když velikost s velkým psem, který je částečně připomínán svým zkráceným tělem a dlouhým paprskem. Hlava je velmi charakteristická: relativně malá, zaoblená a velmi expresivní. . Rysi tělesná hmota od 5 do 30 kg.

Lynx - nejsevernější pohled z kočkovité rodiny. Ve Skandinávii se setká s i pro polární kruh. Jakmile byla v Evropě velmi obyčejná, ale uprostřed 20. století byla zničena ve většině zemí střední a západní Evropy. Nyní úspěšné pokusy byly učiněny oživit populaci triků.

V Rusku se Lynx nachází v neslyšících, silně rozetřené odraz jehličnatých lesů až po Kamčatku a Sakhalin, kde pronikl poměrně nedávno.

Ve skandinávské tradici, Lynx byla posvátná zvířata bohyně Frey. To bylo věřilo, že Lynx byl vyslovován ve svém voze. Starověcí Řekové věřili, že ostrý pohled byl schopen molo na neprůhledné předměty.

Italská hnědá žába

šedý vlk

Tato malá nepostřehnutelná žába žije v mokrých lesích severovýchodní Itálie, Švýcarska a východní Francie. Nad 800 metrů nad hladinou moře je vzácné. Jedná se o velmi plachý bytost, která se nejčastěji schovává v listí pod stromy v lese. Tam to produkuje potraviny - hmyz, rainworms a další zvířata bezobratlých. Barva žáby může být z bylinově zelené až red-hnědé. V důsledku lesních transformací v orné půdě má přírodní oblast jeho stanoviště prudce snížena.

Bison

Yak

Bison - největší divoká zvířata v Evropě. Zástupci maninových zvířat, jakmile sotva zmizeli z tváře Země, ale zázrak zachránil. Bison patří do rodiny řešení a skládá se z příbuzných s různými druhy divokých býků - buvolí, Jacob, Bangong, Gaurom.

Nejbližší příbuzný bison je americký bizon, s nimiž je dokonce schopen poskytnout plodné hybridy. Muži jsou masivnější, jejich hmotnost je 850 kg, hmotnost žen není více než 700 kg. Moderní zuby menší život v minulém století, pak zvířata váží až 1 tunu.

Myši

Gopher

Další zástupce fauny - polní myš. Tyto malé stvoření jsou zapojeny do příjmu potravy. Žije myš v otevřené oblasti, nejčastěji se usadí mezi obilovinami, zrna, z nichž se živí.

Myši jsou dokonale lezení na stromech při hledání lahodných listů, ovoce. Hnízdí pod zemí. Polní myš se nachází v lesích, oblasti Eurasie. Krmiva myší ovoce, ledviny, semena.

Ryšavý liška

Stále (pták)

Redhead Fox - největší a nejběžnější typ vulpes. Délka těla se pohybuje od 60 do 90 cm, ocas je od 40 do 60 cm a hmotnost je od 6 do 10 kg. Barevná liška a velikost těla závisí na geografické oblasti stanoviště. Setkává se v různých stanovištích, včetně tundry, hor, podrážkových lesů, stepí a pouští. Liška - typický reprezentant predátorů, jeho dieta se skládá z: nástrojů, zajících, mladých jiker, ptáků a t.D. Může být také poháněn ovocem, ovocem a bobulemi.

šedý vlk

Takin

Jedná se o největší konzervovaný typ vlků, samců v průměru váží od 43 do 45 kg a samice - od 36 do 38,5 kg. Jeho zimní srst je dlouhá a načechraná, většinou šedá barva, i když se mohou také setkat další variace. Šedý vlk je specializovaný dravec a je přizpůsoben lovu velkou kořistí, díky sociálním a expresivním chování. Žije v stepi, polo-poušti, tundře, lesní stepi a vyhýbá se hustým lesům.

Yak

Lemming

Podle popisu jsou zvířata Eurasie jedinečná zvířata, jejichž druhy, z nichž žije v tibetských horách, mezi věčným sněhem. Tato zvířata mají dlouhou vlnu visící ze stran a něco jako připomínka sukně. Zima není děsivé zvíře. Yak krmí na rostlině, ze kterého doly pod sněhem. Graze v noci a ve dne - spí.

Yaki chrání telata a stává se kolem nich kolem nich. Zvířata mají dobrý čich a je mnohem lépe rozvinuté než slyšení a vidění.

Gopher

Šedá dozate

Suslik - Chart typu Chord, Savčí třída, Rodinové oddělení, Rodina Belichesky, SusLiki (Lat. Spermophilus nebo Citellus). Ruské slovo "Suslik" se stalo ze starých slovanských "Susati", což znamená "Sweep".

Délka těla dospělého zvířete v průměru je 15-25 cm. Jednotlivci některých velkých gofů rostou až 40 cm a samci jsou vždy větší a těžší než ženy. Suslik Hmotnost kolísá od 200 gramů na 1,5 kg.

.

Susliki zvířata mají lehce prodlouženou hlavu.Pokryté lehkými puffovými ušními pohledy vypadají trochu poddaný. Suslikovy oči jsou malé, ale zvětšené trhliny, intenzivně produkují kapalinu pro mytí očí z prachu a nečistot. Speciální struktura zubů umožňuje Gopher vykopat dlouhý Nuber, který není zahříván ve stejnou dobu. Některé tašky některých druhů jsou dobře vyvinuty a pojme značné zásoby potravin, které Suslik může bezpečně skladovat v díře, i když zásoby neudělají nějaké druhy koní.

V poli těchto hlodavců můžete určit píšťalku. Susliki stojí na zadních nohách a publikuje silný píkaz, jako píšťalka. A střídavě píšťal nebo susliki zpívají: pak vpravo, pak vlevo, pak v zadní části, pak vpředu. Takový zvuk Suslik je druh "jazyka" těchto zvířat, s nimiž navzájem vysílají nezbytné informace.

Stále (pták)

Sova

Tvar horní části těla podobný tučňáku, ale tito ptáci nejsou "příbuzní". Deadlock patří do rodiny čistšího a plaváka, oddělení rzhanko ve tvaru a druhu frercularctica. Váží mrtvý konec muže asi 345 g, a samice - 310g. Příkladná výška zablokování asi 30 cm, zatímco Wingspan dosáhne 47 - 63 cm. Živé zablokování od deseti až patnácti let.

Světlé zbarvení zobáku v manželství upozorňuje na mrtvý konec mimo jiné ptáky. . Pro plavání pod vodou používá křídla, hrabání, jako Weselves.

V tomto období jsou zablokování jediným životním stylem, ale existují výjimky ve formě některých, kteří jsou drženi páry. Na jaře se všechny impascenty jdou do břehu a přinášejí jejich mláďata.

Během března a dubna se zablokování vrátí do hnízda. Je to tady, že manželství prochází. Deadlocks opačných podlah se navzájem otřají, čímž vyjadřují jejich sympatii. Během tohoto období mění zobák impasters jeho barvu se žlutou barvou na červené barvě.

Nejčastěji nové páry nezávisle vykopávají hnízda (délka, jejíž dosahuje asi 2 metry), a nevrátí se na loňské místy. Dvojice zablokování - to je obvykle loajalita pro život. Nejméně, spolu, jsou pouze v období manželství, hlavní čas, kdy jsou daleko od sebe.

Takin

Mravenec

Takins jsou velmi podobné býkům. Mají hustou vlnu, která během deště nemají mokré. Žijí v horách Číny, na alpských loukách, v zimě, jít dolů v lese.

Zvíře zpočátku nemá rohy, ale zcela rostou na čtyři roky. Tento druh byl ještě studován.

Lemming

Orel

Život Lemming - malý načechraný Yormor, obývající tundra - doba staletí je zahalena v mystických legendách a tajemství, ale podívejme se na lemming ve vědeckém úhlu. S délkou taurus asi patnáct centimetrů, ocas lemming nedosahuje délky a tři centimetry. Malé uši zvířete, jeho ocas a tlapky jsou hustě pokryty kožešinou, včetně lemmingových nohou. Pokud jde o drápy na předních tlapách, jsou delší než prsty a první dráp je mírně zkroucený.

Jako stanoviště, Lemmings si vybrali horskou tundru, arktické ostrovy a dřevo tundra. Mimochodem, hustá lemmingová vlna mu umožní cítit se velmi pohodlně v severních osadách a Taigu, i když počet zvířat v těchto oblastech je omezen. Swampy a mokrá místa - to je opravdový ráj pro jejich životy!

Pokud mluvíme o obyvateli lemmings, pak se neustále mění. . V jiných letech, naopak, zřídka se setkáváme s lemmings a nedobrovolně vznikly myšlenku na jejich zánik, i když to není tak.

Ve skutečnosti mohou být lemmings nazýván egoisty, kteří se o sebe postarají. Zpravidla je chování těchto hlodavců ve vztahu k sobě často agresivní a jejich slavné masové migrace jsou podvody, protože každé zvíře se pohybuje sám. Jedinou výjimkou je vnější překážky, které podporují lemmings do rally a společně překonat vznik bariéry.

Šedá dozate

Zlatý orel

Šedá až notasy, jeden z nejšťastnějších nočních dravých ptáků, žije v lesích a městských parcích Evropy. Může krmit na různých zvířatech, ale preferuje malé hlodavce, jako jsou myši a krysy. Létání téměř bez hlučného, ​​vypadá nečekaně a může chytit i obětování spánku, jako je modrá nebo pěna.

Žena šedé bastinosti pokládací vejce, zpravidla, v hrbolech stromů. Hnízda Tento pták staví, ale někdy používá opuštěná hnízda jiných ptáků. Jejich byty byly dokonce ve stodole a zvonice. Žena zvedá kuřata a krmí své jídlo, které dodává muže. Obvykle muž a žena žijí společně celý život. Kuřata mají celý rok, aby se stali dospělými. Pokud se člověk nebo zvíře objeví vedle hnízda, je zúženě útočí na ně.

Sova

Bílý čáp

Filin - velký pták Rady Sovětu, žije v Evropě, Střední Asie, se nachází v Africe. Preferují horské a bažinaté terénu, neslyšící lesy, step, kde můžete skrýt dobré oko před očima.

Délka těla 50 - 75 cm, Hmotnost 1 200 - 3 400 gramů, Wings160 - 185 cm. Samice více mužů. . Zobák je tmavý, krátký na dno zranění. . To je chybný názor.

. . Krk je flexibilní, může to zkroutit o 270 stupňů ve všech směrech, což usnadňuje přezkoumání. Rumor a vize nočního dravce jsou jen vynikající. Létající ticho, kvůli volnému a měkkému peří. Silný zobák a ostré drápy chytit a držet kořist.

Vést usazovací životní styl, dodržovat jejich území, jsou aktivní v soumraku a v noci. Obecně platí, že tento pták je tajný, není to tak snadné najít, že se schovává a zamaskovaní, sedí na větvích stromů. Hunt pro otevřené prostory, odletět od hnízdiště několik kilometrů.

Mravenec

Sokol

. Existuje jen více než 13 tisíc. Murraveevův druh, z nichž většina žije v tropických zeměpisných šířkách (pro srovnání: 1150 druhů žije v Palearctic, v Rusku - asi tři sta).

Počet této rodiny podle různých zdrojů je od 10 do 25% biomasy všech pozemních bytostí. Je pravda, že jejich váha je extrémně malá. Například v lesích Amazons pro jeden kilometr náměstí, 800 milionů pádů. Muravyov, ve stejné době, ve výši všech lesních mravenci váží dvakrát menší než zbývající obyvatelé. Distribuované červené, černé a červené mravenci po celém světě. Stojí za zmínku, že nejen lesní a zahradní mravenci, ale také mravenci v domě - špatný fenomén. Nejsou kromě studené Antarktidy a několik daleko od kontinentu ostrovů.

Hmyzelník je vybaven všude tam, kde může pouze pro stavbu převážně půdy a rostliny. Hnízda lze vidět všude: na Zemi, pod kameny, v Brica, v podzemí, pokud se stane se usadit v domě, mohou vybudovat mravenku a tam. V oblastech s mrtvým hmyzem není anthill nikdy postaven, protože indikuje přítomnost onemocnění nebo jiného nebezpečí. Taková dobrá adaptabilita je do značné míry kvůli vynikající sociální organizaci, schopnost používat různé zdroje a manévrovatelnost v živém životě: v případě potřeby změní místo bydliště bez problémů.

Orel

horská koza

Orel - malířský pták rodinné rodiny. Odkazuje na počet velkých ptáků. Délka těla dospělého ptáka se liší od 73 do 89 cm, dlouhá křídla do 2,5 m v pohybu, krátkým ocasem a těžkým tlapám. Masivní zobák a ostré drápy - hlavní zbraň tohoto dravce.

Eagles poměrně obyčejní ptáci. Nacházejí se v lesích, tundře, stepi a dokonce pouštěm Eurasie, Severní Ameriky a Afriky. Hnízda, které si mohou rezervovat jak na Zemi, tak ve stromech, ale nejčastěji si vyberou horské pole.

Vynikající vize umožňuje orel všimnout myší, had nebo ještěrku s velkou výškou. Oční bulva je skvělá a v lebce má spoustu místa, takže mobilita očí není skvělá, ale dobře vyvinutý krk kompenzuje tuto chybu. Orlí slyšení je více komunikovat než pro lov. Smysl pro vůni je dobře rozvinutý.

Hunt jsou obvykle sami. Orel může stoupat ve vysoké nadmořské výšce, při pohledu na kořist, nebo sedět na kopcích a sledovat okolí při hledání oběti. Zpravidla se zabil těžba je v potravinách, Padal vzácně spadá do své stravy. To vše záleží na typu ptáka. Může to být jak hmyz, tak velké savce. V době útoku se orel prudce poklesl, chytí obětování tlapek a zasáhne zobák. Ohromen stvoření již není schopen odolat.

Orlové si vybrali pár jednoho pro život. Hnízda stavět velké a silné pomocí poboček. Odložit 2 vejce. Zatímco žena je zvedne, muž se postará o její výživu. Nedobrovolné potomky mohou okamžitě vidět a pokryté mouchou. Povaha dravce nutí mláďata z mladého věku bojovat za jejich přežití. Často si můžete pozorovat, jak velká kuřata se snaží vytlačit Jack mladšího bratra. Někdy ho dokonce zabije, bojuje o jídlo. V případech, kdy stačí jídlo, několik mláďata roste v hnízdě.

Zlatý orel

О

To jsou největší a silné orly Evropy žijí ve dvojicích v horských oblastech, kde ovládají velké území. Berkcuts vybudovat hnízdo mezi kameny nebo na stromech, kde je spolehlivě chráněn před ostatními predátory. Průměr soketu může dosáhnout 2 metry. Žena leží 2-3 vejce, ale přežije, jako pravidlo, jen starší kuřátko, která zabíjí mladší a hodí je z hnízda. Berkutové krmí na ostatní ptáky, plodiny, zajíci, liška, jelen, horské kozy a jiná zvířata. .

Bílý čáp

Monk Tylene

Jarní bílé čápy se vrací z Afriky do Evropy. Tento velký delikátní pták najde jídlo v nížinách a loukách, kde lov pro malé hlodavce, drobky, žáby a úhoře. Kde je spousta potravin a velké skupiny čápů se chystají. . Často hnízdí v blízkosti osad, například na střechách domů. Ovládání zimy v Africe, Storks si vybrala nejkratší lety letů nad mořem. Často se zastaví na ostrovech nebo pobřeží najít jídlo a relaxovat.

V důsledku intenzivních loveckých a environmentálních změn jsou bílé čápy vzácné najednou, ale v posledních letech se jejich populace opět zvýšila.

Sokol

Zvířata evropy

Falcon - malířský pták a velmi roztrhaný. Tito ptáci téměř nikdy nebrání ze země. Jejich prvky - vzduch. A kořistí, jak říkají odborníci, "beat", to je, spěchá na ptáka shora, potápět se a chytit nohy. Někdy létání nízký, děsí ptáka sedící na zemi, aby to vzlétlo, pak rychle stoupat nad jejich oběť a spěchat z výše. Velmi vzácně, někdo se podaří dostat pryč od Falcona, stále nezachrání obě letáky jako vlaštovky a účesy. A není překvapující! Sapol Sapsan, například, jít na těžbu pod úhlem 25 stupňů, se vyvíjí rychlost až 75 kilometrů za hodinu a když hity v pravém úhlu - až 100 kilometrů. (V. M. Galushin píše, že rychlost Falconu může dosáhnout až 300 kilometrů za hodinu.) Sledující extrakci Falcons začínající 1000 a dokonce i za 1500 metrů.

Sokol je přizpůsoben pro lov vzduchu. Zde Sapsan létá kolem nás - silný, široký, s pevnými, konvexními svaly, s dlouhými a ostrými křídly, s mocnými, chladnými zvlněnými drápy. .
Falcon, stejně jako orel, od nepaměti - symbol odvahy a smazání, nebyl v Rusku nad chválu než "Clear Falcon", "Červená (to je krásný) Falcon". Taková prezentace vyvinula, zřejmě, do značné míry kvůli Salcon-Sapsan.

horská koza

Zvířata evropy

. Po staletí na horských kozích byl aktivní lov, takže v italských Alpách byl jen malý stádo. Všechny horské kozy žijící teď v Alpách jsou potomci toho stádo. Žijí na skalnatých svazích a vyhněte se zasněžené výčnělce, které se sotva mohly konat.

Muži dávají přednost nedostupnějším terénům a ženám se pást na pastvinách s jemnou trávou. Během manželské sezóny, samci uspořádají bojy, roh rohy. 22 týdnů po páření kozy se objeví, což zůstává s matkou asi rok.

О

Zvířata evropy

Nejznámější a širší druh. Je velmi dobré ze všech ostatních serpetů se dvěma velkými, dobře viditelnými světelnými místy (žlutá, oranžová, špinavá a bílá), která se nachází na stranách hlavy. Délka těla může dosáhnout 1,5 m, ale obvykle nepřekročí 1 lampu znatelně větší muži.

S biotopem jsou rohy velmi rozmanité, ale dostatečně mokré. Zvláště četná vazba na břehu klidných řek, jezer, rybníků, bylinných bažin, ve mokrých lesích a keřů, které povlékl povodně, ale někdy i v otevřeném stepi a v horách. Často žijí v zahradách, zahradách, v nádvořích hospodářských zvířat se někdy plíží do různých ekonomických budov.

Na jaře, stejně jako na podzim, kdy půda ukládá hodně vlhkosti, učit se může jít daleko od vody. . Někdy tam jsou hamburgery v suteréni, pod domy, v hromadě hnoje nebo odpadků. V padlých listech a Looser, hamburgery mohou učinit své vlastní pohyby. Obyčejní obchodníci jsou velmi aktivní, pohybující se hady. .

Monk Tylene

Zvířata evropy

Monk Seal, nebo Bellorchy Tyleny - jeden z nejzajímavých savců. Bylo zachováno asi sto těchto pečetí, především kolem řeckých ostrovů severního a jižního sporád, a malé množství pobřeží Madeira a kolem Kanárských ostrovů v Atlantském oceánu. Těsnění krmí na ryby a měkkýši. Předpokládá se, že muž žije s několika samicemi, tvoří malou skupinu. Každá žena porodí jednoho mladého mladého, kdo zůstane s matkou po dobu tří let.

Intenzivní lovu pro mnicha ho přinutil vést noční život. Dokonce i mladá těsnění porodila jako dříve, na odlehlých písčitých pobřeží, ale ve skalních jeskyních. Navzdory skutečnosti, že téměř všude, kde jsou přijata pod ochranou zákona, nicméně kvůli rybářům a turistům se Tyuleny mniši cítí nepříjemně, a jejich počet je sníženo.