Zvířata brazílie

Brazilský acetický lesní pes

Brazílie představuje 10% savců a obojživelníků, stejně jako 17% všech ptáků existujících na světě. Kromě toho 55 různých typů primátů žije v Brazílii - největší počet na světě. Dvanáct typů savců tropického pásu, obývají na západní polokouli, jedenáct se nachází v Brazílii a jejich počet přesahuje 600 druhů. To zahrnuje několik odrůd rodinných koček, jako je skvrnitý Jaguar, a menší - Puma, Sukuaran, Zagaurundi a Ocelot. .

Brazílie je představena největší světová řada ptáků - 1600 různých druhů, včetně papoušků. Existuje nejméně 40 typů lebek, 120 - ještěrky, 230 - hady, 5 - krokodýli, 331 pohledů na obojživelníky a 1 500 druhů sladkovodních ryb. .000 druhů bezobratlých, včetně 70 000 hmyzů.

Amazon džungle je největší deštný prales světa, který zabírá plochu 5,5 milionu. kV. km, z toho 60% spadá na území brazilských států Acri, Amazonas, pár, Mato Grosso a Maransaao. Zbývajících 40% pokrývá území jak Guan, Surinam, Venezuela, Kolumbie, Ekvádor, Peru a Bolívie.

Amazonovy lesy jsou největší rezervou biologických zdrojů světa, kde je nalezeno 30 tisíc 100 tisíc závodů v Latinské Americe. Není známo, kolik živočišných druhů tam žije, ale vědci tuto částku odhadují mezi 800 000 a 5 miliony, což se pohybuje od 15 do 30% všech druhů obývající planety.

Biologové uvedli nové typy sladkovodních ryb do katalogu, což má za následek přibližně 3000 odrůd ryb v jezerech a řekách Amazon. Mezi typické ryby oblasti patří: Piraaruk, největší sladkovodní ryby na světě, jejichž individuální kopie dosahují 2 metry na délku a 125 kilogramů váhy z rodiny karacidů, jedlících ovoce, jejichž zuby jsou Vyjal se z gumových kostí a palivů Zhaauari- a konečně Piranha.

Freokita této krvežíznivosti ryb je často přehnaná. Navzdory tomu, že občas Piranha zabíjí zvířata působivých velikostí a dokonce i lidí, jejich chování je určeno jejich číslem v životním prostředí. V souladu s velkými řekami a jezery Piranha obvykle neublíží koupání. Stávají se agresivní pouze s nevýhodou.

Amazonia je také největším hydrografickým bazénem světa, z nichž celková plocha je 6 milionů. kV. Km. . Průměrná spotřeba vody je 175 milionů. litrů za sekundu, což odpovídá 20% odtoku všech řek planetu.

Brazilský acetický lesní pes

Boa boa

Brazilské zvíře Jméno: Cachorro-do-mato-vinagre (Kashhor do Mata Vinagry) - Acetický lesní pes.Délka těla tohoto lesního psa - od 57 do 75 cm a délky ocasu - od 12 do 15 cm. Acetické lesní psi žijí ve skupinách a spolu loví jiná zvířata. Bydlel v mokrých lesích umístěných v blízkosti vody..

Boa boa

Iruba

Boa Boa - blízká relativní anakonda. Nacházel se v jižní a střední Americe. Boa Boa žije v různých stanovištích: pouště, tropické lesy, savany a oblasti v blízkosti osad. Může také přežít v různých výškách nad hladinou moře.

Boa Boa je známá jako jedna z nejkrásnějších hadů kvůli jeho barevné kůži se zajímavými vzory. Proto lidé z dávných dob chytil tato zvířata a použili kůži pro výrobu oblečení a dekorací. Vysoká poptávka po pokožce Boa v minulosti vedla ke snížení počtu lopatek ve volné přírodě. Dnes jsou umístěny v seznamu mizivací zvířat.

Boa Boa - velmi velký had. Roste v průběhu života. Velikost boa je 2 stop dlouhá při narození, ale může růst na 10-13 stop. Boa váží více než 100 liber.

. Jeho tělo je pokryto různými kresbami - čáry, kruhy, diamantové nebo oválné formy. Barva a vzor na tělo Boa závisí na médiu jeho stanoviště (poskytují maskování, přestrojení zvířat).

Baou má velmi rozvinuté zuby. Nejsou používány pro žvýkání. Zuby se používají k utěsnění extrakce. Organismus BOA má tepelné receptory, které se používají k detekci tepelné produkce. Kromě toho přestávka používá "chuť" pachu, aby našel jeho oběť. Analyzátor chuť odoru se nachází v jazyce. Boa Boa je noční zvíře (to je aktivní pro temný čas).

Iruba

Brazilský Jaguar

Pták rodiny amerických supů. Přebývá v teplém a tropickém podnebí Severní a Jižní Ameriky. Druh je distribuován v Severní a Jižní Americe, severní hranice Arala prochází na jihu Kanady. Severní populace v zimě migrovat na jih.

Tito ptáci budou probíhat zpravidla na otevřených prostorech, vyhýbání se lesním poli a hustou vegetaci. Dávě přednost otevřené nížiny, pole, kopce, stejně jako městské skládky. Monogamní pták - muž je opatrný po jedné ženě. Období reprodukce - od ledna do července. Během období námluvy se samci stádí vysoko ve vzduchu, pak následuje spirála přistání a manželský tanec před ženskou. Urubovy vejce jsou vyloženy v obálkách stromů, na okraji útesů, v opuštěných přístřešcích a dalších zemědělských budovách. Jedno hnízdo lze použít několik let. Obvykle samice leží od 1 do 3 vajec. Oba rodiče se podílejí na dosažení a krmení kuřat, zpřísnění je.

V letu Uruba hladce řídit na obloze. Let se skládá z několika plazených křídel a stručného plánování ve vzduchu. Nicméně, pokud ji porovnáte s letem příbuzného broušení Turecka, pak uruba mouchy nad a déle. Na zemi se tito ptáci skočí docela trapné.

Jídlo Padalu. Při blíží se na pozůstatky zvířete, konkurenčních konkurenčních konektivů, zejména Griffan Turecko. Během nebezpečí může pohrdat jídlo, aby bylo snadnější létat. Během noci nebo Hunt, Uruba je zaklepána do velkých hejn. . Někdy útok na domácí ptáky a novorozená zvířata.

Brazilský Jaguar

Ara

Jaguar Predator Faby Faby. Patří k rodině Panther a je třetí ve velikosti na světě. Délka jeho tělesa bez ocasu 120-180 centimetrů, ocas 50-75 centimetrů, výška v kohoutku až 80 centimetrů. Hmotnost tohoto zvířete dosáhne v průměru 80 kilogramů. Jaguar má vynikající hladovlasou kůži načervenalé bílé barvy pokryté černými skvrnami. Jaguar je velmi krásný, silný a chytrý zvíře.

Tyto dravé kočky jsou většinou distribuovány v americkém kontinentu. Jaguars žijí z džungle Střední Ameriky Selva a Mat Gross Gross v Brazílii. Tato zvířata byla zcela zničena v El Salvador a Uruguay a jsou nyní uvedeny v červené knize.

Většinou jaguary žijí v tropických deštných lesích, ačkoli občas se nachází v horách a na pobřeží oceánu. Jaguar loví v soumraku, pošle svou kořist od zálohy. Jeho jídlo se stává Capybarasem, tapirem a kopytým. On také narazil přes opice, lišky, ptáky a hlodavce. Na pobřeží oceánu, Jaguar kopíruje vejce želvy a dokonce loví na Caymans. Jaguar se nikdy nenávidí Padalu a dokonce hází zbytky jejich kořisti.

Tyto dravé kočky jsou územní, každý Jaguar má vlastní oblast lovu až 80 čtverečních kilometrů. Jaguars Olampy a vyskytují se pouze v manželském období. Během lovu, Jaguar dělá nízké slzy, a v manželství to hlasitě vládne. Jaguarova žena vede 2-3 mladý, kdo žije s matkou do 6 týdnů.

Pak si vyberou své lovecké areály a žijí se. Na lidech Jaguars útoku velmi zřídka, sledují osobu více ze zvědavosti. Ale to se stane, že domácí dobytek.

V Indiánech s tímto zvířetem je spojeno mnoho legend. Věří, že Jaguar má mocnou hypnózu a zbavuje oběť příležitost k pohybu. Starověký Maya považoval Jaguar se symbolem vlád bohů. Tato dravá kočka je nepochybně jednou z nejkrásnějších zvířat naší planety a člověk ji musí zachovat ve volné přírodě.

Ara

Bushmaister

.

Ara - stoy papoušci. Ve volných podmínkách jsou obvykle uchovávány velkými hejnami, ale někdy se usazují malé rodiny nebo dokonce páry. Jako farces stanoviště, papoušky vyberou zalesněné oblasti tropického pásu. Někteří zástupci bydlí v nadmořské výšce 500 m. Papoušci mají neuvěřitelně silný zobák, s nimiž snadno kulaté ovocné kosti. Ptáci jsou velmi milován ovocem a čas od času dělají nájezdy pro nedaleké plantáže ovoce, sjednotily se v hejnech 100 nebo více jednotlivců. Obecně však Ara preferuje, aby se držel od člověka, stejně jako ostatní ptáky.

Jedná se o velmi opatrné papoušky, oni se chovají velmi tiše, a v případě útoku dravce publikují hlasitý varovný výkřik a sundají prudce, shromažďování v hejnech a organizovaně pohybující se přes vrcholky stromů. ARA hlas je hlasitý a ostrý, v podmínkách domova, nemá rád všechny. Stejně jako téměř všechny papoušky, ara hnízda v obliscích stromů.

Vzhledem k jeho impozantním velikostem jsou papoušky Ara zřídka kalené v bytech, ale mohou se s nimi snadno setkat v zoologických zahradách a cirkusových inscenacích. Ara často chová milovníci exotických ptáků, nicméně, rozhodování o volbě zvířete, je třeba mít na paměti, že Ara je horší než učení než jiné papoušky. .

Bushmaister

Opice jsou tune

BushmaisterneboSukukuk(Lat.Lachesis muta) - Jedovatý had z hry Guadukovova zastrašování. . Existuje extrémně vzácné. Bydlel v regionech s hustou vegetací v blízkosti nádrží. Povahou hada není absolutně agresivní a zbabělý.

Dosažení 4 metrů na délku (obvykle 2,5-3,5 m) a vážení asi 3-5 kg ​​Surukuku jsou nejvíce zástupci rodiny Laidukov a jeden z největších hadů v Jižní Americe. Tělo je husté, tlusté a má spíše vzácný trojúhelníkový tvar, který také není charakteristický pro tuto rodinu, což však nebrání plazi, aby zůstal pružný a pohyblivý. Celé tělo pokrývá hustý velký zmenšený, který se stává měkčí pouze na hlavě. Hlava na bushmeister Wedge ve tvaru.

Barva je velmi charakteristická a neumožňuje zmást bushmasteru s jinými typy: žlutohnědé tělo (tam jsou také velmi jasné nebo téměř rusovlasé jedince) se vzorem velkých černých kosočtverců na zadní straně.

Tento had je pevný a můžete dokonce říci měřený životní styl. Většinu dne, kdy tráví, hromadí se v hustých houšti od spalujícího slunce. Hunt je vybrán pouze s nástupem noci. I když říká, že hlasitě říká, Bushmaisterians jsou skryty v houštině nebo listech v blízkosti stezky na vodotěsné a čekají na vhodnou obětu. Neuvěřitelně trpělivý - hladový had může uprchnout naprosto nehybně několik týdnů.

Navzdory téměř obří velikosti a nebezpečný jed Surukuk jsou zbytečně tajné a velmi buggy, v případě, že se blíží osoby nebo velkého zvířete, budou raději skrýt, a tak klidnější a rychlejší. Pokud je had chycen v členění, bude se chovat velmi neobvyklé - rychle zasáhnout ocas ocasu suchého listí, bushmester napodobuje zvuky chrastítka chrastítka hadů.

Opice jsou tune

Coral Asp

. Černý Reong (ALOUATTA CACAYA) se nachází v severovýchodní části Argentiny, na východních územích Bolívie, na východě a jižně od Brazílie nebo Paraguay, a spolu s Burym Rebu, tento druh odkazuje na kategorii nejvíce jižní Všichni představitelé četného druhu.

Revubuna - tyč, který zahrnuje zástupce širokých opic, které patří četné rodině ve tvaru špice. Takové jasné a neobvyklé představitelé savců stupně a oddělení primátů jsou schopni publikovat velmi hlasité řvoucí zvuky než a jejich původní název je splatný.

Tělo opice-revuluho je dostatečně velká velikost. Délka těla dospělých mužů dosáhne 62-63 cm a samice - v rozsahu 46-60 cm. Ocasní část je uchopitelná a neuvěřitelně silná a celková délka ocasu dospělého samce je přibližně 60-70 cm. . Dospělé zvíře se vyznačuje velmi působivou hmotností: hmotnost muže - 5-10 kg a ženská žena - v rozmezí 3-8 kg.

Zvláštnost vzhledu revuny je přítomnost znatelně nevýrazných nozder a velkých třiceti šesti zubů, které dávají savec nějakou smrtelností a dokonce i divokost. Čelici primáta je dostatečně široká a trochu nominována ve směru vpřed, a impozantní velikost tesáků umožňují takovému zvířetům rychle vyrábět kokosové ořechy, a je také snadno pít mléko z nich.

Reuw - jeden z největších opic Brazílie. Takový primát je velkolepý akrobat a neuvěřitelně mobilní a dobře vyvinutá koncová část je pravidelně používána opicí jako pátou tlapou. .

Coral Asp

Brazilský Grily Wolf

. Vede sekretivní životní styl, většinou noc. Zřídka je vidět v otevřené oblasti, i když detekce tohoto aspidu dochází i v blízkosti lidského bydlení. V bažinách nežije, preferuje buď písečnou půdu, nebo mokré, chladné lesní hřiště, kde úkryty najdou v křoví a padlé listí. Zástupci tohoto typu hadů jsou nesmírně obtížné najít a chytit, protože většina jejich života stráví buď, skrývá se v mokrém deštném pralese v padlých listech, nebo polykání do země. Snake se snaží plazit během chovné sezóny nebo v dešti.

Délka těla Coral Aspid se liší od 60 do 70 cm. Hlava má malý a nudný, krátký ocas (asi 10 cm.) Chůze tělo. Ústa se neliší ve velkých velikostech, slabě protahování.

Tento had krmí v převážně různá obojživelníci, velký hmyz a malé ještěrky. Může také jíst plazi a dokonce i ptáci. A v zajetí stravy pro tento had, musíte být veden svou stravou na vůli. Můžete použít madagaskar švábů, cvrčků, malé myši, rainwoods. Bez jídla může Aspid dělat poměrně dlouhou dobu, ale nedostatek vody ovlivňuje had pro škodlivé po dobu 3-5 dnů, takže by měl být vždy čistá voda.

Brazilský Grily Wolf

Pekař

Chrysocyon Brachyurus (zobrazení otevřeno v roce 1815).Canidae Family (pes).Brazilské zvíře Jméno: Lobo-Guara (Lobo Guara) - Brazilský grivy Wolf. Navzdory jménu má brazilský grivy vlk více podobností s liškou než s vlkem. Délka těla grivy vlka s hlavou - od 95 do 130 cm, délka ocasu - od 28 do 49 cm. Ve výšce brazilského parivového vlka dosáhne 90 cm. Živočišné krmí se téměř veškeré, co se může chytit nebo najít, od malých zvířat do hmyzu, ale také ráda vychutnat různé ovoce. Grivoy Wolf v Savannah, Sumrado a otevřené lesy Brazílie a Latinské Ameriky.V podstatě zvíře vede noční a soumrakový životní styl a odpoledne schovává a spí. Brazilský Wolf preferuje jednu existenci.

Pekař

Garpia

Collaboars Jejich jméno musí být černý a bílý pruh, což je, jako by límec pokrývá jejich hrdlo, hrudník a zpět. Dýka-jako bakelies v kratších než u kanho, a trávicí systém ve své struktuře se podobá trávicímu systému přežvýkavců. Pekaři - docela inteligentní zvířata.

Kolaboary jsou drženy stády skládajícími se z 50-60 jednotlivců. Jádro stáda je rodinná skupina, číslování 6-30 jedinců. . Stáda drží spolu po celý rok. Žijí na jednotlivých územích, takže si navzájem nesoutěží. Velikost jednotlivého sektoru individuálního stáda je od 0,3 do 2,8 km2.

Collaboan pekaři mají speciální žlázy, které přidělují pižmo-jako tajemství. Zvířata z jedné skupiny navzájem, alokace těchto gloys. Oni se navzájem s předními žlázami odjíždí na zvyk korustní charakteristického zápachu. . Kolaboary jsou nejaktivnější v noci. Na severu v chladné sezóně často vycházejí ze svých úkrytu a den. Den Day Ležel.

Collaboanbari - velmi nenáročná zvířata. Nejvíc ze všech milují ovoce, kořeny, žárovky, oddenky a semena, která rozdrcila své velmi silné čelisti. V některých regionech představuje základní složka pekařů emplace nebo agawa, ale také neodpovídá hmyzu. . Během hledání potravin, pekařů schovává zem s penachtem a krátký, ale extrémně ostré tesáky se dostanou ze země kořenů rostlin.

Garpia

Brangiec

Garpia - to jsou dravé ptáky rodiny jestřábu. Dostali jeho nestranné jméno kvůli podobnosti se starožitnými bytostmi, ptáky z hlavy ženy, kteří byli podle mýtů vybrány z potrestaných bohů, děti unesené. Tito velké ptáky jsou podobné orli, rozdíl je pouze v souboru, odkryté peří. Proto se nazývají orli, přidávají jméno druhu.

Všichni představitelé rodu externě podobné sobě navzájem. Délka jejich těla se pohybuje od 70 cm do 1 metrů. Hmotnost samic do 9 kg, muži jsou asi dva nebo tři kg. Křídla v pohybu dosahuje až 2m.

Ocas těchto ptáků dlouhý, křídla široká a krátká. Velká hlava s hokholkomem, oči jsou obrovské jako sovy, silný zobák. . Peří v horní části těla jsou natřeny v tmavých barvách a spodní část - lehčí nebo velmi bílá.

Všechny typy Garpius vedou denně sídlím životní styl. Potrava těžená, lov mezi stromy neprůchodných lesů. V tomto pomáhá akutní vizi a vynikající slyšení. Garpia může vyvinout vysokou rychlost letu - 80km / h.

Krmení opicemi a jinými savci (lenochody, proteiny, opossums), velké ptáky, plazi. . Stanici gwiangu dravých se shoduje s územím jihoamerice. Ale není odvážné soutěžit s větším soupeřem velikosti, takže si vybere těžbu menší.

Philipínský pohled je častěji nazvaný opice kvůli skutečnosti, že základní dieta dělá opici. Vytvořený pár zůstává vhodný pro sebe celý život, ale když jeden z partnerů opustí život, druhý najde jiný satelit.

Brangiec

Tukanians

To je savec - jeden z mála, kteří mají skořápku na svém těle. Chrání zvířata před mechanickým poškozením. V tuto chvíli je známo asi 20 typů bitevní lodi. Shell tvoří rameno, hlavu a pánevní štíty. Tato pevná ochrana pokrývá tělo zvířete po stranách a na straně zad. Jeho části jsou spojeny s pomocí elastické tkaniny, takže bitevní loď se může pohybovat tiše, jeho shell mu nebrání. Armor je také pokryt ocasem a zvířecími tlapkami, ale jsou poněkud měkčí, protože savec musí být přesunut.

Stojí za zmínku, že vše, co není pokryto pevným zbrojem, to je žaludek a vnitřní části tlapek, měkké, mají tvrdé vlasy. .

Vzhledem k tomu, že na těle Armadire velké množství skořepiny, má docela těžkou váhu pro takové malé zvíře. Takže hmotnost savce může dosáhnout 60 kg, zatímco délka je až jeden metr.

Nejčastěji zvířata žijí v stepích a pouštích, protože netolerují nízkou teplotu. Stejně jako většina zvířat vedou noční život. Žena se nejčastěji narodila od 2 do 12 dětí. Mladí s otevřenýma očima, stejně jako s měkkou kůží. Po několika hodinách začínají děti chodit.

To je zvíře navzdory jeho hmotnosti, ví, jak rychle běžet a dokonce plavat. Při pohledu na nebezpečí armády jsou nejčastěji běží, stejně jako rachot do otvorů, kde se desky narovnávají na skořápku. Tímto způsobem to vykopává do země a nepřítel je obtížnější. Pokud se dostanete do těla Armadire, jídlo je rozdrceno s malými deskami, které jsou umístěny na přední straně abdominálního savce.

Tukanians

Leopard

Tukanians - největší zástupci oddělení dyatlovoids, vyčnívají svým exotickým vzhledem. Externě jsou velmi podobné nosem ptáků, ale neskládají se. Tito ptáci jsou kombinováni do rodiny stejného jména, číslování 37 druhů, jejich nejbližší příbuzní jsou Weodles. .

Tukanov Rozměry se liší v mírném stupni: délka těla je 35-50 cm, hmotnost 150-330 g. Postava těchto ptáků je hustá, křídla a hloupě řezané ocas střední délky, tlapky jsou malé, krk je krátký, ale skromné ​​proporce těchto částí těla kompenzuje zobák. On je nejen dlouho v Tukanově, ale také široký, při pohledu z části se zdá, že je extaly masivní a těžké. Ve skutečnosti, zobák Tukan váží ne více než zobák jiných malých ptáků, jeho malá hmota poskytuje vzduchové dutiny.

. Také monotónní a sedadla jejich stanoviště, vše bez výjimky Tukan lesní ptáky. Oni jsou obývány hustými lesy, mokrým parelem, okrajem plantáží a městských zahrad.

Tukanans nejsou nevrlý ptáci, nejen tolerantní léčí příbuzní, ale také ukazují skutečný vzájemný vztah. Stejně jako Corona, oni přitahovali shonu a spěchají pomáhají soudruzím a obecné úsilí zvyšuje takový hluk, že pachatel spustí. Tukanans jsou aktivní pouze v jasné době dne, pohybují hlavně v korun stromů, zřídka sestupují na Zemi.

Jejich pohyby jsou posly, let je těžký a krátký, ale výkřiky jsou velmi piercing. Hlasy různých druhů jsou jiné, ale častěji na zvuku se podobají hádání nebo zvonění.

Leopard

Brazilská anaconda

Leopardi patří do rodiny koček, což znamená velké kočky z rodu Panther. To je jeden z nejčastějších zástupců pivotů po domácí kočce. Ačkoli některé z poddruhů jsou prakticky zničeny a uvedeny v mezinárodní červené knize, existuje spíše prosperující poddruh, například Africký leopard.

Leopard je poměrně velká kočka vážící od 30 do 75 kg. Existují a větší jednotlivci váží až 90 kg. Délka těla 90-180 cm bez ocasu. Ocas od 75 do 110 cm. Výška v ramen 80-90 cm.

Struktura lebky Masivní, prodloužená, mírně nízká. Zylovy oblouky umístěné nenarovněné, nosní kosti se zaostřily. V ústní dutině, jako je většina koček, 30 zubů. Na každé čelisti je 2 fang a 6 frézy. Leopardi mají dostatečně dlouhý jazyk a stejně jako všechny kočky, je vybaven speciální tuberculos, což pomáhá oddělit maso z kosti a umýt.

. Leopardi žijící v severních oblastech rozsahu, mají jasnou zrzku, žlutě šedivou nebo světle žlutou vlnu. Kožešinové africké leopardi červenohnědý nebo nažloutlý.

. Každý leopard má individuální vzor a umístění skvrn. Skvrny mohou být obě kruh a pevné látky. Asijské leopardi mají větší skvrny a Afričan má menší skvrny. Tam jsou melansty mezi leopardi, které nejsou zřídka volal černými panty. Ačkoli černá leopardová kůže není zcela černá, je to vždy úžasné na tom, jako by se vzor, ​​skvrny. Většina leopardů melanistů žije na ostrově Java a poloostrov Malacca, ale také v menší míře nalezené v Indii a Africe. Černé jedinci nejsou zřídka narozeni v jednom podestýlce s mladou skvrnou barvou.

Brazilská anaconda

Saymiri

To je největší had Brazílie. Anaconda dosahuje délky až 8 metrů, průměrná hmotnost je více než 60 kg (ale také byly také ECCENS o hmotnosti až 250 kg).

Existuje mnoho legend a legend o Anacondě, z nichž některé jsou vystaveny větším pochybnostem. Ale to je opravdu velký had, není pochyb. V Brazílii, Anaconda žije v celém povodí řeky Amazonky a její přítoky, stejně jako v oblasti Pantanal a Paranta River Bodin.

Anaconda - jeden z typů velkých delet. Zvíře loví hlavně ve vodě, nebo mimo vodu. Vzhledem k vysoké hmotnosti, na Earth Anaconda není povoleno a vážné nebezpečí, pokud bylo zaznamenáno. Přírodní nepřítel na Anaconda - krokodýl nebo Cayman. V boji mezi těmito vodními dravci závisí hodně na velikosti a kdo první útoky.

Cítit anaconds všemu chytit. Snake Food - Capybaras a Tapir. Také často extrakce amazonských mucondů je lenochods. Anacondy mohou jíst domácí dobytek.

Anaconda Man se snaží vyhnout se však každoročně útoky na rybáře, děti a jiné lidi, kteří jsou v blízkosti zásobníku, jsou pevné.

Saymiri

Pink Krugitsa

Tyto široké opice vypadají jako většina svých příbuzných, ale liší se v malých velikostech a jedinečnou barvu obličeje hlavy. Samiri Samiriho váha nepřesahuje 900 g a ženy váží pouze 700 g. Maximální délka těla sotva dosáhne 80 cm a ocasní délka provádějící roli rozvahy je 50 cm. Tělo je pokryto vlnou vlnou, tmavým olivovým stínem. Výrazný rys vzhledu tohoto trpasličího opice je zvláštní maska ​​na přední straně. Kombinace černé kůže kolem úst a bílých kruhů kolem oka ve vzhledu se podobá lebku. Proto místní místní volají Saimiri Dead Head.

Tyto vtipné obyvatelé tropických lesů jsou podobní všem primátům Omnivores. Krmnou rostlinnou a živočišnou potravu. Láska být oplocena šťavnaté tropické ovoce a ovoce mnoha rostlin. Jsem rád, že chytím a jím jiným hmyzem, stejně jako loví malé ptáky. Někdy zničí ptačí hnízda, aby si vychutnala vajíčka.

Malé opice netolerují chlad. Během chladné noci větrují krk ocasu jako šátek zahřát, a také sestupovat v malých balení až 12 jedinců a objímání, ztratí nepříznivé povětrnostní podmínky.

Saymyiri docela milující a sofistikovanost opice. Mnoho fanoušků exotického s radostí je obsahovat doma. S řádnou péčí se tato zvířata snadno zvyšují na osobu a stávají se zábavnými a vtipnými univerzálními domácími mazlíčky.

Pink Krugitsa

Lifivita

V minulosti byla populace růžových kolpíodů velmi četná, ale dnes se dobytka těchto krásných ptáků neustále zmenšuje.
Místo výskytu. Žije v Jižní Americe a jihovýchodní části Severní Ameriky.

Kolonie hnízda se nacházejí v hard-to-REACH místech (nejčastěji v bezvýrazných bažinách) sousedící s volavkami, infračerveným a kormoránům. Poté, co našel pár, ptáci začnou stavět hnízdo a období ženských odstavek 3-5 bílé v hnědém táboře vajec. Oba rodiče jsou zase založeni na zdiva, a když jsou kuřata v 23-24 dnech, řízení se objeví společně, což do hnízda zůstává až čtyři týdny. Měkké zobáky mláďata zpočátku mírně ohnuté a jen za pátý týden začnou rozšiřovat, tvořící špachtle. Během krmení, mláďata hluboce podporuje hlavu v otevřeném zobáku rodiče a bere jídlo přímo z Goiter. Fly Colpitsa začne pět týdnů od.

. V Severní Americe jsou Colpury přijata pod ochranou a nemůže zasahovat do potomků ve speciálně vytvořených rezervách, ale v Jižní Americe pro ně dravectví pro ně, bohužel pokračuje.

Lifivita

Baklanians

Tento druh byl objeven v roce 1817. Můžete se setkat s těmito jedinečnými zvířaty na konci neznáma Lesy Amazonia, stejně jako v Atlantických lesích Brazílie. To znovu přemýšlí o Panenské povaze a jeho jedinečném světě fauny. Délka těla těchto lenoin je 82 cm a maximální hmotnost dosahuje 10 kg. Tyto slogany se nazývají cervikální a kromě nim v žicích v Brazílii Borogorla Leniviec. Hlavním rozdílem vagormální lovit z cervikálu je přítomnost tmavých skvrn na těle zvířete. Všechny lenošení vedou velmi podobný způsob života. Existuje však několik druhů, do kterého patří také třínásobené lomu, s charakteristikou nažloutlá tlamy. Žijící v přírodě líných tvorů, protože musí udělat spoustu úsilí dostat nějaké jídlo na stromech, o pobočkách, jejichž budou pronajati.

Baklanians

Brazilská lesní liška nebo tip

Velký kormorán se nachází oba na moři, tak na jezerech a velkých řekách. Je velmi nenáročný: je to pro něj důležité, že nádrže jsou bohaté na ryby jsou vhodné pro lov, splnili potřebné bezpečnostní podmínky a přiblížily se vnoření. Neset kormorány na stromech, budou velmi ochotni se usadit v koloniích pravidel a stád.

Hnízdo kormoránu je polygonální vařená měď, téměř kulatý sloupec u výšky elektroměru a asi třetina metry v průměru, hustě pokryté vrhem ptáků. . Často jsou hnízda umístěna tak blízko jeden k druhému, protože by se navzájem sloučily, a jaký druh přistoupení je vytvořen, složený z třtiny a pevně vybrán v podestýlce ptáků.

. Kormorány padly kuřata s rybami a navíc velmi zvláštní způsob: dospělý pták otevírá široký zobák, zvedne kočka hlavu v něm a připojí se k jeho polosuché ryby ze žaludku.

Kormorance je skvělá a nádherný způsob může držet na vodu v polo-naloženém stavu, nebo tak, aby viditelné pouze krk a hlavu. Velmi dovedné ptačí ponory, a působí pod vodou nejen nohy, ale také křídla, to je jako mouchy pod vodou, takže ostré zatáčky, stoupající a pád. Krmte kormorány s rybami, pro které se někdy ponoří do hloubky 4 m. Mít lov pro ryby, kormorán plováky nízko spustil hlavu a díval se na kořist. Vidět ryby, ponory a zasáhne to silným úderem na boku, pak zachycuje zobák.

Brazilská lesní liška nebo tip

Oposatum gamba

Brazilské zvíře Jméno: Cachorro-do-Mato-Graxaim, Cachorro-do-Mato-Mato, Raposa-do-Mato, Lobinho (Kashhor-Do Mata-Greshim, Kashhor do Mata, Rapoz do Mata, Lobinho) - Forest Cabribed pes, Forest Fox , horní. Brazilský les Fox nebo top žije v rozsáhlých územích Sererado Central-West Brazilské plošiny, stejně jako v Atlantických lesích jižní a jihozápadní Brazílie. Také toto zvíře se nachází v Bolívii, Paraguay, Argentině a Uruguayi. Lesní liška se živí ptáků, myší, ovoce a vajec.

Oposatum gamba

Kočka margai

Gambo žije na stromech. Tenhle je promyšlený v roce 1760 a existuje nejméně pět typů Opossum-Harms. Oposatsum přes Brazílii. Délka těla Gambo Je to asi polovina Atera. Externě, Gamba má trochu podobat potkani. . Vize tohoto zvířete je velmi citlivá, protože vede noční život a nevidí nic na intenzivním světle. Gamps žijí ve městech nebo v blízkosti měst, v noci jsou vylezli do bytů nebo v popelových nádržích, kde hledají jídlo. Velmi často, Gams umírá na silnicích kvůli oslepujícím mlhovým světlometům dopravy.

Kočka margai

Brazilský hnědý pavouk

Margai - malá kočka s dlouhým ocasem (na ocasu je 3 / 7-3 / 8 z celkové délky těla) a vysoké nohy. Zaoblené uši. Velké oči, žák ovál. Na ocasní široké příčné skvrny a prsteny. Top torzo od světle žluté až hnědé žluté. Břicho, hrudník, hrdlo, brada a vnitřní strana nohou - bílá s příčnými vzory tmavě hnědé nebo černé. Uvnitř spotů zapalovač. Duha oko plášť tmavě hnědé. Venkovní strana uší je tmavá, uprostřed, jako ocelot, bílé místo. Mladá zvířata jsou monofonní tmavá skvrna, tlapky tmavě šedá. Délka těla 50-80 cm, délka ocasu 30-40 cm, výška v kohoutku - 30-45 cm. Hmotnost: 2,5-4 kg.

Margay - vede dřevinový životní styl, dokonale stoupá na stromech a skoky. Hunt přichází hlavně v noci. Zjistím si svou kořist pod korun stromů. Místo pronásledování preferuje, že je v přepadení, takže budete útočit na oběť. Během lovu na stromech vyskočí z větve k větvi a jako veverka, může dokonce sestoupit stromy stromů dolů hlavou. Může snadno pověsit na větvi stromu, lpění pro její drápy jen jedné tlapky.

Ve dne odpočinutí v jeskyních, mezi hustými houšti vegetace nebo na větvích stromů. Skákání z výšky, Margea přistála na všech čtyřech tlapkách, vzhledem k vysoké struktuře zadní tlapky.

Mimo reprodukční sezónu vede Margai jediný životní styl. Individuální spiknutí trvá 12-16 km2. Pozemky zvířat se mohou částečně překrývat. Hranice území kočky budou potit moč, exkrementy a tajemství pachů umístěných mezi prsty na tlapkách a na obličeji. Samtsov má další žlázy na ocase.

. Občas jí malé primáty, diktáty, tří-nanese lomu, trávy a jinou vegetaci.

Brazilský hnědý pavouk

Brazilský černý Scorpion

Brazilské zvíře Jméno: Aranha Marlom (Arania Marum). Brazilský hnědý pavouk má trupu menší než 1 cm a dlouhé a tenké tlapky.

Brazilský hnědý pavouk lov v noci a v odpoledních hodinách sedí pod starou kůrou stromů, palmových listů nebo nábytku v domácnostech, také často se vyskytuje v garážích. Pavouk je velmi nebezpečný. Hnědý pavouk kousnout téměř nepotitelné. 12 hodin po kousnutí, závažná bolest, horečka a ztráta vědomí začíná. Léčba z kousnutí brazilského hnědého pavouka - séra Antiloxoselico. Zvláštní aktivita Brown Spider show v létě.

Brazilský černý Scorpion

Kajman

. Černý Scorpio se nachází na západě a v centru Brazílie. Tento brazilský scorpion je asi 6 cm velikost, barva je tmavá s hnědými skvrnami (někdy se nazývá "hnědý scorpion"). Kousnutí železných scorpion je velmi bolestivé, ošetřeno antiscorpionem nebo antiPure sérem. Black Scorpion Bites na venkově zabírají první místo v Brazílii mezi všemi případy kousnutí Scorpion.

Kajman

Brazilský žlutý Scorpion

V minulosti měla tato úžasná zvířata mocná náboženská důležitost. V některých dávných egyptských kultech datovalo 1800 g. na N.E., Krokodýli byli věřili být příbuzní krokodýla Boha, nazvaný "Sebek" a byli předmětem uctívání.

Na ostrovech INDO-Pacifikového regionu byl vztah mezi člověkem a krokodýlem více tragičtější a krev. Na ostrově Timor Krokodýli ročně obětovali panenskou dívku. V současné době v moderní společnosti, oběti ještě nejsou přineseny, a krokodýlí kult ztratil svůj význam. Podobné kulty byly v mnoha kulturách, které vytvořily krokodýly špatnou pověst, že si ještě udržují dnes.

Možný Caiman má typický krokodýl vzhled s relativně dlouhým, zúženým před ovocem. Ve vzhledu, díky speciální struktuře kůže a roste na hlavě, Cayman je nejvíce jako prehistorický monstrum. . Stejně jako ostatní členové rodiny, Cayman má transparentní membránu, která chrání jejich oči při potápění, pokud jsou otevřeny pod vodou.

Obyčejný tělesný tón se liší od světle hnědého do kaštanu, proti kterému jsou od 4 do 5 tmavě hnědých příčných pásů na pouzdro a 7-8 - na ocase. Mnoho caimanů je dobře rozlišeno v mnoha caymanech na obou stranách dolní čelisti. Barva očí od ohlagenu na světle hnědé.

Teenageři mají kamufláž (ochranný) žlutavě zelenou barvu s černými skvrnami umístěnými podél břicha a základna ocasu, postupně se mění v matné olivové zelené barvě.

Cayman, jako by Chameleon, má úžasnou schopnost změnit barvu těla, zejména pokud jeho teplota klesne. Současně existuje prodloužení černých pigmentových buněk, v důsledku čehož je tělo kajmáka výrazně tmavá, získaná tmavá olivová hnědá barva.

Brazilský žlutý Scorpion

Kozlík

Brazilské zvíře Jméno: Escorpiao Amarelo (Iskarpiau Amarelo)t. Žlutý scorpio je charakteristika jihovýchodně od Brazílie. Tento brazilský scorpion je přibližně 6 cm.

Žluté scorpions vedou noční život. Odpoledne se schovávejte pod stromy, kameny nebo na tmavých místech doma. Kousnutí žlutého scorpionu je velmi bolestivé. Chelves z kousnutí - antiescorpionico nebo antémirackoidico nebo jiné polyvalentní sérum. Bites žluté scorpion v městské oblasti zabírají první místo v Brazílii mezi všemi případy kousnutí scorpionu. Za posledních 25 let výrazně vzrostl počet žlutých škorpionů v Brazilských městech, a více lidí trpí kousnutí.

Kozlík

Dwarf WC

Hummingbird Velikost nepřesahuje 5 cm, hummováním hmotnostních průměrů 1.6-1,8 gramů. Ale mezi kolibříci existují větší zástupci, tzv. "Golyan kolibřík", jehož rozměry ve srovnání s jejich malými příbuznými jsou skutečně obrovské, hmotnost obří kolibřík může dosáhnout až 20 gramů, s délkou těla v celku 21-22 cm.

Světlé lešení kolibřík, který také přetéká pod slunečnými paprsky s různými barvami, je předmětem jejich malé pýchy, a že nejzajímavější migranti maloval jasnější samice. Některé kolibříci mají kerching nebo malou barvu na hlavě. Ocas kolibřík v závislosti na jeho typu může mít jinou formu, ale zpravidla se skládá z deseti peří, také s jasnou barvou.

Zobák z kolibříku je tenký, dlouhý, horní část zobáku nejhoršího okraje. Také, kolibřík má rozdělený jazyk. Křídla kolibřík mají akutní formu, na každém křídle je 9-10 leták peří a 6 krátkých malých, které jsou zcela skryté pod rozpadajícím se peřím. Kolibříkové nohy jsou malé, slabé a navíc s dlouhými drápy, v důsledku toho jsou prakticky nejsou vhodný pro chůzi, což je důvod, proč jsou kolibříci většinu času ve vzduchu.

Více než 350 typů kolibříků, jen pár má schopnost zpívat, s hlasem kolibříků vypadají jako slabý tweet.

Kolibřík Flight ve svých vlastnostech je něco podobného letu motýlů, a to, co je zajímavé, kolibříci jsou jediní ptáci, kteří mohou létat v opačném směru. Hliníková rychlost letu může dosáhnout 80 km za hodinu. Je pravda, že takové rychlé lety nejsou pro ně snadné, protože velké množství energie je na nich spotřebováno, například, ptačí srdce urychluje na 1200 snímků za minutu, zatímco to činí pouze 500 snímků za minutu.

Dwarf WC

Capibara

V této malé malé, velikost myši je těžké odhadnout zástupce vznešených rodiny primátů, ke kterému Darwinem patří vám. To je však skutečná opice - trpasličí toaleta, nejmenší reprezentativní primátů na Zemi. Váží nástroj pouze 100-150 g, délka těla je 11-15 cm plus dlouhý, 17-22 cm, ocas, snadno ji umístit na dlani. Token je krásná zlatohnědá vlna na zádech, hlava je zdobena hřívou, a miniaturní kartáč ruce s pěti prsty úžasně připomíná člověka.

Capibara

Sladkovodní delfín - Inni (Amazonian Dolphin)

Semi-voda savec, největší moderních hlodavců. On je jediný zástupce rodiny Watervinel (Hydrochoeeridae). Existuje trpasličí odrůda hydroochoerus Isthmius, někdy je považován za samostatný pohled (malá voda). Nejvíce melancholický a dobrý stvoření na Zemi.

Capibara navenek může porovnat s morčatem. . Výška v kohoutku 0.5-0,6 m. Hmotnost mužů se liší od 34 do 63 kg. Samice o něco větší, mohou vážit až 65,5 kg. Capybara žije ve střední a Jižní Americe, setkání z pobřeží teplých nádrží Argentiny, Brazílie, Venezuela, Guyana, Kolumbie, Paraguay, Peru, Uruguay, Francouzská Guyana.

Životní život 9-10 let, v zajetí může žít až 12 let. Capibars mají dlouho domestikovaný a v některých rodinách obsahují jako domácí zvířata. Ve Venezueale jsou zvířata chována na farmách, doplňování na maso. Maso Capibar dálkově podobá vepřovému.

Sladkovodní delfín - Inni (Amazonian Dolphin)

Brazilský krátký lesní pes

Anise žije ve vodní oblasti veškerého Amazonu, a to i v malých řekách a jezerech. Někdy se zaměňují s plaváním v Amazonu z Atlantského oceánu Marine Dolphins, ale investice je nativní rezidentem Velké řeky Jižní Ameriky, skutečným sladkovodním delfínem. Ve srovnání s jejich mořskými prsy, investice je poměrně pomalá a schopná vyvinout rychlost pouze do 22 km / h. Innay netvoří hejna, plují sami a obvykle ochotně jdou do kontaktu s lidmi. Pod vodou, neví, investice může být až dvě minuty. Hmotnost dospělého delika delfína může překročit 200 kg, samice obvykle menší.

Brazilský krátký lesní pes

Brazilský pavouk Traveler

Canidae Family (pes).Běžné brazilské zvíře Jméno: Cachorro-Do-Mato-de-orelha-Curta - Shortwood Forest Pes.Brazilský Shortwood Forest pes žije v široké škále přírodních zón Brazílie - Atlantský les, Sumrado, Amazon Selve - kdekoli jsou uzavřené lesy.Shortwood Forest Dog vede noc, jediný životní styl. Dosahuje hmotnosti až 30 kg. Odpoledne se zvíře schovává v hustých houštích.

Brazilský pavouk Traveler

Zvířata brazílie

Tento "kolega" četných turistů navštíví Brazílie byl vzácný pro čest zvířat být uveden v knize rekordních gines. Jako držitel záznamu mezi pavouci počtem úmrtí pro lidi kousnutí. Laptop Pawka-Traveler Paw 13 cm, Body - 3-5 cm. . Jejich kousnutí není jen fatální, ale pro muže je také trápený - přicházejí dlouhou a velmi bolestivou erekci. . Ale úmrtí mezi ženami po kousnutí cestujícího pavouka jsou registrovány.