Jaké krmení brouků v přírodě a doma?

Jaké krmné brouci?

Brouci, také známý jako závažný (Coleoptera) Je oddělení hmyzu, který má asi 400 tisíc. druh. Je považován za největší ze všech živočichových oddílů. Kromě toho se neustále otevírají nové typy brouků.

Brouci jsou distribuovány v téměř všech stanovištích, s výjimkou mořských a polárních oblastí. Hrají důležitou roli v nativní ekosystémy, protože krmí na rostliny a houby, zvířecí pudty, stejně jako ostatní bezobratlí.

Některé druhy jsou považovány za škůdce plodin, zatímco jiní brouci jsou konzumováni a zabránili smrti rostlin.

Stejně jako každý jiný hmyz, brouci mají charakteristické části těla, včetně hlavy, břicha se šesti nohama, dvěma páry křídel a prsou. Nic neobvyklého ve vztahu k brouci ve srovnání s jiným hmyzem ne, ale mají tvrdé čelisti.

Pokud budete sledovat teorii evoluce, lze poznamenat, že tyto živé bytosti mají své vlastní fyzické projevy adaptace. Odtud můžeme získat dobré hypotézy o tom, co brouci jedí.

Jaké krmné brouci?

Než krmení brouků doma?

Nějaký hmyz, jako jsou komáry, vši a chyby, krmí se krví. Jiní jedí menší hmyz a drží predátory v potravinovém řetězci. Některé krmivo na podestýlku nebo mrtvých zvířat.

Na druhou stranu existuje určitý hmyz bylinců, jako jsou brouci. Takže, kdybyste někdy věřili, že brouci jsou s největší pravděpodobností hlodat a jíst pevné předměty, máte pravdu. Jejich oblíbená jídla zahrnují listy, dřevo a ovoce.

Ale ne všechny brouci jíst pouze rostliny. Některé z nich jsou všeobyní. Ačkoli určité druhy jedí pouze specifické rostliny a nic víc! Dobré příklady jsou Piavians Krasnogruda, který konzumuje pouze obilné plodiny.

Masožravá brouci často jíst hlemýždi, rainworms a další živé bytosti. Na druhou stranu jsou některé brouky, které jedí exkrementy. Oni se nazývají kopuláři (například exaženy-zemité). Nekrofágy - brouci zapojení do rozkladu organismů a jíst mrtvých jatečně upravených těl (například mrtvých).

Než krmení brouků doma?

Jaké krmení brouků v přírodě a doma?

Vzhledem k jednoduchým preferencím potravin, některé brouci, jako jsou rhinoceri brouci a berušky, mohou být krmeny ovocem, medem, živým hmyzem, jako je TLL, a mnoho dalších. Existují specializované obchody, ve kterých si můžete objednat a koupit hotové jídlo pro vaše domácí brouci.

Pokud vlastníte nebo plánujete zahájit brouk, ujistěte se, že můžete poskytnout své přirozené prostředí. Umístěte listy, větvičky nebo kůru do insektariánu. Brouci se cítí dobře v mokrém prostředí, takže budete muset někdy sprolitte malé množství vody na listech v jeho útočišti.

Dej svůj brouk dostatečnou zásobu vody. Nepoužívejte čepice pro láhve, aby je pili, protože se mohou utopit v nich. Dejte mokré bavlněné kuličky nebo vlhký papírový ručník.