Fisher fish

Jeseter

Téměř všechny planety zásobníků obývají různé ryby. . . Většina z nich je tzv. Rybářská ryba. Z rybolovných druhů jednotlivců ukazuje cenné výrobky pro lidi: potraviny, drogy, krmivo pro domácí mazlíčky, terénní hnojiva a jiné průmyslové výrobky. Rozlišují se tři hlavní kategorie rybářských ryb:

Sladkovodní rybářská ryba

Salo

Sladkovodní zástupci rybářského průmyslu rybníka rybníka jsou ryby, kteří žijí v čerstvých vodních útvarech, to je v rybnících, řekách a jezerech. . Jejich část ve světovém úlovku je o jedenácti procent.

Některé z největších sladkovodních jedinců jsou:

  • Část řeky je čínský PSefurus, dosahující délku sedmi metrů a hmotností je až 1000 kg.
  • . Na délku se může dosáhnout o něco méně než čínské pseeffery, to je asi šest a půl kilogramů.
  • Evropský com, který roste až 5 metrů a další.

Stojí za zmínku, že některé sladkovodní obyvatelé vodních útvarů jsou uměle vychováni. Takové ředění podléhá pstruhům, Sazan, kapr, telepiu, tolstolobiku a dalším.

Vášnivý a polosuchý zástupci rybářských ryb

. . . .

Osobní ryby jsou velmi ceněny. Tito jedinci mají také zvláštní chuť, protože velké množství tuku se hromadí v jejich těle. .

Na projíždějící ryby je obvyklé:

  • Většina jesetera;
  • odrůdy lososů;
  • Rozmanité typy sleďů.

Semifrekvenčních odrůd ryb, to je obvyklé přidělit některé typy kaprů a ocupal. Jedná se o štiku okoun, vobla, redfire a t.P.

. . . .

. Mají vynikající chuť masných výrobků, což je také docela tlustý. Jsou také velmi oceňovány pro červený kaviár. . Proto v tomto období obvykle kladou především u vchodu do řeky, na cestě k reprodukčním místům.

Námořní zástupci cenných rybářských ryb

Kapr

Rybolovská mořská ryba je největší skupinou. Platí pro více než 80% svých zástupců. Nejcennější jednotlivci obývají severní moře. Mezi ně patří sleď, cambal, treska, mořská basa, stejně jako typy ve výslechu, obarvené, anicles a další.

Od těchto zástupců se také rozlišuje několik skupin:

  • Pelagické druhy - obydlí v horních vrstvách vody;
  • dno, držel v blízkosti mořského dna.

Typický zástupce pelagických druhů je sleď. Má modrou fialovou zadní a stříbrnou břicho a strany. Jeho výživa spočívá především z Planktonu. Nejčastější sleď je Atlantik a Pacifik. Externě jsou velmi podobné, i když biologicky je zcela dva různé typy.

Dalším důležitým typem cenných mořských rybářských ryb je uchucující skály, hlavním představitelem je treska.

DREY SEASON:Ročník. Délka: Až 180 cm s hmotností do 45 kg (obvykle 60-70 cm). Váha Až 6 kg. . COD - jeden z nejčastějších a ekonomicky nejdůležitějších typů mořských ryb v Norsku. Existuje přibližně 60 druhů tresců. Atlantic COD je nejslavnější a ekonomicky důležitější. . To je neukojitelný dravec, jíst sleď, akné a další mělké vody. Je považován za jeden z nejlepších potravinových ryb s velmi chutným bílým měkkým masem.

Neméně cenné rybářské ryby jsou veličinské odrůdy mořských obyvatel. Sezóna kořistiMořský Cambala: Červenec - prosinec.Délka: 25-40 cm. Dosáhnout délce 95 cm.

Charakteristické vlastnosti: Oči a mnoho červených skvrn jsou umístěny na pravé hnědé hladké straně hlavy. HABITAT - Ze burzurální zóny do hloubky 250 m. V Cambala jsou obě oči na jedné straně těla.

. Tělo je ploché, s váhami v některých druhech a bez váhy v jiném horním krycím barvě, ale pouze na vnější straně. Sezóna - červenec-prosinec. Kambala je velmi chutná, výživná ryba.

Jeseter

Beluga

Zřídka

Beluga je jednou z nejstarších (její předky se objevili v Jurassic období asi 200 milionů let), a možná největší z kdy žil na zemi sladkovodních ryb. Délka jejího těla může dosáhnout délce 5 metrů a hmotnost - 2 tuny. Nejbližší a jediná v rodině, příbuzný tohoto obra je Kaluga, který žije v řekách Dálného východu.

Torpédovité tvarované, zúžené na ocas, tělo Belugy je pokryto pěti řadami kostních desek (také nazývané štíty), které spolehlivě chrání ryby před vnějšími vlivy. . . .

Beluga ryby jsou hlavně distribuovány v kaspickém moři, i když se nachází také v černé, Azov a Adriatic Seas. . Většina života Belugy utratí sama, sjednocující pouze pro páření a v období tření.

Sturgeon Stellate

Popraskaný

Sevryuga odkazuje na rodinu jesetera. Její stanoviště pokrývá bazény černé, Azov a Kaspické moře. . Silé se vztahuje na počet projíždějících ryb, především žije v otevřeném moři a pouze pro období Ikrometanie vstupuje do tekoucí řek.

. Má dvě formy - zima a jaro. Ze všech ostatních ryb rodiny jesetera se vyznačuje velmi indikativním vzhledem. Výrazný znak sereruf je neobvykle dlouhý nos, který ve tvaru se podobá dýku. Čelo této ryby je poměrně konvexní, úzký a hladký knírek nedosáhnou do úst, jehož dolní rtu je velmi špatně vyvinuté. Torzo sereryugi, jako nos, natažený na délku, po stranách a na zadní straně je pokryta pevně umístěným k sobě navzájem. .

Ve svých rozměrech je Sevryuga vážně nižší než jeseter a zřídka přesahuje 5 metrů na délku a 50 kg vážení. . Závažnost spěchá tmavě šedý malý kaviár, průměr ikonického nepřesahuje 2 mm. Ona si pamatuje trochu rušivý a nic jako chuť, která se snadno učit - s jemným pachem ryb a chutí jodem.

Ostrový ruský a sibiřský

Skambroid

Ruský Sturegon . Zahraniční relativně krátká špičatá. Nad boční řadou chyb náhodně rozptýlených velkých kostních desek. 10-13 páteřní chyby s ostrým, ohnutým zadním koncem (ve starých jedinců bluedu), 21-50 malých bočních chyb od sebe tak moc, že ​​je mezi nimi viditelná boční linka, 8-10 břišní chyby. . . Dolní ret, zpravidla, uprostřed je přerušeno. Omalovánky: točit od šedavě modré a popelní barvy na olivové šedé, strany zapalovač, břicho z bílé do špinavé žluté. Svorkovnice kostní štíty. Je cenným předmětem rybolovu

Trn

Fisher fish

Spike Fish je druh jesetera, se nachází hlavně v Aral a Kaspian moří, a také dochází, ale v menších množstvích, v černé a azovské moři. Tento typ ryb byl nedávno zvýrazněn, ale stále vědci nemohou přesně určit předběžné odolnosti rybího hrotu. Někteří představitelé vědeckého světa tvrdí, že ryba Spike je nezávislý názor, jiní zajišťují, že se to stalo z hráchu Belugy a jeseter (kalorizátor). Kromě toho existují vědci, kteří zajišťují, že Spike Fish Progenitory jsou jeseter a sedm.

Tento název ryby přijaté kvůli charakteristickému vnějšímu funkci: podélný povrch ryb zdobí několik řad růstů, které mají tvar hrotů. . .

Salo

Kaspický losos

Fisher fish

Snorzhenny. . Po stranách černých skvrn příčného nebo nepravidelného tvaru. Existují dobře vyslovované zuby. V postranní lince - od 177 do 133 šupinaté. Pilorarní přívěsky - 47-57, tyčinky na prvním Gill Arc - 21-24, obratle - 54-58.

Běžně na západním pobřeží Kaspického moře (od Terek do Sefidruda). V Severním Kaspian, to je vzácné. .
.) a liší se morfeoekologickými symptomy, načasování výskytu sexuální zralosti, opakování Ikrometanie. Oxyfin organismus. Přebývá ve vysoké oblasti kyslíku. .

Losos

Fisher fish

Dosáhne 1,5 metru dlouhé a více než 40 kilogramů hmotnosti - závisí na stupni dospělosti a místo, kde žije. Její tělo je podlouhlé, stlačené ze stran, tam je tlustší. . Mladí jedinci mají více pestré barvy, proč byly dříve považovány za jiné druhy. Mladí představitelé jsou silně vyříznuti ocasem, na rozdíl od dospělých. Ústa spíše široká a naplněná silnými zuby. . Kůže zádechne na zádech a váhy ponořené do ní. Zbarvení v této době se stane tmavší, tělo na bocích a na hlavě může být pokryta červenými a oranžovými skvrnami.

Chavilla

Fisher fish

Chavich je největší ryba z Pacifického lososa. Její dimenze a vkusu jsou slavné po celém světě, není to pro nic, že ​​je to velké dítě, které sny o chytání téměř každého rybáře, Američané to nazývají "král Salmon" (král Salmon), a Japonec - "Prince Losos".

Výzva, která se nachází v amerických vodách, může dosáhnout délky asi 1,5 m, případ chytání ryb o hmotnosti 61,2 kg je také registrován. . . . .

Chavika je krásná, rychlá ryba s velkou hlavou a torpédovitým silným tělem. V moři jeho zbarvení, nesmysly, tmavé zády se zeleným přílivem, stříbřitými stranami a břichem. Po stranách, mírně nad bočním potrubím, a na zádech, stejně jako na ocase a hřbetní ploutve, malé tmavé skvrny jsou viditelné. Odděluje hlavu od těla charakteristickou temnou kapelu.

Keta

Fisher fish

W Keti . Růžové maso, růžová.Žije 3-6 let v moři, násobí výhradně v řekách. Zesměšnila ICRA jednou v životě, po tření zemře. Je hojný podél břehů Aljašky, v Anadyr, v Bering Sea, v Kamčatce, na břehu Okhotskova moře, Sakhalin, ostrovy Kuril, Severní Japonsko. Pant ryby.

Hlava v Keta je velká, kuželovitá - horní čelisti rovné, úzké, dlouhé oko malé. Tělo je prodlouženo, poněkud stlačený ze stran. Dorzální a anální ploutve jsou blíže k ocasu než k hlavě. .

Růžový losos

Fisher fish

Růžový losos . Mezi další zástupci rodiny lososů je nejmenší. . . V řekách se ryby stávají blednějším a získává žlutou barvu břicha a šedé. . Je na zadaném znamení mužů rozlišují od samic. Gorbow žije jen několik let.

. Rozdíl pouze v odšťavňovacím masu. Na hrbáč je suchý. Vůně čerstvých ryb je tenká. Sharp Poznámky ukazují, že výrobek se začal zhoršovat. Nepříjemný zápach smaženého keporkaku. Je však velmi jednoduché odstranit: Před vařením masa této ryby je ošetřeno citronovou šťávou nebo balzamikovým octem v zředěné formě.

Červený losos

Fisher fish

Nere patří k rodině Pacific Lososa. Délka, ryby dosahuje 80 cm., . .

Ne všichni vědí, kde jsou ryby obývané a co je tento druh lososa užitečný. Žije na pobřeží východní a západní Kamčatka, v Aljašce, na východě Sakhalin, stejně jako vochotským mořem. Maso nasycené červené, má vynikající chuť. . Předpokládá se, že její maso je mnohem chutnější než hrbáče a Kats.

Nerka nejčastěji se živí závodem. .

Inteligently vyvinuté v jeho noci. To plemeno v jezerech s bití klíče, v místě, kde se narodila sama ("Hawmine"). První spawning dochází od července do srpna, druhý od srpna do října. . Pak se vraťte do jezera.

Kizhch

Fisher fish

Kizhuch patří k rybámem Pacific Dálného východního lososa rodinné rodiny. Kizhuh - docela velká ryba, dosahující délku 98 cm a hmotnost 14 kg. .

. Tyto značky přispívají k tomu, že Kizhuho se snadno liší od dětí, Gorbushi, Kets, Simes a Red. V moři a při vstupu do řeky Czyucha lesklé a stříbrné, horní část hlavy a spin jsou nazelenalé, jsou s modravou. .

Podél asijského pobřeží, Kizhuhu přebývá délkou řeky Anadyr v kamkovském pobřeží, na řeky, které teče do severozápadní části moře Okhotsk. . Tato ryba je také distribuována podél severoamerického pobřeží Tichého oceánu, kde žije z Kalifornie (Sacramento řeka) na Aljašku.

Nelma

Fisher fish

Ryby zvané Nelma je poddruhem druhu belorebits z rodiny Sigov. Nelma - sladkovodní nebo polosuchá ryba, přebývá hlavně v severošním pánvi, stejně jako téměř ve všech řekách Severní Ameriky, v rozmezí od Menzi a končící v poníka.

Dospělé kopie NELEM ryby mají poměrně velkou velikost, v závislosti na stavu stanoviště, hmotnost se může pohybovat od 5 do 16 kilogramů. Není to tak zřídka našel jednotlivce skutečně velkých velikostí s hmotností 30-40 kilogramů.

Síh

Fisher fish

SIG - ryby, která je součástí rodiny lososů. Cenný rybářský rybář. . Koneckonců žije v řekách, jezerech Ameriky a Evropy, stejně jako severní Asii, kde existují zcela jiné podmínky existence. Vědci se odlišují Sigovem za podmínek života, míst a načasování tření ryb, v kvalitě chuti.

Tělo je pokryto středně velkými šupinami a stlačeným po stranách. Ústa je velmi malá a na horní čelisti není zuby. V jiných částech rychle zmizí, jsou vždy vyvinuty velmi špatně. Jeho bílé maso, i když patří k rodině lososa (červené ryby). Tuk obsahuje vitamíny, životně důležité lidské tělo. . Je velmi příjemný pro chuť. Jako součást jemného a chutného masa, ryby kromě tuku obsahuje proteiny a stále velmi důležité látky pro tělo.

To je fluor, nikl, chrom, molybden, zinek. Na 100 gramů SIG Masu představuje 88 kilokalorů. . . Kyslík musí být nejméně 8 mg / l. Jídlo s planktonem a velkými sigi krmivo na palivech a malých rybách. . Half sex je považován za starší 3 roky

OMUL

Fisher fish

OMUL - pole polo-pass ryby s prodlouženým stříbrným barevným tělem, pokryté pevně usazeným stupnicemi a malá ústa s čelistmi stejnou délkou, vztahující se k rodině lososů. .

K dispozici je také Bajkal Omul, podle genetického výzkumu přiděleného v samostatném pohledu na CoreGonus Autumnalis Migratorius. Co se týče jeho počátečního vzhledu v jezeře Bajkal, existují dva hypotézy. Pro jednoho z nich je tato ryba endemická - její předci žili před miliony let v podmínkách subtropického klimatu.

Takový hledisko dodržovalo největšího ichthyologists Ruska a je podporován moderními výzkumnými pracovníky BAIKAL od příbuzných věd. Latinský název Omita Omul je přeložen jako "putovní Sig" a plně odráží názor jiné skupiny vědců, kteří věří, že je úderem na Bajkal v období Interglandu od Arktického oceánu přes bazén Lena. .

Pstruh

Fisher fish

Pstruh (ve společném případě pestrusku) velmi krásná ryba, ona je všechny spící, černé, červené a bílé skvrny, a ona je mnohem známější její relativní tyame. . . Spárované ploutve jsou zaobleny více než u hrabství a šupiny mají kulatý tvar.

. . . Ačkoli se stává, že červené skvrny nejsou vůbec, nebo naopak, neexistují žádné černé skvrny a zůstávají pouze červené skvrny. Dorzální ploutve jsou téměř vždy poseté červenými a černými skvrnami.

. . Stříbrný pstruh v Němci se nazývá kámen, světlo. .

Koruška

Fisher fish

Malé ryby Koryushka je oblíbené u rybářů, v chladných mořích je spousta. Tvoří velký výhled na rodinu Koryushkov a Koryushka je jedním z mnoha druhů této rodiny. Ryby patří k počtu nejkrásnějších rybolovných druhů.

. Oči v černé ryby, zadní šedý nebo nazelenalý stín a transparentní ploutve. . Tyvyushka váží 15-30 g, ale někdy více, to vše záleží na stanovišti pohledu. . Žije Koryuk od 1 roku do 10 let.

Ryby miluje přebývat v severních mořích, stejně jako jezera, zátoky a ústa řek Ruska, Baltské a Skandinávie. Koryushka žije ve velkých hejnech v písečných mořích nebo jezerech a za házení kaviár si vybere ústa řek, kde není rychlý tok. Koryushka je asijská evropská a balzám. . . .

Kapr

Kapr

Fisher fish

Sazan je knírkem, který se vyznačuje vytrvalostí a mazaným a to je obzvláště důležité v mnoha ohledech, který překonává kapr. . Dospělá část může mít délku těla 55-60 cm a váží přibližně 10 kg. Častěji, zejména v divokých vodních útvarech, rybáři spravují zachycení vzorků o hmotnosti až 8 kg. Za maximálních příznivých podmínek může Sazan překročit délku měřiče a váží více než 30 kg, ale okamžitě si všimli, že takové obrovské velikosti otroků dosahuje zřídka. Nicméně, v nádržích, kde není pytlák, není zřídka schopna cítit odpor slušného soupeře. Takže například ve Francii v roce 2013, jeden rybář byl chycen Sazan váží 45 kg.

. . Upřednostňuje uchovávání míst s hlínou nebo kamenitou dnem. V řekách a jezerech preferují pozemky s silně spojeným dnem. Nemá rád ani dole. Můžete se setkat s SASAN absolutně ve všech řekách, které spadají do kaspického a Černého moře. V řekách Dálného východu, Sazan není právě nalezen, ale může růst gigantickým velikostem, protože je zde, že jsou pro něj vytvořeny nejpohodlnější podmínky pro život a reprodukci.

Broušek

Fisher fish

Tato ryba žije ve vodách Evropy, v jezerech Sibiři, v Paspu Kaspického moře a Aralského moře. Také se nacházejí v nádržích Kazachstánu. Preferuje teplý stání, nebo s pomalým průtokem vody, s hlínou nebo atd.T.

Délka těla 30 - 70 cm, hmotnost 1 - 10 kg. . Tělo je pokryto velkými váhami a hojivě hlenem. .

Prsa ploutve malé, spinální ploutve je úzký, anální naopak - široký. Červené ploutve. Zadní strana je šedohnědé, hnědé strany se zlatým odstínem. Šedozlutý břicho. Mladí jedinci (oni se nazývají pilíři) stříbro.

Ryby Bream Western Lifestyle. . .

Zhohle

Fisher fish

ZHERH je jedním z mála zástupců rodiny kapr, který je poháněn jak rostlinnou potravou a potravou živočišného původu. Je to opatrné, mazaný, silný dravec má několik jmen - Shersouris, a v severních oblastech se nazývá "Grip" "Mare", "koně" - pro chlapec, rychlost a zvyk skákat z vody.

. Růst koně se vyskytuje velmi rychle. .

. Méně často se vyskytuje ve velkých tekoucích nádržích. .

Spin kůň má zelenavě - někdy šedavě šedá barva, ocas, stejně jako hřbetní ploutve. Šedá, břišní a anální ploutve jsou spíše neobvyklé, protože mají načervenalou barvu, boca, zpravidla, stříbro, pistole Samotný má podlouhlý tvar, váhy jsou malé pro takové masivní ryby. Malé rehy je něco jako bělení, a pak malý. ZHEREH - typický dravec, loví RHE je velmi neobvyklý způsob, nemá žádné zuby ve službě, ale je tu obrovská ústa. Pro lepší retenci produkce je jeho horní čelist je vybavena malým tuberkum a dno má malý vybrání.

Plotice

Fisher fish

Roach - pohled na ryby z rodiny kapr. Má mnoho poddruhů, z nichž někteří mají vlastní jména: tarant, vobla, cortish. Na Sibiři, přinejmenším v západní části IT a v Uralech, společný vzhled vzoru - Chebak.

Roach má černou zadní barvu se zeleným nebo modrým potem, stejně jako strany stran a břicho. .

Rybí váhy jsou malovány v stříbrných bílých tónech a všechny ploutve, kromě ocasu a páteře, oranžově červených odstínů. . Dospělí z tohoto rybího krmiva na různých bezobratlých, jejich larvy, měkkýši, v létě dieta roach může zahrnovat pěkné řasy.

Ve věku tří nebo pěti let, ryby dosáhnou puberty. . .

. .

Vobla

Fisher fish

Vobla - ryby, které žije v kaspickém moři a patří do rodiny kaprů. V délce ryb dosahují přibližně 30 cm. Ve starověku, tato ryba byla považována za zbytečnou, takže to bylo prostě vyhozeno. K dnešnímu dni je nejvíce často žaluje tato ryba a používat jako svačinu na pivo.

. . Často se mobble zaměňoval s Roachem. Rozlišovací vlastnosti vobble zahrnují přítomnost stříbrné iris kolem očí, a tam jsou tmavé skvrny přes žáky.

Zřídka

Šprota

Fisher fish

. . Patří mezi ně evropské a černé mořské šproty, pobaltské šproty, kaspické šproty, vířivé a anchosovoidní šplouchání, tylu obyčejný a řada dalších druhů ryb.

. Forma těla zloděje je mírně připomíná lodi kýl, našel její jméno odtud. Nachází se jak v čerstvém a ve slané vodě - zjistil, že pobřeží Baltského, v norském, severním, středomořském moři. Je sklizen hlavně pro účely ochrany. Přední výrobci konzervovaných pramenů - Rusko, pobaltské země, Norsko, Ukrajina, Dánsko. Každý rok se vyrábí více než šest set tun ryb.

Sardinky

Fisher fish

Sardinek - rybolov ryby, patří do třídy Leapsman Fish, Salmed Oddělení, Farrow rodina, Sardina. . . . Sardinka má velmi krásnou zbavenou modrozelenou barvu se zlatým čipem, transfuzí se všemi barvami duhy. Z spodního okraje žilek v některých druhech, radiální Darkeys se liší.

. Některé druhy ryb podél hřebene prochází řadou temných skvrn.

Tulka

Fisher fish

Existují typy ryb, o kterých každý ví, ani sofistikovaný člověk. Rybí tulka z takového. . Tyulka - malé mořské ryby. Patří do rodiny sleďů.

. Ona má silné tělo stlačené ze stran, na kterém je dobře vyvinutý kýl patrný. . . Dolní čelist je zvýrazněna. Barva zadní části tylu může být modravé zelené, šedozelené a jiné odstíny umístěné ve stanoveném intervalu. Boc a břicho zlaté ryby nebo stříbrné. . Krmení Zooplankton. Přebývá Stina v tloušťce vody. Pravidelně v čerstvé vodě. Období tření je duben až srpen, ale masivně - místo Iketanie - Mořské malé zátoky, limany v blízkosti úst řek.

Atlantský sleď

Fisher fish

Tělo Atlantského sleďů je nízká, houpačka, se zaobleným břichem. . Tělo zbarvení - monofonní, bez skvrn. .

OSOBILIT ATLANTICKÉ VODA VODA VODA VÝCHOZÍ VÝCHOZÍ (Z BISCAY BAY DO ISLANDE, GRUMLAND A NOVÉ ZEMĚ) A WESTERN ATLANTIC (z Labrador do jižní Kalifornie). Máme tento druh v Baltských, bílých a barcentech.

Atlantský sleď - mořské samočovní ryby. Obvykle se udržuje v tloušťce vody nad hloubkami až 200 metrů, často daleko od břehů, ale v některých oblastech se voda slaných vodách preferuje. Jídlo sleďů je četná drobná zvířata vody: většinou malých bezobratlých, ale i malá ryba.

Atlantský sleď - neklidný cestovatel. Vyznačuje se komplexním systémem migrace do upevňovacích a reprodukčních míst. Čas, směr a délka těchto migrací se liší od různých čepů (závodů) sleďů odlišených vědci v některých vlastnostech vnitřní struktury a vnějšího vzhledu jednotlivců. V našich barcentech se moře přeje výkrm hejna mladých ryb (ve věku 5-7 let) Atlanticuscandinavian sleď. Po dosažení puberty ve věku 5-8 let, oni chovají na jaře u pobřeží Norska, Islandu, Orkney, Smetland a Faerské ostrovy. .

Popraskaný

Haddock

Fisher fish

. Ve východní části BA-RENTZ, moře se obvykle koná na dobře vlasové mělké vodě v hloubce 30-50-70 m. .

Piksha má tři hřbetní ploutve, dva anální. Horní čelist je vydávána nad dnem, knír je malý. Stranou. . . Piksha dosáhne věku 14 let, délka (absolutní) až 1 m (velmi zřídka až 1,1 m) a hmotnost do 19 kg- normální délka 50-75 cm. Polytingová splatnost se vyskytuje v pěti až šesti letech (po dosažení délky 47 cm) - největší počet jednotlivců dozrává ve věku osmi až deseti let.

Piksha jsou insolace, připravená ve formě zmrzliny (žlabu a ve formě filetů), hladké (studené a horké a horké cesty) a částečně dovoleno připravit konzervy.

Fisher fish

Navaga - ryby z rodiny Popraskaný. . Navaga žije v pobřežních oblastech Arktic Moří. Velikost takových ryb je 20-35 cm (samozřejmě existuje, a výjimky až 50 cm) a váží přibližně kilogram. Fallen Falov Navaga.

. . Maso je nízkotučné, měkké a dietní. . Díky stejné kvalitě se navaaga doporučuje pro dětskou výživu.

Mník

Fisher fish

Pokud se ptáte na takovou rybu o takové ryby jako plakát, ukazuje se, že dokonale zná tuto rybu, i když se nikdy nezachytil. O NaliMA může říct spoustu zajímavých věcí, ale polovina příběhů bude fikce, a polovina zbývající polovina - vážně nafouknuté příběhy přátel, přítele, muže, jehož přítel chytil Nalima. Zbývající procento bude suchá fakta, s příměsí nadsázky, od těch, kteří chytí samotný Nalima. .

Nalim - ryby, patřící k oddělení tresky a jediný, žijící ve sladké vodě. Představuje velkou rybolovnou hodnotu. Navenek, vypadá to jako kočka. Na jeho těle, malé váhy, prokleté shora tlusté tlusté vrstvy hlenu. Rybí ženy obvykle dvakrát větší muži a tlustší je. Žena nalim se stává po 3 letech života. Sníh - zimní měsíce (listopad-březen). Ryby odkazuje na plodné: Naliimovo tření je doprovázeno jednorázovým adoptovaným ženským státem až 200 tisíc. . ICRA je mírná, šíří z místa a kryometrického průtoku daleko. . Letní ryby tráví téměř nečinnost a krmí velmi málo. To vše kompenzuje výskyt chladného období.

. .

Skambroid

Makrel Chernomorskaya

Fisher fish

. . Příležitostně se narazí na individuální vážení 200 gramů. Jedná se o velmi krásné ryby s pravými geometrickými tvary. . . Zadní strana nazelenečného odstínu s modrým potem.

Jarní malé hejno makrely se nacházejí v severozápadním a severním částech Černého moře. . V oblasti Adler - TuAse Mackerel je zachycen v září, ale ne každý rok. V zimě, jak se sníží teplota moře, populace této ryb je migrováno do jižní části Černého moře a ve zvláště velká množství se nachází v oblasti Batumi - Sukhumi.

. Nebo dno jí nehodí. Je to z tohoto důvodu, že na stránkách Adler - TuAse Mackerel je zachycen v malých množstvích. Stává se v těchto obdobích, kdy se hejno ryb procházejí touto sekcí moře.

Atlantik Mackerel

Atlantik Mackerel patří do rodiny Scombrire a Tunch (Scombridae) a je jedním z nejdůležitějších rybářských druhů ryb na světě. Standardní velikost zachyceného Atlantiku makrelu je 25-35 centimetrů při hmotnosti 350-600 gramů. Roční úlovek Atlantic Mackery činil 1,3 milionu. tun v roce 2012. Atlantik Mackerel přebývá jak v západním a východním chatu Severo Atlantik. .