V thajsku, slon zabil britské turisty

Tragédie nastala v Bangkoku. 36letý turista, který dorazil do země ze Skotska, se stal obětí procházky na slona na džungli ostrova Samui.

Zahraniční turista byl vytlačován žebráním. Kromě toho, že vážně zraněný přijal slona. To se stalo známým z policie provincie Surathathani, která se nachází v jižní části Thajska.

V thajsku, slon zabil britské turisty
Slon zabil turisty.

Incident se stal během tradiční skupiny procházelo sloni. Scotman se rozhodl jezdit na slona spolu se svou dcerou 16 let. Během procházky se turisté rozhodli vzít fotografii a osobu, která utrpěla zvíře, šla dolů na zem s fotoaparátem. Ale zvíře neočekávaně zúčtovalo a zasáhl svůj stropper do hrudi a klesl ze zadní části turistů. Na tomto slona se nezastavil a začal ukrást skotské nohy, což způsobuje také kopy. Dcera turisty nebyla naštěstí zraněna, ale její otec obdržel příliš mnoho ran a zemřel ještě předtím, než byl vykreslen na lékařskou péči.

Provincie policie je zaneprázdněna vyšetřování incidentu. V současné době se služebníci objednávky již věděli, že během naposledy řidič vykázal příliš tvrdá opatření vůči slona, ​​kdyby ho nechtěl poslouchat. Pravděpodobně to byla krutost mohla způsobit vztekový útok v tomto břiše.