Rezident ukrajinské vesnice zabil chupacabru

V obci Kratshin na západní Ukrajině, jeden z místních obyvatel zabil tajemné zvíře, které podle svých kolegů vesničanů je legendární Chupacabro. Muž zabil neznámý dravec ve svém vlastním Saraju, za použití.

Podle místních obyvatel, Chupacabra neustále unesená králíky a kuřata, stal se pohromy farem. Korpse zvířete byla převedena na zaměstnance veterinární služby, nicméně nespěchají s jednoznačnými závěry. Jak popsal ředitel zvířat regionální státní laboratoře veterinární medicíny Valeryak, žadatel o roli Chupacabra je příliš dlouhý na zuby psa, krk, zadní končetiny a uši. Vzhled je nějaká podobnost s africkou liškou.

Rezident ukrajinské vesnice zabil chupacabru
V ukrajinské vesnici se zabývala Chupacabro.

Obyvatelé obce se dosud nespěchují na oslavu vítězství, a naznačují, že zvíře žije v lese, není jeden. V blízké budoucnosti hodlají hrát v blízkosti zelených polí při hledání příbuzných Chupacabra. Je třeba říci, že obavy z rolníků nejsou neopodstatněné, protože v posledních letech Chupacabra pevně usadil na Ukrajině, navzdory skutečnosti, že je zde jasně.

Legenda o Chupacababe, narozen docela nedávno - uprostřed minulého století. Pak bylo nalezeno několik mrtvých koz v Puerto Rico, který, od pověsti, byl nasáván krev. Neexistují žádné oficiální údaje o tomto stvoření ještě, protože na jeho vzhledu neexistují více či méně jasné údaje. Navzdory tomu, pak na jednom konci světa, pak v druhé, pak se objeví o vzhledu této nepolapitelné bestie.

Rezident ukrajinské vesnice zabil chupacabru
Strach oči jsou skvělé: vypadá to jako chupacabra v legendách.

Musím říci, že velmi často v chupacabrs psát zvířata, která jednoduše podstoupila silné změny v důsledku mutací nebo těžkých onemocnění. Ačkoli v legendách se toto zvíře často vypadá jako hrozné a mocné zvíře, všechny ulovené kopie se ukázaly být nemocná a slabá zvířata již známé druhy.