V thajsku, slon s turisty na zádech zabil chartu a unikl

Smutný incident se stalo rodině z Číny, který přišel k odpočinku v Thajsku. Během obvyklých výletů pro tato místa - procházka na slona - zvíře začalo agresivit.

Zvukový slon se pokusil hodit své cestující z zády. Ovladače slona, ​​40letý rezident Thajska, se snažil uklidnit zvíře, zároveň, zároveň přijal zranění neslučitelné s životem: slon tlačil krk a hrudník muže se svými zvířaty, po kterém zemřel na místě.

V thajsku, slon s turisty na zádech zabil chartu a unikl
Slon unikl s turisty na zádech.

Slon sám, nedíval se na jezdce sedí na zádech, běžel do džungle. Při hledání chybějících turistů šlo další šance. Podařilo se mu najít zvíře a lidi. Naštěstí turisté nebyly zraněni, i když zažili nejsilnější šok. Slon se podařilo uklidnit a vrátit se do tábora, svým příbuzným.

Vědci se domnívají, že taková agrese v slonech ve vztahu k lidem se může projevit v období manželství. Zdá se, že v tomto případě se "manželství hormony" shodují s jízdou. Samozřejmě, turisté nemohou znát vlastnosti zvířat, na kterých chtějí jezdit, ale majitelé slonů by byl čas přemýšlet o zvířatech a turistům, kteří, kteří bez podezřelého, mohou být v nebezpečí.