Kamchatsky crab

Původ a popis

Kamchatsky Crab Je také označován jako královský kvůli jejich působivým velikostí. Spodní mořský obyvatel je zajímavý jako biologické druhy, představuje zájem z ekonomického hlediska, protože je předmětem pro komerční úlovek. Habitat je široký. Kamchatsky Crab — Jeden z několika zástupců ZOO, úspěšně prošel procesem umělého přesídlení.

Původ a popis

Vzhled a funkce

Foto: Kamčatka Krab

Kamčatka Krab (paralitodes Camtschathicus) je povinen jméno pro vnější podobnost k krabímům, avšak podle zoologické klasifikace, to se vyskytlo v procesu evolučního vývoje z rakoviny kolébky související s rodinou Crabid, společným rodem paralitodem.

Hlavní rozdíl od krabů je zkrácen a skrytý pod skořápkou, pátým párem chodidel, stejně jako špatný tvar, s chitinovými panely asymetrické břicho u žen. Krátký pár končetin v rakovině poustevníků slouží k držení shell. V procesu evoluce, Kamchatka krab přestal žít v dřezu, a proto zmizel potřebu držet to. Pátý pár nohou používané k očištění žábry.

Krab se pohybuje čtyřmi páry končetin, pohybující se je zase. Pohybuje se s poměrně vysokou rychlostí, směrem pohybu v tomto pohledu na boku.

Na kalhoty, namontované a zkrácené, existují malé desky a mikrony, asymetrie umístění potvrzuje původ artikulovaného z druhu, že břicho je zkroucené ve spirální formě.

Video: Kamčatka Krab

Pocity doteku a vůně jsou opatřeny předními anténami s citlivými válci umístěnými na nich. Tato funkce má významný dopad na chování potravin, což pomáhá při hledání a výběru potravin.

Vzhledem k tomu, že jednotlivec roste, zobrazí se skeletová změna nebo molting. Frekvence linky na začátku života, zejména v průběhu vývoje, larvy je vysoká a vyskytuje se podstatně méně často, až 1-2 za rok v dospělém jedinci, a do konce života pouze 1 čas ve dvou roky. Jak často by měly krabi, regulovat speciální žlázy umístěné na oční stonků. Před resetem starého rámu jsou měkké části segmentového jednání ještě zakryté se zamračeným poddajným. Žije Kamčatka Crab v průměru asi 20 let.

Vzhled a funkce

Kde žije Kamchatsky Crab?

Foto: Kamchatka Crab Live

Tělo kraby se skládá ze dvou částí — Handshadows pod ochranným pouzdrem a břichem ohnutým pod čelem. Oči chrání visící karcarový válec nebo zobák. V CARPAK, existují ostré ochranné přísné jehly, z nichž 6 se nachází nad srdcem a 11 nad oblastí žaludku.

Kromě ochranné funkce, brnění také provádí funkci podpory a exoskeletu, koneckonců, svalová vlákna jsou upevněna zevnitř. Na bočních plochách rámu skořepiny jsou respirační orgány — žábry. Nervový systém je reprezentován řetězem omezených nervových uzlů umístěných na spodní straně peniscích a břicha. Srdce je pozadu a žaludek se nachází v hlavě.

Z pěti párů nohou pohybovat pouze čtyři. Snížená pátá dvojice je skryta pod skořápkou a používá se k purifikaci žábrů.

Zajímavý fakt. Použití drápů v Kamčatce krabí se liší podle povahy provedené funkce. Levý krab krabičky řezy potraviny do měkčího a pravé drtí pevné — Mořské hrdinové žijící na dně, umyvadla různých mollusks. Velikosti drápů jsou jiné, je větší, správná věc, která vykonává závažnější práci.

V šířce mužů se liší od 16 do 25 cm a hmotnost dosahuje 7 kg. Asi 1,5 m má vzdálenost mezi konce dlouhého nohy mezi největšími jedinci. Samice mají menší velikosti — Případ až 16 cm, průměrná hmotnost 4 kg. Liší se samice také přítomnost kulatého a nepravidelného tvaru břicha.

Barva krabného pancéřka Kamčatka je červená s hnědým nádechem, na bočních plochách jsou sekce a šplouchání ve formě skvrn fialové barvy, barva krabů je lehčí — z bílé až nažloutlé.

Kde žije Kamchatsky Crab?

Co krmí krabem Kamčatka?

Foto: Big Kamchatka krab

Široká distribuce je zaznamenána v severní části Tichého oceánu, kde je artikulovaný z tohoto druhu masivněji nalezen v oblasti Kamčatka v moři Okhotsk, stejně jako v Bering. Krab a americký pobřeží v Bristolu v Bristolu, Bay Norton a poblíž Aleutských ostrovů. V japonském námořním stanovišti označeném jižní stranou.

Zajímavý fakt. Biology Sovětského svazu vyvinuly a realizovali přemístění pohledu v Barents Sea.

Nové podmínky prostředí se liší od obvyklých podmínek přirozeného stanoviště (pod fyziologickým roztokem vody, teplotní rozsahy, roční režim změny teploty). Proces teoretického vzdělávání došlo v roce 1932, který byl vyvolán hlavním účelem — Dosáhnout ekonomického zisku z dohání ve vodách, vyhnout se vysoké konkurenci z Japonska a dalších zemí.

První pokusy o přepravu krabů byly prováděny zábradlí a byly neúspěšné — Všichni jedinci zahynuli, čas na silnici byl dlouhý, trvalo více než 10 dnů. Poté byla v 60. letech prováděna leteckou dopravou, která zabírá krátkou dobu. Tak byly dodány a aklimatizovány první dávku členovců. Později, v 70. letech došlo k přepravě již ve speciálně vybavených vozech a byla nejúspěšnější.

V současné době v důsledku procesu Univerzity v severním Atlantiku byla vytvořena nezávislá populační jednotka s vysokým doplňkovým a samoregulačním číslem. Existuje průmyslový úlovek velkých mužů. Úlovce mladých jednotlivců a žen je zakázáno.

Co krmí krabem Kamčatka?

Vlastnosti charakteru a životního stylu

Foto: Kamčatka Royal Crab

Jídlo pro tento druh je velmi různorodý a krab je inherentně všežravý dravec.

Potravinářské zařízení jsou všechny obyvatelé mořského dna:

 • různé měkkýši;
 • plankton;
 • červy;
 • Mořské ježky;
 • zábaly;
 • ascisia;
 • malá ryba;
 • mořské hvězdy.

Mladí jí:

 • řasy;
 • hydraulické organismy;
 • červy.

Během svého života, zástupci tohoto druhu dělají masivní pohyby s účelem potravy. Dominantní v konkrétním systému se pohybuje z jednoho ekosystému do jiných potravin.

Výkonné drápy slouží jako vynikající nástroj a krab se snadno produkuje potřebné potraviny. A zabíjení oběti, krab to nejezuje úplně a většina jeho hmoty zmizí. Použijte krabi v potravinách i tělo pozůstatky ryb a jiných mořských organismů, mluvit jako čistič vody. Po podnětu krabu ve vodě Nordic moří stále není jednoznačný názor na vliv migranta na místní biosystémy obecně.

Někteří vědci kritizují experiment, obávají se za přítomnost a počet domorodých druhů obyvatel Nordic moří, s nimiž Kamčatka krab soutěží v potravinových potřebách a upevněných. Konec konců, masivně určitými typy organismů, krab může vést k jejich vyčerpání a dokonce zmizení. Ostatní vědci jsou schválí o výsledcích zavedení, což dokazuje důraz na ekonomické zisky.

Zajímavý fakt. V různých obdobích jejich životního cyklu, členovci preferují různé potraviny. Například osoba, která v blízké budoucnosti je molting, se s výhodou rozhodnou jíst organismy s vysokým obsahem vápníku, jako je Oskulkin.

Vlastnosti charakteru a životního stylu

Sociální struktura a reprodukce

Foto: Kamčatka Krab

Trvanlivý fragmentový rámec, porcí ochrana a podpora, zároveň brání růstu mezi momenty jeho směny. Zvíře roste pouze v krátkém období (obvykle ne více než 3 dny), když je resetován starý pevný rámeček, a nový měkký a militant nezasahuje rychle zvýšení velikosti. Po výšce růstu se chitinistický kryt intenzivně namočí s vápenatými solemi a celkový růst se zastaví na následné molování.

Přenosná frekvence skořepiny se mění s průběhem života:

 • Až 12krát po tvorbě larvy v průběhu roku;
 • Až 7 krát, již ve druhém roce života;
 • 2 krát v průběhu roku v období života ze třetí až devátého roku jednotlivce;
 • 1 čas od devátého až dvanáctého života;
 • 1 čas za dva roky, počínaje třináct let a až do konce jeho života.

Během molingu se zvíře snaží najít úkryt ve vybrání nebo skalních trhlinách, protože se stává bezbranný bez pevného rámu.

Zajímavý fakt. Linka ovlivňuje nejen vnější kryt kraby, aktualizace interních orgánů — Esofág, žaludek a střeva jsou aktualizovány skořápky. Svazky a šlachy, s jakou svalová vlákna jsou připojena k exoskeletu, jsou také dosuněny. Obnovit a srdeční tkaniny.

Zástupce tohoto druhu je poměrně aktivní umělecké, neustále se dopustí migračního pohybu. Pohybová cesta se nezmění, znovu opakuje se znovu. Důvodem pro migraci je sezónní změna teploty vod a přítomnost krmiva, stejně jako instinkt reprodukce.

S nástupem zimy je krab spuštěn podél dna v hluboké vodě v rozmezí 200-270 m. S oteplováním se vrátí do teplého a naplněného vzorkem. Milgrace krabů masivně, shromažďování ve skupinách s různými čísly. Madety, které dosáhnou desetiletí a sedmi nebo osmiletých žen, jsou připraveny reprodukovat.

Sociální struktura a reprodukce

Přírodní nepřátelé Kamčatka kraby

Foto: Moře Kamčatka Krab

Po nástupu jara začínají samci cestu do mělké vody. Samice se pohybují ve stejném směru, ale oddělené skupiny. Žena nese již dozrávající vejce na nohou na břiše. Blíže k mělké vodě z lícníchbonů se zdá larvy a provádí se průtokem. V genitálních orgánech žen v tomto bodě již byl vytvořen nový kaviár, který bude pouze v oplodnění.

Se začátkem molování jednotlivců obou pohlaví přiblíží a tvoří charakteristickou pozici — Muž s oběma mazlivými drží ženu, připomínající argument rukou. Držení pokračuje až do konce molt, někdy muž pomáhá zvoleném nákladu ze starého rámu. Po skončení molt (v průměru od tří do sedmi dnů) bude páska s pohlavními buňkami uvolněna — Sperma, která je upevněna na ženských nohách. Muž, po odebrání mise a také řádky.

Po nějaké době (od několika hodin do několika dnů), žena zametá vejce (od 50 do 500 tisíc), kteří se setkávají s mužskou stuhou hnojit. Speciální lepkavá látka shromažďuje vejce dohromady a připevňuje se k klenbám na břišní nohy žen, kde projdou vývojový cyklus až do příštího pružiny, po dobu 11 měsíců. Samice táhne kaviár pouze jednou ročně, na jaře, muži mohou provádět proces páření s několika samicemi.

Pouze dva měsíce od kaviáru larev se nacházejí ve vodní vrstvě a je přenesena do toku, v této fázi vývoje až 96% larv. Poté, co přežívají larvy jít dolů na dno, v houšti řas, kde žijí tři roky. Často se vyskytují molts, projít několik fází vývoje. Pak mladí jedinci jdou na spodní plošiny písečné přírody. Migrace začíná po dosažení 5letého, někdy 7 let.

Přírodní nepřátelé Kamčatka kraby

Populace a postavení formuláře

Foto: Royal Crab

Přírodní nepřátelé v dospělých významných zástupců pohledu jsou trochu proto, že krab má vynikající ochranu — Spolehlivá a nejsilnější skořápka, která navíc je pokryta ostrými hroty. Pouze velké mořské savci jsou schopni zvládnout dospělého krab.

Výsledky menších velikostí mají větší počet nepřátel, mezi nimi:

 • Dravé ryby;
 • Pacific Cod;
 • halibut;
 • mořský otter;
 • býci;
 • Chobotnice;
 • Krabi velkých velikostí, různé typy (je pozorován intraspecifický kanibalismus).

V období molování se krab stává absolutně zranitelným a je nucen hledat útočiště. Osoba se nevztahuje na přirozené nepřátele druhu, nicméně, s ohledem na nekontrolovaného úlovku rybářského úlovku, pošírování úlovku, stát se určitým nepřátelským mužem má každou šanci. Proto na úrovni státu jsou kvóty určeny pro úlovek královské articraft, aby se maximalizovalo pečlivě využívající zásoby obyvatelstva, aniž by podkopali jejich počet a schopnost obnovit.

Aktivity člověka nepřímo negativně ovlivňují mořské obyvatele, zejména Kamčatka krab. Průmyslový chemický odpad, plast, ropné produkty znečišťují rozloze moří a oceánů, negativně ovlivňující celou flóru a faunu. Výsledkem je, že celé typy jsou vystaveny vyčerpání nebo jsou na pokraji zániku.

Populace a postavení formuláře

Kamchatsky crab

Foto: velký královský krab

Migrace královského krabů se vyskytuje ve skupinách jednotlivců, s ženami a samci se pohybují odděleně, schůzky pouze jednou ročně, na jaře, pro páření. Mladí jedinci se také pohybují odděleně, vytvářejí skupinu mladých lidí. Populace krabů v okrese Kamčatka je v současné době výrazně snížena, ze všech stejných důvodů pro rozsáhlé a nekontrolované lovné úlovky.

V Barentech Sea, kde došlo k umělé formě druhu, situace je opakem. Vzhledem k absenci mnoha přirozených nepřátel upravujících počet, že královský umělecký rozpětí se rychle rozšířil po celém pobřežním území Barents Sea. Podle přibližných výpočtů bylo počet obyvatel v roce 2006 více než 100 milionů jednotlivců a nadále roste.

Predator-Polyphag rychle vyhlazuje domorodé typy mnoha korýšů, měkkýšů a dalších, což správně způsobuje obavy, aby pokračovaly existenci udržitelného ekosystému v Barents Sea v mnoha vědců biologů.

Od roku 2004 začalo Rusko vyrábět rybářský úlovek. Přípustné objemy rybolovu jsou definovány každý rok na základě stávající situace v určeném počtu obyvatelstva.

Kamchatsky Crab Zajímavý segment, se speciálním vývojovým cyklem. Zástupci tohoto druhu úspěšně absolvovali proces interiéru a aklimatizace v Severním Barentsu. Jak ovlivnit integritu mořského ekosystému v budoucnu, vědci předpovídají jinak.