Los angeles otevřel útočiště pro mývalové

Co je to mýval, zná, asi každý rezident naší země. Nicméně, tam je národ, pro který je mýval něco jako obyčejný, jako pro nás čtyřicet nebo protein. To jsou Američané.

Raccoons v této zemi jsou opravdu velmi četné a ochrany zvířat společnosti v USA fungují velmi efektivně. To vše spolu vedlo k tomu, že mývalové raccoony tak začali putovat na okraji měst.

Los angeles otevřel útočiště pro mývalové
V USA otevřel útočiště pro mývalové.

Pokud k tomu přidáte také skutečnost, že odpadky a popelající nádrže velkých amerických měst jsou jednoduše ucpané se všemi druhy výrobků, které jsou docela vhodné pro mývalové jako potraviny, stane se jasné, že pro mnoho rasmotů, odpadky se stal něco jako volný stravování. Městce se s takovým stavem dlouhodobě splní, zejména proto, že mýval v domě je téměř nikdy uzavřen. Je to, že se otočí na odpadky, a ne více. Bohužel, taková symbióza, navzdory zřejmým přínosům, nese raccoons a explicitní nebezpečí. Například, mnozí z nich dostat zranění kopat v odpadcích, někteří snížit své tlapky o sklo nebo přijít na jiné ostré předměty. Značná část z nich se ukáže, že je uzamčena v popelových nádržích, z nichž se nedokáže dostat ven. Tam jsou ti, kteří jen umírají nebo dostanou poranění pod koly aut. Nesmíme zapomínat, že ne všichni lidé se cítí přátelské pocity ve vztahu k zvířatům: někteří prostě dali Cappos na rans nebo je zastřelit.

Naštěstí jsou oba lidé, pro něž se osud našeho kolegů na planetě hodně znamená. Los Angeles Zvířecí obránci organizovali speciální úkryt pro mývalové raccoony, ve kterých tito zvířata budou žít, kteří jsou zraněni, což jim brání vracející se do přírodního prostředí. Ti, kteří si přejí, mohou pomoci úkrytu nebo dokonce vyzvednout někoho z domácích mazlíčků do svého domova. Iniciativa splnila velkou podporu mezi místními obyvateli.