Širokooký rakovina řeky

Původ typu a popisu

Mnoho Širokooký rakovina řeky znamení nejen vzhled, ale také chuť. Ale málo lidí ví, že tento knír je velmi starý, žil k naší době z jurského období, tak jsem viděl i dinosaury i dinosaury. Je třeba poznamenat, že od těch starších pórů externě, rakovina se nezměnila, zachování své pravorské osobnosti. Analyzujeme různé fáze jeho živobytí, popisujeme charakteristické vnější rysy, říkáme o zvyklostech a morálce tohoto úžasného obyvatel sladkovodního.

Původ typu a popisu

Vzhled a funkce

Foto: Colideight River Cancer

Širokooký řeka rakovina - reprezentující oddělení desátého rakoviny z řady korýšů pod latinským jménem Astacidea. Napětí korýšů se nazývají rozsáhlé oddělení třídy vyšších raků, která obsahuje 15 tisíc moderních druhů a 3 tisíc fosílie. Jak již bylo poznamenáno, rakovina řeky obývala naši planetu dalších 130 milionů let (v Jurassic období), což z něj činí ještě úžasnější a zajímavější pro studium. Bylo by správnější zavolat svěžadeřní, t.na. Je v takové vodě, že žije. To bylo přezdíváno široce v důsledku širokého masivního drápu, čímž se odkazuje na jeho rozdílu od úzkých říčního chlapa.

Video: Wideweight River Cancer

Kromě rozdílů v šířce drápu širokobarevný rakovina na stacionárním prstu zevnitř je zářez s ostrými dutiny, úzkým jehličnanem. Žena více miniatury než mužský rakovina. Slavičky je také znatelně menší, ale má širší břicho. Kromě toho jsou dva páry břišní nohy v samice v zaostalých státech, na rozdíl od stejných nohou mužů.

Obecně platí, že široká rakovina řeky má poněkud velký, masivní, těsnící trupu, který pokrývá silnou skořápku jejich chitinu. Není těžké odhadnout názvu týmu, že rakovina má pět párů chůze. První dva páry jsou reprezentovány drápy. Pokud hovoříme o rozměrech této korýš, může být nazýván největšími obyvateli sladkovodních raků v naší zemi. Průměrná velikost jednotlivců žen je asi 12 cm a muži - od 15 do 16 cm. Extrémně vzácné, ale tam jsou muži o délce až 25 cm a váží asi dvě stě gramů. Takové velikosti a hmotnost dosahuje pastelky velmi stáří, což je asi dvacet let starý, proto existují takové kopie zřídka.

Vzhled a funkce

Kde se rozšířil o rakovinu řeky?

Foto: Širokooký rakovina řeky v přírodě

Pokud je vše jasné s velikostí rakoviny, je to jiné, je to jiné, to vše závisí na místech distribuce distribuce.

Může být:

 • Tmavý olivový;
 • zeleninově hnědá;
 • Iscin-Brown.

Rakovina mají vynikající maskovací talent, takže kompetentně sloučení s barvou dna zásobníku, kde mají trvalý pobyt. Při pohledu na rakovinu je okamžitě patrné, že jeho trup se skládá ze dvou hlavních částí: čerpané, skládající se z hlavních segmentů a hrudní kosti (místo, kde jsou spojeny, mohou být pozorovány na hřbetu) a těsnící břicho, která končí širokým ocasem část. Čelenka, jako brnění, chrání silnou chitina shell.

Shell hraje roli kostry RACH, pod kterým jsou všechny vnitřní orgány skryté, slouží také jako upevnění svalů korýšů. Dlouhé knírové antény jsou okamžitě stávkující, což jsou velmi citlivé a provádějí čichovou a hmatovou funkci. V jejich nadaci jsou orgány rovnováhy RACH. Druhý pár knírku je nejprve mnohem kratší, používá se pouze na světlo. Rachie hlava začíná ostrým výčnělkem zvaným Rostrum. Z jeho stran se nachází v vybrání konvexních očí - korálky černé. Zdá se, že oči rakoviny rostou na tenkých stoncích, které mají mobilitu, takže přehled o knírečním slušným, nebude nic skrýt nic.

Zajímavý fakt: Wrock oči typu faseta, t.E. sestávají z několika tisíc malých očí (asi 3000 kusů).

Ústa rakoviny je poměrně komplikovaný přístroj, který se skládá z různých končetin:

 • jeden pár mandibles, které jsou horní čelisti;
 • Dva páry Maxilars působí jako dolní čelisti;
 • tři páry maksiliped, jinak se nazývají romány.

Nejvíce přední nohy rakoviny se nazývá clamshes, působí jako uchopení, držení a obranné přístroje. Chcete-li se pohybovat, rakovina potřebuje své dlouhé procházky nohy v počtu čtyř párů. Existují v segmentových a více malých končetin zvaných břišní. Jsou nezbytné pro respirační systém. Jejich raky se používají pro subgon do vody bohatou vodou. Jednotlivci žen jsou obdařeni dalším dvojicí bivertních končetin potřebných pro uchovávání kultinic

Cape je okamžitě patrný, protože je poměrně prodloužena a velká. Jeho poslední plochý segment se nazývá Telson, to je velmi užitečné při plavání, který se provádí dozadu. Není divu, že říkají, že raky, přesně, paty. Třením ocasu pod sebe vertikální pohyby, rakovina blesk je zatažena z místa, kde cítil hrozbu.

Kde se rozšířil o rakovinu řeky?

Co krmí širokou rakovinu řeky?

Foto: Širokooký rakovina řeky ve vodě

Širokooký řeka rakovina si vybrala Evropu, výjimka je pouze Řecko, Španělsko, Portugalsko a Itálie, na území těchto států, které není nalezen. Lidé Umělě ho usadili ve Švédském nádrži, kde byl dokonale vybaven a upevněn, přizpůsobení se novým místům existence. Tyto členovci se usadili na vodních útvarech umístěných v Baltském moři. Rakovina v těchto zemích bývalého Sovětského svazu, jako Litva, Estonsko a Lotyšsko. Tento raffovitý vzhled na územích Běloruska a Ukrajiny. Pokud jde o naši zemi, zde rakovina se setkává, hlavně v severozápadě.

Širokooký rakovina miluje tekoucí sladkou vodu. Svobodně a docela nasycený sám se cítí, kde v létě zahřívá voda až o 22 stupňů. Cancource Kontaminovaná vodní útvary se vyhýbá, takže jeho vypořádání na určitém místě označuje čistotu vody, která odlišuje tento pohled z úzkorozporného příbuzného, ​​který může žít ve špinavých vodách. Široká rakovina nejen v tekoucí vodních útvarech, to může být interpretováno v rybníku a v jezeře, hlavní věc je, že podmínky prostředí jsou tam příznivé. Pro trvalý pobyt, rakovina si vybere hloubku z jedné a půl metry.

Zajímavý fakt: Rakovina potřebovala vodní útvary dostatečně koncentrovaná kyslíkem, obsah vápna by měl být také normální. S nedostatkem prvního faktoru nemůže rakovina přežít a malé množství druhého vede ke zpomalení jejich růstu.

CRAKS jsou velmi citliví na jakýkoliv druh znečištění vody, zejména chemikálií. Nemají rádi dno, hojně pokryté kalem. Pro trvalé nasazení jsou vybrána podvodní místa, kde mnoho všech druhů korge, vybrání, kamenů a kořenů stromů. V takových odlehlých rohách, pohodlná místa spolehlivá útočiště. Tam, kde teplota vody nedosáhne 16 stupňů, rakoviny nežijí, protože v takových chladných podmínkách ztrácejí schopnost reprodukovat.

Teď víte, kde je rozšířená rakovina řeky. Podívejme se, co jí.

Co krmí širokou rakovinu řeky?

Vlastnosti charakteru a životního stylu

Foto: Colideight River Cancer

Široké rakoviny lze nazvat všežravé, jejich menu se skládá z rostlinných a živočišných potravin. Samozřejmě, vegetace převažuje ve stravě, pokud počítá, pak v procentuálním poměru je jeho indikátor 90.+-

Rakovina s velkým potěšením občerstvení různými vodními rostlinami:

 • Rteest;
 • Vodní pohanka;
 • lekní stonky vody;
 • přeslička;
 • Eldere;
 • Harov řasy obsahující hodně vápníku.

V zimním období se rakovina přibližuje k listům, letěl od pobřežních stromů a spadl do vody. Rozvíjet plné a včasné, rakoviny potřebují krmivo pro zvířata obsahující mnoho proteinu. Knír s radostí jíst všechny druhy červů, larv, hlemýžďů, plankton, vodní blecha, pulzátko, prsa. Je třeba poznamenat, že měkkýši procházejí svým silným mušlemi. Nenechte obejít stranu raky a palp. Korýšový esej mrtvoly zvířat a peří, kteří padli na dně, jíst hladkou rybu, udržet lov na bolesti nebo zraněné ryby, působící v roli podvodních mláďat nebo sanitárních vozů.

Krmení rakoviny v noci a soumraku, a odpoledne se schovávají ve své odlehlé nory. Vůně je dobře vyvinutá, takže vůně jejich potenciální kořisti padli. Daleko od jejich děr nechtějí odejít, takže výtěžek najdou v blízkosti. Někdy, pokud není nic jedlé blízko, musí se pohybovat, ale ne dalších než 100 - 250 metrů. Lovecké rakoviny jsou zcela původně, raději chytit kořist přímo z útulku, popadne to silnými střety. Nejsou schopni zabít bleskovou místnost, odsuzovaní chytili na dlouhodobých úmrtí. Rak.

Zajímavý fakt: S nedostatkem krmení nebo zvyšování charakteristiky čísla v nádrži, rakoviny jsou schopny jíst sami jako, t.E. Jsou charakteristické pro takový nepříjemný fenomén jako kanibalismus.

Je si všiml, že když končí raky končí zimováním, molting je dokončena a proces páření končí, dávají přednost občerstvení živočišných potravin a všechno ostatní je jedeno všechny druhy vegetace. Rakovina obsažená v akváriích, zametej mě masem, chlebem, zahrnují různé zeleniny ve stravě. Chovatelé zjistili, že poslové nejsou lhostejní na REPEX a mrkev. Stojí za zmínku, že žena jíst více jídla, ale dělají občerstvení mnohem méně.

Vlastnosti charakteru a životního stylu

Sociální struktura a reprodukce

Foto: Wideweight River Cancer z Red Book

Širokooký rakovina řeky může být nazývána soumraku obyvatele vody hloubky vody, protože působí v nočním režimu a během nejednějšího soumraku, někdy, v zatažených počasí. Každý knír je vlastníkem vlastní díry, kde je odpoledne, uvedení pohybujících se očí a dlouhotrstých antén venku a silné drápy umístěné u vchodu. CraKs miluje klid a soukromí, tak pečlivě uplynout jejich doupě od nezvané hosty.

Zajímavý fakt: Délka rakovinových otvorů může dosáhnout poloviny metrů.

Když se rakovina cítí hrozbou, je smazán hluboko do svého tmavého útulku. Vyhledávání pro složité rakoviny se zapojují nedaleko od otvoru a pohybují se pomalu, uvedení velkých drápů vpřed. Pohyb se provádí obvyklým způsobem, ale během ohrožující situace rakoviny, váhavě zaváhal zadkem předem, veslování s jejich silným ocasem, jako by vážil, plovoucí rychlé trhnutí. Je třeba poznamenat, že reakce při setkání s těžbou a v době hrozby rakoviny jen blesk.

V létě se rakovina pohybuje do mělké vody, a s nástupem podzimu jde hluboko do, kde a zima. Ženské jedinci zimy od sebe od muže, během tohoto období jsou zaneprázdněni násadovými vejci. Na zimování psů se Cavaliers jdou do desítky a ponoří se do hlubinných jámy nebo pohřbili vrstvu IL. Konflikty se často stávají mezi rakoviny, protože každý z nich je horlivě probudí svůj azyl z jakéhokoli zásahu. Pokud je kontroverzní situace opuštěna mezi zástupci různých pater, pak úloha dominantního vždy provádí muže, není překvapující, protože je to mnohem větší. V kolizi zájmů dvou zralých mužů je vázán boj, jehož vítěz, který obvykle vychází tím, kdo má větší rozměry.

Stojí za to platit zvláštní pozornost procesu RACH meltů, který je způsoben jeho životem. U mladého muže v prvním letním období se stává až sedmkrát. Čím starší rakovina, linie mají méně. Zralé kopie podléhají tomuto postupu jednou za rok v letní sezóně. V době začátku linky pod skořápkou je vytvořen nový kryt z měkkých tkání. Odkaz na mnoho korýšů je bolestivý obtížný proces uvolnění ze staré skořápky. Často, zároveň, drápy a knír může být rozbit, pak vyrůstají nové, které se liší velikostí z předchozího. Rakoviny již žijí ve svých útulcích asi dva týdny, dokud bude kůže objasnit, v této době jsou na přísné dietě. Tak být v psí kůže nejen.

Sociální struktura a reprodukce

Přirozené nepřátelé Widewater River Cancer

Foto: rozšířená řeka raky v Rusku

Samci rakovin se stávají sexuálně ve tříletých a ženách blíže čtyři roky. Během tohoto období se jejich délka liší do osmi centimetrů. Mezi zralé rakoviny Cavalier jsou vždy dva - třikrát více než partneři. Svatební tombola se vyskytuje v poklesu v říjnu nebo listopadu, vše záleží na klimatu určité oblasti. Každý muž oplodňuje asi tři až čtyři samice. Již se příchodem září zvyšuje činnost a agrese mužských jedinců.

Proces utěsnění v rakovinách je velmi zvláštním, vzájemná dohoda zde nebude ani vůni, muž násilně nutí ženu k kopírování, chová se k ní velmi těžké. Sleduje partnera, chytne to se silnými střety, naskládané na čepel a přenáší jeho spermie v oblasti břicha ženy. Není divu, že mužský rakovina je mnohem větší, jinak by se nevyrovnal s výzvou partnera. Někdy takový barbarský sexuální akt může vést k smrti a ženám a hnojený kaviár.

Zajímavý fakt: Vyčerpané manželské závody a bitvy samce, které prakticky nejí v tomto turbulentním čase, mohou se najímat naposledy chytil partnera tak, aby neuspořádal vůbec.

Zde je takový nedovolený podíl raches ženských lidí, takže se snaží rychle schovat od samce ihned po hnojení. Rozložení ikonického nastane po dvou týdnech, jsou připojeny k břišnímu nohám ženy. Musí chránit budoucí děti ze všech druhů nebezpečí, aby poskytovala ikony přístupu kyslíku, vyčistit je z různých znečištění, sledujte, že nejsou udeřeny formou. Většina ikon zemřou, jen asi 60 kusů zůstane. Teprve po sedmi období jeví mikroskopické zábaly, asi dva milimetry dlouho.

Dítě nadále existuje na břiše maminky asi dvanáct dní. Pak děti jdou do nezávislého života, hledají jejich útočiště v nádrži, během tohoto období jejich hmota nepřesahuje 25 g a délka nepřesahuje hranice jednoho centimálu. Čekají na celou řadu obložení a transformací v průběhu let. Pouze starší rakoviny nepodléhají molům. A doba trvání jejich života je hodně života a může dosáhnout až 25 let, ale do takového hlubokého stáří, rakoviny žijí zřídka, průměrná délka života je asi deset let.

Přirozené nepřátelé Widewater River Cancer

Populace a postavení formuláře

Foto: Colideight River Cancer

Navzdory skutečnosti, že rakovina, stejně jako rytíř v brnění, je pokryta pevnou skořápkou, jeho nepřátelé v jeho přirozeném prostředí. Nejoblenější z nich je úhoř, začíná hrozbu zralých významných jedinců, proniká do pouště jejich odlehlého obydlí. Rakoviny jsou konzumovány namilimi, pikes, okoun. Zvláště zranitelné pro molts, když je starý štít již resetován, a nový nezíská dostatek tvrdosti. Situace se zhoršuje skutečností, že rakty v procesu moltů jsou na otevřené vodě, takže se často stávají oběťmi různých predátorů, bez Sureax v měkké kůži před jejich logem.

Mladé zábaly ve velkém množství jsou konzumovány nedobroucím okounem. Teplé larvy a novorozeně mohou jíst Slashing, Roach a jiné typy ryb, sbírání potravy ze dna zásobníku. Mezi savci, Mristy, Otters a Ondatras mluví. V těch pobřežních oblastech, kde jsou tyto predátoři zachyceni, můžete odhalit rachy z mušlí, které zůstávají od oběda. Nezapomeňte, že kanibalismus je charakteristický pro rakovinu, takže sami si mohou snadno zvolit své příbuzné.

Rachie mor také působí jako nejnebezpečnější nepřítele těchto členovců, na něm se podrobněji zaměříme podrobněji. Samozřejmě, že lidé jsou nepřátelé rozšířené raky, protože jejich maso je považováno za pochoutnost, takže všechny nové způsoby jsou vynalezeny za chytání těchto obyvatel vody, pytláska často vzkvétá. Znečišťující nádrže, osoba má také dítě s medvědím službou, protože ve vodách se špatnou ekologií, tento druh nebere kořen.

Populace a postavení formuláře

Ochrana rozšířené řeky raky

Foto: Širokooký rakovina řeky v přírodě

Chcete-li sledovat změnu počtu rozšířené rakoviny, musíte se odkazovat na příběh. Do příchodu dvacátého století byla tato rakovina četnými druhy, které se usadily v mnoha čerstvých evropských vodních útvarech. Ale všechno se od roku 1890 změnilo, když jeden vlivný německý Max pozadí Dam Borne a Spojené státy jsou asi stovky alarmu americké raky, které vzrostly v nádrži jeho vesnice.

Tito emigranti pronikli do řeky do jiných rezervoárů, kde byli pevně usazeni. Americké raky byly nositeli raches z moru, oni sami měli imunitu k této chorobě, které, k velkému lítosti nebyly žádné rozšířené rakoviny řeky. Infekce udeřila obrovský počet říčních členovců, zcela zmizeli z mnoha míst. Tato situace vedla k velkému snížení hospodářských zvířat rozšířených rakovin.

Takže z četného typu rozšířené rakoviny řeky přesunulo do kategorie nejzranitelnějších odrůd. Na mnoha místech nejen americký kolega, ale nejkrásnější rakovina území. Nyní situace s obyvatelstvem obyvatelstva také není příliš příznivá, stále pokračuje v poklesu. Nejen onemocnění, ale také masový úlovek, špatná životní prostředí v mnoha nádržích, tak široká rakovina řeky potřebuje zvláštní opatření ochrany.

Jak již bylo zmíněno, rozsáhlá rakovina řeky je považována za malé zranitelné druhy, jejichž počet obyvatel je i nadále klesat, což způsobuje obavy z environmentálních organizací, které hostují všechny druhy záchranných opatření.

Různé faktory vedly k silnému snížení počtu rakovin

 • epidemie racha morů;
 • posunutí rakoviny shoricapalu jinými nenáročnými vůči vnějším podmínkám ohřívačů;
 • masový úlovek raků v gastronomických účelech;
 • Znečištění s vodními zdroji.

Zajímavý fakt: V písemně bylo zaznamenáno, že rakovec začal jíst v pohodě na přelomu středověku, mezi švédské aristokraty, jejich maso bylo považováno za velkou pochoutku. Později se Canceli kvůli četným hostům stalo častým hostům na stolech všech segmentů obyvatelstva. Židé je nejí v potravinách, t.na. Považuje se za neúspěšná zvířata.

Ochrana rozšířené řeky raky

Širokooký rakovina řeky

Foto: Wideweight River Cancer z Red Book

Na mezinárodní úrovni je rozšířená rakovina uvedena v červeném seznamu IUCN ve druhé uplatňování Úmluvy BERNE, jako zranitelné. Tato rakovina je zadána v červených knihách Ukrajiny a Běloruska. Na území naší země je v červené knize Leningradského regionu.

Následující kroky zahrnují bezpečnostní opatření:

 • nepřetržité monitorování stavu konzervovaných populací;
 • přiřazení území, kde velký počet rozsáhlých rakovin, stav chráněného;
 • Zavedení přísné karantény na karanténu, kde bylo zjištěno dosahy morů;
 • Zavedení licencí pro určité množství korýšů;
 • zákaz resetu v nádržích různých chemikálií a pesticidů;
 • Léčba zbraní loví se speciálními dezinfekčními roztoky při pohybu na jiném zásobníku.

Nakonec stojí za zmínku, že zůstane doufat, že všechna tato bezpečnostní opatření přinesou pozitivní výsledek a pokud se počet skotu rakoviny nezvyšuje, pak alespoň to stabilní. Nezapomeňte na to Širokooký rakovina řeky působí jako přirozený čistič různých zásobníků, protože šetří je z pádu. Lidé musí být také opatrnější pro zdroje vody, udržet je čistou, pak raky se bude cítit volný a nádherný.