Hemless kohout mike: neobvyklý příběh

Podívejte se na fotografii, tento štíhlý kohout plemeno Vadeot, jmenoval Mike, žil, stejně jako všechny zástupci druhu. Ale ... nepřítomnost jeho hlavy ho rozlišovala.

Stalo se to v roce 1945. Obvyklé září odpolední farmář Lloyd Olsen, rezidentem Coloradu, na žádost jeho ženy šel do dvora ptáka, aby modřil kohout. Farmářův pohled padl na 5,5 měsíce starý tričko.

Hemless kohout mike: neobvyklý příběh
Mifeless kohout mike.

Jak se to obvykle děje, kohout vzal stodolu a odřízl hlavu. Ale tady to stalo nevysvětlitelné: Mike vstal a začal spěchat v kruhu. Po dekapitaci může mnoho kuře trvat několik minut v kruhu, dokud nezemřete úplně. Ale v tomto případě se Mike pokračoval v tom, jako by se nic nestalo.

Mike šel, stejně jako všechny kohouti, podváděli křídla a dokonce zmeškali jeho peří. Kromě toho bezcitný kohout, když slyšel plakání příbuzných, se podařilo odpovědět na ně několika chraptivými "býky". Ale koneckonců, hlavní funkce mike ztracen spolu s hlavou - pohled.

Hemless kohout mike: neobvyklý příběh
Za rok a půl, Mike se stal skutečnou osobností.

Jak se ukázalo, sekera odřízla hlavní část lebky, ale nedotýkala se ucha, jugulární žíly a základna mozku zodpovědného za zvířecí motor. Tak, i nadále růst a přibývání na váze, jedinečný penis navštívil výstavu v Salt Lake City a obdržel odměnu ve výši 10 000 USD. Obhájil Miracle Mike žil dalších 18 měsíců.